Kvadráty: 7055
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 8x 8x
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 8x 8x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 6x 6x
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 3x 3x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 1x 3x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Hypsosinga heri Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 4x 4x
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 7x 7x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 1x 1x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona germanica Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 2x 2x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 11x 11x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 3x 3x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 6x 6x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 6x 6x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 13x 13x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 2x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa nigerrima Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 2x 2x
Haplodrassus cognatus Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 1x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 13x 13x
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 6x 6x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 19x 19x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 4x 4x
Agyneta cauta Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený 2x 2x
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 6x 6x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Agyneta subtilis Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 2x 2x
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 1x 1x
Aphileta misera Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) Ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 6x 6x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Bathyphantes setiger Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 1x 1x
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 20x 20x
Centromerus levitarsis Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený 3x 3x
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 5x 5x
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 5x 5x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 8x 8x
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 3x 3x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 10x 10x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Gonatium hilare Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený 1x 1x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum edentatum Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 19x 19x
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 5x 5x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 2x 2x
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 9x 9x
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 4x 4x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 5x 5x
Maro sublestus Maro sublestus Falconer, 1915 Silně ohrožený 2x 2x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Metopobactrus prominulus Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 2x 2x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 21x 21x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10x 10x
Midia midas Midia midas (Simon, 1884) Silně ohrožený 2x 2x
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 11x 11x
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 5x 5x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 8x 8x
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 8x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 2x 2x
Peponocranium orbiculatum Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) Silně ohrožený 1x 1x
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Poeciloneta variegata Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 1x 1x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma montanum Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený 1x 1x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 20x 20x
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 1x 1x
Styloctetor romanus Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Silně ohrožený 1x 1x
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 6x 6x
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 3x 3x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 10x 10x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 5x 5x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Trichopternoides thorelli Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený 1x 1x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 13x 13x
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nodosa Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 Ohrožený 3x 3x
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 5x 5x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 4x 4x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 10x
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Arctosa cinerea Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený 1x 2x 3x
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 4x 4x
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 12x 1x 13x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 3x 3x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 18x
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 2x 2x
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 1x 1x
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 10x 10x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 7x 7x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 26x 26x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 5x 5x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 3x 3x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 9x 9x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 8x 8x
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 2x 2x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 1x 1x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 8x 8x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 2x 2x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený 3x 3x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 4x 4x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 7x 7x
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Attulus caricis Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený 2x 2x
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 3x 3x
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 1x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 11x 11x
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený 4x 4x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 3x 3x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 18x 18x
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 1x 1x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 6x 6x
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 1x 1x
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Dipoena nigroreticulata Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) Silně ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 8x 8x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 3x 3x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 4x 4x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 5x 5x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 7x 7x
Robertus scoticus Robertus scoticus Jackson, 1914 Téměř ohrožený 1x 1x
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 6x 6x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 2x 2x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Ozyptila brevipes Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) Silně ohrožený 1x 1x
Ozyptila simplex Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 2x 2x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 1x 1x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (994 použitých nálezů)
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 8 9 0 5
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 3 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 3 6 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 1 1 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 3 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 4 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 6 3 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 6 0 5
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 4
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 15 53 0 8
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 2 3 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 3 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 4 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 6 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 5 0 2
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 3 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 9 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 6 0 3
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 2 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 4 2 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 19 0 8
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 8 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 3 6 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 1 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 10 9 0 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 6 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 6 5 0 9
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 4 10 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 4 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 3 10 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 1 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 5 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 10 2 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 8 0 6
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 10 1 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 9 0 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 5 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 99 22 0 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 5 0 4
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 5 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 4 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 3 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 5 0 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 9 0 6
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 2 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 5 1 0 2
Robertus scoticus Jackson, 1914 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 5 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 3 2 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 3 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 5 0 5
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 1 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 3 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 10 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 9 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 0 7 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 34 0 5
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 1 0 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 9 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 9 0 7
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 4 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 4 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 6 0 3
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 9 0 9
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 2 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 4 0 5
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 3 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 4 0 5
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 11 0 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 5 5 0 5
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 7 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 3 0 2
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 3 0 2
Peponocranium orbiculatum (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 4 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 4 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 2 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 3 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 4 0 4
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 1 9 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 5 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 3 6 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 31 25 0 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 27 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 3 0 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Attulus caricis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 5 0 5
Neon valentulus Falconer, 1912 1 1 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 4
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 4 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 5 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 7 7 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 1 3
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 5 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 2 0 3
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 3 1 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 6 1 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 38 6 1 5
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 3 0 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 2 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 4 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 10 3 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 2 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 18 4 0 8
Hahnia helveola Simon, 1875 0 6 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 9 0 5
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 0 1 0 1
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 4 5 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 8 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 5 0 5
Midia midas (Simon, 1884) 0 3 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 3
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 3
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 4 0 4
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 7 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 9 4 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 0 4 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 6 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 7 0 6
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 5 8 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 6 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 6 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 58 9 0 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 5 1 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 2 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 7 4 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 4
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 3 0 5
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 4 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 2 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 4 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 5 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 3 1 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 6 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 2 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 5 4 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 0 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 8 0 4
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 2 0 4
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 2 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 3
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 5 0 4
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 5 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 9 2 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 9 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 15 12 0 5
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 5 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 3 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 4 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 33 54 0 5
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 11 8 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 0 1 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 4 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 2 0 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 4 3 0 4
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 9 2 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (670 použitých nálezů)
Bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 3 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 4 0 4
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 2 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 6 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 2 8 0 5
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 2 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 4 2 0 2
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 5 0 2
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 6 6 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 1
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 6 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 24 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 2 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Vřesoviště se smilkou, vřesem, borůvkouSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 2 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 3 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 4 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 9 0 0 1
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 1 0 0 1
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 1 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 1 1 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 20 4 0 4
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 2 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 182 76 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 39 6 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 0 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 4 0 5
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 6 8 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 5 6 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 2 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 3 6 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Rašeliniště a slatiništěSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 1 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 5 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 25 0 3
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 7 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 1 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 5 0 3
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 2 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 4 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 3 0 5
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 0 0 3
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 6 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 12 21 0 5
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 5 2 0 3
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 3 5 0 4
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 2
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 3
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 5 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 4 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 3 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 6 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Rašelinné březiny a borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 3
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
Lužní lesySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 4 7 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 3 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 4 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 4 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 3 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 4 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 6 1 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 38 6 1 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 18 3 0 5
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 3 3 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 8 0 3
Maro sublestus Falconer, 1915 1 0 0 1
Midia midas (Simon, 1884) 0 3 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Porrhomma montanum Jackson, 1913 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 6 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
PastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 2 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 6 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 11 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 1 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 6 4 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 6 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 12 5 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 2
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 1
Bylinné porosty na březích potoků a řekSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 4 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 9 5 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
PískovnaSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Styloctetor romanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 1 21 50 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 5 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 2 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Kultury listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Poeciloneta variegata (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Borové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 3 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 2 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Kultury jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 3 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lesní pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 7 7 0 4
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 1 1 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 5 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 3 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 3 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 3 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 2 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 3 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
SklepySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 2 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Vlhké loukySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 9 0 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 3 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 3 0 1
rašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy