Kvadráty: 6461
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 3x 3x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 16x 16x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 14x 14x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 9x 1x 10x
Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 3x 3x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený 1x 1x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) Ohrožený 3x 3x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 5x 5x
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 7x 7x
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 20x 20x
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 3x 3x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 3x 3x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 1x 1x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 1x 1x
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 1x 1x
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 7x 7x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 7x 7x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 24x 24x
Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) Ohrožený 2x 2x
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 3x 3x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 3x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 10x 10x
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 3x 3x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 13x 13x
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 19x 19x
Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 1x 1x
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 5x 5x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 5x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 7x 7x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 6x 6x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 8x 8x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 3x 3x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (447 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 15 4 4
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 2 10 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 4 17 2 8
Araneus marmoreus Clerck, 1757 3 9 4 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 12 7 7
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 4 1 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 8 0 5
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 4 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 11 0 7
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 10 0 6
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 3 126 0 12
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 2 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 9 1 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 1 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 18 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 16 0 4
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 5 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 4 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 1 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 2 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 10 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 24 152 10 11
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 2 7 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 9 29 20 7
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 7 0 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 1 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 2 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 5 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 19 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 3 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 3 1 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 2 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 3 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 8 3 5
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 2 1
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 0 0 14 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 3 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 2 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 6 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 3 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 14 1 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 8 46 11
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 11 5 5
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 10 25 1 7
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 3 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 3 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 3 2 3 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 4 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 3 1 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 3 1 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 7 0 29 7
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 4 30 4 11
Theridion hemerobium Simon, 1914 1 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 6 2 3
Theridion varians Hahn, 1833 4 12 1 6
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 4 2 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 4 0 3
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 9 3 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 6 7 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 2 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 1 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 11 12 1 6
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 17 9 8
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 12 4 11 8
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 28 6 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 6 5 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 3 2 3 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 2 9 6
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 4 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 0 10 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 1 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 2 0 2
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 4 2 3
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 0 1 0 1
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 5 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 14 19 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 5 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 1 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 5 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 8 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 2 0 1 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 10 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 35 18 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 7 2 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 2 17 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 8 0 0 4
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (447 použitých nálezů)
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 5 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 5 1 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 7 4 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 3 2 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 5 2 3
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 3 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 6 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 9 0 6
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 9 0 4
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 9 98 3 12
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 2 1 1
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 5 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 12 14 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 11 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 8 20 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 4 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 28 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 32 31 0 3
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 3 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 1 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 2 17 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 12 1 3
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 2 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 21 114 12 6
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 14 19 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 5 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 8 6 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 2 2 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 1 19 6
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 13 0 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 9 2 4
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 7 1 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 5 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 6 0 6
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 3 1 2
Smrkové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 14 12 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 2 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 3 2 2
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 0 0 12 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 2 1 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 2 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 2 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 2 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 8 16 8
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 10 5 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 5 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 1 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 8 0 3
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 3 0 2 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 5 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 5 4 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 2 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Rákosiny, orobincové porostySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 5 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 2 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 3 1 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 7 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 5 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 1 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 6 12 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 1 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 3 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 2 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 9 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 5 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 2 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 30 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 6 2 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 3 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 1 17 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 10 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 1 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 5 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 1
SlatiništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 3 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 0 0 2 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 5 15 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 1 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 0 1 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 3 7 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 1 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 6 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 2 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 5 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 3 2 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Porosty vysokých ostřicSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 6 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 1 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 8 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 4 1 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 9 0 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 4 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 7 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 47 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 3 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 10 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 14 4 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 6 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 3 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 5 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Rašeliniště a slatiništěSamciSamiceMláďataNálezy
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 2 7 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 0 3 2
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 1 2
zahradySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 0 1 1
Křoviny a skupiny stromů mimo lesSamciSamiceMláďataNálezy
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Obhospodařované pozemkySamciSamiceMláďataNálezy
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
SklepySamciSamiceMláďataNálezy
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 4 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2020