Kvadráty: 6469
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthium mildei Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Brigittea civica Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený
Civizelotes gracilis Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) Silně ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria micans Micaria micans (Blackwall, 1858) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca lusatica Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa striatipes Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) Kriticky ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Lycosa singoriensis Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) Téměř ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticella mogera Nesticella mogera (Yaginuma, 1972)
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phalangium opilio Phalangium opilio Linnaeus, 1758
Rilaena triangularis Rilaena triangularis (Herbst, 1799)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Phrurolithus pullatus Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pseudeuophrys lanigera Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) Není ohrožený
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tabulata Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sardinidion blackwalli Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Steatoda grossa Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Steatoda triangulosa Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Uloborus plumipes Uloborus plumipes Lucas, 1846 Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (251 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 20 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 3 7 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 6 6 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 5 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 50 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 0 2 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 5 2 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 1 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 2 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 2 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 6 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 3 0 2
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 5 3 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 11 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Nesticella mogera (Yaginuma, 1972) 0 2 2 1
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 6 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 1 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 22 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 8 20 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 11 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 2 3
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 7 10 1 5
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 2 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 8 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 5 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 4 0 4
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 2 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 3 2 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 1 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Micaria micans (Blackwall, 1858) 1 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 10 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 1 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 1 1 0 1
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) 0 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 2 0 1
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 10 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 3 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Nárazová pastSamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 1 9 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 2 3 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (251 použitých nálezů)
KamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 3 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 3 2 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 1 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 6 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 3 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 4 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 2 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 6 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 9 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 2 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 2 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 2 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 2 0 2
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 7 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 8 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 2 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 2 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 10 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 2
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 20 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 6 6 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 5 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 50 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 2 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 6 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 22 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 8 20 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 11 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 5 0 3
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Nesticella mogera (Yaginuma, 1972) 0 2 2 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 1 0 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 1 2
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 0 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 3 3 2
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 0 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 1 9 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Těžební jámySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Micaria micans (Blackwall, 1858) 1 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 10 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 3 7 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 0 2 0 1
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 0 1 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 4 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ÚhorySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Písčité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 1
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy