Kvadráty: 5857
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 4x 4x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x 2x
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený 1x 1x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x 2x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Micaria micans Micaria micans (Blackwall, 1858) Není ohrožený 1x 1x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 1x 1x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 1x 1x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 1x 1x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 3x 1x 4x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 1x 3x
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 1x 1x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 1x 3x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Marpissa pomatia Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený 1x 1x
Myrmarachne formicaria Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 3x
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 1x 3x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 1x 3x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 1x 3x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 3x 3x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Lasaeola coracina Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) Silně ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 1x 3x
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 1x 1x 2x
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Theridiosoma gemmosum Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x 2x
Ozyptila simplex Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 1x 1x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 1x 1x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 3x 3x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 3x 3x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (205 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 0 1 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 12 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 5 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 21 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 0 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 7 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 2 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 2 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 3 0 3
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 3 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 7 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 11 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Micaria micans (Blackwall, 1858) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 11 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 21 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 4 7 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 16 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 36 8 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 6 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 9 19 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 1
Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 9 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 3 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 3 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 1 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 3 18 6
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 8 9 14 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 6 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (193 použitých nálezů)
Dubo-habrové háje a acidofilní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 7 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 6 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 11 2 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 21 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 4 7 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 16 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 36 8 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 6 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 11 19 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 10 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 3 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 3 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 1 0 2
Polní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 3 18 6
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 8 9 14 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 6 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Lužní lesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 4 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 7 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 11 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 4 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 11 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 1
lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria micans (Blackwall, 1858) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 2 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
SlaniskaSamciSamiceMláďataNálezy
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 18 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 7 0 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
vlhké doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Devětsilové lemy horských toků, bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy