Kvadráty: 6963
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Leviellus stroemi Leviellus stroemi (Thorell, 1870) Ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12×
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený
Archaeodictyna minutissima Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) Kriticky ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 11×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený
Haplodrassus dalmatensis Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Kishidaia conspicua Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený
Micaria dives Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Phaeocedus braccatus Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Theonina kratochvili Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 Ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 11×
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 10× 10×
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 10×
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Chalcoscirtus brevicymbialis Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 Ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Pseudeuophrys obsoleta Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cetonana laticeps Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený
Trogulidae 0-19001901-19501951-20002001+
Trogulus nepaeformis Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763)
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (445 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 8 1 1 7
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 3 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 1 10 11
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 2 4
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 1 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 1 2 9
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 4 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 3 0 4
Gnaphosa opaca Herman, 1879 3 4 0 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 6
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 1 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 12 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 3 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 2 0 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 10 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 3 1 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 1 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 8 1 1 6
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 3 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 0 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 20 0 0 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 2 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 3 3 4 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 2 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 0 3 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 1 3 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 1 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 2 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 1 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 11 0 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 3 2 0 5
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 1 0 3
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 2 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 3 0 2 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 2 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 1 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 1 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 6 1 6
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 5 0 0 4
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 2 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 1 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 3 2 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 6 1 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 3 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 1 1
Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (445 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 8 1 1 7
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 3 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 1 10 11
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 2 4
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 1 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 1 2 9
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 4 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 3 0 4
Gnaphosa opaca Herman, 1879 3 4 0 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 6
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 2 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 1 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 12 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 3 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 2 0 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 10 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 3 1 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 1 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 8 1 1 6
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 3 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 0 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 20 0 0 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 2 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 3 3 4 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 2 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 0 3 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 1 3 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 1 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 2 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 1 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 11 0 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 3 2 0 5
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 1 0 3
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 2 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 3 0 2 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 2 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 1 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 1 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 6 1 6
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 5 0 0 4
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 2 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 1 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 2 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 4 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 5 1 2
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 1 1
Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy