Kvadráty: 5548
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 1x 3x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x 2x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 3x 3x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 1x 5x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený 4x 4x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium campestre Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 1x 1x
Brigittea latens Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený 1x 1x
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 3x 3x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 4x 7x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 36x 36x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 1x 19x 1x 21x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený 7x 7x
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený 1x 1x
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 1x 1x
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený 1x 1x
Cryptodrassus hungaricus Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) Kriticky ohrožený 1x 1x
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29x 29x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 19x 19x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 15x 15x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 7x 7x
Drassyllus vinealis Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) Kriticky ohrožený 1x 1x
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 1x 1x
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 13x 13x
Haplodrassus bohemicus Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 Kriticky ohrožený 2x 2x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 7x 7x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 22x 22x
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený 1x 1x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 12x 12x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 18x 4x 22x
Zelotes aeneus Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený 2x 2x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 24x 24x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 9x 9x
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 26x 26x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 21x 21x
Zelotes segrex Zelotes segrex (Simon, 1878) Kriticky ohrožený 1x 1x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 17x 4x 21x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Iberina microphthalma Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) Téměř ohrožený 1x 1x
Mastigusa arietina Mastigusa arietina (Thorell, 1871) Ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta fuscipalpa Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 23x 23x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 1x 4x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus capucinus Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený 11x 11x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 3x 17x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Ceratinella wideri Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 1x 1x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x 10x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara flavipes Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14x 14x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Erigonoplus globipes Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 1x 1x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 7x 7x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 5x 5x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 28x 28x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 5x 5x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 1x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 9x 2x 11x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x 2x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 1x 1x
Mioxena blanda Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený 1x 1x
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 5x 5x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 1x 1x 2x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 7x 7x
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11x 5x 16x
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 12x 12x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 1x 1x
Parapelecopsis nemoralis Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) Ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Porrhomma errans Porrhomma errans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 2x 8x
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Styloctetor romanus Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Silně ohrožený 3x 3x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 7x 7x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 1x 1x 2x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 7x 1x 8x
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 32x 1x 33x
Agroeca lusatica Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený 7x 7x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 14x 14x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 28x 1x 29x
Alopecosa cursor Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 14x 14x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 25x 25x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 16x 1x 17x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 1x 1x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 1x 9x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 11x 11x
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 23x 1x 24x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 26x 1x 27x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 1x 7x
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 5x 5x
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 5x 5x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 3x 5x
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 22x 22x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 7x 1x 8x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 37x 37x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 9x 9x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 11x 11x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 5x 1x 6x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 3x 3x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 22x 6x 28x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 1x 6x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 10x 1x 11x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 1x 6x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 6x 1x 7x
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 8x 8x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 4x 1x 5x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 1x 3x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 1x 5x
Talavera milleri Talavera milleri (Brignoli, 1983) Silně ohrožený 3x 3x
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 14x 14x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 1x 3x
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 1x 3x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 5x 2x 7x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 7x 7x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Euryopis quinqueguttata Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 4x 1x 5x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 2x 3x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 3x 3x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 3x 1x 4x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 35x 35x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 7x 7x
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 12x 12x
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený 1x 1x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 6x 6x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 7x 7x
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 16x 16x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1322 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 3
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 8 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 34 27 5 27
Eresus kollari Rossi, 1846 51 0 6 13
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 4 0 4
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 1 0 0 1
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 60 48 0 26
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 16 12 0 15
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 2 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 40 22 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 8 2 0 6
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 11 5 0 6
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 9 10 0 10
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 1 2 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 5 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 57 42 0 18
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 35 0 10
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 1 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 65 47 0 21
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 4 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 38 12 0 17
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 6 0 7
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 37 37 7 20
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 38 36 0 18
Zelotes segrex (Simon, 1878) 1 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 37 7 0 20
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Iberina microphthalma (Snazell & Duffey, 1980) 1 1 0 1
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 25 34 0 14
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 2 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 7 3 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 40 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 21 0 14
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 16 69 0 9
Erigone atra Blackwall, 1833 3 17 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 6 0 6
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 9 3 0 6
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 4 6 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 34 31 0 23
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 4 7 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 49 13 0 11
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 7 0 4
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 5 3 0 7
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 36 26 0 15
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 14 9 7 9
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 10 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 3 0 5
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) 10 0 0 6
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 7 0 8
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 9 5 1 8
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 11 9 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 30 10 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 3 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 5 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 10 0 4
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 3 1 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 5 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 152 63 3 30
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 25 4 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 13 0 11
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 103 64 9 22
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 110 54 0 12
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 57 26 2 21
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 3 0 4
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 53 14 17 15
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 2 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 9 13 1 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 14 5 9 9
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 73 28 0 18
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 70 5 0 6
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 24 7 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 301 99 3 21
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 10 11 0 5
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 49 17 7 12
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 36 7 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 32 9 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 3 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 13 16 2 15
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 20 3 0 6
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 9 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 132 51 32 28
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 3 2 7
Thanatus atratus Simon, 1875 29 16 0 8
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 35 65 4 24
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 3 0 6
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 10 3 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 1 0 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Neon rayi (Simon, 1875) 1 6 1 7
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 1 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 3 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 10 6 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 11 5 0 9
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 3 0 5
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 27 27 0 7
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 1 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 26 20 0 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 40 39 0 27
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 2
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 10 2 2 4
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 27 12 1 9
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 0 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 3 0 6
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 6 4 0 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 2 0 4
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 25 3 3 13
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 3 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 2 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 65 9 1 6
Eresus kollari Rossi, 1846 38 1 0 4
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 11 1 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 10 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 2 5 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 10 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 13 6 1 5
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 14 4 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 2 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 7 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 1 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 8 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 51 0 4
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 4 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 9 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 7 0 3
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 5 3 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 4 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 14 3 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 24 4 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 8 2 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 14 16 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 8 1 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 2 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 13 5 7 5
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 12 6 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 1 3 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 2 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 3 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 3 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 8 4 0 7
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 2 0 3
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 7 1 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 7 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 3 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 1 2 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 2 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 10 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 6 5 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 3 0 3
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 9 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 29 5 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 74 9 2 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 8 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 20 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 3 0 3
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 1 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 7 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 41 9 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 13 2 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Eresus kollari Rossi, 1846 13 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1338 použitých nálezů)
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 2 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 3
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Altella biuncata (Miller, 1949) 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 2 2 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 5 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 51 37 6 30
Eresus kollari Rossi, 1846 89 0 5 15
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 12 5 0 7
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 1 0 0 1
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 69 58 0 28
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 12 0 17
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 2 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 40 22 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 12 5 0 7
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 12 17 0 13
Haplodrassus bohemicus Miller & Buchar, 1977 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 7 0 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 58 42 0 19
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 6 36 2 11
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 1 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 63 33 0 17
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 4 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 61 20 1 24
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 8 6 0 9
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 38 51 11 26
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 48 42 0 21
Zelotes segrex (Simon, 1878) 1 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 18 5 0 15
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 2
Mastigusa arietina (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 2 0 3
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 34 42 0 23
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 2 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 6 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 5 0 6
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 40 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 15 0 13
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 4
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 3 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 5 20 0 13
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 7 0 6
Erigonoplus globipes (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 10 3 0 7
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 5 7 0 5
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 44 38 0 27
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 49 11 0 9
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 15 0 4
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 5 3 0 7
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 25 15 0 8
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 50 14 7 12
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 0 10 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 4 0 6
Porrhomma errans (Blackwall, 1841) 10 0 0 6
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 6 0 7
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 9 6 1 9
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 10 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 20 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 7
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 3 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 17 59 0 7
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 144 63 3 27
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 25 4 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 11 10 0 11
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 218 88 11 28
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 110 55 0 13
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 69 28 2 25
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 58 16 17 16
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 2 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 9 13 1 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 19 5 9 11
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 72 27 0 17
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 76 5 0 7
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 324 102 3 23
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 3 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 9 11 0 4
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 8 0 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 35 16 7 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 10 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 16 24 4 22
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 14 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 9 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 164 59 48 33
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 4 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 2 9
Thanatus atratus Simon, 1875 37 17 0 11
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 6 1 1 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 36 34 4 20
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 19 8 7 11
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 12 4 0 8
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 1 0 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 2 9 1 8
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 1 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 0 3 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 10 6 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 3 0 0 3
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 14 10 0 12
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 1 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 3 0 5
Episinus truncatus Latreille, 1809 27 27 0 7
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 1 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 3 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 24 17 0 5
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 45 38 0 30
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 12 4 2 7
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 34 13 1 12
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 6 5 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 9 5 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 9 9 0 7
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 31 3 3 14
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 2 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 1 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 10 5 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 5 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 6 0 5
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 3 0 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 4 0 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 3 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 55 2 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 10 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 0 4
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 9 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 4 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 7 9 0 5
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 15 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 7 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 12 6 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 4 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 2
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 5 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 21 7 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 5 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Kamenité sutěSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 3 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 3 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 3 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 2 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ovocné sadySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
PoleSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 13 2 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 12 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 15 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
travnaté stepiSamciSamiceMláďataNálezy
Eresus kollari Rossi, 1846 13 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy