Kvadráty: 5452
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Lathys heterophthalma Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 Kriticky ohrožený
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 10× 10×
Centromerus prudens Centromerus prudens (O. Pickard-Cambridge, 1873) Kriticky ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Incestophantes crucifer Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 21× 21×
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10× 10×
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10×
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10× 10×
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14× 14×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria monoceros Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 18× 18×
Alopecosa fabrilis Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 10× 10×
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 16× 16×
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17× 17×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 22× 22×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 44× 44×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero tuberculata Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 16× 16×
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001+
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 11× 13×
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 17×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Dendryphantes hastatus Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Dipoena torva Dipoena torva (Thorell, 1875) Silně ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 10× 10×
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 16× 18×
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (614 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 52 2 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 0 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 0 0 4
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 2 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 8 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 6
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Atypus affinis Eichwald, 1830 2 0 0 4
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 0 2 0 2
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 4 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 4 0 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 4 6 0 8
Centromerus prudens (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 4 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 6 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 6 2 0 4
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 2 0 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 10 0 18
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 4 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 16 0 10
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 10 0 10
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 8 0 6
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 10 0 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 8 0 8
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 16 0 12
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 8 0 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 10 4 0 6
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 4 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 4 0 6
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 28 28 0 16
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 18 32 0 8
Arctosa figurata (Simon, 1876) 54 22 0 14
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 68 16 0 16
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 54 32 0 20
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 178 44 0 40
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 4 0 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 10 12 0 8
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 12 0 14
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 12
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 2 0 16
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 6
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 2 0 6
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 6 4 0 6
Dipoena torva (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 6 0 6
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 2 4 0 6
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 10 0 6
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 4 0 10
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 4
Theridion pinastri L. Koch, 1872 8 8 0 16
Theridion varians Hahn, 1833 6 0 0 6
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 2 0 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 4 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 23 22 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 3 0 2
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 5 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 1 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 16 10 0 2
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 6 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 17 9 1 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 13 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 45 15 3 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 2 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 2 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 20 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 15 0 2
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 10 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 3 5 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 1 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 2 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 3 3 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (614 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 52 2 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 0 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 0 0 4
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 2 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 8 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 6
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Atypus affinis Eichwald, 1830 2 0 0 4
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 0 2 0 2
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 4 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 4 0 6
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 4 6 0 8
Centromerus prudens (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 4 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 6 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 6 2 0 4
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 2 0 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 10 0 18
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 4 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 16 0 10
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 10 0 10
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 8 0 6
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 10 0 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 8 0 8
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 16 0 12
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 8 0 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 10 4 0 6
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 4 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 4 0 6
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 28 28 0 16
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 18 32 0 8
Arctosa figurata (Simon, 1876) 54 22 0 14
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 68 16 0 17
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 54 32 0 20
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 178 44 0 40
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 4 0 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 10 12 0 8
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 12 0 14
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 12
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 2 0 16
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 6
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 2 0 6
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 6 4 0 6
Dipoena torva (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 6 0 6
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 2 4 0 6
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 10 0 6
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 4 0 10
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 4
Theridion pinastri L. Koch, 1872 8 8 0 16
Theridion varians Hahn, 1833 6 0 0 7
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 12 12 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 12 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 10 0 0 1
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 5 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 3 4 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 14 6 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 32 7 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 9 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 10 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 4 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 3 3 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 4 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 0 1 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 2 0 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 3 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 10 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 10 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 5 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 6 10 0 1
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 14 5 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 19 7 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 14 9 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 7 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 2 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 1 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 0 1
Skalní stepi na jiných hornináchSamciSamiceMláďataNálezy
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 0 1 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy