Kvadráty: 5669
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 10× 12×
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Hypsosinga heri Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 17× 17×
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona germanica Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 11× 11×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 13× 13×
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 37× 37×
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 13× 13×
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta cauta Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený 10× 10×
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Agyneta ramosa Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 11× 11×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 23× 23×
Agyneta subtilis Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 22× 22×
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16× 16×
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 33× 33×
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 25× 25×
Bathyphantes setiger Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 Silně ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Centromerus levitarsis Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24× 24×
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 15× 15×
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 15× 15×
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 13× 13×
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 30× 30×
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 21× 21×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11× 11×
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 11× 11×
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 15×
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 12× 12×
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15× 15×
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Pelecopsis parallela Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 14× 14×
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21× 21×
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Savignia frontata Savignia frontata Blackwall, 1833 Silně ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 12× 12×
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 10× 10×
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 13× 13×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 40× 40×
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichopternoides thorelli Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 13× 13×
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria nodosa Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 Ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 25× 25×
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10× 10×
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 29× 29×
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 12× 12×
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 18× 18×
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20× 20×
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 30× 30×
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 14× 14×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 33× 33×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 17× 17×
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 71× 71×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 25× 25×
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 14× 14×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 33× 33×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 42× 42×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 29× 29×
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10× 10×
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 10× 10×
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 18× 18×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Attulus caricis Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 33× 33×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Salticus cingulatus Salticus cingulatus (Panzer, 1797) Téměř ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 20× 21×
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 13× 14×
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 24× 24×
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 13× 13×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 45× 45×
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 13× 13×
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Simitidion simile Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 38× 38×
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 15× 15×

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1819 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 1 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 6 0 6
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 4 4 0 7
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 5 0 3
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 6 1 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 1 0 11
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 42 9 0 13
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 9 2 0 6
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 13 1 1 5
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 3 1 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 12 5 0 9
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 33 42 4 37
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 17 5 4 13
Hahnia helveola Simon, 1875 4 0 0 3
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 24 4 0 10
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 3 0 3
Agyneta ramosa Jackson, 1912 8 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 17 6 0 11
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 62 20 0 23
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 9 0 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 2 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 3 10 0 7
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 44 27 0 22
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 28 9 0 16
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 46 34 1 33
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 60 46 1 25
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 12 6 0 6
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 7 3 0 7
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 1 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 90 15 0 24
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 29 2 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 8 6 0 9
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 33 3 0 15
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 23 7 0 15
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 6 2 0 5
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 10 4 0 8
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 22 5 0 13
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 37 4 0 7
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 26 29 2 30
Erigone atra Blackwall, 1833 20 7 0 21
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 6 6 0 11
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 25 0 0 9
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 5 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 15 2 0 11
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 4 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 1 0 4
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 4 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 16 4 13 9
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 8 3 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 1 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 7 0 0 2
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 1 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 2 0 7
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 9 1 12
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 7 0 6
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 61 13 0 15
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 20 15 0 14
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 54 12 1 21
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Savignia frontata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 3 2 0 5
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 16 20 0 12
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 13 2 0 10
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 7 0 13
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 252 40 1 40
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 1 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 12 5 0 13
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 1 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 0 0 3
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 3 0 4
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 4 3 0 6
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 24 11 0 25
Agroeca cuprea Menge, 1873 6 2 0 6
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 28 5 0 10
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 3 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 150 32 0 29
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 27 0 1 12
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 59 19 4 18
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 83 16 4 20
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 144 20 0 30
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 3 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 19 11 0 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 150 30 0 33
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 26 17 17 17
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 46 10 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 665 233 26 71
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 98 35 1 25
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 28 10 0 14
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 7 0 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 99 18 2 33
Trochosa terricola Thorell, 1856 139 44 2 42
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 5 2 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 34 14 1 29
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 2 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 4 30 18
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 5 1 0 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 3 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 7 0 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 20 28 1 24
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 16 21 0 13
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 49 61 10 45
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 2 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 3 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 7 3 13
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 1 0 5
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 1 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 107 20 2 38
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 8 3 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 5 2 0 6
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 21 0 15
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 4 22 8
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 8 0 8
Araneus marmoreus Clerck, 1757 3 5 8 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 19 2 10
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 3 2 9
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 3 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 11 8 2 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 9 0 6
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 2 1 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 6 5 5
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 13 8
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 9 6 18 17
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 4 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 13 0 6
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 5 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 18 9 14
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 5 13 1 10
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 5 9 9
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 28 24 4 33
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 5 21 20
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 20 42 4 13
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 5 1 7
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 3 1 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 6 6 0 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 6 0 4
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 3 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 0 8 6
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 3
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 3 0 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 8 0 9
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 9 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 7 0 5
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 1 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 12 0 10
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 1 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 7 13 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 7 1 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 5 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 4 11 0 9
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 2 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Crustulina guttata (Wider, 1834) 5 1 0 6
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1819 použitých nálezů)
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 14 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 3 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 8 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 0 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 4 1 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 11 1 0 6
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 1 1 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 1 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 4 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 2
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 12 2 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 3 3 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 3 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 11 6 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 17 2 0 6
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 20 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 9 5 0 9
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 8 4 0 6
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 1 3
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 8 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 9 2 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 7 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 3 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 2 2 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 2 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 9 0 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 2 0 4
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 82 18 0 10
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 14 0 1 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 2 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 3 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 50 12 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 22 1 16
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 1 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 5 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 3 0 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 3 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 10 13 0 9
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 6 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 4 1 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 4 3 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 3 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 13 8 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 2 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 28 6 0 9
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 5 0 0 2
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 7 0 6
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 3 1 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 1 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 7 0 9
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 8 0 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 7 2 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 10 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 18 4 0 10
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 33 4 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 1 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 6 2 0 5
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 14 0 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 5 0 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 2 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 6 1 0 5
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 7 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 9 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 21 16 0 17
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 2 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 3 1 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 9 1 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 2 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 7 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 53 7 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 45 11 1 14
Ero furcata (Villers, 1789) 3 1 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 0 0 7
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 4 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 2 4 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 3 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 1 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 21 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 6 3 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 18 9 5 13
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 1 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 9 0 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 6 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 6 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 2 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 6 5 10 8
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 2 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 3 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 4 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 20 7 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 6 1 1 5
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 10 3 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 14 8 0 5
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 11 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 20 12 0 6
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 3 1 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 1 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 11 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 3 0 4
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 7 0 5
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 12 5 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 14 4 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 6 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 2 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 2 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 1 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 55 19 4 14
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 44 9 0 6
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 125 111 5 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 63 28 1 14
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 5 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 37 10 2 8
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 8 3 1 7
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 4 1 1 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 5
Attulus caricis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 9 3 11
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 4 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 8 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 5 5 9
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 15 4 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 4 0 6
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 6 4
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 0 2 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 4 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 12 6 0 9
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 4 4
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 4 0 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 21 12 0 10
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 10 2 0 9
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 1 0 5
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 1 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 11 0 8
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 6 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 5 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 4 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 3 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 12 4 0 7
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 5 7 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 38 6 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 164 31 2 19
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 10 0 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 6 1 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 26 0 8
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 12 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 2 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 2 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 8 2 5
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 8 0 0 3
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 11 7 2 4
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 3 5 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 1 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 10 0 4
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 7 0 6
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 2 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 4 2 0 6
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 0 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 3 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 5 10 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 2 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 24 15 15 12
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 46 10 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 17 12 0 9
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 15 5 0 6
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 23 9 0 10
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 29 6 0 10
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 7 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 12 0 7
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 4 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 8 1 9
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 4 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 12 0 7
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 3 4 1 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 15 0 4
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 8 0 0 4
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 5 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 7 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 3 0 4
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 6 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 13 2 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 22 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 5 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 15 1 1 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 2 0 5
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 4 0 4
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 26 2 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 9 0 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 1 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 1 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 50 11 0 8
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 2 0 5
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 1 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 1 0 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 20 3 1 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 0 2 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta ramosa Jackson, 1912 4 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 10 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 4
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 5 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 13 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 15 5 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 1 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 2 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 11 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 71 6 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 10 1 8
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Salticus cingulatus (Panzer, 1797) 0 1 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 4 2 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 7 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 12 0 5
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 1 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 18 2 0 3
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 4 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 5 24 1 11
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 1 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 3 0 6
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 3 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 30 3 1 5
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 5 1 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 8 1 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 2 1 1 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 46 9 1 9
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 6 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 8 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 2 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 13 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 2 2 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 3 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 4 3 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 9 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 13 8 1 3
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 13 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 3 0 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 6 1 0 3
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 3 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 8 0 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 7 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 149 10 1 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 14 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 126 21 7 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 7 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 7 1 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 16 0 1 3
Luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 12 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 17 10 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 3 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 12 21 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 6 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 41 7 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 6 2 0 2
Savignia frontata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 4 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 59 10 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 27 5 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 141 37 10 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 13 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 14 0 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 5 13 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 2 5 0 3
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 3 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Těžebny písku a jiných nezpevněných horninSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy