Kvadráty: 5667
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes atropos Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) Téměř ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 116x 116x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 73x 73x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 103x 103x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 15x 15x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 26x 26x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 5x 5x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 44x 44x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12x 12x
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 19x 19x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 1x 1x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 4x 4x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 2x 2x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona kulczynskii Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 4x 4x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 10x 10x
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 3x 3x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 32x 32x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 3x 3x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 76x 76x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 13x 13x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 8x 8x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 3x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 4x 4x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 5x 5x
Micaria silesiaca Micaria silesiaca L. Koch, 1875 Ohrožený 2x 2x
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 13x 13x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 15x 15x
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 2x 2x
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 18x 18x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 10x 10x
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 3x 3x
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 16x 16x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 11x 11x
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 25x 25x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Centromerita concinna Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený 9x 9x
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 13x 13x
Centromerus pabulator Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24x 24x
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 16x 16x
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 10x 10x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 13x 13x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 55x 55x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 21x 21x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 13x 13x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Evansia merens Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 Ohrožený 1x 1x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16x 16x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 7x 7x
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11x 11x
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 15x 15x
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 5x 5x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 25x 25x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 4x 4x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 20x 20x
Metopobactrus prominulus Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 46x 46x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 42x 42x
Mughiphantes mughi Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) Není ohrožený 5x 5x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 5x 5x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 5x 5x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 12x 12x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 17x 17x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 6x 6x
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 7x 7x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 8x 8x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 7x 7x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 43x 43x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 12x 12x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 29x 29x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 27x 27x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 44x 44x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 7x 7x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 31x 31x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 7x 7x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 9x 9x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 13x 13x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 48x 48x
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 18x 18x
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 15x 15x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 53x 53x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 11x 11x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 37x 37x
Pardosa sordidata Pardosa sordidata (Thorell, 1875) Silně ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 12x 12x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 9x 9x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 57x 57x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 29x 29x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 3x 3x
Ero tuberculata Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 6x 6x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Trogloneta granulum Trogloneta granulum Simon, 1922 Ohrožený 2x 2x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus fuscomarginatus Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 2x 2x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 2x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 13x 13x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 5x 5x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 7x 7x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 9x 9x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 23x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 3x 3x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 18x 18x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 41x 41x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 9x 9x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 15x 15x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 27x 27x
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 7x 7x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Theonoe minutissima Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 7x 7x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 7x 7x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 5x 5x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 4x 4x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 3x 3x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 5x 5x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2286 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 504 80 0 108
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 108 27 8 71
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 221 51 0 98
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 23 5 0 14
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 120 15 52 25
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 16 5 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 91 22 0 43
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 26 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 7 0 5
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 3 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 9 4
Atypus affinis Eichwald, 1830 2 0 0 1
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 0 3 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 1 0 3
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 5 13 0 9
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 5 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 4 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 3 0 5
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 38 21 16 30
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 64 45 10 72
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 4 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 8 0 13
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 9 6 0 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 3 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 7 3 0 5
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 2 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 20 5 0 12
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 8 1 14
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 10 4 1 10
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 12 8 0 13
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 11 3 0 8
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 2 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 1 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 4 0 6
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 5 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 9 12 0 14
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 21 15 0 11
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 30 28 0 21
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 3 19 0 11
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 36 20 0 7
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 16 21 0 13
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 5 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 120 15 0 23
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 11 17 0 16
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 5 0 12
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 20 10 0 10
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 8 8 0 13
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 90 47 0 52
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 4 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 13 20 0 21
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 6 1 0 4
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 14 3 0 12
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 2 0 6
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 3 0 4
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 16 1 15
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 1 0 7
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 12 1 9
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 1 2 2 4
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 17 18 0 14
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 5 1 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 19 2 26
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 16 4 19
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 41 31 0 46
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 1 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 11 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 38 34 29 42
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 1 2 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 1 0 5
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 5 4 0 5
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 8 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 20 32 0 12
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 12 10 0 17
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 11 5 0 6
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 8 4 0 9
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 3 11 0 8
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 0 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 9 1 0 7
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 65 48 19 43
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 8 7 0 12
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 56 41 1 29
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 76 52 0 27
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 39 43 0 44
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 7 1 0 7
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 3 0 4
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 6 1 6
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 24 18 0 30
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 5 1 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 2 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 6 1 0 7
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 11 1 0 9
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 8 7 0 13
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 65 0 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 616 121 2 48
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 25 21 0 16
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 8 0 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 62 8 1 15
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 96 38 0 18
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 141 112 1 50
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 765 290 0 11
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 405 185 0 37
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 41 24 0 12
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 23 11 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 81 55 1 57
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 228 62 60 25
Ero furcata (Villers, 1789) 3 0 0 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 4 4 0 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 8 5 2 10
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 4 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 57 13
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 19 8 2 13
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 3 0 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 1 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 5 1 2 6
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 9 11 7 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 49 69 0 18
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 43 49 0 39
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 8 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 5 18 15
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 21 18 3 27
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 12 7
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 9 3 0 7
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 0 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 1 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 50 4 0 22
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 7 1 0 5
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 6 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 3 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 3 8 5
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 24 0 14
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 13 4 6
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 23 7
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 24 0 2 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 3 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 3 0 4
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 11 25 194 21
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 8 0 6
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 11 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 3 1 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 7 8 0 10
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 2 1 6
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 24 42 12 18
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 47 0 13
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 10 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 1 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 6 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 1 1 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 4 1 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 3 1 5
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 2 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 5 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 18 9 6
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes atropos (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 6 3 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 10 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 4 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 8 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 2 0 1
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 6 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 2 10 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 1 1 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 4 6 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 8 0 7
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2239 použitých nálezů)
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 16 12 0 12
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 13 11 0 16
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 41 11 0 18
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 15 5 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 16 4
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 1 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 9 4 0 7
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 3 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 1 0 2
Micaria silesiaca L. Koch, 1875 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 2 1 4
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 7 3 0 5
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 5 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 19 15 0 9
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 10 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 15 6 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 8 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 11 0 10
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 2 0 9
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 1 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 7 0 7
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 4 0 7
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 5 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 63 31 0 9
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 5 0 0 4
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 2 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 6 1 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 6 5 0 9
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 166 37 0 18
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 8 0 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 62 8 1 15
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 33 43 0 19
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 171 111 0 17
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 36 1 27
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 4 2 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 2 2 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 3 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 0 55 12
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 7 8 0 10
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 11 4 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 32 24 0 21
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 10 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 2 3 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 1 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 8 3 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 0 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 7 1 0 6
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 1 0 4
Lesní pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 148 24 0 33
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 2 0 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 106 31 0 32
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 26 8 0 11
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 9 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 5 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 1 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 7 2
Clubiona kulczynskii Lessert, 1905 0 3 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 3 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 5 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 39 17 13 15
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 8 2 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 4 0 4
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 5 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 3 0 7
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 8 4 0 7
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 23 15 0 11
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 36 21 0 8
Centromerus pabulator (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 40 2 0 9
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 0 0 5
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 6 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 9 2 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 6 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Evansia merens O. Pickard-Cambridge, 1901 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 7 1 9
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 1 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 1 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 1 2 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 2 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 1 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 6 2 0 6
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 5 0 7
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 1 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 2 0 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 10 2 0 8
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 1 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 1 0 7
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 22 4 0 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 22 19 0 13
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 66 63 1 22
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 12 0 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 24 8 0 14
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 29 5 17 11
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 3 2 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 7 7 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 21 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 7 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 38 1 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 23 1 0 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 29 1 0 12
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 19 3 0 8
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 46 3 0 10
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 3 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 3 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 15 11 5 13
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 2
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 2 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 16 21 0 13
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 21 16 0 15
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 5 0 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 2 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 13 18 0 12
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 3 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 5 3 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 16 0 13
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 9 3 11
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 7 0 5
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 3 11 0 8
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 52 39 19 28
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 3 0 4
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 3 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 1 0 4
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Trogloneta granulum Simon, 1922 1 6 0 2
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 4 0 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 1 2 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 3 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 2 2
Robertus scoticus Jackson, 1914 1 8 0 7
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 11 4
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 2 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 7 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 17 0 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 4 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 2
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 2 2 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 4 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 6 3 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 16 0 8
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 76 7 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 9 4 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 3 3 0 6
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 1 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 3 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 7 24 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 2 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 8 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 8 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 5 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 1 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 6 4 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 64 0 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 392 61 2 16
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 764 290 0 10
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 222 74 0 15
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 0 0 6
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 14 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 47 64 0 14
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 17 0 10
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 2 9 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 7 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 4 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 33 1 0 9
Lesy vyšších poloh a strmých svahůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 45 9 0 16
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 27 8 7 14
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 18 2 0 11
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 121 11 53 19
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 4 0 7
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 6 0 1 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 20 13 3 22
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 4 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 2 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 3 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 8 0 9
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 3 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 3 0 5
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 5 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 8 10 1 8
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 18 1 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 0 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 3 0 11
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 7 0 2
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 12 3 3 9
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 8 0 8
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 19 4 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 4 0 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 19 2 0 8
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 8 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 5 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 8 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 0 0 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 3 3 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 24 0 8
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 7 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 7 0 7
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 4 1 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 8 0 8
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 90 32 0 11
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 18 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 122 12 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 1 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 1 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 9 0 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 2 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 7 2 8
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 3 3 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 13 0 7
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 6 2 8
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 1 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 1 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 12 14 11
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 0 1 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 11 4 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 47 31 1 12
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 9 9 0 9
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 3 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 6 2 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 6 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 5 0 5
Haldy a výsypkySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 1 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 17 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 4 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 8 3 0 5
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 2 0 2
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 1 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 1 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 8 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 34 19 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 24 11 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 196 60 60 13
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 14 5 0 7
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 1 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 9 10 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 7 1 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 1
Smrkové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 105 22 0 16
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 5 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 7 3 0 6
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 6
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 3 0 5
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 31 26 0 18
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 4 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 7 0 6
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 5 12 2
Mughiphantes mughi (Fickert, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 17 14 0 13
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 1 0 5
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 0 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 40 4 0 2
Pardosa sordidata (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 19 6 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 7 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Acidofilní bukové bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 26 2 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 2 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 6 2 0 4
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 4 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 5 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 1 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 8 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 4 2
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 2 2 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 9 1
SklepySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy