Kvadráty: 7155
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria silesiaca Micaria silesiaca L. Koch, 1875 Ohrožený
Zelotes aeneus Zelotes aeneus (Simon, 1878) Téměř ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 10×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Centromerus pabulator Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella wideri Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14× 18×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 16×
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Maro sublestus Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 12×
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 23× 23×
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 10×
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Porrhomma montanum Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria vigilax Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa cinerea Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený 11× 12×
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18× 18×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10×
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 19× 20×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 16× 16×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 11× 12×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero cambridgei Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001+
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus distinguendus Attulus distinguendus (Simon, 1868) Silně ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Salticus cingulatus Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 12× 13×
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 10× 13×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (776 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 5
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 3
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 3 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 2 0 6
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 3 0 7
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 1 0 0 1
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 0 2 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 2 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 5 6 0 9
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 1 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 1 0 2
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 5
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 5 0 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 6 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 17 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 13 7 0 7
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 5 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 4 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 8 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 9 0 0 2
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 7 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 82 5 0 13
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 30 7 0 14
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 21 10 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 15 0 0 5
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 10 0 10
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 107 49 0 21
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 28 8 0 10
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 2
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 4 1 0 5
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 12 0 5
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 11 2 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 0 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 1 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 31 3 0 11
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 632 92 2 15
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 14 7 0 9
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 4 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 302 32 0 18
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 16 3 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 12 8 3 9
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 47 33 0 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 2 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 12 3 0 6
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 91 19 0 15
Trochosa terricola Thorell, 1856 19 3 0 9
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 15 6 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 2 0 6
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 4 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 3
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 21 63 0 12
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 6 0 9
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 7
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 3
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 6 1 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 10 2 0 7
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 2 0 5
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 5 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 4 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 5 8 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 5 6 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 7 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 6 17 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 7 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 9 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 27 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 109 7 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 1 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 9 9 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 11 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 3 0 2
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 13 4 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 2 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 8 26 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 4 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 12 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 2 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 2 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 11 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 2 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 2 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 5 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 4 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 45 33 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 3 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 0 2 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 5 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (776 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 2
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 1 0 0 1
Zelotes aeneus (Simon, 1878) 0 2 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 6
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 5 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 2
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 0 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 11 5 0 10
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 2
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 4 10 0 9
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 31 3 0 11
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 3 1 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 0 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 2 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 12 6 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus distinguendus (Simon, 1868) 1 4 0 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 6 0 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 3 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 7 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 3 0 8
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 3 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 5 8 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 5 6 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 12 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 12 7 0 6
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 9 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 8 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 24 23 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Maro sublestus Falconer, 1915 10 0 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 63 41 0 13
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 6 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 3 0 0 3
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 9 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 10 0 3
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 2 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 480 58 29 11
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 138 17 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 11 6 3 6
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 48 15 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 19 33 0 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 5 12 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 4 2 0 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
ÚhorySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 5 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 6 0 5
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 16 9 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 2 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 7 2 0 2
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 1 0 2
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 8 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 117 37 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 4 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 13 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 1 1 6 5
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 4 0 4
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 3 0 3
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 4 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 7 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 3 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 5 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 7 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 70 5 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 20 1 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 4 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 5 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 45 13 0 8
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 14 2 0 4
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 153 34 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 158 8 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 14 2 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 28 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 39 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
Těžebny písku a jiných nezpevněných horninSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 5 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 2 3 0 5
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 2 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 6 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 11 3 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 2 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Podmáčené smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 3 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 4
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 10 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 47 33 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 14 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
Rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Vrbové křoviny - vlhké (vrbové) křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 45 33 0 2
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 3 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 7 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 4 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 2 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 2 1
 SamciSamiceMláďataNálezy