Kvadráty: 5961
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 1x 1x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 1x 1x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 1x 4x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 4x 4x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 1x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený 2x 2x
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 3x 3x
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 2x 2x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 1x 1x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (166 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 5 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 3 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 2 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 2 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 7 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 1 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 3 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 4 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 4 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 32 23 13 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 5 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 13 38 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 19 85 2 2
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 1 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 7 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 2 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 6 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 35 5 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 5 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 11 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 5 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 1 0 2
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (145 použitých nálezů)
PískovnaSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 3
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 13 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 10 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 36 5 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Písečné přesypySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 10 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 6 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 22 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 7 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 1 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 3 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 2 0 2
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Acidofilní bukové bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Rákosiny, orobincové porostySamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 2 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Devětsilové lemy horských toků, bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Polní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Vrbové křoviny, vrbo-topolové (měkké) luhySamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 5 0 1
Křoviny a skupiny stromů mimo lesSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 5 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy