Kvadráty: 6865
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Brigittea civica Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Panamomops fagei Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Theonina cornix Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 10×
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero tuberculata Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Holocnemus pluchei Holocnemus pluchei (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Leptorchestes berolinensis Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený
Pseudeuophrys lanigera Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) Není ohrožený
Pseudeuophrys obsoleta Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený
Salticus cingulatus Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Synageles hilarulus Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) Silně ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001+
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001+
Uloborus plumipes Uloborus plumipes Lucas, 1846 Není ohrožený
Zoropsidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zoropsis spinimana Zoropsis spinimana (Dufour, 1820) Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (217 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 3 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 5 19 2 5
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 2 0 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 4 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 2
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 1 3 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 1 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 1 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 2 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 4 1 10
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 5 4 0 7
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 2
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 0 1 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 0 0 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 0 1 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 5 3 0 6
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 17 3 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Holocnemus pluchei (Scopoli, 1763) 1 1 2 3
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 1 1 1 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 2 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Brigittea civica (Lucas, 1850) 0 0 0 1
Holocnemus pluchei (Scopoli, 1763) 0 0 3 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 2 1 4
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 1
Holocnemus pluchei (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Zoropsis spinimana (Dufour, 1820) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (217 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 3 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 5 19 2 5
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 2 0 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 4 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 2
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 1 3 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 1 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 1 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 2 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 4 1 10
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 5 4 0 7
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 2
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 0 1 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 0 0 0 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 0 1 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 5 3 0 6
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 0 2
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Holocnemus pluchei (Scopoli, 1763) 1 2 5 5
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 0 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 1 3 2 6
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Brigittea civica (Lucas, 1850) 0 0 0 1
Zoropsis spinimana (Dufour, 1820) 0 1 0 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 17 3 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy