Kvadráty: 6052
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12× 12×
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus angulatus Araneus angulatus Clerck, 1757 Téměř ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella displicata Araniella displicata (Hentz, 1847) Ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený 10× 12×
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Porrhoclubiona genevensis Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11×
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 32× 34×
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22× 22×
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 24× 24×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený
Gnaphosa inconspecta Gnaphosa inconspecta Simon, 1878 Kriticky ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 14× 15×
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený
Zelotes exiguus Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes puritanus Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 Silně ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 10×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Iberina candida Iberina candida (Simon, 1875) Silně ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 17× 17×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus serratus Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Centromerus silvicola Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium hilare Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 12× 12×
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 13× 13×
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Theonina cornix Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Troxochrus scabriculus Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 32× 33×
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Scotina palliardii Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 25× 27×
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 23× 26×
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa cinerea Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 30× 30×
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený
Arctosa maculata Arctosa maculata (Hahn, 1822) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 24× 26×
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 43× 44×
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa morosa Pardosa morosa (L. Koch, 1870) Silně ohrožený
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 23× 23×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 43× 45×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 10× 11×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Opilio saxatilis Opilio saxatilis (C. L. Koch, 1839)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 11×
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 13×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 29× 29×
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 12×
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 17× 17×
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11× 12×
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 60× 61×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Dipoena erythropus Dipoena erythropus (Simon, 1881) Kriticky ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 14× 14×
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Euryopis quinqueguttata Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený
Lasaeola coracina Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) Silně ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Heriaeus oblongus Heriaeus oblongus Simon, 1918 Silně ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 10× 12×
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 17× 18×
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 12× 12×
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 14× 16×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 21× 21×
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 38× 38×
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 11× 11×
Zodarion italicum Zodarion italicum (Canestrini, 1868) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1460 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 9 2 0 6
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 7 1 0 8
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 2 0 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 4 0 6
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 3 0 0 3
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 5 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 27 17 4 22
Eresus kollari Rossi, 1846 5 0 0 4
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 11 2 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 16 16 2 19
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 17 14 3 23
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 10 1 4 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 2 0 4
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 7 3 3 8
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 18 14 0 14
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 6
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 5 2 0 3
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 0 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 4 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 5 4 0 4
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 6 0 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 9 0 13
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 27 31 0 9
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 25 6 0 8
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 3 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 3 8 0 10
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 11 0 4
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 6 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 7 18 0 13
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 2 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 10 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 3 0 4
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 37 9 0 28
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 11 1 0 9
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 113 36 8 25
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 96 35 2 22
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 1 0 3
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 5 6 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 41 10 0 26
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 8 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 18 0 23
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 557 215 76 43
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 32 6 0 17
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 20 9 1 11
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 3 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 52 20 22 38
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 8 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 6 0 0 6
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 5 2 0 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 7 0 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 1 4 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 28 10 0 22
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 1 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 4 0 3 5
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 4 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 2 0 6
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 86 95 1 49
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 2 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 1 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 4 6 0 7
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 11 1 0 8
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 2 0 3
Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 6 4 0 8
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 11 3 0 9
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 18 7 2 17
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 9 3 0 12
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 6 1 10
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 25 5 3 16
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 3
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 21 6 2 17
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 5 0 7 3
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 11 0 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 4
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 4
Eresus kollari Rossi, 1846 1 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Gnaphosa inconspecta Simon, 1878 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 2 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 0 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 3
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 5
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 3
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 4
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 0 0 3
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 5 2 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 2 2 5
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 5 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 0 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 2 0 0 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 3 1 5
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 1 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 2 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 5 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 4 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 5 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 1 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 3 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 5 0 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 16 10 1 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 2
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 8 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 8 4 0 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 4 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 5 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 4 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 3 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Opilio saxatilis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 0 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 5
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 3 1 4
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 9 10 0 7
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 5 1 1 6
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 3 1 5
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 2
Iberina candida (Simon, 1875) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 13 11 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 3 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 7 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 4 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 6 0 3
Zora manicata Simon, 1878 1 1 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 2 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 3 0 4
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 1 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 4 0 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 2 3 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 3 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 5 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 4 0 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 4 5 0 9
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 3 0 9
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 3 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1460 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 3
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 0 0 4
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus angulatus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 1 0 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 10 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 4
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 0 0 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 1 9
Eresus kollari Rossi, 1846 1 1 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 2
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 0 2
Gnaphosa inconspecta Simon, 1878 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 1 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 4 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Zelotes puritanus Chamberlin, 1922 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 0 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 5 0 2
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 1 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 4 2 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 2 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 2 0 0 3
Arctosa maculata (Hahn, 1822) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 1 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 6
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 1 5
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 0 3 1 9
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 3 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 2
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 5
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 5
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 0 0 3
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 2 0 1 6
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 3
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 9 2 0 6
Atypus muralis Bertkau, 1890 3 1 0 4
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 2 0 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 2 4 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 14 14 4 18
Eresus kollari Rossi, 1846 5 0 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 10 11 2 14
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 10 8 1 14
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 1 0 4
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 7 3 3 8
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 2 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 10 0 9
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 4 2 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 4
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 2 5 0 6
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 4 12 0 8
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 13 4 0 9
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 8 1 0 7
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 32 8 3 11
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 84 32 2 19
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 1 0 3
Arctosa figurata (Simon, 1876) 16 3 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 34 11 0 15
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 105 67 50 25
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 27 8 13 23
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 2 0 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 2 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 11 4 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 0 1 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 4 0 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 2 0 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 4
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 8 1 0 5
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 2 0 3
Lasaeola coracina (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 4 2 0 5
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 7 0 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 9 6 2 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 5 0 0 5
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 0 1 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 22 5 3 13
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 13 3 1 10
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 8 0 0 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 5 0 0 5
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 10 2 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 6 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 3 0 3
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 1 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 6 1 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 0 0 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 2 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 16 15 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 4 3 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 5 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 21 5 0 17
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 3 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 28 7 0 22
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 7 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 4 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 35 10 0 18
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 8 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 3 1 0 4
Zora manicata Simon, 1878 1 4 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 2 0 2
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 20 7 0 18
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 3 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 5 0 10
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 78 94 0 45
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 5 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 22 6 1 20
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 2 7 3
Louky a pastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 5 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 4 2 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 10 1 4 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 12 4 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 3 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 26 31 0 8
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 6 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 3 6 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 2 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 8 1 0 5
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 81 28 5 14
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 3 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 2 0 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 452 148 26 18
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 0 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 16 5 1 9
Trochosa robusta (Simon, 1876) 25 10 9 14
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 2 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 2 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 16 12 1 10
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 4 3 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 1 0 3
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 3 0 7
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 6 0 6
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 7 3 0 4
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 5 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 3 2 0 5
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 2 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 9 7 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 3 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 7 0 5
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 3 3 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 7 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 8 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 7 0 3
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 4 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 3 1 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 7 3 3 4
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 2 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Araniella displicata (Hentz, 1847) 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 1 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 3 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 19 13 0 3
Pardosa morosa (L. Koch, 1870) 0 8 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 4 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 16 3 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
JeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Opilio saxatilis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Iberina candida (Simon, 1875) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy