Kvadráty: 6658
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 6x 6x
Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 9x 9x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 13x 13x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 4x 4x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis (O. P.-Cambridge, 1878) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 19x 19x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 8x 8x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Calositticus caricis (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Calositticus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 7x 7x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 14x 14x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) Ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20x 20x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10x 10x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 8x 8x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (267 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 7 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 13 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 19 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 3 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 8 0 2
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 27 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 9 0 5
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 8 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 8 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 6 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 3 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 7 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 17 1 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 19 2 5
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 2 1 4 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 2 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 5 3 4
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 1 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Calositticus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 36 2 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 9 35 19 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 2 1
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 1 3
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 5 11 5
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 8 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 3 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 4 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 4 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 6 3 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 11 19 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 3 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 6 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 61 17 5
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 8 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 4 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 2 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 13 3 0 1
Calositticus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 2 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 41 21 24 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 2 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 18 42 6 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 2 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 1 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 5 2 7 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 15 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 11 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 2 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 2 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 10 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 5 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 11 2 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 5 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 9 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 3 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 5 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 14 1 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 15 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 1 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 2 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (281 použitých nálezů)
luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 11 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 2 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 7 21 6
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 11 39 7
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 3 0 3
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Araniella displicata (Hentz, 1847) 0 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 11 0 4
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 1
Clubiona reclusa O. P.-Cambridge, 1863 1 28 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 9 0 5
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 3 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 0 9 0 4
Dictyna pusilla Thorell, 1856 2 1 0 2
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 8 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. P.-Cambridge, 1871) 2 4 6 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 6 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Entelecara congenera (O. P.-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 61 26 10
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 2 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 9 1 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 1 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 1 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 22 1 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 34 7 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 15 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 3 3 4 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 2 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 6 3 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 24 5 0 3
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Calositticus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 36 2 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 2 3 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 50 59 48 12
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 2 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 2 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 2 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 18 42 6 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 1 3
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 2 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 1 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 6 5 8 7
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 7 34 9
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 4 12 0 7
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 14 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 4 0 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 5 2 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 8 3 3 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 4 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 6 0 4
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 5 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. P.-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. P.-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Pardosa palustris (Linné, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 6 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. P.-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (Schrank, 1803) 0 1 3 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Calositticus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linné, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 6 1
bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2019