Kvadráty: 5951
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 5x 5x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 2x 2x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x 4x
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 2x 5x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 5x 5x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 4x 4x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 2x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 2x 10x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený 9x 1x 10x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium campestre Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 3x 3x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 17x 17x
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 1x 6x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 13x 3x 16x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 13x 5x 18x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 3x 3x
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 30x 4x 34x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 6x 1x 7x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 9x 1x 10x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 2x 3x
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 9x 1x 10x
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 1x 1x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 7x 4x 11x
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 6x 1x 7x
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 6x 6x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 3x 3x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 16x 4x 20x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 6x 6x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 4x 4x
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 5x 5x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 5x 1x 6x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 2x 6x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 1x 1x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 18x 18x
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 3x 9x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 22x 22x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 18x 18x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 2x 2x
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 3x 3x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 5x 5x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 3x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 4x 4x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 1x 1x
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 1x 1x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 10x 10x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 7x 7x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 1x 6x
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 5x 5x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 2x 2x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria monoceros Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený 3x 3x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 5x 5x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 7x 7x
Liocranoeca striata Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 1x 1x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Scotina palliardii Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený 3x 3x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený 3x 3x
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 1x 19x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 24x 3x 27x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 3x 9x
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 2x 1x 3x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 3x 3x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 10x 10x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 11x 3x 14x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 17x 1x 18x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 27x 1x 28x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 20x 20x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 12x 4x 16x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 17x 2x 19x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 18x 1x 19x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 7x 7x
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 6x 4x 10x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 1x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Ero tuberculata Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený 1x 1x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 4x 4x
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 4x 4x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Lacinius dentiger Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 1x 1x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 57x 57x
Philodromus rufus Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený 1x 1x
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 6x 6x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 1x 7x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 1x 1x
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 7x 1x 8x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 3x 9x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 2x 6x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 3x 3x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 3x 3x
Attulus saltator Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) Ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 5x 1x 6x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 2x 5x
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 5x 3x 8x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 2x 1x 3x
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 3x 1x 4x
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x 2x
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 1x 1x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 22x 22x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 3x 3x
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 7x 7x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 4x 4x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 2x 2x 4x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 14x 14x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 3x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 53x 1x 54x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 2x 2x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x 2x
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 13x 2x 15x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 2x 2x
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 7x 7x
Ozyptila simplex Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 3x 4x 7x
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 5x 2x 7x
Psammitis sabulosus Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený 1x 1x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 3x 2x 5x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 3x 3x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 33x 3x 36x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Xysticus ferrugineus Xysticus ferrugineus Menge, 1876 Silně ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 17x 4x 21x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 2x 1x 3x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 15x 2x 17x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Zodarion italicum Zodarion italicum (Canestrini, 1868) Není ohrožený 1x 3x 4x
Zoropsidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zoropsis spinimana Zoropsis spinimana (Dufour, 1820) Není ohrožený 1x 1x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1303 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 2 0 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 4 0 0 3
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 1 0 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 6 11 0 8
Eresus kollari Rossi, 1846 10 1 5 10
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 22 15 11 19
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 1 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 20 4 0 10
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 3 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 31 8 0 10
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 15 12 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 5 7 2 7
Gnaphosa opaca Herman, 1879 4 4 1 6
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 4 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 14 10 0 13
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 4 4 0 5
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 7 1 1 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 24 10 0 13
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 11 4 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 5 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 13 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 141 13 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 91 14 0 6
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 3 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 3 0 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 8 0 5
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 23 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 95 146 0 6
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 5
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 4 9 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 4 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 10 5 2 12
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 38 15 3 18
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 21 7 0 7
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 2 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 3 0 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 1 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 376 191 0 18
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 42 27 14 20
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 10 7 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 511 256 0 19
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 211 54 0 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 28 8 0 8
Trochosa robusta (Simon, 1876) 11 13 9 16
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 74 23 0 15
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 37 20 0 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Thanatus atratus Simon, 1875 8 0 0 6
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 2 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 0 0 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 5 1 0 4
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 5 3 0 2
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 2 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 1 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 31 50 0 13
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 5 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 6 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 13 4 0 11
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 3 0 7
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 14 0 0 5
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 10 0 0 7
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 11 2 0 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 11 2 0 7
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 36 17 0 14
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 18 2 1 8
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 23 21 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 4 0 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 45 0 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 4
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 3
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 3 0 5
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 1 4
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 5 0 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 20 1 10
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 2 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 3 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 2 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 1 0 4
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 5 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 4 0 4
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 11 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 6 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 1 0 5
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 2 0 5
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 15 2 0 5
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 1 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 4 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 39 0 9
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 12 7 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 41 0 13
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 5 0 0 4
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 7 3 0 8
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 5 0 6
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 7 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 5 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 3 1 0 3
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 0 4
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 3 0 5
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 3 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 7 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 10 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 8 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 1 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 5
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 4 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 6 34 0 17
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 3 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 4 0 8
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 64 63 0 57
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 5
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 2 0 8
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 1 0 3
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 1 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 48 33 0 38
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 19 0 19
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 3 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 5 2 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 17 4 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 4 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 3 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 2 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 2 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 26 24 0 12
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 2 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 3 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 15 2 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 6 3 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 2 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 1 2
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 3 3 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 4 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 2 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 9 3 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 10 10 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 8 3 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 1 2
Zoropsis spinimana (Dufour, 1820) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 2 1 0 2
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 1 3 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 2 0 2
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 5 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1304 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 10 4 0 8
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 3 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 45 0 0 3
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 4 5 2 8
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 3 1 0 7
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 0 1 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 2 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 9 1 10
Eresus kollari Rossi, 1846 3 3 6 13
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 5 0 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 19 33 4 18
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 2 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 30 18 0 8
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 4 0 10
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 1 0 4
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 7 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 12 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 3 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 5 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 3 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 3 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 8 0 6
Minicia marginella (Wider, 1834) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 0 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 11 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 6 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 9 1 0 6
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 2 0 5
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 15 2 0 5
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 4 0 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 8 3 0 8
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 5 0 11
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 13 5 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 11 6 0 11
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 39 0 9
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 15 11 0 9
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 10 7 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 45 0 15
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 21 3 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 3 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 28 7 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 7 1 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 5 0 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 2 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 1 2 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 4 0 5
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 4 2 0 3
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 6 3 0 3
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 4 0 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 1 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 11 4 0 10
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 5 3 0 5
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 5 5 0 8
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 11 7 0 7
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 7 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 5 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 3 1 0 3
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 0 0 4
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 3 1 0 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 1 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 7 2 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 5 0 0 4
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 3 0 0 2
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 10 1 1 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 7 2 0 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 10 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 24 3 0 6
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 14 3 1 10
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 30 24 0 4
Ovocné sadySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 2 3 0 5
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 4 0 6
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 6 34 0 17
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 9 0 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 25 8 0 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 5 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 9 3 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 7 4 0 11
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 4 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 1 0 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 260 121 0 12
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 365 172 0 13
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 11 4 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 8 2 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 25 5 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 10 12 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 64 63 0 57
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 5 0 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 9 12 0 14
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 1 0 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 2 3 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 2 0 5
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 72 47 0 44
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 5 0 0 4
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 3 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 11 21 0 26
Xysticus kochi Thorell, 1872 32 14 0 10
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
Skalní stepi na vápencových podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 4 0 0 3
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 7 0 6
Eresus kollari Rossi, 1846 9 1 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 6 11 16
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 5 6 2 6
Gnaphosa opaca Herman, 1879 4 4 1 6
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 4 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 7 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 4 3 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 7 1 1 5
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 6
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 5 1 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 3 0 2
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 3 0 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 8 0 5
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 4 9 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 4 0 3
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 4 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 0 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 9 3 2 10
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 36 14 3 16
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 2 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 3 0 8
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 42 25 14 19
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 11 11 9 15
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Thanatus atratus Simon, 1875 8 0 0 6
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 2 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 10 4 0 10
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 3 0 7
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 7 0 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 11 2 0 7
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 10 2 1 7
PoleSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 10 4 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 18 7 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 11 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 133 18 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 89 15 0 5
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 22 0 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 94 143 0 5
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 5
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 115 70 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 145 84 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 180 47 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 20 5 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 48 17 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 27 40 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 5 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 9 2 0 6
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 12 0 8
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 8 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 5 0 3
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Zoropsis spinimana (Dufour, 1820) 0 1 0 1
Skalní stepi na jiných hornináchSamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 1 0 1
Luční úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 5 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 10 10 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy