Kvadráty: 6955
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona germanica Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Gnaphosa nigerrima Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený
Haplodrassus cognatus Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený
Micaria nivosa Micaria nivosa L. Koch, 1866 Ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Aphileta misera Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) Ohrožený
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Centromerus brevipalpus Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella wideri Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum edentatum Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 12× 12×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maro minutus Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 Ohrožený
Maro sublestus Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 11× 11×
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Pelecopsis mengei Pelecopsis mengei (Simon, 1884) Silně ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 10× 10×
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Dolomedes plantarius Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus distinguendus Attulus distinguendus (Simon, 1868) Silně ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Cryptachaea riparia Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha caricis Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) Kriticky ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Theridion hemerobium Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Theridiosoma gemmosum Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (460 použitých nálezů)
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 2 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 9 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 1 0 2
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 10 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 6 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 4 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 2 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 4 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 15 0 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 3 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 17 27 0 4
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 9 12 0 6
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 9 10 0 4
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 2 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 4 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 5 10 0 5
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 3 1 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 0 13 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 2 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 9 2 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 6 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 4 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 3 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 6 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 6 11 0 2
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 3 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 3 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 13 0 3
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 6 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 3 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 3
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 8 0 3
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 9 17 0 3
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 5 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 12 0 4
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 29 6 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 32 6 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 5 0 2 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 24 21 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 16 3 3 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 4 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 3 3 1 2
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 2 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 1 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 3 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 2 3 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 2 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 8 0 2
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Micaria nivosa L. Koch, 1866 5 3 0 3
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 0 1 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 5 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 3 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 31 126 17 5
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 4 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 1 0 1
Maro sublestus Falconer, 1915 1 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 8 3 1 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 1 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 2 3 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 2 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 11 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 2 0 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 2 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 2 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 3 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 3 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 3 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 8 0 4
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 20 0 4
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 3 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 3 0 4
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 2 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 2 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 5 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 7 1 0 4
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (460 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 3 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 4 2 0 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 3 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 8 8 0 4
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 2 1 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Micaria nivosa L. Koch, 1866 5 3 0 3
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 0 1 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 15 0 4
Hahnia ononidum Simon, 1875 3 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 34 127 17 7
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 7 9 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 7 0 4
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 2 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 2 0 3
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 4 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 2 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 5 0 5
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 2 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 4 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 33 0 12
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 0 3 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 8 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 7 0 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 25 47 0 8
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 18 0 5
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 5 0 2
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 11 13 0 8
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 3 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 4 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 4 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 6 13 0 7
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 3 1 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 5
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 3 1 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 5 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 2 0 4
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 0 13 3
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 3 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 1 0 4
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 1 1 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 0 2 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 11 3 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 4 0 4
Neon valentulus Falconer, 1912 2 5 0 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 5 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 3 3 1 2
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 7 0 5
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 10 1 0 6
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 2 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 3 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 2
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 7 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 4 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 6 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 14 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 9 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 13 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 29 6 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 40 9 1 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 5 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 24 21 0 3
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 16 3 3 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 5 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 2 4 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 2 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 3 0 0 2
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 0 3 0 2
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 2 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 3 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 3 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 7 12 0 4
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 11 0 5
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 2 0 3
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 3 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 3 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 11 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Rostlinstvo vodní hladinySamciSamiceMláďataNálezy
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy