Kvadráty: 5450
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 11x 11x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 7x 7x
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 8x 8x
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 3x 3x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium montanum Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 Silně ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 4x 4x
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Porrhoclubiona genevensis Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený 3x 3x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 9x 9x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 7x 7x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 15x 15x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 10x 10x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 9x 9x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 25x 25x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 9x 9x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 5x 5x
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 7x 7x
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 5x 5x
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 9x 9x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 7x 7x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 2x 2x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 6x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 7x 7x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 6x 6x
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 12x 12x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 3x 3x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 5x 5x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 4x 4x
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 3x 3x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes eumenis buchari Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes similis Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený 1x 1x
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 1x 1x
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 2x 2x
Diplocentria bidentata Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) Ohrožený 6x 6x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 5x 5x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 3x 4x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 4x 4x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 10x 10x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 1x 13x 14x
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 1x 1x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 5x 5x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Megalepthyphantes collinus Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 3x 3x
Micrargus apertus Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 9x 9x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 6x 6x
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 2x 2x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma egeria Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 1x 3x
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma oblitum Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 23x 23x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 9x 9x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 3x 3x
Theonina cornix Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený 6x 6x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 8x 8x
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 10x 10x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 5x 5x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 6x 6x
Sagana rutilans Sagana rutilans Thorell, 1875 Silně ohrožený 3x 3x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Acantholycosa norvegica sudetica Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) Ohrožený 6x 6x
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 12x 12x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 1x 1x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 11x 11x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 2x 2x
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 6x 6x
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 10x 10x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 5x 5x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 10x 10x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 19x 19x
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 3x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 1x 1x
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 5x 5x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 5x 5x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 5x 5x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 1x 5x
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 1x 1x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 11x 11x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 6x 6x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 2x 2x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 7x 7x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 3x 3x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 5x 5x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 6x 6x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 6x 6x
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 4x 4x
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 3x 3x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 10x 10x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 1x 1x
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 5x 5x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 5x 5x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 6x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 10x 10x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (951 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 43 1 2 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 1 0 9
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 8 0 0 5
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 23 1 0 5
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 2 0 0 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 2 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 6 4 0 4
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 2 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 2 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 14 17 0 8
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 10 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 45 14 0 12
Eresus kollari Rossi, 1846 146 1 2 8
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 109 10 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 39 21 6 20
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 19 2 0 8
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 7 2 0 6
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 83 30 0 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 38 21 0 7
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 4 0 4
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 70 28 0 8
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 18 40 0 7
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 54 24 0 5
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 25 19 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 4 0 6
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 14 22 0 12
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 14 15 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 15 0 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 12 8 0 6
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 1 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 4
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 23 4 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 6 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 3 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 7 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 1 0 4
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 47 16 0 10
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 18 0 0 5
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 1 0 2
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 71 13 0 4
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 8 3 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 1 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 7 0 8
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 4 1 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 14 32 0 9
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 7 18 0 13
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 22 12 0 7
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 2 0 0 2
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 2 0 9
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 0 0 4
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 8 0 6
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 8 3 0 6
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 11 14 0 7
Panamomops mengei Simon, 1926 4 0 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 3
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 2 0 0 2
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 6 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 5 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 29 61 0 18
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 4 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 10 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 2
Theonina cornix (Simon, 1881) 4 2 0 4
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 3 0 6
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 1 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 6 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 5 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 69 65 0 9
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 0 0 5
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 1 0 5
Sagana rutilans Thorell, 1875 4 2 0 3
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 2 5 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 24 7 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 20 22 6 9
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 224 34 73 10
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 37 4 2 8
Arctosa figurata (Simon, 1876) 6 1 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 17 0 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 11 7 0 8
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 47 18 0 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 19 32 4 9
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 110 12 7
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 1 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 8 7 6 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 1 0 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 13 2 0 7
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 12 1 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 9 2 0 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 50 50 0 14
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 7 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 3 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 15 2 0 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 4 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 5 0 6
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 3 2 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 4 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 4 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 3 0 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 19 9 3 10
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 3 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 10 5 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 10 1 1 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 3 0 1 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 3 0 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 4 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 5 1 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 13 2 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 5 2 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 3 1 5 6
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 16 0 0 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 30 4 0 9
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 42 6 0 4
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 11 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 2 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 24 1 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 51 10 2 9
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 2 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 2 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 5 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 2 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 8 0 1 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 8 9 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 2 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 1 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 3 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 2 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 6 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 5 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 2 0 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 51 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 10 14 3 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 49 4 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 16 1 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 7 1 4 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 50 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 3
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 11 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 1 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 2 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 1 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 5 2 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 10 1 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 1 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 4 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 6 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 1 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus affinis Eichwald, 1830 15 0 0 2
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 4 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (915 použitých nálezů)
Skalní lesostepi, šípákové a teplomilné doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 0 0 5
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 4 0 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 38 0 0 6
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 2 0 0 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 2 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 2 0 1
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 2 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 2 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 6 10 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 8 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 40 13 0 9
Eresus kollari Rossi, 1846 153 0 2 8
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 109 10 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 43 17 0 12
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 19 4 0 8
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 83 30 0 5
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 38 21 0 7
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 3
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 62 24 0 5
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 18 40 0 7
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 54 24 0 5
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 25 19 0 7
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 4 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 14 20 0 10
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 14 15 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 14 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 12 8 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 36 10 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 16 0 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 2 0 3
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 7 1 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 14 32 0 9
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 5 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 7 0 5
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 0 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 14 0 6
Panamomops mengei Simon, 1926 6 0 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 6 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 20 57 0 10
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 4 0 4
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 2 0 2
Theonina cornix (Simon, 1881) 6 2 0 6
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 2 0 4
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 6 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 5 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 120 67 0 9
Apostenus fuscus Westring, 1851 6 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 4 0 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 20 6 6
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 224 34 72 9
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 3 2 5
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 17 1 0 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 4
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 50 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 29 4 7
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 108 11 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 11 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 6 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 47 48 0 9
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Zora manicata Simon, 1878 3 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 15 3 0 5
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 5 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 4 0 4
Thanatus atratus Simon, 1875 4 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 23 11 3 10
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 10 2 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 20 2 1 7
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 1 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 11 2 0 4
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 16 0 0 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 27 4 0 8
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 42 8 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 10 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 2 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 24 1 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 51 10 2 9
Kamenité sutěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 2 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 8 7 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 6 6 7
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 0 1 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 1 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 23 4 0 3
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 6 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocentria bidentata (Emerton, 1882) 76 17 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 5 0 6
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 1 0 2
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 6 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 0 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Sagana rutilans Thorell, 1875 4 2 0 3
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 12 19 3 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 5 4
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 3 1 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 3 0 1 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 4 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 2 1 4 5
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 1 2 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 9 1 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 13 0 7
Macrargus rufus (Wider, 1834) 19 8 0 4
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 0 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 9 0 6
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 1 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 11 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 3 2 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 0 4 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 1 0 1 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 5 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 3 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 6 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Dubo-habrové háje a acidofilní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 2 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 4 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 5 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 2 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 2 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 5 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 1 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
KamenolomSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 5 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 6 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 2 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 26 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 7 1 3 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 7 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 5 1 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 9 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 29 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 3 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 35 12 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 4 4 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
PoleSamciSamiceMláďataNálezy
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 7 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Polní mezeSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 23 2 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 15 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 3 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Rákosiny, orobincové porostySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Luční úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
PastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 13 0 1
suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy