Kvadráty: 5548
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium campestre Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený
Brigittea latens Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 36× 36×
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 19× 21×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29× 29×
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 19× 19×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 15× 15×
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Drassyllus vinealis Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) Kriticky ohrožený
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 13× 13×
Haplodrassus bohemicus Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 Kriticky ohrožený
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený
Haplodrassus minor Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) Silně ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 22× 22×
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 12× 12×
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 18× 22×
Zelotes aeneus Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 24× 24×
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 26× 26×
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 21× 21×
Zelotes segrex Zelotes segrex (Simon, 1878) Kriticky ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 17× 21×
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Iberina microphthalma Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) Téměř ohrožený
Mastigusa arietina Mastigusa arietina (Thorell, 1871) Ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta fuscipalpa Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 23× 23×
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus capucinus Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený 11× 11×
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14× 17×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella wideri Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 10×
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Entelecara flavipes Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14× 14×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonoplus globipes Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) Silně ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 28× 28×
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 11×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený
Mioxena blanda Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11× 16×
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 12× 12×
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený
Parapelecopsis nemoralis Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) Ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma errans Porrhomma errans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 10× 10×
Styloctetor romanus Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Silně ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 32× 33×
Agroeca lusatica Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 14× 14×
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 28× 29×
Alopecosa cursor Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 14× 14×
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 25× 25×
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 16× 17×
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 11× 11×
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 23× 24×
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 26× 27×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 12× 12×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 22× 22×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 37× 37×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 11× 11×
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 22× 28×
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 10× 11×
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera milleri Talavera milleri (Brignoli, 1983) Silně ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 14× 14×
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Euryopis quinqueguttata Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 13× 13×
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 35× 35×
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 12× 12×
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 16× 16×

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1413 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 3
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 9 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 34 27 5 27
Eresus kollari Rossi, 1846 51 0 6 13
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 4 0 4
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 60 48 0 26
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 16 12 0 15
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 2 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 40 22 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 8 2 0 6
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 11 5 0 6
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 9 10 0 10
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 1 2 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 5 0 4
Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 57 42 0 18
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 35 0 10
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 1 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 65 47 0 21
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 4 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 38 12 0 17
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 6 0 7
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 37 37 7 20
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 38 36 0 18
Zelotes segrex (Simon, 1878) 1 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 37 7 0 20
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) 5 1 0 3
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 25 34 0 14
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 2 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 7 3 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 40 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 21 0 14
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 16 69 0 9
Erigone atra Blackwall, 1833 3 17 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 6 0 6
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 9 3 0 6
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 4 6 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 34 31 0 23
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 7 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 49 13 0 11
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 7 0 4
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 5 3 0 7
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 36 26 0 15
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 14 9 7 9
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 10 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 3 0 5
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) 10 0 0 6
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 7 0 8
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 9 5 1 8
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 11 9 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 30 10 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 3 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 5 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 10 0 4
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 3 1 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 5 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 152 63 3 30
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 25 4 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 13 0 11
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 103 64 9 22
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 110 54 0 12
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 57 26 2 21
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 3 0 4
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 53 14 17 15
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 2 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 9 13 1 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 14 5 9 9
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 73 28 0 18
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 70 5 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 24 7 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 301 99 3 21
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 10 11 0 5
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 49 17 7 12
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 36 7 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 32 9 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 3 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 13 16 2 15
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 20 3 0 6
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 9 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 132 51 32 28
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 3 2 7
Thanatus atratus Simon, 1875 29 16 0 8
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 35 65 4 24
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 3 0 6
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 10 3 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 1 0 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Neon rayi (Simon, 1875) 1 6 1 7
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 1 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 3 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 10 6 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 11 5 0 9
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 3 0 5
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 27 27 0 7
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 1 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 32 29 0 13
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 40 39 0 27
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 2
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 10 2 2 4
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 27 12 1 9
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 0 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 3 0 6
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 6 4 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 2 0 4
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 25 3 3 13
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 3 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 2 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 65 9 1 6
Eresus kollari Rossi, 1846 38 1 0 4
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 11 1 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 10 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 2 5 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 10 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 13 6 1 5
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 14 4 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 2 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 7 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 1 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 8 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 51 0 4
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 4 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 9 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 7 0 3
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 5 3 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 4 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 14 3 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 24 4 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 8 2 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 14 16 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 8 1 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 2 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 13 5 7 5
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 12 6 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 1 3 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 2 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 3 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 3 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 8 4 0 7
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 2 0 3
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 7 1 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 7 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 0 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 2 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 2 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 9 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 5 3 0 2
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 6 0 4
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 2 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 3 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 1 2 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 2 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 10 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 6 5 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 3 0 3
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 9 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 29 5 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 74 9 2 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 8 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 20 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 3 0 3
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 1 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 7 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 41 9 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 13 2 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Eresus kollari Rossi, 1846 13 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1412 použitých nálezů)
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 2 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 3
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 2 2 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 5 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 51 37 6 30
Eresus kollari Rossi, 1846 89 0 5 15
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 12 5 0 7
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 69 58 0 28
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 12 0 17
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 2 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 40 22 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 5 0 7
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 12 17 0 13
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 7 0 7
Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 58 42 0 19
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 36 2 11
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 1 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 63 33 0 17
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 4 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 61 20 1 24
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 8 6 0 9
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 38 51 11 26
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 48 42 0 21
Zelotes segrex (Simon, 1878) 1 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 18 5 0 15
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) 4 0 0 2
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 2 0 3
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 34 42 0 23
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 2 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 6 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 5 0 6
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 40 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 15 0 13
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 4
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 5 20 0 13
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 7 0 6
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 10 3 0 7
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 5 7 0 5
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 44 38 0 27
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 49 11 0 9
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 15 0 4
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 5 3 0 7
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 25 15 0 8
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 50 14 7 12
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 10 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 4 0 6
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) 10 0 0 6
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 6 0 7
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 9 6 1 9
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 10 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 20 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 17 59 0 7
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 144 63 3 27
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 25 4 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 11 10 0 11
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 218 88 11 28
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 110 55 0 13
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 69 28 2 25
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 58 16 17 16
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 2 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 9 13 1 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 19 5 9 11
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 72 27 0 17
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 76 5 0 7
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 324 102 3 23
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 9 11 0 4
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 8 0 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 35 16 7 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 10 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 16 24 4 22
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 14 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 9 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 164 59 48 33
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 4 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 2 9
Thanatus atratus Simon, 1875 37 17 0 11
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 6 1 1 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 36 34 4 20
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 19 8 7 11
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 12 4 0 8
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 1 0 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 2 9 1 8
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 3 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 10 6 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 3 0 0 3
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 14 10 0 12
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 3 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 27 27 0 7
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 1 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 3 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 29 20 0 7
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 45 38 0 30
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 12 4 2 7
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 34 13 1 12
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 6 5 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 9 5 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 9 9 0 7
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 31 3 3 14
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 2 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 1 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 10 5 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 5 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 6 0 5
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 3 0 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 4 0 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 3 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 1 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Eresus kollari Rossi, 1846 1 1 1 4
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 1 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 12 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 1 0 4
Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 8 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 66 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 8 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 3 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 2 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 32 0 6
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 55 2 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 10 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 0 4
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 9 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 4 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 7 9 0 5
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 15 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 7 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 12 6 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 4 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 2
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 3 2
Eresus kollari Rossi, 1846 13 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 3 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 3 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 5 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 21 7 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Ovocné sady s luční vegetacíSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 13 2 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 12 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 15 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Nehluboké podzemní prostory (pukliny, půdní horizonty)SamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 6 0 3
 SamciSamiceMláďataNálezy