Kvadráty: 7151
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 14× 19×
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 14× 15×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 13× 15×
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 10× 12×
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 15× 18×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 25× 25×
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 17× 19×
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený
Zelotes exiguus Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 19× 21×
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16× 16×
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 24× 26×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Formiphantes lephthyphantiformis Formiphantes lephthyphantiformis (Strand, 1907) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gonatium rubens Gonatium rubens (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený
Lasiargus hirsutus Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10×
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria vigilax Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Acantholycosa lignaria Acantholycosa lignaria (Clerck, 1757) Silně ohrožený
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 13× 15×
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 11×
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 12×
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 13× 16×
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 38× 43×
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 16× 16×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 22× 22×
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 12×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 18× 18×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 12× 14×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 39× 39×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Trogloneta granulum Trogloneta granulum Simon, 1922 Ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 23× 23×
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 19× 19×
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 10× 11×
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12× 12×
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10×
Euryopis laeta Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (961 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 9
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 2 4 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 7
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 1 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 8
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 17
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 11
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 3
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 0 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 13
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 10
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 17
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Formiphantes lephthyphantiformis (Strand, 1907) 0 0 0 4
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 20 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 3
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 11
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 5
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 3 0 6
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 24
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 12
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 14
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 1 6
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 10
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 27
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 13
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 1 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 11
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 4
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 2 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 6
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 4
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 6
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 6
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 8
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 4
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 8
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 8
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 6
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 4
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 4
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 0 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 7
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 8
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 8
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 14
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 12
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 10
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 4
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 4
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 8
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 4
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 4
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 2 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 9 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 30 30 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 15 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 12 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 72 5 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 2 2 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 6 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 8 15 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 2 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 8 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 5 2 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 4 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 8 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 5 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 32 6 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 4 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 19 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 4 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 12 7 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 5 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 12 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 3 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 47 8 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
VysavačSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 3 0 3
Acantholycosa lignaria (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (961 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 3
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 14
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 3
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 5
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 13
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 3 0 11
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 4
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 15
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 5
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 25
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 17
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 7
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 7
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 3
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 5
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 0 0 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 6
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 20
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 16
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 24
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 4
Formiphantes lephthyphantiformis (Strand, 1907) 0 0 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 5
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 7
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 3
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 6
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 7
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 4
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 4
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 3
Acantholycosa lignaria (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 13
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 7
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 9
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 13
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 6
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 38
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 16
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 22
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 9
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 18
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 12
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 39
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 3
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 23
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 6
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 19
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 3
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 10
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 7
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 12
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 3
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 8
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 6
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 8
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 5 1 0 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 15 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 105 11 0 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 9 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 23 3 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 2 1 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 6 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 62 15 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 8 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 6 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 8 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 2
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 8 2 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 2 2
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 2 4 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 20 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 2 2 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 6 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 8 4 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 4 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 5 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 6 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 4 1
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 30 30 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 15 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
ÚhorySamciSamiceMláďataNálezy
Gonatium rubens (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Těžebny písku a jiných nezpevněných horninSamciSamiceMláďataNálezy
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy