Kvadráty: 6964
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 12× 18×
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 11× 14×
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10×
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 12× 13×
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12× 18×
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený
Archaeodictyna minutissima Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) Kriticky ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 34× 11× 45×
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus moravicus Eresus moravicus Řezáč, 2008 Kriticky ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený
Cryptodrassus hungaricus Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) Kriticky ohrožený
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 27× 30×
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 12× 14×
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 35× 13× 48×
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 26× 16× 42×
Haplodrassus dalmatensis Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Micaria dives Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Phaeocedus braccatus Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12×
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 10× 10×
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 22× 22×
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 23× 30×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21× 23×
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 21× 14× 35×
Agyneta simplicitarsis Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) Kriticky ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11× 12×
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 11× 17×
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 10× 13×
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 12× 12×
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16× 12× 28×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Theonina cornix Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený
Theonina kratochvili Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 Ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 11×
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 24× 14× 38×
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 15× 15×
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 16× 20×
Agroeca lusatica Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 23× 26×
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa solitaria Alopecosa solitaria (Herman, 1879) Silně ohrožený 14× 14×
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 15× 24×
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 14× 22×
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 16× 22×
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 26× 18× 44×
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 22× 14× 36×
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 10× 13×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 36× 36×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 20× 15× 35×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 36× 45×
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Opilio canestrinii Opilio canestrinii (Thorell, 1876)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 11×
Phrurolithus pullatus Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený 23× 23×
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Chalcoscirtus brevicymbialis Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 Ohrožený 21× 10× 31×
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13× 20×
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Heliophanus lineiventris Heliophanus lineiventris Simon, 1868 Kriticky ohrožený
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 15×
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Pseudeuophrys obsoleta Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Cryptachaea riparia Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 12× 13×
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 11× 16×
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 10×
Ozyptila pullata Ozyptila pullata (Thorell, 1875) Ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 13×
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 10×
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 16× 23×
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený 22× 29×
Trachelidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cetonana laticeps Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) Silně ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1614 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 8 6 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 20 0 0 14
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 12 3 0 11
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 2 4 4 8
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 4 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 8 7 0 13
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 1 8 16
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 2 0 4
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 1 0 5
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 3 0 0 3
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 4 4 0 6
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 3 3 0 8
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 15 0 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 1 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 30 7 0 35
Eresus moravicus Řezáč, 2008 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 2 0 0 2
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 6 0 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 50 22 1 22
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 0 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 14 0 0 10
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 37 27 2 39
Gnaphosa opaca Herman, 1879 61 26 2 34
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 3 2 0 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 10 0 0 4
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 5 0 0 3
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 10 2 1 9
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 6 3 0 7
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 30 4 0 14
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 33 3 0 21
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 36 11 0 17
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 32 29 0 28
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 8 0 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 0 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 0 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 2 0 9
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 2 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 19 2 0 15
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 2 0 6
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 4 6 0 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 11 0 12
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 1 4
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 2 0 4
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 0 0 2
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 8 0 0 8
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 0 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 4
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 1 0 3
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 4 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 22 9 0 24
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 2 0 0 2
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 2 0 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 1 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 4 8 0 10
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 28 26 0 30
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 0 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 37 3 0 14
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 2 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 3 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 11 0 0 7
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 49 17 0 18
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 16 4 0 10
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 19 6 0 19
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 16 5 0 18
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 6 0 16
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 8 0 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 58 36 1 38
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 110 18 0 28
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 20 2 0 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 5 8 0 7
Trochosa robusta (Simon, 1876) 50 12 0 24
Trochosa terricola Thorell, 1856 36 16 0 29
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 2 0 7
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 38 19 1 34
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 0 0 5
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 9 0 0 10
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 36 20 1 16
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 0 2 9
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 1 0 8
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 8 0 0 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 4 2 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 20 9 3 25
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 29 2 0 17
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 4 0 4
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 4 1 0 6
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 12 2 1 8
Neon rayi (Simon, 1875) 5 2 0 7
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 10 4 1 12
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 3 0 0 7
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 6 2 0 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 3 6
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 3 0 6
Episinus truncatus Latreille, 1809 6 5 1 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 8 0 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 5 1 1 12
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 3 0 5
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 2 7
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 3 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 0 0 6
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 1 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 2 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 7
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 3 0 0 4
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 6 4 1 10
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 1 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 4 0 9
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 24 8 3 19
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 29 4 4 21
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 3 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 4
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 3 2 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 1 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 3 0 9
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 5 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 22 8 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 12 6 4 6
Gnaphosa opaca Herman, 1879 21 5 5 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 3 0 3
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 1 0 3
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 8 8 0 7
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 6 7 0 9
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 16 6 0 6
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 1 3 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 3 0 2
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 3 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 14 4 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 17 13 1 8
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 8 1 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 6 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 9 3 6
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 26 2 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 25 12 7
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 1 7 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 18 11 0 10
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 3 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 6 4 10 9
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 16 9 1 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 1 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 2 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 2 1 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 2 1 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 9 0 0 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 4 2 4 5
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 2 2 3
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 4 0 2
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 3 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Zora manicata Simon, 1878 0 3 0 2
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 3 4 1 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 2 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 2 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 2 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 2 3
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 3 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 2
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 1 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Eresus moravicus Řezáč, 2008 11 1 0 2
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Opilio canestrinii (Thorell, 1876) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1614 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 8 6 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 20 0 0 14
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 12 3 0 11
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 2 4 4 8
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 4 1 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 8 7 0 13
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 1 8 16
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 2 0 4
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 1 0 5
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 3 0 0 3
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 4 4 0 6
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 3 3 0 8
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 15 0 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 1 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 30 7 0 35
Eresus moravicus Řezáč, 2008 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 2 0 0 2
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 6 0 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 50 22 1 22
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 0 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 14 0 0 10
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 37 27 2 39
Gnaphosa opaca Herman, 1879 61 26 2 34
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 3 2 0 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 10 0 0 4
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 5 0 0 3
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Phaeocedus braccatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 10 2 1 9
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 6 3 0 7
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 30 4 0 14
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 33 3 0 21
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 36 11 0 17
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 32 29 0 28
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 8 0 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 0 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 0 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 2 0 9
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 2 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 19 2 0 15
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 2 0 6
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 4 6 0 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 11 0 12
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 1 4
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 2 0 4
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 0 0 2
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 8 0 0 8
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 0 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 4
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 1 0 3
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 4 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 22 9 0 24
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 2 0 0 2
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 2 0 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 0 1 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 4 8 0 10
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 28 26 0 30
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 0 0 10
Agroeca cuprea Menge, 1873 37 3 0 14
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 2 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 3 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 11 0 0 7
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 49 17 0 18
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 16 4 0 10
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 19 6 0 19
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 16 5 0 18
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 6 0 16
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 8 0 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 58 36 1 38
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 110 18 0 28
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 20 2 0 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 5 8 0 7
Trochosa robusta (Simon, 1876) 50 12 0 24
Trochosa terricola Thorell, 1856 36 16 0 29
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 2 0 7
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 38 19 1 34
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 0 0 5
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 9 0 0 10
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 36 20 1 16
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 0 2 9
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 1 0 8
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 8 0 0 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 4 2 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 20 9 3 25
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 29 2 0 17
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 4 0 4
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 4 1 0 6
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 12 2 1 8
Neon rayi (Simon, 1875) 5 2 0 7
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 10 4 1 12
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 3 0 0 7
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 6 2 0 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 3 6
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 3 0 6
Episinus truncatus Latreille, 1809 6 5 1 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 8 0 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 5 1 1 12
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 3 0 5
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 2 7
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 3 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 0 0 6
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 1 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 2 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 7
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 3 0 0 4
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 6 4 1 10
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 1 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 4 0 9
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 24 8 3 19
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 29 4 4 21
Cetonana laticeps (Canestrini, 1868) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 3 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 1 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 4 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 3 0 2
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 3
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 18 7 1 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 5 1 0 4
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 12 8 6 8
Gnaphosa opaca Herman, 1879 16 6 3 6
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 1 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 6 6 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 1 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 3 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 5 0 7
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 3 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 5 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 8 3 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 9 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 8 2 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 5 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 1 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 2 3 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 21 1 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 5 1 3
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 7 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 6 9 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 2 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 5 7 9 9
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 4 2 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 1 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 4 4 1 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 1
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 4 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 2 1 0 2
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 2 2 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 2 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 1 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 9 1 2 4
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 4 2 5 6
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 4
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 3 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 5 3 2 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 3 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 3 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 13 3 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 4 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 4 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 7 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 21 11 5
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 12 4 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Zora manicata Simon, 1878 1 0 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 14 7 1 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 0 0 1 1
Neon rayi (Simon, 1875) 2 1 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 1 2
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 2 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 3 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 1 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 5 1 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eresus moravicus Řezáč, 2008 11 1 0 2
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Opilio canestrinii (Thorell, 1876) 0 1 0 1
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy