Kvadráty: 5353
  Nálezy podle období  
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella displicata Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 10×
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Larinioides cornutus Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený
Panamomops sulcifrons Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) Ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený
Pardosa agricola Pardosa agricola (Thorell, 1856) Kriticky ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený
Pardosa sphagnicola Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) Ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero cambridgei Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Simitidion simile Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001+
Theridiosoma gemmosum Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Fotografie

Liocranum rupicola
Nigma walckenaeri

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (509 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 10 0 6
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 5
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 0 0 5
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Pardosa agricola (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 3
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 4
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 0 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 1 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 14 0 5
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 2 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 7 0 5
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 14 0 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 3 16 1 6
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 1 2 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 20 31 1 3
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 2 2 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 7 0 3
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 5 0 4
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 3 1 4
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 1 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 2 1 4
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 10 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 3 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 8 5 2 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 9 8 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 4 4 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 10 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 1 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 3 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 5 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 2 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 3 5 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 4 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 0 2 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 42 1 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 4 5 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 8 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 1 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 13 5 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 23 1 1 6
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 3 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 1 3
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 1 0 2
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 1 1 1 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (510 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 5
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 5
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 0 0 5
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 2
Pardosa agricola (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 3
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 4
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 6
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 0 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 21 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 3 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 5 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 4 5 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 8 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 9 1 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 5 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 22 1 0 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 3 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 3 1 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 8 5 2 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 9 8 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 4 4 0 2
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 10 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 4 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 3 5 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 4 0 2
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 0 2 1
Vřesoviště nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 1 0 2
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 1 1 1 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 12 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 4 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 4 0 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 21 31 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 1 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 1 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 1 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 3 3 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 4 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 21 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
ÚhorySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 1 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 10 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 1 2 3
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 2 2 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 2 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Těžebny písku a jiných nezpevněných horninSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 6 0 3
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 2 1 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 10 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 5 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 10 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 1 0 1
Pardosa sphagnicola (Dahl, 1908) 2 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 3 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 10 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy