Kvadráty: 5449
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 59x 59x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 42x 2x 44x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 10x 1x 11x
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 6x 6x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 4x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 30x 1x 31x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 7x 7x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 7x 7x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 11x 11x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 6x 6x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 14x 14x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 7x 7x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16x 16x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 6x 1x 7x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 4x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 14x 14x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 2x 2x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14x 14x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 10x 10x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 4x 4x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 4x 4x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 2x 2x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 3x 3x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 4x 4x
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 5x 5x
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 4x 4x
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený 2x 2x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 11x 11x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 12x 12x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 17x 3x 20x
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 2x 2x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 9x 9x
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 3x 3x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 12x 12x
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 5x 5x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 11x 11x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 16x 16x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 7x 7x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 1x 1x
Centromerus persimilis Centromerus persimilis (O. Pickard-Cambridge, 1912) Silně ohrožený 1x 1x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 33x 33x
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 22x 22x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15x 15x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 37x 37x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 7x 7x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 2x 2x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Improphantes improbulus Improphantes improbulus (Simon, 1929) Ohrožený 1x 1x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 4x 4x
Jacksonella falconeri Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) Nezvěstný 2x 2x
Kratochviliella bicapitata Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 Ohrožený 1x 1x
Lasiargus hirsutus Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 18x 18x
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený 1x 1x
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 17x 17x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 2x 2x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 19x 19x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 7x 7x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Megalepthyphantes collinus Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) Silně ohrožený 3x 3x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 8x 8x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 17x 17x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 3x 3x
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 4x 4x
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 6x 6x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 1x 9x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 2x 2x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Porrhomma egeria Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma myops Porrhomma myops Simon, 1884 Není ohrožený 1x 1x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Styloctetor compar Styloctetor compar (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Syedra gracilis Syedra gracilis (Menge, 1869) Ohrožený 1x 1x
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 48x 2x 50x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 21x 21x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 17x 17x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 2x 2x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 5x 5x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 14x 14x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 9x 9x
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 1x 1x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 35x 35x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 16x 16x
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 5x 5x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 7x 1x 8x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Acantholycosa norvegica sudetica Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) Ohrožený 8x 8x
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 9x 9x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 1x 1x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 9x 9x
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený 17x 17x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 15x 15x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 44x 44x
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 5x 5x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 4x 4x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 14x 14x
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 7x 7x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 2x 2x
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 1x 1x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 10x 10x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 3x 3x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 65x 65x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 4x 4x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 6x 6x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 3x 3x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 10x 10x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus sabulosus Thanatus sabulosus (Menge, 1875) Kriticky ohrožený 3x 3x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 10x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 3x 3x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 10x 10x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 4x 4x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 5x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 4x 4x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11x 11x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 5x 5x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 12x 12x
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 2x 2x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 13x 13x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 16x 16x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 11x 11x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 1x 1x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Euryopis quinqueguttata Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 1x 1x
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 3x 3x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 2x 2x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 2x 2x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 12x 12x
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 4x 4x
Theonoe minutissima Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený 3x 3x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 1x 1x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 3x 3x
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 4x 4x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 5x 5x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 13x 13x
Ozyptila simplex Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 6x 6x
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 18x 18x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 4x 4x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 4x 4x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1781 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 490 49 18 56
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 53 19 4 39
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 12 1 1 9
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 17 5 0 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 1 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 105 8 5 29
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 2 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 1 2 4
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 11 0 3 7
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 15 3 0 13
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 10 2 0 7
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 6 4 0 10
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 4 6 0 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 3 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 18 8 1 13
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 2 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 16 5 2 12
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 8 0 10
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 0 2 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 7 2 0 4
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 11 1 0 6
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 10 3 0 4
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 5 0 0 5
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 6 2 0 4
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 10 2 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 8 9 0 11
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 7 6 0 12
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 32 5 0 17
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 0 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 7 4 0 8
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 4 4 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 12 5 0 11
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 19 10 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 5 1 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 7 10 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 9 10 0 6
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 27 16 2 13
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 11 2 0 6
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 3 0 1
Centromerus persimilis (O. Pickard-Cambridge, 1912) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 71 29 0 31
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 14 3 0 12
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 8 5 0 6
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 28 16 0 17
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 23 12 0 20
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 37 7 0 14
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 44 40 3 33
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 4 0 5
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 8 3 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 5 2 1 4
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 0 2 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 5 0 4
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) 2 0 0 2
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 30 15 13
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 16 6 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 11 0 11
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 12 17 0 17
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 7 2 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 2 0 7
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 28 2 0 17
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 13 0 0 8
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 1 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 5 7 1 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 3 0 5
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 3 0 8
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 2 0 6
Porrhomma myops Simon, 1884 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 10 0 4
Styloctetor compar (Westring, 1861) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 6 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 5 0 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 32 61 0 44
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 26 21 0 17
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 13 13 0 15
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 1 0 5
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 10 7 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 11 5 0 9
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 2 0 3
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 32 34 1 35
Agroeca cuprea Menge, 1873 19 8 0 14
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 4 2 0 5
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 4 0 6
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 4 8 9 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 6 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 6 0 7
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 27 22 0 15
Arctosa figurata (Simon, 1876) 15 6 4 9
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 73 12 2 14
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 17 10 0 14
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 96 47 4 7
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 363 169 0 41
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 4 1 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 1 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 218 121 3 20
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 66 41 0 12
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 142 73 4 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 12 6 2 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 27 15 0 7
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 213 101 2 61
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 8 0 0 6
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 2 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 13 3 0 10
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 3 5 2 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 4 0 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 0 2 5
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 10 1 0 7
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 4 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 9 3 2 10
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 2 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 16 5 0 8
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 5 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 2 0 9
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 4
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 11 4 0 12
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 4 11 0 3
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 3 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 3 0 5
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 7 6 0 11
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 15 6 0 5
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 29 4 0 11
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 5 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 6 1 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 1 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 2 1 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 3 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 8 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 6 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 2 1 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 2 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 6 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 5 0 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 5 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 3 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 5 0 3
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 4 8 1 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 2 0 3
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 6 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 7 0 4
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 18 18 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 11 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 5 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 2 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 10 5 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 3 0 4
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 12 4 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 2
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 3 4 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 1 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 2 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 4 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 2 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 1 0 2
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 4 3 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 6 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 1 0 2
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 2 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 2 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 1 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 3 1 4
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 7 0 5
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 7 0 5 4
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 1 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 0 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 4 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 3 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 4 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 6 5 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 7 10 0 5
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 5 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 8 46 0 11
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 6 4 0 6
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 7 7 6
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 7 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 20 40 0 14
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 20 0 10
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 4 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 1 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 7 1 0 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 6 0 6
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 4 0 5
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 0 7 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 6 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 5 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 4 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 2 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 2 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1781 použitých nálezů)
Smrkové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 103 11 0 18
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 22 9 0 13
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 41 4 3 10
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 2 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 6 0 0 3
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 6 1 0 4
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 4 0 6
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 3 0 6
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 2 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 13 2 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 1 0 4
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 6 2 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 0 0 3
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 10 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 3 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 12 8 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 9 7 0 8
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 7 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) 1 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 7 8 0 7
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 0 0 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 8 0 2
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 16 0 13
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 2 0 4
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 2 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 9 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 4 3 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 10 4 1 4
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 37 6 0 7
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 123 58 0 12
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 29 13 0 13
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 4 1 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 2 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 4 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Dubo-habrové háje a acidofilní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 292 29 16 16
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 6 4 12
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 1 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 34 2 1 9
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 6 2 0 6
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 6 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 9 3 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 3 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 2 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 6 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 4 0 6
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 7 2 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 12 4 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 15 15 2 14
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 9 8 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 8 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 17 2 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 7 0 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 1 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 12 33 0 17
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 4 9 0 9
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 7 1 9
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 143 52 0 9
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 160 91 4 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 31 10 1 14
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 4 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 2 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 5 0 4
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 5 0 5 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 3 3 4
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 2 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 6 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 2 1 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 14 2 0 5
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 6 6 0 5
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 4 7 0 3
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 0 2 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 3 7 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 12 0 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 5 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 3 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 6 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 5 2 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 4 1 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 3 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 8 0 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 7 7 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 3 11 0 4
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 3 4 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 1 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 14 0 6
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 4 14 0 8
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 4 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 1 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 6 8 0 9
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 7 0 6
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Skalní lesostepi, šípákové a teplomilné doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 46 6 2 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 22 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 4 0 1 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 4 0 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 2 2 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 5 2 0 3
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 6 8 0 8
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 2 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 4 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 4 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 8 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 5 0 4
Jacksonella falconeri (Jackson, 1908) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 6 1 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Minicia marginella (Wider, 1834) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 3 0 6
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 7 0 0 4
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 4 0 6
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 5 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 14 5 0 6
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 5 2 3 5
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 35 6 2 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 13 29 0 7
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 38 23 1 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 4 0 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Thanatus sabulosus (Menge, 1875) 2 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 1 0 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 0 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 2 2 6
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 4 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 1 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Kamenité sutěSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 2 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 7 3 1 7
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 21 6 1 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 1 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 1 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 3 6 0 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 3 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 4 1 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 3 0 4
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 19 23 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 9 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 34 15 17
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Megalepthyphantes collinus (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma myops Simon, 1884 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 5 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 8 0 3
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 2 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 5 3 1 6
Acantholycosa norvegica sudetica (L. Koch, 1875) 8 16 10 8
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 2 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 3 7 2 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 2 4 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 3 2 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 5 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 14 5 2 8
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 2 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 4 13 0 4
Theonoe minutissima (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 4 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 1 5 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 1 0 1
Luční úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 8 2 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 2 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 2 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 4 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 18 10 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Centromerus persimilis (O. Pickard-Cambridge, 1912) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 3 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 4 5 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 9 3 0 6
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 3 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 3 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 9 0 4
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 2 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 5 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 7 5 0 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 2 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 144 80 2 10
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 4 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 26 14 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 61 15 0 8
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 2 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 14 5 0 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 25 1 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 28 1 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 1 1 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 4 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 6 0 5
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 7 2 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 17 1 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 4 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 3 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 3 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 6 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 2 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 78 31 0 10
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 6 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 8 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 1 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Ovocné sadySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 3 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 3 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 4 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 23 7 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 1 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 4 0 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 4 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 2 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 14 6 0 5
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 2 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 3 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 14 5 0 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 18 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 12 4 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 73 40 0 7
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 41 13 0 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 20 8 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Bylinné porosty na březích potoků a řekSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 3 0 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 4 4 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 6 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 14 7 1 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 5 2 1 4
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 16 6 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 5 7 1 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 3 0 5
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 88 47 4 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 9 0 2 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 5 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Polní úhorySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 9 0 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 5 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 4 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 7 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 13 0 0 4
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 13 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 18 21 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 16 24 0 5
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 3 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 5 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 2 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 4 1 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 2 3 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 33 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 13 21 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 6 0 0 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Rašeliniště a slatiništěSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 2 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 15 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Xerotermy na jiných podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 9 4 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Lesní pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Vlhké loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy