Kvadráty: 5453
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 30× 12× 42×
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 10×
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 14× 16×
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 27× 35×
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 14× 16×
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18× 14× 32×
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 18×
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus moderatus Haplodrassus moderatus (Kulczyński, 1897) Silně ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 18× 18×
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 14× 14×
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus permixtus Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 18× 18×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 11× 11×
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 17×
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 19× 19×
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maro lepidus Maro lepidus Casemir, 1961 Silně ohrožený
Maro minutus Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 Ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14× 14×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 15× 15×
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Silometopus reussi Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 20× 20×
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 14× 18×
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria nodosa Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 Ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa fabrilis Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 36× 38×
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 15×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 37× 41×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa sphagnicola Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) Ohrožený
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 27× 27×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 13× 13×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 29× 29×
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 13× 13×
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 41× 49×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 13×
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 15× 17×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 11×
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 25× 10× 35×
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha caricis Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) Kriticky ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 15×
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1135 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 56 0 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 18 2 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 4 10 0 34
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 6 2 0 8
Araneus marmoreus Clerck, 1757 8 8 0 12
Araneus quadratus Clerck, 1757 22 6 0 30
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 6 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 8 0 12
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 0 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 14 0 28
Singa hamata (Clerck, 1757) 2 12 0 14
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 36 0 12
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 4 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 8 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 22 6 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 30 12 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 6 2 0 6
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 18 20 0 14
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 6 0 6
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 6 2 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 20 6 0 8
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 4 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 12 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 2 0 6
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 6 0 14
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 38 6 0 14
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Maro lepidus Casemir, 1961 8 0 0 2
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 2 0 6
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 2 0 8
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 12 0 0 10
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 4 0 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 40 20 0 14
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 6 0 6
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 32 0 14
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 4 0 4
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 2 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 4 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 8 0 2
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 2 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 28 21 0 27
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 10 0 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 14 50 0 32
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 6 2 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 20 20 0 18
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 52 36 0 10
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 12 4 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 4 0 18
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 6
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 4 2 0 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 8 0 38
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 6
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 26 0 12
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 32 44 0 12
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 20 0 10
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 2 0 8
Tetragnatha montana Simon, 1874 14 26 0 30
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 6 0 4
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 2 6 0 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 4 10 0 12
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 6 0 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 4 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 3 2 5
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 2 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 7 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 2 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus moderatus (Kulczyński, 1897) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 19 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 3 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 14 6 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 3 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 18 3 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Maro lepidus Casemir, 1961 4 0 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 1 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 2 1 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 13 4 2 5
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 17 5 0 4
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 4 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 30 4 0 7
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 7 3 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 11 16 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 3 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 15 0 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 10 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 26 18 3 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 7 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 12 6 1 7
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 1 1 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 7 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 7 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 6 3 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 16 16 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 6 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 6 0 4
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 0 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 4 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 1 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 2 2 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 11 1 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 4 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 5 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 1 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 9 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 3 3
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 5 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 13 11 7 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 8 5
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 4 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 6 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 8 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 32 35 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 7 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 6 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 2 3 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 4 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 2 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 5 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 3 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 7 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 3 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 8 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 4 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1135 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 56 0 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 0 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 18 2 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 4 10 0 34
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 6 2 0 8
Araneus marmoreus Clerck, 1757 8 8 0 12
Araneus quadratus Clerck, 1757 22 6 0 30
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 6 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 8 0 11
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 0 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 14 0 28
Singa hamata (Clerck, 1757) 2 12 0 14
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 36 0 12
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 4 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 8 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 22 6 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 30 12 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 6 2 0 6
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 18 20 0 14
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 6 0 6
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 6 2 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 20 6 0 8
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 4 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 12 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 2 0 6
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 6 0 14
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 38 6 0 14
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Maro lepidus Casemir, 1961 8 0 0 2
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 2 0 6
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 2 0 8
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 12 0 0 10
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 4 0 6
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 40 20 0 14
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 6 0 6
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 32 0 14
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 4 0 4
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 2 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 4 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 8 0 2
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 2 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 28 16 0 26
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 10 0 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 14 50 0 32
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 6 2 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 20 20 0 18
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 52 36 0 10
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 12 4 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 4 0 18
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 6
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 4 3 0 9
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 8 0 38
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 3 0 0 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 2 0 7
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 26 0 12
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 32 44 0 12
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 20 0 10
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 2 0 8
Tetragnatha montana Simon, 1874 14 26 0 30
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 6 0 4
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 2 6 0 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 4 10 0 12
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 6 0 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 4 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 2 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 3 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 1 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 5 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 7 0 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 7 0 3
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 3 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 6 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 17 2 0 3
Maro lepidus Casemir, 1961 4 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 1 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 3 0 2 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 16 4 0 3
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 13 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 9 1 3 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 15 0 6
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 3 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 7 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 3 5
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 5 6
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 14 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 5 9 5
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 7 3 4
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 3 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 3 10 5
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 6 0 4
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 12 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 3 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 15 7 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 2 0 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 12 4 0 4
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 7 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 21 5 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 6 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 3 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 1 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 5 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 16 22 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 6 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 1 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 4 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 24 18 3 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 7 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 1 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 4 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 10 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 1
Haplodrassus moderatus (Kulczyński, 1897) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 4 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 8 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 5 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 3 0 2
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 43 51 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 12 6 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 10 4 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 7 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 7 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 7 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 4 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy