Kvadráty: 6874
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10×
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 10× 10×
Araniella alpica Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona saxatilis Clubiona saxatilis L. Koch, 1867 Silně ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes similis Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax gibbifer Oedothorax gibbifer (Kulczyński, 1882) Ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dendryphantes hastatus Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Neottiura suaveolens Neottiura suaveolens (Simon, 1880) Ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 11× 13×
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 13× 15×
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 11×
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (307 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 10 14 8
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 10 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 8 19 1 10
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 7 0 6
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 2 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 1 1 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 6 12 8
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona saxatilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 10 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 9 5
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 5 1 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 8 15 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 11 0 4
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 2 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 7 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 3 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 10 47 12
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 1 2
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 18 17 12 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 2 2 7
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 14 1 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 3 2 8 6
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 9 0 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 4 15 7
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 11 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 2 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 9 9 12 11
Misumena vatia (Clerck, 1757) 14 9 22 13
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 8 15 0 9
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 7 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 18 27 0 11
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 6
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 2 0 0 2
Clubiona saxatilis L. Koch, 1867 0 2 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 3 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 6 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 3 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 10 7 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 6 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 29 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 4 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax gibbifer (Kulczyński, 1882) 0 2 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 3 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (307 použitých nálezů)
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 1 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 9 11 6
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 9 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 8 18 1 9
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 2 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 1 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 4 11 6
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona saxatilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 2 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 7 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 7 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 5 1 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Oedothorax gibbifer (Kulczyński, 1882) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 7 7 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 5 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 6 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 3 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 7 44 9
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 1 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 16 14 12 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 2 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 12 1 4
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 3 2 7 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 6 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 13 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 2 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 4 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 9 7 11 8
Misumena vatia (Clerck, 1757) 12 9 21 10
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 6 14 0 7
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 5 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 16 25 0 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
PastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 1 3 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 6 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 3 3 3
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 2 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 8 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 2 0 0 2
Clubiona saxatilis L. Koch, 1867 0 2 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 2
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 7 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 6 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 3 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 10 7 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 3 0 1
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 6 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 29 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 4 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 3 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
SlaniskaSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy