Kvadráty: 5758
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 28x 28x
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 14x 14x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 12x 12x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 4x 4x
Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10x 10x
Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 10x 10x
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 4x 4x
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) Téměř ohrožený 2x 2x
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 8x 8x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 10x 10x
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 14x 14x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 4x 4x
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 8x 8x
Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený 6x 6x
Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 10x 10x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 14x 14x
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 8x 8x
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 12x 12x
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 16x 16x
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 18x 18x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Pardosa palustris (Linné, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 6x 6x
Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 8x 8x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený 4x 1x 5x
Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 2x 2x
Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 2x 2x
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) Není ohrožený 6x 6x
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) Není ohrožený 22x 22x
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 10x 10x
Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 2x 2x
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 6x 6x
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 4x 4x
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 2x 2x
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 2x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (145 použitých nálezů)
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 24 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 21 37 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 4 17 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 29 24 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 6 3 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 6 8 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 3 10 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 10 28 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 3 18 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 10 4 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 12 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 4 9 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 6 13 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 7 63 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 3 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 21 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 4 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 16 22 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 4 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 44 52 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 2 10 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 24 42 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 3 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 19 43 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 5 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 14 26 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 10 20 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 31 5 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 2 8 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 33 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 8 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 5 4 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 3 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 21 7 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 9 2 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 32 16 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 140 31 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 4 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 9 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 3 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 19 14 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 21 22 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 46 16 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 9 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 75 44 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 16 6 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 81 10 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 140 103 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 6 12 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 6 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 9 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 51 26 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 28 20 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 4 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 36 74 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 22 3 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 4 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 8 7 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 13 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
?SamciSamiceMláďataNálezy
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 5 3 0 2
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (352 použitých nálezů)
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 10 24 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 21 37 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 4 17 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 29 24 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 6 3 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 6 8 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 3 10 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 10 28 0 1
Clubiona neglecta O. P.-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linné, 1758) 3 18 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 10 4 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 8 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 5 4 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 3 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 21 7 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 9 2 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 32 16 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 140 31 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 10 4 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 9 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 12 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linné, 1758) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 6 13 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 63 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 3 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 19 14 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. P.-Cambridge, 1871) 4 2 0 2
Tallusia experta (O. P.-Cambridge, 1871) 4 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 21 22 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 21 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 46 16 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 9 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 75 44 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 16 6 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 81 10 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 140 103 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 6 12 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 6 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 9 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 51 26 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 28 24 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 16 22 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 4 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 44 52 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 2 10 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 24 42 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 38 77 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 3 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 20 43 0 2
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 1 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 5 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 2 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 14 26 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 10 20 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 31 5 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 22 3 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 2 8 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 33 0 1
interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 11 0 11
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 4 2 0 5
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 7 0 7
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 3 0 5
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 0 3
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 4 1 0 5
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 4 4 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 3 0 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 8 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 8 11 0 8
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 9 4 0 9
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 12 0 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 2 0 3
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 2 1 1 4
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 8 7 0 10
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 4 0 5
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 2 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 5 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 2 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 5 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 4 5 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 6 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 4 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 3 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Robertus arundineti (O. P.-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
městské parkySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Singa nitidula (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 1 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linné, 1767) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ruderálySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 0 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 8 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 1 0 1
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 1 3 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Hypositticus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linné, 1758) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 4 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa palustris (Linné, 1758) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 12 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
obilná poleSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Česká arachnologická společnost © 2008-2019