Kvadráty: 5855
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Iberina microphthalma Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) Téměř ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca lusatica Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Thanatus arenarius Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (159 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 3 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 5 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 5 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 2 0 2
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 4 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 6 0 3
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 2 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 5 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 4 2 0 2
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 0 1 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 12 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 65 11 1 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 2 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 7 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 13 9 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 38 12 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 39 5 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 2 11 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 4 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 11 7 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (159 použitých nálezů)
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 5 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 1 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 4 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 38 12 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 44 6 1 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 12 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 69 13 12 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 4 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 2 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 8 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 8 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 5 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 7 2 0 2
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 3 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 1 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 3 0 2
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 4 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 4 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
PísčinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 4 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
ÚhorySamciSamiceMláďataNálezy
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy