Kvadráty: 5552
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 40× 40×
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 33× 33×
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11× 13×
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 15× 17×
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 17× 17×
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium campestre Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 13× 13×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 13× 13×
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16× 16×
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 13× 13×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Gonatium hilare Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 11× 11×
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24× 24×
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 13× 15×
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11× 11×
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 33× 33×
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 11× 11×
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Pseudomaro aenigmaticus Pseudomaro aenigmaticus Denis, 1966 Téměř ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12× 12×
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 11× 11×
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 14× 16×
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 25× 27×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22× 22×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 13× 15×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 34× 34×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 15× 15×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero tuberculata Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 15× 15×
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Microdipoena jobi Microdipoena jobi (Kraus, 1967) Silně ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 10× 10×
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phalangium opilio Phalangium opilio Linnaeus, 1758
Rilaena triangularis Rilaena triangularis (Herbst, 1799)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 25× 27×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sclerosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Astrobunus laevipes Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872)
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 29× 31×
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 18× 18×
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 13× 13×
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 12× 14×
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12× 12×
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17× 17×
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 15× 15×
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 14× 16×
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (969 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 7 0 5
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 2 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 42 82 0 28
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 48 2 0 20
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 11 11
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 2 0 5
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 4 1 14
Araneus quadratus Clerck, 1757 16 4 4 14
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 7 0 10
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 4
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 6 0 8
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 4 2 0 8
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 3 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 10 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 23 18 0 13
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 3 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 11 0 11
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 12 5 0 9
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 26 13 0 13
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 7 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 5 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 10 0 8
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 4 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 2 0 5
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 8 25 0 11
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 23 79 1 24
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 6 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 2 0 10
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 22 2 0 8
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 6 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 14 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 12 27 0 29
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 4 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 16 16 0 10
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 8 4 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 8 0 8
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 6 8 0 8
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 11 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 10 2 0 12
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 20 0 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 50 32 0 24
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 25 107 0 17
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 72 8 0 12
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 282 40 0 31
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 6 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 12 6 0 10
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 44 4 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 17 5 0 12
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 8 3 23
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 10 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 25 34 0 29
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 14 52 0 18
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 13 0 11
Tetragnatha montana Simon, 1874 14 8 0 14
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 12 0 8
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 8 0 6
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 6 0 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 6 0 12
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 2 0 7
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 6 2 0 10
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 18 6 0 12
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 2 2 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 2
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 21 35 13 11
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 19 1 24 10
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 3 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 11 3 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 3 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 11 1 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 3 4 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 1 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 6 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 7 4
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 3 1 1 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 3 3 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 4 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 2 2 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Pseudomaro aenigmaticus Denis, 1966 3 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 1 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 10 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 16 3 1 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 49 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 32 4 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 97 13 11 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 3 3 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 22 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 5
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 6 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 5 2 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 3 2
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 0 3 3 2
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 2 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 18 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 4 7 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 10 1 4 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 3 1 2
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 0 2 2
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 10 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 2 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 5 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (969 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 6 0 4
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 2 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 42 82 0 28
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 48 2 0 20
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 10
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 2 0 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 4 0 12
Araneus quadratus Clerck, 1757 14 4 0 12
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 6 0 8
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 6 0 8
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 4 2 0 8
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 10 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 18 16 0 12
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 10 0 10
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 4 0 8
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 12 8 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 6 0 4
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 10 0 8
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 4 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 2 0 4
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 8 24 0 10
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 20 70 0 22
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 6 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 2 0 10
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 22 2 0 8
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 4 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 14 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 12 22 0 26
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 4 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 16 16 0 10
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 8 0 8
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 6 8 0 8
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 10 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 10 2 0 12
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 20 0 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 50 32 0 24
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 18 104 0 16
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 72 8 0 12
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 276 40 0 30
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 6 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 12 6 0 10
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 44 4 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 16 2 0 10
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 4 0 20
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 20 26 0 26
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 38 0 16
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 12 0 10
Tetragnatha montana Simon, 1874 14 8 0 14
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 12 0 8
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 8 0 6
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 6 0 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 6 0 12
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 6
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 6 2 0 10
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 18 6 0 12
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 1 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 21 36 13 12
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 24 1 24 13
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 3 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 11 3 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 3 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 3 2 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 5 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 4 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 5 2 0 5
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 11 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 2 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 4 4 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 10 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 49 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 3 3 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 22 2 0 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 4 3 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 6 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 7 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 3 1 1 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 3 3 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 5
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 16 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 6 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 3 1 4 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 4 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 4 1 1 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 14 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 32 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 62 4 7 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 1 2 3
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 3 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 5 16 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 5 17 5
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 5 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 5 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 12 1 6 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 4 2 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 3 0 3
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 9 1 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 8 4 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 41 9 4 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 14 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 1
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 0 0 3 1
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 2 3 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 5 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Pseudomaro aenigmaticus Denis, 1966 3 1 0 2
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 0 3 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 1 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 10 0 1
ViniceSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy