Kvadráty: 5250
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 415× 416×
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 185× 185×
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 20× 20×
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 12× 12×
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 111× 112×
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 12× 13×
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella alpica Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 13× 14×
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona kulczynskii Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 Ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 17× 17×
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 60× 60×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 11× 11×
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 18× 18×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 11× 11×
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 12× 12×
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 35× 35×
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 47× 47×
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 37× 37×
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 11× 11×
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 66× 66×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 124× 124×
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 11× 11×
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 64× 64×
Iberina difficilis Iberina difficilis (Harm, 1966) Ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta cauta Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 24× 24×
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 13× 13×
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 22× 22×
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14× 14×
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 21× 21×
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 102× 102×
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 22× 22×
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 10× 10×
Centromerus pabulator Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 23× 23×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 95× 95×
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 23× 23×
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 11× 11×
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 242× 242×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11× 11×
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14× 14×
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 18× 18×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Evansia merens Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 Ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 113× 113×
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Improphantes decolor Improphantes decolor (Westring, 1861) Ohrožený
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 20× 20×
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 25× 25×
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 78× 78×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 138× 138×
Maro minutus Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 Ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 31× 31×
Micrargus georgescuae Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 141× 141×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24× 24×
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 31× 31×
Mughiphantes pulcher Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) Téměř ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 66× 66×
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10× 10×
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 18× 18×
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 38× 38×
Panamomops fagei Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 12× 12×
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 32× 32×
Panamomops sulcifrons Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) Ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 27× 27×
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 108× 108×
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Porrhomma egeria Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Pseudocarorita thaleri Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 16× 16×
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 13× 13×
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 231× 231×
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 240× 240×
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 87× 87×
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 145× 145×
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 52× 52×
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 41× 41×
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 21× 21×
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 81× 81×
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 37× 37×
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 26× 26×
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 176× 176×
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 68× 68×
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17× 17×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 175× 175×
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10× 10×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 79× 79×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 25× 25×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 340× 340×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 24× 24×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 18× 18×
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 152× 152×
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 24× 24×
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29× 29×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 33× 33×
Heliophanus dampfi Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 Ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 23× 23×
Salticus cingulatus Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Talavera parvistyla Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 Silně ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 13× 13×
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 12× 12×
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 19× 19×
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16× 16×
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 11× 11×
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 42× 42×
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 14× 14×
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 14× 14×
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 12× 12×
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (5600 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1036 462 813 317
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 340 118 24 160
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 14 7 0 16
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 3 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 146 46 49 94
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 11 12 0 13
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 1 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 92 22 6 58
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 24 8 0 10
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 6 3 1 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 6 0 18
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 21 1 0 11
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 13 4 9 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 46 14 4 33
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 36 36 2 36
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 45 21 2 33
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 11 3 0 11
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 80 35 1 50
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 121 85 39 101
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 11 2 0 10
Iberina difficilis (Harm, 1966) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 9 1 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 9 5 0 11
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 22 1 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 16 3 0 15
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 8 5 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 13 0 11
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 159 169 15 77
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 19 16 4 20
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 14 2 0 7
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 4 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 11 0 13
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 60 25 0 48
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 21 9 0 18
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 5 1 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 1 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 384 474 2 211
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 7 5 0 8
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 3 4 8
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 7 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 8 2 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 0 4 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 32 8 0 26
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 0 0 6
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Improphantes decolor (Westring, 1861) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 10 2 11
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 58 47 0 46
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 98 95 0 103
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 3 0 7
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 8 2 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 110 34 0 81
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 18 5 0 16
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 7 13 4 19
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 109 31 3 10
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 11 5 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 12 5 0 15
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 19 27 0 34
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 3
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 9 9 0 14
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 2 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 63 43 0 55
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 3 3 0 6
Porrhomma egeria Simon, 1884 2 4 1 3
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 4 1 0 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 5 0 0 5
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 142 358 3 177
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 140 555 3 165
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 13 52 0 55
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 71 111 0 93
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 41 27 0 42
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 33 14 0 31
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 17 0 15
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 88 37 0 63
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 10 0 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 38 40 0 32
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 6 10 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 20 2 0 18
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 192 162 11 138
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 5 1 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 1 0 7
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 334 94 66 65
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 2 0 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 3 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 146 28 1 15
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1214 527 208 161
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 4 1 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 124 3 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 289 119 2 66
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 167 43 1 23
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 81 5 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 43 2 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 1401 484 422 268
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 18 19 9 23
Ero furcata (Villers, 1789) 4 3 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 2 1 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 1 1 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 83 42 12 75
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 3 1 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 0 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 19 4 0 16
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 5 0 7
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 6 12 1 17
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 9 6 0 13
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 9 4 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 7
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 13 0 1 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 55 8 3 27
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 2 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 3 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 54 55 181 96
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 7 4 24
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 4 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 3 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 5 7 17
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 3 0 7
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 5 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 1 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 1 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 10 3 10
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 3 1 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 10 15 2 16
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 25 12 3 23
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 11 0 9
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 59 51 0 54
Iberina difficilis (Harm, 1966) 0 2 0 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 1 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 14 24 0 13
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 3 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 6 0 10
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 28 25 0 23
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 3 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 30 36 1 46
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 6 4 0 5
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 3 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 32 15 0 30
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 1 5
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 5 5 0 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 2 3 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 95 85 0 87
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 13 5 1 14
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 40 0 32
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 14 35 2 34
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 26 1 24
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 90 9 0 60
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 1 0 8
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 61 64 0 29
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 17 28 29 46
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 2 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 4 0 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 9 10 0 9
Panamomops mengei Simon, 1926 19 20 0 30
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 13 0 13
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 22 75 0 52
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 7 6 0 11
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 3 9 4 13
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 37 34 1 52
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 11 91 0 75
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 23 32 0 31
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 41 33 0 52
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 6 10 0 9
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 9 5 0 10
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 7 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 14 12 0 18
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 7 2 0 8
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 20 40 38
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 12 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 2 18 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 2 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 35 243 68
Ero furcata (Villers, 1789) 3 6 2 10
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 37 40 52 77
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 10 2 16
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 18 33 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 13 16 9 18
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 4 2 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 6 0 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 2 13 7
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 5 2 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 2 24 15
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 11 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 7 1 0 8
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 2 2 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 13 12
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 9 8
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 11 0 11
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 16 7 11
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 4 4 8
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 12 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 6 1 4
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 5 6 12
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 4 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 3 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) 0 4 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 3 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 3 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 5 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 53 30 0 8
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 4 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 4 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 9 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 5 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 1 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 3 13 13 7
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 4 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (5600 použitých nálezů)
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 681 331 579 234
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 204 85 23 104
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 11 4 0 12
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 2 4 9
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 88 31 35 73
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 3 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 3 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 8 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 4 6 0 8
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 5 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 21 5 7 26
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 7 3 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 15 6 0 14
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 13 4 9 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 25 10 4 20
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 32 32 5 31
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 24 11 2 20
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 1 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 57 35 3 37
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 48 47 22 58
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 10 0 8
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 41 38 0 38
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 4 0 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 18 26 0 18
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 19 1 0 9
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 11 3 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 3 0 8
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 11 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 101 90 7 47
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 9 11 4 13
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 6 1 0 7
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 62 33 1 55
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 7 8 0 13
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 146 178 0 102
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 3 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 4 3 3 10
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 10 4 0 11
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 0 3 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 72 57 0 59
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 0 0 4
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 5 1 12
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 17 6 13
Macrargus rufus (Wider, 1834) 51 70 0 58
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 42 36 2 46
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 19 1 19
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 135 36 0 88
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 0 0 5
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 61 65 0 29
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 16 24 16 38
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 4 2 0 5
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 12 10 0 16
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 12 10 0 12
Panamomops mengei Simon, 1926 8 11 0 14
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 9 3 0 8
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 47 62 0 53
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 3 3 0 6
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 4 2 0 5
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 8 1 0 8
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 3 9 4 13
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 135 281 2 155
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 83 376 3 139
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 11 43 0 34
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 84 122 0 112
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 15 16 0 18
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 22 11 0 20
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 21 0 18
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 57 26 0 42
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 10 2 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 34 24 0 17
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 17 1 0 14
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 120 89 26 90
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 1 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 137 34 41 33
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 609 309 175 90
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 63 25 4 35
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 6 1 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 734 288 363 195
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 15 11 9 15
Ero furcata (Villers, 1789) 4 5 3 11
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 2 1 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 2 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 71 38 34 62
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 3 1 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 7 0 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 9 14 16 11
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 17 19 12 23
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 5 9 2 13
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 7 0 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 11 9
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 8 17 14
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 3 1 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 35 10 16 28
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 12 10
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 1 0 6
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 1 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 2 2 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 363 179 360 170
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 140 36 5 74
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 7 3 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 26 17 17 35
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 10 9
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 6 6
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 6 3 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 3 3 0 6
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 5 1 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 68 17 0 33
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 1 1 9
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 6 13 0 14
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 17 6 0 15
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 30 14 0 27
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 98 50 20 66
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 29 15 0 26
Iberina difficilis (Harm, 1966) 0 2 0 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 11 3 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 8 0 16
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 84 102 8 50
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 8 4 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 9 0 16
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 25 26 0 38
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 3 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 258 273 2 133
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 2 0 5
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 3 0 6
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 2 4 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 51 36 0 51
Improphantes decolor (Westring, 1861) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 5 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 7 4 10
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 15 14 0 17
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 69 88 0 85
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 10 0 12
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 3 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 64 7 0 52
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 20 6 0 19
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 8 17 17 27
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 2 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 12 2 0 12
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 17 0 21
Panamomops mengei Simon, 1926 13 9 0 18
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 19 0 19
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 30 55 0 49
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 4 5 0 8
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 44 110 2 73
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 67 250 0 95
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 25 40 0 51
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 26 20 0 31
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 26 21 0 31
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 19 6 0 18
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 45 22 0 38
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 18 0 19
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 10 3 0 12
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 80 64 23 78
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 117 34 14 25
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 577 208 51 76
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 8 0 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 636 178 252 129
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 8 0 7
Ero furcata (Villers, 1789) 3 4 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 41 42 30 83
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 10 2 17
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 8 8 17 15
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 4 1 8
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 6 1 8
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 3 1 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 3 0 7
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 15 9
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 2 2 6
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 21 0 11 14
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 2 5 9
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Rašelinné borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 46 6 55 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 16 4 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 41 3 4 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 7 5 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Iberina difficilis (Harm, 1966) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 2 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 8 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 3 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 12 38 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 3
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 5 2 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 19 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 2 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 2 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 27 2 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 74 24 23 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 38 12 0 7
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 2 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 85 6 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 6 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 11 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 61 51 50 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 1 0 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 4 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 13 7 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 11 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 4 1 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 2 0 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 3 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 6 0 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 15 2 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 3 1 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 3 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 11 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 78 46 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 17 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 20 1 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 13 4 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 9 8 5
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 13 0 1 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 7 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 4 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 4 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 78 25 3 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 8 0 3
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 9 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 62 6 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 130 44 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 10 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 23 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 12 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 5 8 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 3 5 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 16 4 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 5 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 132 24 0 6
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 53 2 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 15 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 8 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 36 3 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 16 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 4 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 15 12 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 3 0 1
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) 0 4 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 5 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 3 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
JeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy