Kvadráty: 6472
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 11×
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 26× 27×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 15× 16×
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 10×
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella displicata Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium elegans Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 Silně ohrožený
Chthoniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Chthonius tetrachelatus Chthonius tetrachelatus (Preyssler, 1790)
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 15× 16×
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 10×
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dysdera lantosquensis Dysdera lantosquensis Simon, 1882 Není ohrožený 25× 25×
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 26× 28×
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 10× 10×
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 32× 33×
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta subtilis Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 13× 13×
Centromerus silvicola Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12× 13×
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11× 12×
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Megalepthyphantes pseudocollinus Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 Téměř ohrožený
Micrargus apertus Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 10×
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14× 15×
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 20× 20×
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma convexum Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Porrhomma microcavense Porrhomma microcavense Wunderlich, 1990 Silně ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Saloca kulczynskii Saloca kulczynskii Miller & Kratochvíl, 1939 Téměř ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 26× 29×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 10×
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22× 23×
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 16× 17×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nemastomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nemastoma lugubre Nemastoma lugubre (Müller, 1776)
Neobisiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Neobisium carcinoides Neobisium carcinoides (Hermann, 1804)
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 11×
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oligolophus tridens Oligolophus tridens (C. L. Koch, 1836)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Leptorchestes berolinensis Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cozyptila blackwalli Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Trogulidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Trogulus nepaeformis Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763)
Trogulus tricarinatus Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767)
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (909 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 46 4 0 16
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 48 2 0 5
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 10 0 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 6 0 7
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 2 0 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 0 0 7
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 3
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 2 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 7
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 0 2 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 20 4 0 6
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Dysdera lantosquensis Simon, 1882 6 10 0 9
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 10 3 0 12
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 5
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 8 4 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 3 0 5
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 4 0 7
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 8 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 0 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 2 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 5 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 0 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 8 2 0 6
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 3 20 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 2 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 104 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 2
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 6 0 3
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 4 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 40 8 0 12
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 2 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 11 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 9 0 3
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 2 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 2 0 3
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 2 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 3 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 9 4 36 11
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 8 2 0 7
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 5 3
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 2 0 19
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 20 6 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 0 0 13
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 5
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 3
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 2 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 3
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 6 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 0 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 4
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 2 0 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 4
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 2 76 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 48 6 11 10
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 23 4 5 11
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 2 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 4 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 2 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 2 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 25 7 6 8
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 10 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 7 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 3 0 1
Dysdera lantosquensis Simon, 1882 10 19 5 15
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 17 15 1 16
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 2 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 78 51 4 27
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 20 2 0 12
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 9 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 7 2 2 5
Ceratinella major Kulczyński, 1894 7 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 0 28 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 27 21 2 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 4 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 7 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 2 12 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 28 33 0 20
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 6 3 2
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 5 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 3 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 1 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 1 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 25 0 17
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 46 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 28 2
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 4 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 3 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 3 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 8 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 3 0 3
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 19 15 3 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 5 10 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 6 4 2 6
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 2 0 4
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 3
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 4 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 2 0 4
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 1 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 2 4 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 3 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 5 0 4
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 8 8 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 13 3 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 24 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 18 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 4 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 6 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 84 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 7 2 39 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 6 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 0 1
Chthonius tetrachelatus (Preyssler, 1790) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Dysdera lantosquensis Simon, 1882 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Porrhomma microcavense Wunderlich, 1990 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 10 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oligolophus tridens (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 3 0 1
Saloca kulczynskii Miller & Kratochvíl, 1939 0 3 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 3 2 0 1
Neobisium carcinoides (Hermann, 1804) 2 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 4 0 2
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 3 3 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (909 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 3 76 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 94 10 11 26
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 71 6 5 16
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 10 2 0 10
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 6 0 7
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 2 0 4
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 2 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 5 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 0 3 8
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 2 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 5 0 6
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 8
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 4
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 2 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 2 0 3
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 26 7 6 16
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 0 2 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 9 8 10 8
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 25 4 0 8
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Dysdera lantosquensis Simon, 1882 16 29 5 24
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 25 17 1 27
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 5
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 10 5 0 9
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 4 1 0 2
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 80 54 4 33
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 3
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 20 2 0 12
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 21 13 0 13
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 8 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 8 2 2 7
Ceratinella major Kulczyński, 1894 9 2 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 2 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 2 28 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 4 5 7
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 29 21 2 12
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 12 2 0 8
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 4 20 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 4 5
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 24 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 2 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 20 7 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 104 8
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 2
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 8 12 8
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 4 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 42 8 0 14
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 2 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 11 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 13 0 4
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 2 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 2 0 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 28 33 0 20
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 6 3 2
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 0 5 0 3
Porrhomma microcavense Wunderlich, 1990 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 3 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 5 0 4
Saloca kulczynskii Miller & Kratochvíl, 1939 0 3 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 3 1 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 1 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 1 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 14 29 36 28
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 46 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 28 4
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 10 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 12 8 0 10
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 4 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 1 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 3 0 5 4
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 3 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 8 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 5 0 8
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 2 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 25 17 3 23
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 20 6 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 11 5 10 17
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 6
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 6 6 3 10
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 5
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 4
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 0 5
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 2 0 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 3
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 2 0 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 84 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 5
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 2 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 7 4
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 6 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 2 39 6
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 2 0 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 6
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 4
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 8 0 9
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 2 0 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 2
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 6 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 6
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 1 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 4
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 0 1
Chthonius tetrachelatus (Preyssler, 1790) 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dysdera lantosquensis Simon, 1882 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Oligolophus tridens (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 8 3 7 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 3 3 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 3 0 1
Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 3 2 0 1
Neobisium carcinoides (Hermann, 1804) 2 2 0 1
Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 2 4 0 1
KamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 1 0 1
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
JeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 3 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy