Kvadráty: 6447
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (84 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 14 9 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 8 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 2 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 7 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 6 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 11 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 4 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 3 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 8 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 3 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 12 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 11 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 5 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 3 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 4 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (84 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 14 9 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 8 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 2 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 7 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 6 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 11 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 4 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 3 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 8 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 3 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 12 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 11 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 5 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 3 0 2
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 4 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy