Kvadráty: 5250
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 415x 416x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 185x 185x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 20x 20x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 12x 12x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 111x 112x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 12x 13x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 2x 2x
Araniella alpica Araniella alpica (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 13x 14x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 2x 2x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 7x 7x
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 3x 3x
Clubiona kulczynskii Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 Ohrožený 1x 1x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 17x 17x
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 9x 9x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 60x 60x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 1x 1x
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 11x 11x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 18x 18x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 12x 12x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 35x 35x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 47x 47x
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 37x 37x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 11x 11x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 66x 66x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 124x 124x
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 64x 64x
Iberina montana Iberina montana (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta cauta Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený 6x 6x
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 7x 7x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 24x 24x
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 1x 1x
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 13x 13x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 22x 22x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14x 14x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 21x 21x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 102x 102x
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 22x 22x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 10x 10x
Centromerus pabulator Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 23x 23x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 95x 95x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 23x 23x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 4x 4x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 11x 11x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 242x 242x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 3x 3x
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 18x 18x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Evansia merens Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 Ohrožený 8x 8x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 113x 113x
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 8x 8x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Improphantes decolor Improphantes decolor (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 3x 3x
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 20x 20x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 25x 25x
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 78x 78x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 138x 138x
Maro minutus Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 Ohrožený 3x 3x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 31x 31x
Micrargus georgescuae Micrargus georgescuae Millidge, 1976 Není ohrožený 9x 9x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 141x 141x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 31x 31x
Mughiphantes pulcher Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) Téměř ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 66x 66x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 18x 18x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 38x 38x
Panamomops fagei Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 12x 12x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 32x 32x
Panamomops sulcifrons Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) Ohrožený 1x 1x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 27x 27x
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 108x 108x
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 7x 7x
Porrhomma egeria Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 2x 1x 3x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 6x 6x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Pseudocarorita thaleri Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) Ohrožený 16x 16x
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 1x 1x
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 231x 231x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 240x 240x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 87x 87x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 145x 145x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 1x 1x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 52x 52x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 41x 41x
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 21x 21x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 81x 81x
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 37x 37x
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 5x 5x
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 26x 26x
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 176x 176x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 5x 5x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 68x 68x
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 17x 17x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 175x 175x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 79x 79x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 25x 25x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 7x 7x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 9x 9x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 340x 340x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 24x 24x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 18x 18x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 152x 152x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 3x 4x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 24x 24x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 29x 29x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 33x 33x
Heliophanus dampfi Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 Ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 3x 3x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 23x 23x
Salticus cingulatus Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený 1x 1x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 5x 5x
Talavera parvistyla Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 Silně ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 3x 4x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 1x 2x 3x
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 3x 1x 4x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 5x 5x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 6x 6x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 13x 13x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 12x 12x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 19x 19x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 11x 11x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 42x 42x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 14x 14x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 7x 7x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 14x 14x
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 3x 3x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 12x 12x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 5x 5x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (5589 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1036 462 813 317
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 340 118 24 160
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 14 7 0 16
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 3 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 146 46 49 94
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 11 12 0 13
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 1 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 92 22 6 58
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 24 8 0 10
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 6 3 1 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 6 0 18
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 21 1 0 11
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 13 4 9 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 46 14 4 33
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 36 36 2 36
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 45 21 2 33
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 11 3 0 11
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 80 35 1 50
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 121 85 39 101
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 11 2 0 10
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 9 1 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 9 5 0 11
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 22 1 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 16 3 0 15
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 8 5 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 13 0 11
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 159 169 15 77
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 19 16 4 20
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 14 2 0 7
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 4 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 11 0 13
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 60 25 0 48
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 21 9 0 18
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 5 1 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 1 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 384 474 2 211
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 7 5 0 8
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 3 4 8
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 7 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 8 2 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 0 4 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 32 8 0 26
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 0 0 6
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Improphantes decolor (Westring, 1861) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 10 2 11
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 58 47 0 46
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 98 95 0 103
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 3 0 7
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 8 2 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 110 34 0 81
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 18 5 0 16
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 7 13 4 19
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 109 31 3 10
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 11 5 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 12 5 0 15
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 19 27 0 34
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 3
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 9 9 0 14
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 2 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 63 43 0 55
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 3 3 0 6
Porrhomma egeria Simon, 1884 2 4 1 3
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 4 1 0 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 5 0 0 5
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 142 358 3 177
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 140 555 3 165
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 13 52 0 55
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 71 111 0 93
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 41 27 0 42
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 33 14 0 31
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 17 0 15
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 88 37 0 63
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 10 0 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 38 40 0 32
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 6 10 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 20 2 0 18
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 192 162 11 138
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 5 1 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 1 0 7
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 334 94 66 65
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 2 0 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 3 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 146 28 1 15
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1214 527 208 161
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 4 1 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 124 3 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 289 119 2 66
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 167 43 1 23
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 81 5 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 43 2 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 1401 484 422 268
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 18 19 9 23
Ero furcata (Villers, 1789) 4 3 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 2 1 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 3 1 1 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 83 42 12 75
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 3 1 8
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 8 0 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 19 4 0 16
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 5 0 7
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 6 12 1 17
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Talavera parvistyla Logunov & Kronestedt, 2003 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 9 6 0 13
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 9 4 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 7
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 13 0 1 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 55 8 3 27
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 2 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 3 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 54 55 181 96
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 21 7 4 24
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 4 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 3 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 5 7 17
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 4 3 0 7
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 5 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 1 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 1 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 10 3 10
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 3 1 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 10 15 2 16
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 25 12 3 23
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 11 0 9
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 59 51 0 54
Iberina montana (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 3 1 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 14 24 0 13
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 3 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 6 0 10
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 28 25 0 23
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 3 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 30 36 1 46
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 6 4 0 5
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 3 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 32 15 0 30
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 1 5
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 5 5 0 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 2 3 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 95 85 0 87
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 13 5 1 14
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 40 0 32
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 14 35 2 34
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 26 1 24
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 90 9 0 60
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 1 0 8
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 61 64 0 29
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 17 28 29 46
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 2 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 4 0 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 9 10 0 9
Panamomops mengei Simon, 1926 19 20 0 30
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 13 0 13
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 22 75 0 52
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 7 6 0 11
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 3 9 4 13
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 37 34 1 52
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 11 91 0 75
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 23 32 0 31
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 41 33 0 52
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 6 10 0 9
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 9 5 0 10
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 7 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 14 12 0 18
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 7 2 0 8
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 20 40 38
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 12 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 2 18 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 2 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 32 35 243 68
Ero furcata (Villers, 1789) 3 6 2 10
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 37 40 52 77
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 10 2 16
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 18 33 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 13 16 9 18
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 4 2 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 6 0 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 2 13 7
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 5 2 9
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 2 24 15
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 11 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 7 1 0 8
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 2 2 4
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 13 12
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 9 8
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 11 0 11
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 16 7 11
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 4 4 8
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 12 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 6 1 4
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 5 6 12
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 4 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 3 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) 0 4 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 3 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 3 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 5 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 53 30 0 8
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 4 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 4 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 9 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 5 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 1 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 3 13 13 7
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 4 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (5485 použitých nálezů)
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 363 179 360 170
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 140 36 5 74
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 7 3 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 2 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 26 17 17 35
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 10 9
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 3 6 6
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella alpica (L. Koch, 1869) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 6 3 0 8
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 3 3 0 6
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 5 1 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 68 17 0 33
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 1 1 9
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 6 13 0 14
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 17 6 0 15
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 30 14 0 27
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 98 50 20 66
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 29 15 0 26
Iberina montana (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 2 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 11 3 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 8 0 16
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 84 102 8 50
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 8 4 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 9 0 16
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 25 26 0 38
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 3 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 258 273 2 133
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 2 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 2 0 5
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 3 0 6
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 2 4 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 51 36 0 51
Improphantes decolor (Westring, 1861) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 5 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 7 4 10
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 15 14 0 17
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 69 88 0 85
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 10 0 12
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 3 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 64 7 0 52
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 20 6 0 19
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 8 17 17 27
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 2 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 12 2 0 12
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 17 0 21
Panamomops mengei Simon, 1926 13 9 0 18
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 4 19 0 19
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 30 55 0 49
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 4 5 0 8
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 44 110 2 73
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 67 250 0 95
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 25 40 0 51
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 26 20 0 31
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 26 21 0 31
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 19 6 0 18
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 45 22 0 38
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 5 18 0 19
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 10 3 0 12
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 80 64 23 78
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 117 34 14 25
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 577 208 51 76
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 8 0 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 636 178 252 129
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 8 0 7
Ero furcata (Villers, 1789) 3 4 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 41 42 30 83
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 10 2 17
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 8 8 17 15
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 4 1 8
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 6 1 8
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 3 1 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 3 0 7
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 15 9
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 2 2 6
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 21 0 11 14
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 2 5 9
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Smrkové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 185 37 167 95
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 83 48 14 62
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 7 2 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 37 18 17 43
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 2 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 4 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 19 3 3 19
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 1 0 5
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 4
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 7 2 0 7
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 5 6 0 8
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 10 12 0 11
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 38 33 18 39
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 10 0 8
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 34 36 0 31
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 13 25 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 10 3 0 10
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 3 0 4
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 3 9 3 7
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 14 15 0 25
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 4 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 2 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 0 3 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 60 55 0 50
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 3 1 10
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 6 1 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 34 0 26
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 12 12 0 14
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 101 29 0 65
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 61 65 0 29
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 8 12 12 21
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 3 2 0 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 3 0 5
Panamomops mengei Simon, 1926 8 11 0 14
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 12 33 0 26
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 1 0 2
Pseudocarorita thaleri (Saaristo, 1971) 8 1 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 2 9 3 11
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 40 103 0 69
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 16 228 0 72
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 7 0 8
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 48 66 0 60
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 10 5 0 11
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 2 0 4
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 27 19 0 28
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 7 0 10
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 11 1 0 10
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 18 15 24 27
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 43 16 6 18
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 190 147 90 32
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 245 141 151 86
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 1 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 3 1 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 15 8 16 25
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 2 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 4 0 9
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 3 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 8 6
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 3 1 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 4 7 12
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 5 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 3 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 1 0 3
Kulturní lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 435 213 321 55
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 109 33 9 29
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 4 2 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 1 4 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 46 12 17 23
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 3 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 7 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 4 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 3 6
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 7 3 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 10 5 0 9
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 11 4 9 10
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 18 7 4 11
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 25 29 5 23
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 19 5 2 12
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 45 23 3 24
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 12 4 17
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 6 2 0 6
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 4 0 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 4 0 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 11 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 80 67 7 27
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 1 1 4
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 25 12 1 17
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 5 3 0 7
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 21 0 16
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 2 3
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 3 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 12 2 0 9
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 0 0 4
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 11 5 8
Macrargus rufus (Wider, 1834) 5 4 0 5
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 18 18 2 16
Maso sundevalli (Westring, 1851) 6 18 1 17
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 32 7 0 21
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 0 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 10 4 13
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 7 0 10
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 12 10 0 12
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 7 0 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 30 26 0 19
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 1 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 6 16 1 15
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 51 3 18
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 29 0 17
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 14 17 0 19
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 12 14 0 13
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 10 6 0 7
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 19 0 14
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 29 6 0 12
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 10 2 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 30 17 0 7
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 6 0 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 44 52 1 29
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 5 1 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 92 18 35 13
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 381 148 82 32
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 39 21 4 20
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 6 1 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 303 107 189 45
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 15 10 8 14
Ero furcata (Villers, 1789) 3 1 2 6
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 2 1 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 46 27 17 27
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 1 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 7 0 0 6
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 7 14 14 8
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 12 15 12 14
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 4 6 2 9
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 7 0 0 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 8 17 14
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 29 6 9 14
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 7 6
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 4
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 1 2 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Borové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 47 55 41
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 2 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 1 1 5
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 1 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 12 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 19 20 0 16
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 4 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 0 0 4
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 17 3 0 8
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 83 93 0 44
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 0 0 2
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 23 15 0 15
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 5 0 10
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops sulcifrons (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 2 0 6
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 50 92 1 35
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 23 54 0 29
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 6 0 8
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 4 0 5
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 30 9 1 17
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 29 13 1 19
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 22 3 0 12
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 147 22 13 35
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 10 3 1 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 2 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Kultury jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 43 34 36 43
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 9
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 3 1 0 4
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 6 3 0 5
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 49 60 0 37
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 20 17 0 12
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 1 0 6
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 39 70 0 36
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 39 43 0 20
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 21 35 0 28
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 28 13 0 17
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 9 1 2 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 39 18 10 29
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Rašelinné březiny a borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 46 6 55 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 16 4 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 41 3 4 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 3 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 7 5 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 2
Iberina montana (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 2 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 2 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 8 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 3 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 12 38 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 3
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Micrargus georgescuae Millidge, 1976 5 2 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 19 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 2 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 2 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 27 2 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 74 24 23 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 38 12 0 7
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 2 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 85 6 0 2
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 6 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 11 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 61 51 50 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 1 0 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 4 1 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Rašeliniště a slatiništěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 7 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 4 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 4 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 78 25 3 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 8 0 3
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 9 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 62 6 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 130 44 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 10 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 23 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 12 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus dampfi Schenkel, 1923 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 5 8 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 3 5 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 16 4 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 5 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 132 24 0 6
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 53 2 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 30 15 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 8 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 36 3 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 16 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 4 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 15 12 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pískovcová skalní městaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 3 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 3 0 1
Mughiphantes pulcher (Kulczyński, 1881) 0 4 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 3 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 5 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 5 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Cesty, silniceSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 5 3 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Kamenité sutěSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Doly, štolySamciSamiceMláďataNálezy
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy