Kvadráty: 7065
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10x 4x 14x
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 1x 1x
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 7x 2x 9x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 1x 1x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 5x 7x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 1x 8x 10x
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 1x 1x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Araniella inconspicua Araniella inconspicua (Simon, 1874) Ohrožený 1x 1x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 1x 1x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 6x 8x
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 5x 7x
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 6x 6x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 2x 4x 6x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 3x 5x 8x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 12x 13x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 2x 2x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium campestre Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený 5x 1x 6x
Cheiracanthium effossum Cheiracanthium effossum Herman, 1879 Ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium elegans Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 Silně ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium mildei Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený 5x 5x
Cheiracanthium montanum Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 Silně ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium pennyi Cheiracanthium pennyi O. Pickard-Cambridge, 1873 Silně ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 2x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona germanica Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 9x 9x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 4x 1x 5x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 1x 1x
Porrhoclubiona genevensis Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený 1x 1x
Archaeodictyna consecuta Archaeodictyna consecuta (O. Pickard-Cambridge, 1872) Kriticky ohrožený 4x 4x
Archaeodictyna minutissima Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) Kriticky ohrožený 7x 7x
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený 2x 2x 4x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 3x 2x 5x
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený 1x 1x
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 8x 3x 11x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený 4x 2x 6x
Dysdera crocata Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 Není ohrožený 1x 1x
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Dysdera moravica Dysdera moravica Řezáč, 2014 Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 2x 10x 13x 25x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 1x 10x 3x 14x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený 1x 1x
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený 2x 1x 3x
Cryptodrassus hungaricus Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) Kriticky ohrožený 1x 2x 3x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 12x 14x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 2x 1x 3x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 3x 4x 7x
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 2x 6x 8x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 1x 12x 13x
Drassyllus vinealis Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) Kriticky ohrožený 3x 3x
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 6x 7x 13x
Haplodrassus dalmatensis Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený 1x 1x 2x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 14x 3x 17x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 6x 5x 11x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Micaria albovittata Micaria albovittata (Lucas, 1846) Nezvěstný 1x 1x
Micaria dives Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený 6x 3x 9x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 9x 3x 12x
Micaria guttulata Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 3x 3x
Micaria micans Micaria micans (Blackwall, 1858) Není ohrožený 1x 1x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 1x 1x
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 5x 6x
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený 1x 5x 6x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 7x 7x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 2x 6x 8x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 17x 14x 31x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 1x 1x 2x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 8x 7x 15x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Agyneta fuscipalpa Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 5x 5x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta simplicitarsis Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) Kriticky ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 1x 1x
Centromerus piccolo Centromerus piccolo Weiss, 1996 2x 2x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 5x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 1x 1x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 12x 12x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 1x 4x 5x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený 1x 1x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 1x 1x
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Hylyphantes nigritus Hylyphantes nigritus (Simon, 1881) Nezvěstný 1x 1x
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 1x 7x 8x
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 1x 1x
Ipa terrenus Ipa terrenus (L. Koch, 1879) Kriticky ohrožený 3x 3x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 4x 4x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Mecopisthes silus Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 1x 1x
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 2x 2x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 1x 4x 5x
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 26x 26x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Palliduphantes pillichi Palliduphantes pillichi (Kulczyński, 1915) 1x 1x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený 1x 1x
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený 3x 3x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 3x 3x
Taranucnus setosus Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) Silně ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 6x 6x
Theonina kratochvili Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 Ohrožený 1x 7x 8x
Trichoncoides piscator Trichoncoides piscator (Simon, 1884) Nezvěstný 1x 1x
Trichoncus affinis Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 Ohrožený 1x 1x
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený 1x 1x
Trichoncus hackmani Trichoncus hackmani Millidge, 1955 Silně ohrožený 1x 1x 2x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 1x 1x
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 4x 4x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 6x 6x 12x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 12x 23x 35x
Agroeca lusatica Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) Ohrožený 5x 1x 6x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x
Liocranoeca striata Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený 2x 2x
Scotina celans Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený 1x 4x 5x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 3x 5x
Alopecosa cursor Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 1x 1x 2x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 1x 10x 11x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 1x 1x
Alopecosa solitaria Alopecosa solitaria (Herman, 1879) Silně ohrožený 1x 1x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 1x 1x
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 1x 1x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 8x 8x
Lycosa singoriensis Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) Téměř ohrožený 1x 1x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 13x 13x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 3x 4x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 4x 5x
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 3x 3x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 8x 9x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 2x 2x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 17x 18x
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 4x 3x 8x
Ero cambridgei Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený 1x 1x
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 8x 2x 10x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 4x 3x 7x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus buchari Philodromus buchari Kubcová, 2004 Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 3x 2x 6x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 2x 1x 9x 12x
Philodromus poecilus Philodromus poecilus (Thorell, 1872) Kriticky ohrožený 1x 1x
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 1x 1x
Rhysodromus histrio Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) Silně ohrožený 6x 6x
Thanatus arenarius Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 9x 9x
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 4x 5x 1x 10x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 1x 1x
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 1x 1x
Tibellus macellus Tibellus macellus Simon, 1875 Kriticky ohrožený 9x 8x 17x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 5x 2x 8x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 4x 4x
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený 10x 10x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 2x 10x 12x
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 1x 1x
Phrurolithus pullatus Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený 6x 11x 17x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes plantarius Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený 1x 1x
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 15x 20x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 3x 7x 1x 11x
Attulus dzieduszyckii Attulus dzieduszyckii (L. Koch, 1870) Silně ohrožený 2x 2x
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený 4x 4x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 4x 5x
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 1x 2x 1x 4x
Chalcoscirtus brevicymbialis Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 Ohrožený 4x 4x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 9x 12x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 3x 2x 5x
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 4x 7x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 1x 2x 6x 9x
Heliophanus lineiventris Heliophanus lineiventris Simon, 1868 Kriticky ohrožený 3x 3x
Leptorchestes berolinensis Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 2x 2x
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 4x 1x 5x
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený 2x 2x
Myrmarachne formicaria Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený 1x 1x
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený 2x 2x 4x
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 1x 1x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 5x 3x 8x
Pseudeuophrys lanigera Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 2x 3x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 5x 5x
Synageles hilarulus Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) Silně ohrožený 6x 6x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 1x 4x 5x
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 2x 6x
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený 1x 1x
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 6x 8x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 4x 5x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 4x 4x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 2x 3x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x 4x
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 1x 1x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 1x 2x 3x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Dipoena erythropus Dipoena erythropus (Simon, 1881) Kriticky ohrožený 1x 1x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 3x 4x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 5x 5x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 10x 11x
Euryopis laeta Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený 3x 3x
Euryopis saukea Euryopis saukea Levi, 1951 Kriticky ohrožený 1x 1x
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 3x 3x
Lasaeola coracina Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) Silně ohrožený 1x 1x
Lasaeola prona Lasaeola prona (Menge, 1868) Kriticky ohrožený 5x 5x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 7x 7x
Neottiura suaveolens Neottiura suaveolens (Simon, 1880) Ohrožený 1x 2x 3x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 8x 8x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 2x 1x 3x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 3x 5x
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 1x 4x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda grossa Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 3x 3x
Steatoda triangulosa Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 7x 7x 14x
Cozyptila blackwalli Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený 1x 1x 9x 11x
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x
Diaea livens Diaea livens Simon, 1876 Silně ohrožený 1x 1x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 2x 4x 7x
Heriaeus graminicola Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) Téměř ohrožený 1x 5x 6x
Heriaeus oblongus Heriaeus oblongus Simon, 1918 Silně ohrožený 2x 4x 14x 20x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 6x 8x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 7x 2x 9x
Ozyptila brevipes Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) Silně ohrožený 1x 1x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 4x 5x
Ozyptila pullata Ozyptila pullata (Thorell, 1875) Ohrožený 17x 1x 18x
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 20x 3x 23x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 1x 1x
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 1x 1x
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený 1x 2x 2x 5x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 3x 3x
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 2x 1x 3x 6x
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 3x 2x 5x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 1x 10x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 3x 10x 1x 14x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 4x 5x
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 1x 4x 5x
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus marmoratus Xysticus marmoratus Thorell, 1875 Silně ohrožený 6x 6x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 1x 8x 9x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený 5x 13x 18x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 5x 6x 11x
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 11x 11x

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1482 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 25 22 1 14
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 15 3 0 9
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 8 2 0 7
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 1 12 5 7
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 0 0 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 2 0 5
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 2 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 3 5 1 6
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 4 56 12
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 5 9 3 5
Cheiracanthium effossum Herman, 1879 1 0 0 1
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 1 2 0 3
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 3 0 0 1
Cheiracanthium pennyi O. Pickard-Cambridge, 1873 2 0 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 6 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 2 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 2 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 2 1 5
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 10 21 1 9
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 3 1 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 2 0 5
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 4 4 0 2
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 0 0 1
Archaeodictyna consecuta (O. Pickard-Cambridge, 1872) 1 6 0 4
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 4 36 0 7
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 3 0 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 3 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 0 0 5
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 2 1 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 8 12 0 11
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 3
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 5 0 4
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Dysdera moravica Řezáč, 2014 0 2 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 11 17 0 25
Eresus kollari Rossi, 1846 19 4 0 9
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 2 1 0 3
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 13 4 0 14
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 1 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 6
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 6
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 19 6 0 6
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 12
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 5 4 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 6 1 0 3
Gnaphosa opaca Herman, 1879 14 13 2 13
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 34 20 1 17
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 17 3 0 11
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 5
Micaria albovittata (Lucas, 1846) 0 3 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 2 5 1 9
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 11 15 0 11
Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) 2 5 1 3
Micaria micans (Blackwall, 1858) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 6
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 6
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 0 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 8
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 65 16 15 31
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 11 17 0 15
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 5
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 12
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hylyphantes nigritus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 0 0 8
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Ipa terrenus (L. Koch, 1879) 7 20 2 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 5
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 0 0 20
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 0 1 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 11 1 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 6
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 0 4 1 8
Trichoncoides piscator (Simon, 1884) 0 1 0 1
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Trichoncus hackmani Millidge, 1955 0 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 0 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 3 0 12
Agroeca cuprea Menge, 1873 98 22 0 35
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 50 1 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 17 0 0 2
Scotina celans (Blackwall, 1841) 1 0 0 5
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 11
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 8
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 13
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 1 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 5
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 9
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 17
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 2 4 3 7
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 18 13 0 10
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 9 5 1 6
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 4
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 9 2 0 11
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) 0 2 7 5
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 21 9 6 9
Thanatus atratus Simon, 1875 14 8 0 10
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Tibellus macellus Simon, 1875 19 14 5 16
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 2
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 8 5 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 2 11
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 16 7 1 15
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 6 6 0 14
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 23 4 7 11
Attulus dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 5 4 0 4
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 4
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 11 3 0 4
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 5 13 5 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 7 3 0 12
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 1 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 3 3 1 4
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 17 5 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 7 3 0 8
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 2 8 0 3
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 1 2 4
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 4
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 7 5 5 6
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 0 0 1 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 11 6 0 5
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 5 6 4 6
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 2
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 2 6
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 4 3 0 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 11 0 5
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 4 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 11
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 2 3
Euryopis saukea Levi, 1951 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 2 0 0 3
Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Lasaeola prona (Menge, 1868) 4 3 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 1 6
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 13 31 0 8
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 4 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 3
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 4
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 3 5 3 5
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 11 0 1 12
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 1 0 11
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 0 4 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 6 2 0 5
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 2 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 19 11 9 20
Misumena vatia (Clerck, 1757) 7 5 6 7
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 11 3 0 9
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 19 0 0 5
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 24 14 3 18
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 19 27 5 23
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 1 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 3 2 4 5
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 2 5 0 6
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 2 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 19 15 3 8
Xysticus kochi Thorell, 1872 32 14 0 13
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 2 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 5
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus marmoratus Thorell, 1875 36 5 1 6
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 5 2 0 6
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 14 4 1 18
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 11
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 9
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 3 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 2 0 2
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 0 1 1
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 0 0 1 1
Eresus kollari Rossi, 1846 2 0 2 4
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) 0 2 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Philodromus poecilus (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Tibellus macellus Simon, 1875 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 1 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 2
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 1 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 10 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 1 0 0 2
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 6 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 6 13 12 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 5 100 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 1 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 4 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 3 3 7 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 2 25 2
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 2 0 2
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 2 3 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 4 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 5 2 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 3 6 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 6 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 2 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 6 0 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 6 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 4 0 2
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 12 2
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 2 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 4 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Centromerus piccolo Weiss, 1996 1 1 0 2
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 18 18 0 6
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 5 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 1 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 1 15 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 14 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 15 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 5 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 1 0 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Palliduphantes pillichi (Kulczyński, 1915) 0 1 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus buchari Kubcová, 2004 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1482 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 25 22 1 14
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 15 3 0 9
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 8 2 0 7
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 1 12 5 7
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 3 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 0 0 1 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 2 2 0 6
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 2 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 3 5 1 6
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 4 56 12
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 2 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 1 2 0 3
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 5 0 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 2 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 1 1 3
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 2
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 4 0 0 5
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 2 1 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 8 12 0 10
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 3
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 6 6 5
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Dysdera moravica Řezáč, 2014 0 2 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 11 17 0 25
Eresus kollari Rossi, 1846 19 4 1 10
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 0 0 1
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 13 4 0 14
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 1 0 3
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 1 0 5
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 3 0 5
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 17 5 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 0 0 11
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 6 1 0 3
Gnaphosa opaca Herman, 1879 14 13 2 11
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 4 0 6
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 14 3 0 10
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 5
Micaria dives (Lucas, 1846) 2 5 1 9
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 10 12 0 8
Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) 0 2 1 1
Micaria micans (Blackwall, 1858) 0 2 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 5
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 6
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 0 0 7
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 8
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 65 15 15 30
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 11 17 0 15
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Centromerus piccolo Weiss, 1996 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 12
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 0 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 5
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 4 1 0 21
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 6
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 0 0 0 7
Trichoncoides piscator (Simon, 1884) 0 1 0 1
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Trichoncus hackmani Millidge, 1955 0 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 0 0 0 4
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 2 0 9
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 24
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 0 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 17 0 0 2
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 10
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 8
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 13
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 4
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 17
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 2 4 3 7
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 18 13 0 10
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 9 5 1 6
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 5 0 0 9
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 1 0 0 1
Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) 0 2 7 5
Thanatus atratus Simon, 1875 1 1 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 1 0 0 1
Tibellus macellus Simon, 1875 8 3 0 7
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 2
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 2 8 5 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 9
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 0 1 0 10
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 6 0 13
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 23 4 7 10
Attulus dzieduszyckii (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 5 4 0 4
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 4
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 11 3 0 4
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 5 13 5 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 7 3 0 12
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 4 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 5 1 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 3 3 1 4
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 17 5 0 7
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 7 3 0 8
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 5 0 2
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 1 2 3
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 2
Neon rayi (Simon, 1875) 1 0 0 3
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 7 5 5 6
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 0 0 1 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 11 6 0 5
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 5 6 4 5
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 2
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 2 6
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 4 3 0 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 10 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 2 0 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 11
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 2 0 0 3
Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Lasaeola prona (Menge, 1868) 4 3 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 1 6
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 13 31 0 8
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 3 5 3 5
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 0 0 5
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 1 0 11
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 1 0 3
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 2 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 15 8 3 14
Misumena vatia (Clerck, 1757) 4 2 0 6
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 19 0 0 5
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 1 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 2 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 0 0 13
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 11
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 9
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 5 9 3 5
Cheiracanthium effossum Herman, 1879 1 0 0 1
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 1 0 0 1
Cheiracanthium montanum L. Koch, 1877 3 0 0 1
Cheiracanthium pennyi O. Pickard-Cambridge, 1873 2 0 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 2 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 10 21 1 9
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 3 1 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 4 4 0 2
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 0 0 1
Archaeodictyna consecuta (O. Pickard-Cambridge, 1872) 1 6 0 4
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 4 36 0 7
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 3 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 3 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 1 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 2 1 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 1 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 4
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 5 4 0 3
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 0 0 2
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 34 16 1 11
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Micaria albovittata (Lucas, 1846) 0 3 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 0 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 0 0 1
Hylyphantes nigritus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 11 1 0 3
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Trichoncus hackmani Millidge, 1955 0 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 6 1 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 98 21 0 11
Agroeca lusatica (L. Koch, 1875) 50 1 0 5
Scotina celans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 1 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 4 2 0 2
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 21 9 6 9
Thanatus atratus Simon, 1875 13 7 0 8
Tibellus macellus Simon, 1875 11 11 5 9
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 2 2
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 16 7 1 6
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 2 3 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 0 0 0 1
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 2 2
Euryopis saukea Levi, 1951 1 0 0 1
Lasaeola prona (Menge, 1868) 0 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 0 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 11 0 1 7
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 3 0 4 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 4 1 0 2
Heriaeus oblongus Simon, 1918 2 2 6 5
Misumena vatia (Clerck, 1757) 3 3 6 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 11 3 0 7
Ozyptila brevipes (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 24 14 3 16
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 19 27 5 20
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 1 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 3 1 4 3
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 3 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 19 15 3 7
Xysticus kochi Thorell, 1872 31 13 0 10
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus marmoratus Thorell, 1875 32 3 1 5
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 2 0 4
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 4 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 5 2 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 3 6 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 3 1 0 3
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 6 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 3 1 2 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 6 0 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 4 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 1 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 6 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 2 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 4 0 3
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 1 1 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 1 0 0 1
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 0 0 1 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 6 15 12 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 1 2 4 5
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 2 2 25 3
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 0 6 1
Cryptodrassus hungaricus (Balogh, 1935) 2 0 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Centromerus piccolo Weiss, 1996 0 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 14 17 0 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 5 0 2
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 4 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Ipa terrenus (L. Koch, 1879) 7 20 2 3
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 0 4 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 2 1 0 1
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Xysticus marmoratus Thorell, 1875 4 2 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 14 4 1 5
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 1 15 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 15 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 0 1 1
Eresus kollari Rossi, 1846 3 0 0 3
Palliduphantes pillichi (Kulczyński, 1915) 0 1 0 1
Tibellus macellus Simon, 1875 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 5 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 2 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 2 3 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 0 1
Philodromus poecilus (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 0 2
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 1 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 10 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 3 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 2 0 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 0 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 6 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 100 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 7 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 2 0 2
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 0 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus buchari Kubcová, 2004 1 0 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 4 0 2
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 10 0 1
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
ViniceSamciSamiceMláďataNálezy
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Písčité břehySamciSamiceMláďataNálezy
Lycosa singoriensis (Laxmann, 1770) 0 2 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Taranucnus setosus (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy