Kvadráty: 5555
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 12× 12×
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 16× 16×
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 12× 12×
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Aphileta misera Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) Ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 19× 19×
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus levitarsis Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11× 11×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Entelecara flavipes Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 10× 10×
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 28× 28×
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 11× 11×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10× 10×
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený
Pelecopsis parallela Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Saaristoa abnormis Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) Silně ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Hygrolycosa rubrofasciata Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) Ohrožený 15× 15×
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 17× 17×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Oonopidae 0-19001901-19501951-20002001+
Tapinesthis inermis Tapinesthis inermis (Simon, 1882) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001+
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Thanatus arenarius Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 18× 18×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 20× 20×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Marpissa muscosa Marpissa muscosa (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 13× 13×
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 12× 12×
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 18× 18×
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 16× 16×
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Steatoda grossa Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 11× 11×
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Psammitis sabulosus Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 10× 10×
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (942 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 3 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 3
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 0 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 0 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 0 0 2
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 3 18 2 4
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 1 0 4
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 5 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 2 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 4 3
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 2 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 3
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 3 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 1 8 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 10 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 10 3 5
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 2 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 3 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 8 3
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 6 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 6 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 3 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 2 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 3 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 12 14 0 5
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 4 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 2 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 3 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 11 22 1 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 8 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 5 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 24 47 45 12
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 9 5 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 11 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 4 20 7
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 25 18 6 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 9 5 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 3 2 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 2 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 19 36 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 4 5 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 31 37 5 5
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 3 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 7 20 2 9
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 9 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 4 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 5 4
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 2 2 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 1 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 6 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 1 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 7 6 0 6
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 2 0 3
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 2 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 3 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 3 0 4
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 3 5 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 3 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 7 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 5 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 2 7 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 5 12 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 4 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 4 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 56 1 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 3 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 4 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 6 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Panamomops mengei Simon, 1926 1 2 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 1 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 2 2 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 6 1 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 6 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 11 14 1 6
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 1 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 2 2 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 11 16 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 47 20 0 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 3 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 11 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 2 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 4 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 4 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 4 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 3 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 7 1 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 4 5 4 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 3 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 5 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 5 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 8 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 9 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 20 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 8 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 4 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 2 7 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 4 5 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 1 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 3 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 12 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 4 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 6 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 3 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 5 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 1 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 6 1 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 7 0 3
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 4 10 0 6
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 6 0 3 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 4 3 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 4 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 5 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 2 1 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 7 0 4
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 10 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 5 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 5 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 5 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 21 7 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 3 4 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 4 0 2
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 6 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 64 77 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 4 3 0 5
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 3 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 5 2 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 2 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 4 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 8 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 3 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 10 0 0 2
Tapinesthis inermis (Simon, 1882) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 4 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 4 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (942 použitých nálezů)
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 2 1 6 3
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 5 1
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 3 11 4 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 9 7 1 4
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 6 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 3 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 6 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 6 17 4 6
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 13 0 9
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 6 8 0 4
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 4 0 5
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 2 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 8 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 3 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 3 0 4
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 3 2 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 13 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 10 0 2
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 6 0 5
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 2 7 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 4 23 2 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 4 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 6 22 0 6
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 10 0 5
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 9 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 2 0 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 24 10 9
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 4 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 7 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 4 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 6 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 0 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 2 0 2
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 5 7 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 13 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 5 0 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 3 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 10 9 11 9
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 8 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 4 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 57 88 1 7
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 5 10 4
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 2 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 4 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 5 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 5 6 6
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 19 18 5 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 9 5 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 2 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 23 19 0 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 31 6 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 4 0 7
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 5 7 0 6
Tetragnatha montana Simon, 1874 13 18 1 10
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 7 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 6 2 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 8 0 4
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 3 5 0 4
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 5 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 2 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 4 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 7 0 6
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 0 0 2
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 4
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 0 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 0 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 2 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 2
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 0 0 2
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 0 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 3
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Saaristoa abnormis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 3
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 5 1 0 4
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 2 4 0 5
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 2 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 4 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 4 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 14 17 0 7
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 3
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 3 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 10 18 1 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 3 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 13 82 7 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 1 0 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 2 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 30 15 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 34 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 21 20 5 6
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 33 38 5 6
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 11 1 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 4 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 10 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 6 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 2 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 2 4
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 3 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 1 1 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 3 2 2
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 6 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 21 7 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 2 1 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 9 1 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 11 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 4 1 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 1 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 9 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 4 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 4 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 4 8 7
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 2 3 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 2 0 8 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 3 1 35 5
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 8 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 11 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 6 0 2
Marpissa muscosa (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 4 1
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 4 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Hygrolycosa rubrofasciata (Ohlert, 1865) 1 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 6 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 3 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 2 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 3 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 4 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 7 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 7 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 1 8 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 2 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Tapinesthis inermis (Simon, 1882) 0 0 1 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 8 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 0 5 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 2
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy