Kvadráty: 6570
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 1x 1x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 1x 1x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 2x 3x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 3x 3x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 2x 2x
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Hypsosinga heri Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 1x 1x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 2x
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 1x 1x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium mildei Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 3x 3x
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 2x 3x
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 1x 1x
Porrhoclubiona leucaspis Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) Ohrožený 1x 1x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 1x 1x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Brigittea civica Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x 4x
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 2x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Civizelotes gracilis Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) Silně ohrožený 1x 1x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 1x
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 2x 2x
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agyneta innotabilis Agyneta innotabilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 1x 1x 2x
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 1x 1x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x 2x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 2x 6x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 1x 9x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 1x 1x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 3x 3x
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus apertus Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 2x 3x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 2x 9x
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 1x 1x
Arctosa cinerea Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 2x 2x
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený 2x 2x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 1x 1x
Lycosa singoriensis Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) Téměř ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 3x 4x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 1x 3x
Piratula knorri Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený 1x 2x 3x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero cambridgei Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 2x 2x
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x 2x
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 3x 3x
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 1x 1x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Attulus dzieduszyckii Attulus dzieduszyckii (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 1x 1x
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 2x 2x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 2x 2x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 1x 3x
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 1x 1x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 1x 6x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 3x 1x 4x
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x 2x
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 1x 5x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 6x 1x 7x
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 1x 1x
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 9x 9x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 5x 5x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 1x 2x 3x
Parasteatoda tabulata Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 3x 5x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x 2x
Sardinidion blackwalli Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda grossa Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 3x 3x
Theridion hemerobium Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 1x 1x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x 2x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 3x 3x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (352 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 4 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 3 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 3 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 3 1 1 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 2 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 2 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 1
Agyneta innotabilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 10 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 4 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 2 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 1 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 2 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 3 1 1 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 1 1 3
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 2 0 2 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 5 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 4 2 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 1 0 1 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 1 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 2 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 2 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 3 3 1 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 5 3 0 4
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 4 0 3
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 1 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 6 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 3 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 1 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 6 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 6 10 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 3 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 7 5 0 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 5 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 2 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 4 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 10 10 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 3 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 7 3 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 3 0 1 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 3 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 5 2 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 6 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 5 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 1 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 12 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 1 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Agyneta innotabilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 3 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 2 2 2
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nárazová pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 5 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 3 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 7 8 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (352 použitých nálezů)
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 3 1 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 10 10 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 3 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 3 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 2 1
Agyneta innotabilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 7 3 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 4 0 1 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 3 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 3 1 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 5 2 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 7 8 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 0 0 1
KamenolomSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 2 6 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 1 1 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 1 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 3 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 4 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 1 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 3 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 7 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 4 4 1 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 1 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 3 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 1 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Agyneta innotabilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 10 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 2 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 5 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 3 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 2 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 0 2 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Vlhké loukySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 5 5 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 5 3 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 17 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Lužní lesySamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 3 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 5 4 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Vrbo-jilmo-jasanové (tvrdé) luhySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
KamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 2
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 2 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 2 0 2
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 0 1 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 0 1 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 3 2 3
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 3
Vrbové křoviny, vrbo-topolové (měkké) luhySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 3 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 3 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 4 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Vrbové křoviny - vlhké (vrbové) křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 1 2
Skály nižších a středních výšekSamciSamiceMláďataNálezy
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Skalní stepi na jiných hornináchSamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Štěrkové břehy řekSamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 2 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 2 0 0 2
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Devětsilové lemy horských tokůSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
ParkySamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 1 0 1
Těžebny písku a jiných nezpevněných horninSamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Attulus dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
SlaniskaSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 1 1
Luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Osluněné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Porosty vysokých bažinných bylin - žabník, dvojzubec…SamciSamiceMláďataNálezy
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Rákosiny, orobincové porostySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Jasanoolšové lemy vodotečíSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Skalní stepi na vápencových podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Parasteatoda tabulata (Levi, 1980) 1 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy