Kvadráty: 6952
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona juvenis Clubiona juvenis Simon, 1878 Kriticky ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus helleri Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Mecopisthes silus Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený
Metopobactrus prominulus Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Pocadicnemis carpatica Pocadicnemis carpatica (Chyzer, 1894) Ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma convexum Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13×
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula knorri Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes plantarius Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus lineatus Xysticus lineatus (Westring, 1851) Kriticky ohrožený
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (282 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 4 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 2 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 2 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 2 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 3 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 4 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 6 0 6
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 0 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 10 0 3 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 13 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 6 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 3 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 8 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 12 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 2 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 12 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 4 12 0 1
Pocadicnemis carpatica (Chyzer, 1894) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 8 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 13 11 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 8 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 5 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 6 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 6 1 3 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 20 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 7 1 2 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 9 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 9 10 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 8 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 11 5 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 5 6 10 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 31 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 5 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 28 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 2 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus lineatus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 5 5 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 7 2 0 6
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 2 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 7 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 14 13 0 8
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 12 4 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 54 13 0 7
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 63 3 0 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 35 6 0 7
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 4 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 4 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 3 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 10 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 4 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 13 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 7 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 3 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 9 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 4 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 18 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona juvenis Simon, 1878 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 3 0 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 11 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 2 0 2
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (282 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 1 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 4 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 5 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Clubiona juvenis Simon, 1878 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 4 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 0 0 4
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 3 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 5 5 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 10 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 2 0 7
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 5 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 4 0 0 3
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 2 2 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 4 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 13 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 2 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 7 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 17 30 0 12
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 7 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 14 4 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 0 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 57 13 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 82 10 0 9
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 36 6 0 8
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 11 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 4 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 3 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 4 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 10 0 3 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 13 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 6 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 3 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 8 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 12 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 12 0 1
Pocadicnemis carpatica (Chyzer, 1894) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 8 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 3 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 13 11 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 8 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 6 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 6 1 3 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 20 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 7 1 2 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 9 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 9 10 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 7 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 11 5 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 5 6 10 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 31 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 5 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 28 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Lesy vyšších poloh a strmých svahůSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 2 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 0 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus lineatus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 2 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 2 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 2 0 3
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 5 0 2
Štěrkové břehy řekSamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 4 12 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 5 3 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 0 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy