Kvadráty: 5962
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Micaria dives Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Entelecara flavipes Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus caricis Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Theridion hemerobium Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001+
Theridiosoma gemmosum Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (278 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 2 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 11 2 0 3
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 11 4 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 4 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 6 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 3 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 25 4 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 3
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 24 18 0 5
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 8 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 22 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 7 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 17 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 5 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 25 3 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 9 0 3
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 6 4 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 3 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 10 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 4 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 25 58 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 8 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 5 8 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 3 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 6 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 14 5 1 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 3 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 12 4 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 22 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 6 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 5 2 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 5 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 1 3 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 5 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 6 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 8 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 17 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 3 1 2
Attulus caricis (Westring, 1861) 2 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 1 2 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 5 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 21 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (278 použitých nálezů)
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 2 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 11 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 11 4 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 4 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 6 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 25 4 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 3
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 24 18 0 5
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 8 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 5 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 17 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 5 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 38 9 0 5
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 3 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 15 0 6
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 6 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 7 0 4
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 3 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 4 13 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 17 12 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 28 100 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 21 16 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 27 10 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Attulus caricis (Westring, 1861) 2 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 6 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 2
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 3 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 1 2 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 3 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 5 0 2
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 1 3 0 2
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 7 4 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Bahnité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 3 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 5 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 5 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 3 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 2 1 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy