Kvadráty: 7351
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 44× 11× 55×
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 32× 23× 55×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 41× 50×
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 14× 21×
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 14× 16×
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 32× 14× 46×
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 10×
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella alpica Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gibbaranea omoeda Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) Ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 11× 11×
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 22× 15× 37×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 11× 11×
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený
Micaria aenea Micaria aenea Thorell, 1871 Silně ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 28× 34×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 14× 14×
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta ramosa Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený
Bathyphantes eumenis buchari Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Centromerus brevipalpus Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) Téměř ohrožený
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Centromerus pabulator Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 10× 10×
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 15× 17×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 10× 10×
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 18× 18×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Mecopisthes silus Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 17× 17×
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Nusoncus nasutus Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 16× 16×
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Porrhomma oblitum Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 24× 25×
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 13× 13×
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 22× 25×
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Acantholycosa norvegica sudetica Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) Ohrožený 14× 20×
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 15×
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 45× 45×
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa alpigena lamperti Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 19× 22×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22× 24×
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 32× 33×
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14× 14×
Pardosa sordidata Pardosa sordidata (Thorell, 1875) Silně ohrožený 10× 11×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 10× 12×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 26× 26×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 18× 18×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 36× 36×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 16× 16×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 11× 14×
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 13×
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus dampfi Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 Ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 11×
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Cryptachaea riparia Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1361 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 98 28 0 36
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 120 22 0 43
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 83 8 0 36
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 19 8 0 16
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 12 5 0 10
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 118 14 0 33
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 3 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 2 2 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 2 3
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 1 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 1 0 3
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 2 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 15 2 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 55 26 0 33
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 2 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 3 0 5
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 1 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 3 1 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 23 19 2 28
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 0 7
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 6 0 8
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 8 3 0 6
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 7 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 2 0 5
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 9 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 9 5 0 9
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 10 0 11
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 2 0 3
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 2 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 4 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 2 0 3
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 10 13 1 9
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 12 0 12
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 8 4 0 4
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 5 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 5 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 5 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 0 3
Neriene peltata (Wider, 1834) 5 11 0 7
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 3 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 9 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 1 0 3
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 13 2 5
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 16 10 0 14
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 5 0 8
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 4 0 5
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 3 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 14 0 13
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 4 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 2 0 2
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 15 23 10 17
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 14 11 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 28 6 0 13
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 96 21 1 30
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 24 7 0 8
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 1 0 5
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 202 45 0 11
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 218 65 0 17
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 1 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 121 38 0 24
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 48 30 0 9
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 23 3 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 7 12 2 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 64 10 3 11
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 7 0 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 60 11 0 15
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 1 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 26 8 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 30 38 0 29
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 34 4 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 37 15 1 13
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 11 2 4 12
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 4
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 3 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 1 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 1 1 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 4 0 5
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 5 0 4 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 3 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 1 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 2 3 0 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 1 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 30 8 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 38 0 0 7
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 6 2 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 3 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 1 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 3 2 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 2 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 4 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 3 0 4
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 7 20 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 2 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 9 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 5 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 3 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 3 1 4
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 14 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 3 0 5
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 2 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 11 11 0 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 23 22 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 6 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 0 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 4 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 4
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 3 1 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 9 3 0 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 21 7 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 11 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 3 3 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 11 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 0 1 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 4
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 3 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 13 1 0 6
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 2 0 5
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 2 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 14 1 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 30 11 0 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 4 1 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 2 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria aenea Thorell, 1871 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 2 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 4 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 3 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 9 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 11 2 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 5 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 6 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 2 1 5
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 4 3 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 4 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 6 0 5
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 0 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 9 14 0 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 7 3 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 5 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 1 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 3 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 1 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 8 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 6 0 3
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 3 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 6 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 12 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 9 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 5 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 11 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1361 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 64 4 0 12
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 85 11 0 24
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 2 0 10
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 6 4 0 7
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 3
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 55 3 0 15
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Gibbaranea omoeda (Thorell, 1870) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 1 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 24 14 0 15
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 3 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 3 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 2 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 4 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 5 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 3 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 2 6 0 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 14 11 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 12 1 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 18 5 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 114 19 0 6
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 34 4 0 8
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 5 0 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 2 1 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 3 0 5
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Cryptachaea riparia (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 4 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 3 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Lesy vyšších poloh a strmých svahůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 5 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 26 5 0 13
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 37 2 0 12
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 2 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 4 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 81 13 0 14
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 28 11 0 15
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 15 6 2 14
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 4
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 7 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 8 3 0 6
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 9 5 0 9
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 9 0 7
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 4 10 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 7 0 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 8 4 0 4
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 4 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 12 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 3 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 8 11 0 8
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 4 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 6 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 17 2 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 2 3 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 9 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 1 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 2 0 4
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Micaria aenea Thorell, 1871 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 4 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 6 0 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Centromerus brevipalpus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 2 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 2 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 6 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 4 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 7 6 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 18 8 0 12
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 15 8 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 15 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 3 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 2 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 0 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 5 0 5
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 1 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 4 1 1 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 3 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 5 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 3 3 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 14 2 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 12 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 3 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 2 1 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 7 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 2 6 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 4 3 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 15 5 0 7
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 13 1 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 11 6 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 7 7 0 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 5 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes eumenis buchari Růžička, 1988 0 7 0 4
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 6 3 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 2
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 1
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 6 5 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 2 0 2
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 7 6 1 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 13 5 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 0 1 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 3 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 3 1 4
Meta menardi (Latreille, 1804) 4 0 4 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 13 9 0 10
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 1 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 1 0 7
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 5 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 5 1 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 1 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 2 0 1 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 2 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 12 0 2
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 1 4 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 15 6 0 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 12 3 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 2 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 6 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 11 6 0 5
Arctosa alpigena lamperti Dahl, 1908 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 9 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 6 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 1
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 44 7 0 10
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 9 4 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 19 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Horské bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 19 1 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 32 1 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 5 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 11 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 7 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 21 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 3
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 5 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 5 1 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 2 0 1
Mokřadní vrbinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 7 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 5 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 1 0 2
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 2
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 3 4 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 6 18 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 10 2 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 15 3 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 3 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 2 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 7 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 2 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 77 18 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 98 18 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 0 2 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 62 8 3 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 7 0 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 17 0 0 2
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 5 5 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 4 0 1
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 8 15 9 6
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 3 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Nusoncus nasutus (Schenkel, 1925) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 4 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 3 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 18 6 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 1 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 8 5 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 6 0 4
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 1 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 3 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 94 14 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 5 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 0 0 2
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 23 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 2 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 28 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 40 23 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 19 6 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 1 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 1 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 1 2
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 14 4 1 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 9 4 0 3
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 105 19 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 19 21 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 5 12 0 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 12 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 2
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy