Kvadráty: 6474
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dasumia carpatica Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) Silně ohrožený
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma profundum Porrhomma profundum M. Dahl, 1939 Silně ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula knorri Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Nemastomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Mitostoma chrysomelas Mitostoma chrysomelas (Hermann, 1804)
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phalangium opilio Phalangium opilio Linnaeus, 1758
Rilaena triangularis Rilaena triangularis (Herbst, 1799)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tabulata Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (278 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 3 4
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 3 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 2 1 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 4 0 3
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 3 0 3 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 20 20 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 3 7 0 4
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma profundum M. Dahl, 1939 1 3 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 3 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 4 5 3
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 5 7 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Mitostoma chrysomelas (Hermann, 1804) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 1 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 3 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 4 1 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 1 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 1 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 3 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 2 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 1 2
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 2 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 4 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 5 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 4 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 5 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 10 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 12 0 1
Porrhomma profundum M. Dahl, 1939 5 4 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 5 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 10 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 6 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 21 40 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 27 20 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 5 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 2 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 6 6 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 12 4 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 9 1 4
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 0 2 1 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 10 7 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 6 10 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (278 použitých nálezů)
KamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 1 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 2
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Mitostoma chrysomelas (Hermann, 1804) 1 0 0 1
Phalangium opilio Linnaeus, 1758 1 1 0 1
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 2 3 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 4 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 1 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 9 1 5
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 1 3 1 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Porrhomma profundum M. Dahl, 1939 6 7 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 2 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 4 7 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 1 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 6 10 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 10 7 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 12 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 5 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 6 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 21 40 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 27 20 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 5 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 4 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 6 6 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 12 4 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 2 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 1 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 5 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 10 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 10 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 2 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 4 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 3 0 3 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
JeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Dasumia carpatica (Kulczyński, 1882) 1 1 0 2
Štěrkové břehy řekSamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 20 20 0 1
Horské bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 3 0 1
Suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 3 0 1
Písčité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 5 1
 SamciSamiceMláďataNálezy