Kvadráty: 6152
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 10× 10×
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 18× 19×
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona alpicola Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 Není ohrožený
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 14× 14×
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus sandaliatus Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) Kriticky ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus silvicola Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Frontinellina frutetorum Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) Silně ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum edentatum Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus carpenteri Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) Ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Megalepthyphantes collinus Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený
Micrargus apertus Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 12× 12×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Saaristoa firma Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 16× 17×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 14× 14×
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa morosa Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený
Pardosa wagleri Pardosa wagleri (Hahn, 1822) Kriticky ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula knorri Piratula knorri (Scopoli, 1763) Ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Microdipoena jobi Microdipoena jobi (Kraus, 1967) Silně ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 10× 10×
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena braccata Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) Ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Theonoe minutissima Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 11× 11×
Theridion hemerobium Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 13× 13×
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001+
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (859 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 1 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 3
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 2 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 3 0 1 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 3
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 2 5 11
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 3 0 5
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 1 4
Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) 1 2 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 2
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 11 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 2 0 3
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 4 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 3 4 0 5
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 5 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 6 0 3
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 1 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 2 0 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 6 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 7 0 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 8 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 4
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 4 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 3 3 0 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 5 0 7
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 6 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 8 0 9
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 15 0 6
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 11 1 7
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 1 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 6 0 4
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 3
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 3 4 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 7 0 6
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 4 5 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 0 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 1 0 4
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 5 0 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 5
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 4 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 2
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 2 3 0 3
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 7 7 0 6
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 3 0 5
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 3
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 7 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 7 0 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 4
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 6 0 3
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 1 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 4 9 0 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 3
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 4 0 4
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 4 1 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 5 0 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 2 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 2 1 7
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 2 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 1 4
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 6
Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 2 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 4 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 1 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 13 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 5 0 2
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 15 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 1 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 6 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 3 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 2 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 1 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 2 6 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 7 0 6
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 7 1 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 2 0 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 5
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 3 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 5 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 5 2 0 4
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 4 0 6
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 2 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 6 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 1 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 2 13 0 6
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 4 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 3 0 4
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 6 9
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 3 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 5 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 1 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 1 0 3
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 7 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 8 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 2
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 5 0 3
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 1 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 5 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 2 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 2 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 1 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 1 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 4 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 5 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 1 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (855 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 3 0 6
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 4 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 4 0 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 2 0 4
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 2 1 9
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 3 17
Clubiona alpicola Kulczyński, 1882 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 3
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 1 1 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 3 1 10
Eresus sandaliatus (Martini & Goeze, 1778) 1 2 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 3 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 2
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 2
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 1 0 2
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 2 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 5 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 0 2 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 6 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 2
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 2 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 4 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 5
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 5 0 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 3
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 4 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 4 2 0 8
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 2 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 1 0 3
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 4
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 1 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 2 0 4
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 5 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 2 7 0 5
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 0 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 3 0 4
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 6 12
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 2
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 9 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 2
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 6 6 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 6 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 8 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 2 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 5 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 6 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 5 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 5 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 4 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 6 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 4 5 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 7 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 2 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 7 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 3 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 5 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 6 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 1 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 4 0 4
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 9 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 2 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 2 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 5 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 1 0 1 2
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 1 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 1 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 0 1 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 4 3 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 1 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 6 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 2 5 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 4 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 2 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 6 1 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 4 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 7 0 3
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 3 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 4 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 1 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 2 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 3 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 12 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 12 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 5 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 4 0 2
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 2 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa wagleri (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Piratula knorri (Scopoli, 1763) 1 4 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 3 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 4 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 5 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 5 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy