Kvadráty: 5958
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Hypsosinga heri Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 10× 10×
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 12× 12×
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Pelecopsis parallela Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Walckenaeria vigilax Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa cinerea Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 18× 18×
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 13× 18×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Rilaena triangularis Rilaena triangularis (Herbst, 1799)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Sclerosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Astrobunus laevipes Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872)
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Cryptachaea riparia Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Neottiura suaveolens Neottiura suaveolens (Simon, 1880) Ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Psammitis sabulosus Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (359 použitých nálezů)
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 3 0 3
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 13 21 9 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 5 10 3 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 5 10 6
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 4 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 1 5 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 19 12 31 7
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 13 11 0 6
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 7 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 6 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 3 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 15 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 14 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 6 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 5 4 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 4 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 1 1 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 12 5 6 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 7 1 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 7 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 8 0 9 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 14 0 4
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 2 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 54 23 0 18
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 43 9 0 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 3 0 5
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 2 1 0 3
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 0 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 9 5 0 5
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 9 12 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 4 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 2 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 4 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 3 2 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 2 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 22 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 13 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 139 27 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 4 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 208 27 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 48 25 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 7 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 32 4 0 2
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 6 26 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 23 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 13 2 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 2 2 11 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 5 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Nárazová pastSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 4 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 3 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (359 použitých nálezů)
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 4 4 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 3 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 3 4 0 4
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 3 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 22 3 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 13 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 9 10 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 16 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 6 5 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 4 0 3
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 140 27 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 4 3 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 2 1 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 210 29 1 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 62 33 6 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 10 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 32 5 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 4 1
Thanatus atratus Simon, 1875 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 3 1 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 26 4 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 13 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 7 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 54 23 0 18
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 43 9 0 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 3 0 5
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 2 1 0 3
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 0 0 3
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 3 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 3 2 12 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 4 6 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 11 6 0 4
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 4 0 4
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 6 0 2
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 5 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 4 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 7 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 3 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 10 0 14 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 5 6 5 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 1 15 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 3 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 4 6 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 4 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 6 0 2
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 2 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 3 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 8 15 4 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 5 10 3 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 3 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 4 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 15 7 10 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 7 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 5 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 8 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 6 0 1
PísčinySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Rilaena triangularis (Herbst, 1799) 6 26 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 1 0 0 1
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 4 3 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy