Kvadráty: 6252
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 1x 1x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 3x 3x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 1x 1x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 3x 3x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 1x 1x
Zelotes exiguus Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený 1x 1x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 3x 3x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 3x 3x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 1x 1x
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 1x 1x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Megalepthyphantes collinus Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 1x 1x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 6x 6x
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 9x 9x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 3x 3x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 2x 2x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 3x 3x
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 3x 3x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 1x 1x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Theonoe minutissima Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (159 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 3 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 3 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 4 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 3 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 4 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 4 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 6 0 3
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 6 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 7 0 4
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 5 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 1 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 2 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 3 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 2 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 3 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 24 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 2 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (160 použitých nálezů)
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 5 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 2 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 24 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 4 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 3 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Skály nižších a středních výšekSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 4 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Přirozené smrčiny (bory a březiny)SamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 8 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Skalní lesostepi, šípákové a teplomilné doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 3 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Křoviny a skupiny stromů mimo lesSamciSamiceMláďataNálezy
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Kamenité sutěSamciSamiceMláďataNálezy
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 4 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 2 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 2 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy