Kvadráty: 5653
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 3x 3x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 6x 6x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 7x 1x 8x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 11x 1x 12x
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 2x 9x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 1x 4x 5x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 7x 7x
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x 4x
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 3x 3x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 19x 2x 21x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 3x 3x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Brigittea civica Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 3x 4x 7x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 4x 6x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 5x 5x
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Centromerus serratus Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 5x 9x
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 1x 1x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 9x 9x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 3x 3x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 3x 3x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x 4x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 1x 3x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 8x 8x
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 5x 2x 7x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 3x 25x
Maro lepidus Maro lepidus Casemir, 1961 Silně ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 7x 2x 9x
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 2x 2x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 2x 7x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 18x 18x
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 7x 7x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 1x 1x
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 13x 13x
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 3x 3x
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma microcavense Porrhomma microcavense Wunderlich, 1990 Silně ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 5x 2x 7x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 13x 2x 15x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 23x 23x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 3x 5x 8x
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 2x 14x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 5x 6x 11x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 2x 8x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 2x 2x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 13x 2x 15x
Nemastomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nemastoma lugubre Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 4x 21x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 5x 4x 9x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 1x 2x
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 3x 2x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 2x 5x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 5x 2x 7x
Dipoena nigroreticulata Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) Silně ohrožený 2x 2x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 4x 11x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 8x 10x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x 4x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 5x 5x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 2x 3x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x 4x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 6x 2x 8x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 4x 11x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 6x 6x 12x
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 6x 6x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 5x 2x 7x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 3x 1x 4x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 3x 3x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (752 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 12 0 4
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 16 0 0 4
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 1 0 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 2 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 6
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 1 6
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 6 0 10
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 6 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 5
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 5 0 6
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 0 0 4
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 9 9 1 18
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 3 0 3
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 14 10 0 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 0 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 8 2 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 6 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 6 0 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 4 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 10 0 6
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 6 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 7 0 4
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 8 0 8
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 29 59 0 9
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 6 8 0 6
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 5 0 4
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 8 0 5
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 13 0 5
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 12 12 0 8
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 14 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 7 58 0 21
Maro lepidus Casemir, 1961 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 6 0 9
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 4 2 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 18 49 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 7 29 0 16
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 6 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 5 6 0 7
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 6 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 2 10 0 10
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 12 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 6
Porrhomma microcavense Wunderlich, 1990 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 16 0 7
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 7 25 0 14
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 17 84 1 20
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 10 0 6
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 3 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 8 4 0 12
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 8 0 10
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 14 0 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 7 0 7
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 13 0 7
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 10 0 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 6 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 9 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 0 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 8 0 15
Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 5 1 18
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 3 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 8 11 0 9
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 2 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 6 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 2 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 0 4
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 0 4
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 4 4 1 7
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 0 2 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 4 18 0 11
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 10 14 0 10
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 1 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 6 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 4 0 4
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 4 0 7
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 4 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 4 12 0 10
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 14 13 0 11
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 6
Theridion varians Hahn, 1833 4 2 0 6
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 1 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 3 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 2 4 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 7 5 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 14 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 2 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 6 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 3 3 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 3 1 3 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 8 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 6 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 4 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 2 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 3 13 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 15 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (752 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 12 0 4
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 0 0 5
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 2 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 6
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 0 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 3 6 0 11
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 6 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 2 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 4 0 5
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 2 0 0 4
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 8 8 1 17
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 14 10 0 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 0 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 8 2 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 6 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 1 0 5
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 4 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 10 0 6
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 6 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 8 0 8
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 28 58 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 6 8 0 6
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 12 0 4
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 12 12 0 8
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 14 0 6
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 64 0 21
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 8 6 0 8
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 2 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 18 48 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 26 0 12
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 6 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 6 0 6
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 6 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 2 10 0 10
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 12 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 6
Porrhomma microcavense Wunderlich, 1990 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 14 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 24 0 12
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 16 80 0 16
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 11 0 7
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 8 4 0 12
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 8 0 10
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 14 0 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 6 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 12 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 4 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 6 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 8 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 8 0 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 8 0 12
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 4 1 17
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 8 10 0 8
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 2 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 4 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 6 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 1 3
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 2 0 4
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 4 4 0 6
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 0 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 16 0 8
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 10 14 0 10
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 2 0 4
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 4 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 4 0 6
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 4 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 4 10 0 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 14 12 0 10
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 6
Theridion varians Hahn, 1833 4 2 0 6
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 2 3 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 7 6 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 11 0 2
Maro lepidus Casemir, 1961 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 11 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 4 0 3
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 6 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 5 17 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 1 1 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 5 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 4 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 5 5 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 7 4 17 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 2 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 3 0 3
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 5 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 5 0 4
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 2 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 1 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 6 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 3 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 1 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 3 0 2
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 3 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Vlhké doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Ovocné sady a vinohradySamciSamiceMláďataNálezy
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 0 2 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy