Kvadráty: 5150
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 260x 260x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 77x 77x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 2x 2x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 15x 15x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 5x 5x
Araniella alpica Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 6x 6x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 4x 4x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 13x 13x
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 7x 7x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený 1x 1x
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 5x 5x
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 9x 9x
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 17x 17x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 6x 6x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 30x 30x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 30x 30x
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Iberina montana Iberina montana (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 5x 5x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 15x 15x
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 16x 16x
Centromerus pabulator Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 9x 9x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 134x 134x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 1x 1x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 3x 3x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 162x 162x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 3x 3x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12x 12x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 10x 10x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 33x 33x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 86x 86x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 40x 40x
Micrargus georgescuae Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený 28x 28x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 27x 27x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 18x 18x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Nusoncus nasutus Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 19x 19x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 29x 29x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 41x 41x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 36x 36x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 25x 25x
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 5x 5x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Pseudocarorita thaleri Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 34x 34x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 119x 119x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 13x 13x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 46x 46x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 20x 20x
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 24x 24x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 15x 15x
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 6x 6x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 88x 88x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 39x 39x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 60x 60x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 19x 19x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 187x 187x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 3x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 3x 3x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 95x 95x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 1x 1x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 19x 19x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 6x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 24x 24x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 10x 10x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 36x 36x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 3x 3x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 19x 19x
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2310 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 718 236 516 169
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 129 35 4 64
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 22 3 2 13
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 0 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 7 1 8
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 18 5 0 16
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 2 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 28 13 0 29
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 40 5 5 23
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 0 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 15 1 15
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 1 0 8
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 7 0 7
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 7 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 91 57 0 61
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 149 306 1 125
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 6 0 6
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 7 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 39 56 0 48
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 3
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 7 2 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 13 1 0 11
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 2 1 6
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 15 6 0 15
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 19 20 0 28
Panamomops mengei Simon, 1926 7 1 0 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 18 30 1 26
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 11 0 17
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 1 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 19 0 22
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 68 297 1 88
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 8 0 11
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 22 36 0 33
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 8 4 0 11
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 11 7 0 18
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 18 3 0 17
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 12 0 14
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 1 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 86 93 5 75
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 94 26 7 38
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 524 108 11 56
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 7
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 12 2 19
Trochosa terricola Thorell, 1856 936 289 203 145
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 27 24 6 38
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 3 1 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 22 0 22
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 18 9 0 18
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 3 0 4
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 30 39 135 91
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 2 6 13
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 10 0 12
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 3 0 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 2 1 7
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 1 1 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 2 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 6 0 8
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 57 103 0 73
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 22 26 0 37
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 3 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 9 2 4 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 33 0 23
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 19 45 0 37
Maso sundevalli (Westring, 1851) 20 26 0 37
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 35 3 0 21
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 27 2 0 16
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 2 0 5
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 4 7 12
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 6 0 0 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 21 41 0 35
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 17 0 10
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 10 0 8
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 4 0 12
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 41 0 31
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 7 0 13
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 3 0 7
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 3 11 13
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 0 15 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 19 42 185 42
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 29 32 34 57
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 16 16 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 12 2 15
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 3 32 18
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 15 2 0 15
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 4 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 7 5
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 2 3 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 7 0 7
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 7 7 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 8 1 6
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 6 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 7 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2310 použitých nálezů)
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 748 275 651 260
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 135 37 10 77
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 23 4 2 15
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 4 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 7 5
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 2 3 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 7 0 7
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 5 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 11 0 13
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 4 0 7
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 0 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 8 1 9
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 19 5 0 17
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 3 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 29 16 0 30
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 50 7 6 30
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 1 1 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 2 0 2
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 1 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 1 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 15 1 15
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 7 0 16
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 8 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 7 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 148 160 0 134
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 171 332 1 162
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 3 0 12
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 2 4 10
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 13 7 15
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 15 40 0 33
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 58 102 0 86
Maso sundevalli (Westring, 1851) 20 29 0 40
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 42 5 0 28
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 40 3 0 27
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 2 0 9
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 9 6 8 18
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 1 4
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 21 6 0 19
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 20 20 0 29
Panamomops mengei Simon, 1926 28 42 0 41
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 19 47 1 36
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 21 0 25
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 2 3 0 5
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 1 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 16 23 0 34
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 73 338 1 119
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 9 0 13
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 29 43 0 46
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 8 5 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 12 8 0 20
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 23 6 0 24
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 13 0 15
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 3 0 6
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 87 96 16 88
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 94 26 8 39
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 529 108 26 60
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 7
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 12 2 19
Trochosa terricola Thorell, 1856 955 331 388 187
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 3 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 56 56 40 95
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 3 19 18 19
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 14 2 18
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 3 0 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 1 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 9 2 8
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 24 0 24
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 13 10
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 4 6
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 18 12 32 36
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 3 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 17 5 0 19
Robertus scoticus Jackson, 1914 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 7 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 2 0 3
 SamciSamiceMláďataNálezy