Kvadráty: 7054
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 12× 12×
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus levitarsis Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený
Centromerus silvicola Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11× 11×
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Incestophantes crucifer Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria nodosa Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 Ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Attulus caricis Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Sittisax saxicola Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea livens Diaea livens Simon, 1876 Silně ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (409 použitých nálezů)
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 16 0 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 6 0 3
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 5 0 5
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 3 5 0 6
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 15 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 14 16 0 5
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 5 0 2
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 7 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 7 0 6
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 3 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 4 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 9 0 4
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 9 11 0 5
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 3 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 4 6 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 3 9 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 11 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 6 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 4 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 3 0 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 4 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 3 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 7 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 0 3 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 6 0 3
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 7 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 5 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 8 0 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 12 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 7 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 11 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 7 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 3 4 0 3
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 1 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 1 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 0 0 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 5 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 4 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 5 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 19 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 20 0 4
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 8 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 5 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 3 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 4 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 5 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 5 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 4 4 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 10 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 2 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (409 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 17 0 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 6 0 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 2 6 0 6
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 4 0 4
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 3 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 4 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 5 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 9 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 3 8 0 7
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 8 26 0 7
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 24 40 0 11
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 6 0 3
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 11 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 22 0 11
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 1 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 2 4 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 12 0 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 12 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 6 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 6 0 4
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 14 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 24 27 0 9
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 7 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 7 0 4
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 8 0 5
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 5 7 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 6 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 3 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 7 7 0 7
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 10 17 0 7
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 1 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 7 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 6 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 11 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 5 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 3
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 3 0 4
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 2 3 3
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 2 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 1 0 5
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 4 0 4
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Sittisax saxicola (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 9 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 4 0 7
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 6 0 6
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 4 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 3 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 5 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 10 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Hahnia helveola Simon, 1875 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 10 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 9 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 4 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy