Kvadráty: 6963
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 3x 3x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 6x 8x
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Leviellus stroemi Leviellus stroemi (Thorell, 1870) Ohrožený 2x 2x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 9x 12x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 1x 1x
Archaeodictyna minutissima Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) Kriticky ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 7x 11x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 4x 1x 5x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 3x 7x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 2x 2x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus dalmatensis Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Kishidaia conspicua Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený 1x 1x
Micaria dives Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený 1x 1x
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 1x
Phaeocedus braccatus Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený 1x 1x
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 3x 3x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 1x 1x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 6x 6x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 7x 9x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 6x 6x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 3x 4x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 1x 1x
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený 1x 1x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 3x 6x 9x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Theonina kratochvili Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 Ohrožený 2x 2x
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 2x 2x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 5x 6x 11x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 3x 5x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 4x 4x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 3x 3x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 4x 4x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 1x 3x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 6x 4x 10x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 3x 3x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 4x 5x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 3x 8x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Chalcoscirtus brevicymbialis Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 Ohrožený 2x 2x 4x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 3x 4x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 5x 9x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 6x 6x
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 1x 1x
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Pseudeuophrys obsoleta Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený 1x 3x 4x
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 4x 4x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 1x 3x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 1x 1x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 5x 5x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 1x 3x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x 2x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 7x 2x 9x
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený 1x 3x 4x
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cetonana laticeps Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 1x 1x 2x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (444 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 8 1 1 7
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 3 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 1 10 11
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 2 4
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 1 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 1 2 9
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 4 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 3 0 4
Gnaphosa opaca Herman, 1879 3 4 0 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 6
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 1 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 12 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 3 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 2 0 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 10 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 3 1 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 1 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 8 1 1 6
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 3 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 0 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 20 0 0 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 2 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 3 3 4 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 2 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 0 3 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 1 3 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 1 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 2 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 1 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 11 0 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 3 2 0 5
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 1 0 3
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 2 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 3 0 2 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 2 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 1 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 1 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 6 1 6
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 5 0 0 4
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 2 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 1 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 3 2 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 6 1 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 3 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 1 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (444 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 8 1 1 7
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 3 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 1 10 11
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 2 4
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 1 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 1 2 9
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 4 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 3 0 4
Gnaphosa opaca Herman, 1879 3 4 0 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 6
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 1 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 12 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 3 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 2 0 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 10 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 3 1 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 1 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 8 1 1 6
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 3 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 0 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 20 0 0 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 2 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 3 3 4 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 2 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 0 3 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 1 3 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 1 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 2 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 1 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 11 0 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 3 2 0 5
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 1 0 3
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 2 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 3 0 2 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 2 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 1 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 1 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 6 1 6
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 5 0 0 4
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 2 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 1 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 2 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 5 1 2
Dubo-habrové háje a acidofilní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Skalní lesostepi, šípákové a teplomilné doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Suťové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 1 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy