Kvadráty: 5352
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 18× 18×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 11× 11×
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18× 18×
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 12× 12×
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 10× 10×
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes eumenis buchari Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus prudens Centromerus prudens (O. Pickard-Cambridge, 1873) Kriticky ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 12× 12×
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 11× 11×
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16× 16×
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 16× 16×
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 28× 33×
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 12× 12×
Micrargus apertus Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 23× 23×
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 10× 10×
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Porrhomma egeria Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Pseudocarorita thaleri Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený
Saaristoa firma Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 26× 26×
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 20× 20×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 21× 21×
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria monoceros Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený
Alopecosa fabrilis Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 13× 15×
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 28× 30×
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13× 13×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 19× 19×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 23× 23×
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 12× 12×
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 16× 16×
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 18× 22×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 13× 13×
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Dipoena torva Dipoena torva (Thorell, 1875) Silně ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený
Theonoe minutissima Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (886 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 8 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 8 0 12
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 18 4 0 6
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 6 0 0 4
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 2 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 20 0 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 2 0 6
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 2 0 6
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 8 0 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 1 0 4
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 4 0 12
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 14 2 0 6
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 4 4 0 8
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 6 4 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 6 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 4 0 8
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 4 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 4 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 6 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 34 32 0 12
Labulla thoracica (Wider, 1834) 2 2 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 12 10 0 12
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 28 0 24
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 2 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 6 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 0 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 34 0 16
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 2 0 6
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 12 0 0 8
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 2 0 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 6
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 4 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 28 12 0 16
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 2 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 14 34 0 16
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 6 16 0 16
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 8 4 0 4
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 2 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 2 0 6
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 6 2 0 6
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 6 2 0 4
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 20 22 0 6
Arctosa figurata (Simon, 1876) 22 6 0 12
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 2 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 80 38 0 22
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 34 42 0 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 80 14 0 14
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 50 16 0 18
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 8
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 6 0 10
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 10 2 0 18
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 4 4 0 8
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 4 0 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 0 0 4
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 0 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 6 0 8
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 6 0 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 8 2 0 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 6 0 6
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 20 5 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 4 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 10 0 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 1 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 3 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 3 1 4
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 4 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 7 2 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 5 3 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 9 6 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 3 0 2
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 2 5 0 3
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 10 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 0 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 1 0 0 1
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 11 18 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 3 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 2 1 2 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 32 19 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 17 28 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 41 7 3 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 19 5 2 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 1 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 2 7 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 1 2 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 2
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 2 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 3 8 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 0 1 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 19 32 0 2
Centromerus prudens (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 1 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 5 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 13 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 1 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 2 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 14 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 4 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 5 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 1 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 3 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 5 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 6 3 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 3 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 4 4 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 5 2
Dipoena torva (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 4 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 3 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 11 16 5 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 6 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 7 2 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 4 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus affinis Eichwald, 1830 4 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 11 9 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (886 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 13 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 8 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 18 4 0 6
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 9 0 0 6
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 2 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 30 0 0 9
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 2 0 6
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 2 0 6
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 8 0 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 4 0 12
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 14 2 0 6
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 5 4 1 10
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 3 0 8
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 6 4 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 6 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 14 4 0 10
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 5 0 7
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 4 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 7 0 8
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 34 32 0 12
Labulla thoracica (Wider, 1834) 2 2 0 6
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 12 10 0 12
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 28 0 24
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 7 2 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 6 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 0 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 34 0 16
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 2 0 6
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 12 0 0 8
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 1 0 0 1
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 3 0 0 3
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 6
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 4 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 29 12 0 17
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 7 2 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 14 34 0 16
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 16 0 17
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 8 4 0 4
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 6 3 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 2 0 6
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 6 2 0 6
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 9 2 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 20 22 0 6
Arctosa figurata (Simon, 1876) 22 6 0 12
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 2 0 5
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 109 50 0 24
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 38 63 0 12
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 95 16 0 16
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 50 16 1 19
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 8
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 6 0 11
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 11 2 0 19
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 5 4 0 9
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 4 0 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 0 0 4
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 0 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 6 1 10
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 7 0 0 5
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 8 2 0 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 6 0 6
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 5 0 1 2
Reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 3 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 7 5
Atypus affinis Eichwald, 1830 7 1 0 3
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 7 2 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 5 3 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 3 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 2 0 2
Centromerus prudens (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 5 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 6 2 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 4 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 11 9 0 2
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 1 1 2 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 3 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 8 7 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 7 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 5 3 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 22 5 1 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 6 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 1 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 4 4 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 9 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 5 2
Dipoena torva (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 2 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 3 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 2 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 3 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 2 5 0 3
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 30 42 0 5
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 6 15 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 2 7 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 2 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 2 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 3 8 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 4 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 17 21 0 3
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 1 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 4 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 7 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 6 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 14 5 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 15 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 7 0 4
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 3 1 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 4 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 3 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 5 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 5 0 1 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ovocné sady a vinohradySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy