Kvadráty: 6049
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 128× 11× 139×
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 83× 91×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 114× 114×
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 24× 27×
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 28× 31×
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 47× 52×
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Zygiella x-notata Zygiella x-notata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona corticalis Clubiona corticalis (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 13× 16×
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 63× 68×
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 12×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16× 20×
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 21× 24×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 15× 21×
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 45× 53×
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 33× 35×
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Kishidaia conspicua Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) Silně ohrožený
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený
Zelotes exiguus Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 15× 20×
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 37× 43×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 38× 39×
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Iberina difficilis Iberina difficilis (Harm, 1966) Ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 10× 13×
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 21× 22×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 12× 12×
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11× 11×
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11× 11×
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 22× 22×
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 23× 23×
Bathyphantes similis Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 Není ohrožený
Bolyphantes alticeps Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) Není ohrožený 11× 11×
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 15× 15×
Centromerita concinna Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 11× 11×
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 15× 15×
Centromerus serratus Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Centromerus silvicola Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 63× 63×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 12×
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 27× 27×
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Diplocephalus helleri Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 55× 55×
Diplocephalus permixtus Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 24× 24×
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 68× 68×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12× 12×
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 30× 33×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 27× 28×
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum edentatum Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Incestophantes crucifer Incestophantes crucifer (Menge, 1866) Ohrožený
Lasiargus hirsutus Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) Ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený
Lepthyphantes notabilis Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 Není ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 12× 16×
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Macrargus carpenteri Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) Ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 36× 36×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 38× 38×
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Mecopisthes silus Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 67× 67×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 51× 54×
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 18× 18×
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 26× 27×
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 12× 12×
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 15× 15×
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Saaristoa firma Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) Není ohrožený
Saloca diceros Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Scotargus pilosus Scotargus pilosus Simon, 1913 Není ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 15× 16×
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 17× 17×
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tapinocyba biscissa Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 28× 28×
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 47× 47×
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 59× 66×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 23× 24×
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 62× 63×
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Theonina cornix Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Troxochrus scabriculus Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria alticeps Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 23× 27×
Walckenaeria corniculans Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 12× 16×
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 12× 12×
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 35× 39×
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Scotina celans Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 14×
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 12×
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 33× 35×
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 20× 28×
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 13× 18×
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 21× 21×
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 10× 15×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 11× 14×
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 16× 18×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 24× 25×
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 20× 23×
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený 11× 11×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 24× 24×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 12× 12×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 104× 109×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 21× 25×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 34× 36×
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 11×
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 14×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dendryphantes hastatus Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Neon rayi Neon rayi (Simon, 1875) Silně ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený
Synageles hilarulus Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) Silně ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 30× 30×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 22× 22×
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 13×
Euryopis laeta Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 26× 29×
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Ozyptila simplex Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 10×
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 12× 15×
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 10×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3293 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1320 122 0 125
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 6 4 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 187 51 0 80
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 473 49 0 112
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 1 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 32 10 0 22
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 160 3 0 26
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 257 26 0 47
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 6 1 0 6
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 2 3
Atypus affinis Eichwald, 1830 13 0 0 3
Clubiona corticalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 1 0 4
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 10 6 0 12
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 7 0 7
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 101 41 0 60
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 7 10 0 8
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 2 3 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 31 7 0 12
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 40 11 0 19
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 10 0 0 5
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 0 0 3
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 8 4 0 8
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 26 9 0 13
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 83 17 0 43
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 76 8 0 33
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 7 2 0 6
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 3 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 3 0 4
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 4 0 4
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 2 2 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 3 4 0 7
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 1 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 2 0 6
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 19 16 0 12
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 36 10 0 33
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 50 10 0 31
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Iberina difficilis (Harm, 1966) 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 11 7 0 9
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 2 0 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 18 8 0 16
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 25 16 0 12
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 3 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 6 0 0 4
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 10 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 8 4 0 9
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 25 14 0 22
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 85 66 0 23
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 10 2 0 10
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 77 49 0 13
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 1 0 3
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 6 0 0 5
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 4 6 0 8
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 17 5 0 12
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 11 0 0 4
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 10 3 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 385 83 0 54
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 11 0 0 6
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 3 0 3
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 40 11 0 26
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 3 5 0 4
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 89 70 0 54
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 54 8 0 23
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 71 103 0 63
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 19 3 0 12
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 191 22 0 29
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 177 49 0 26
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 1 0 5
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 18 3 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 3 0 4
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 2 0 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 2 0 9
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 0 0 3
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 3 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 3 0 0 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 3 0 6
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 3 1 0 3
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 4 3 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 11 1 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 7 0 11
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 7 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 195 32 0 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 76 66 0 33
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 252 37 0 36
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 2 0 5
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 68 59 0 64
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 61 33 0 49
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 6 0 0 6
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 7 8 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 8 3 0 8
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 4 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 34 53 0 18
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 18 9 0 23
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 3 0 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 12 18 0 12
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 3 5 0 6
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 18 12 0 15
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 2 0 4
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 0 1 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 0 0 4
Scotargus pilosus Simon, 1913 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 17 5 0 13
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 25 10 0 15
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 1 0 5
Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 23 29 0 25
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 96 65 0 43
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 158 106 0 56
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 16 32 0 19
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 76 88 0 60
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 6 4 0 6
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 4 1 0 3
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 21 7 0 22
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 5 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 1 0 7
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 12 5 0 11
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 5 0 0 5
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 14 3 0 6
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 13 3 0 12
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 6 4 0 8
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 38 20 0 33
Agroeca cuprea Menge, 1873 2 0 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 5 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 14 4 0 7
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 46 6 0 9
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 12 6 0 7
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 180 13 0 31
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 55 33 0 18
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 36 2 0 10
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 124 45 10 21
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 63 25 0 9
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 352 61 0 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 242 72 0 23
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 225 67 0 18
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 115 35 0 23
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 8 3 0 5
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 12 1 0 6
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 16 1 0 12
Trochosa terricola Thorell, 1856 344 105 0 97
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 81 13 0 19
Ero furcata (Villers, 1789) 1 6 1 8
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 47 12 0 33
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 1 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 0 0 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 9 4 0 7
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 6 0 11
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 1 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 6 0 0 6
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 0 1 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 4 0 9
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 81 127 0 24
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 37 35 0 21
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 4 1 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 6 0 0 4
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 6 2 0 7
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 12 3 0 8
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 21 11 0 24
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 10 2 0 5
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 8 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 8 1 0 7
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 11 1 0 11
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 12 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 2 0 7
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 5 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 3
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 7 0 0 7
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 5 0 0 5
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 6 0 0 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 13
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 10
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 0 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 5
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 5
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 2
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 0 0 1
Zygiella x-notata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 4
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 4
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 7
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 4
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 10
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 2
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 7
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 8
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 3
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 4
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 6
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 5
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 3
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 4
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 9
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 7
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 13
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 0 0 0 11
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 8
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 4
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 0 0 1
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 9
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 4
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 0 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 3
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 0 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 4
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 2
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 3 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 7 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 36 9 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 0 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 6 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 1 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 10 4 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 8 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 2 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 8 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 33 4 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 4 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 6 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 14 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 8 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 8 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (3293 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 13
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 10
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 1 0 3
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 5
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 0 0 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 0 5
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 2
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 0 0 1
Zygiella x-notata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 4
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 4
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 7
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 4
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 7
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 4
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 10
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 0 0 0 2
Kishidaia conspicua (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 7
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 8
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 3
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 4
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 7 2 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 6
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 0 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 5
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 0 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 0 0 3
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 3
Walckenaeria alticeps (Denis, 1952) 0 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 5
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 5
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 10
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 7
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 6
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 14
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 0 0 0 11
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 9
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 6
Ero furcata (Villers, 1789) 0 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 4
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Neon rayi (Simon, 1875) 0 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 3
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 0 0 1
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 0 4
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 9
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 4
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 0 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 3
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 0 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 0 0 4
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 4
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 0 0 0 2
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 2
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 248 27 0 26
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 60 19 0 23
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 110 19 0 31
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 2 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 4 0 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 94 14 0 18
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 2 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 0 0 3
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 1 0 2
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 25 6 0 12
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 0 0 5
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 16 2 0 8
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 4 1 0 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 0 0 4
Iberina difficilis (Harm, 1966) 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 5 6 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 6 7 0 7
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 0 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 3 0 4
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 3 0 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 5 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 4 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 55 49 0 20
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 21 0 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 12 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 1 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 5 0 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 2 2 0 3
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 2 0 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 1 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 3 1 0 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 3 0 5
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 3 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 8 2 0 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 2
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 32 22 0 24
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 6 0 6
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 8 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 1 0 4
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 10 16 0 8
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 3 3 0 4
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 5 0 5
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 2 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Scotargus pilosus Simon, 1913 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 4 0 0 4
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 15 24 0 16
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 8 32 0 17
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 12 0 10
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 51 43 0 27
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 11 4 0 11
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 3 0 0 2
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 1 0 5
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 12 2 0 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 51 10 0 19
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 3 1 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 1 0 4
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 1 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 19 18 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 4 0 0 4
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 582 59 0 34
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 45 20 0 20
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 108 12 0 24
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 5 2 0 3
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 103 2 0 12
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 14 2 0 6
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 4 0 6
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 36 18 0 21
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 0 0 5
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 5 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 45 12 0 20
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 36 3 0 10
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 2 2 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 15 4 0 13
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 1 0 5
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 3 0 0 2
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 16 9 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 3 0 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 3 0 3
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 2 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 7 6 0 9
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 16 2 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 8 0 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 38 3 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 2 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 2 0 0 2
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 14 55 0 15
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 3 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 9 0 10
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 24 15 0 20
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 0 5
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 2 1 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 3 2 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 3 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 13 22 0 11
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 10 19 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 2
Walckenaeria corniculans (O. Pickard-Cambridge, 1875) 6 5 0 6
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 0 0 2
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 115 2 0 5
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 31 9 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 84 15 0 14
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 4 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 4 0 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 33 55 0 4
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 2 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 6 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 3 0 0 3
Luční ostřicové mokřadySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 32 2 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 76 6 0 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 3 1 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 5 1 0 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 17 7 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 4 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 1 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 3 0 3
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 11 0 0 7
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 75 45 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 55 11 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 6 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 23 25 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 1 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 9 9 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 3 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 10 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 4 0 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 10 0 6
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 17 3 0 6
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 73 19 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 7 1 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 82 47 0 12
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 20 6 0 8
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 5 2 0 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 7 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 6 1 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 169 5 0 10
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 37 5 0 12
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 62 1 0 10
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 19 5 0 9
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 25 1 0 8
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 93 8 0 10
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 5 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 13 9 0 13
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 20 0 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 15 1 0 8
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 5 1 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Lepthyphantes notabilis Kulczyński, 1887 4 3 0 5
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 48 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 9 3 0 5
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 4 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 4 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 2 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 2 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 21 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 10 3 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 5 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 23 0 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 9 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 3 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 2 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 3
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 5 0 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 6 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 6 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 3 0 5
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 29 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 26 5 0 4
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 31 0 5
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 5 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 2 0 3
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 18 6 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 8 1 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 12 2 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 1 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 20 1 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 88 14 0 9
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 97 29 0 5
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 7 1 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 8 0 6
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 23 0 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 3 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 2
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 2 0 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 6 4 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 3 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 4 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 4 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 2 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 2 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 16 13 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 1 0 3
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 2 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 1 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Centromerus serratus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 11 0 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Incestophantes crucifer (Menge, 1866) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 10 4 0 7
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 195 32 0 9
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 3 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 167 30 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 8 4 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 78 4 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 20 27 0 11
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 0 1 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 3 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 10 3 0 3
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 7 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 22 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 59 5 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 3 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 24 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 5 0 0 2
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 81 7 0 9
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 12 4 0 7
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 30 2 0 7
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona corticalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 4 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 2 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 9 4 0 4
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 6 0 0 4
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 3 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 8 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 7 0 9
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 45 48 0 11
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 2 0 3
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 2 0 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 1 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 5 2 0 4
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 73 6 0 6
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 7 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 15 3 0 4
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 25 1 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 19 2 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 5 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 48 22 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 5 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 15 10 0 10
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 3 2 0 3
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 10 4 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 70 11 0 8
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 11 0 6
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 5 2 0 5
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 5 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 2
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 35 2 0 6
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 14 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 12 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 7 6 0 5
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 8 3 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 2 0 3
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 4 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 1 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 9 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 1 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 1 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 18 3 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 2 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Saloca diceros (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 7 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 2 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 2 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 8 0 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 4 20 0 6
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 18 2 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 0 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 2 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 8 2 0 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Euryopis laeta (Westring, 1861) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 2
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 6 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 9 1 0 5
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 2 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 38 1 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 0 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 10 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 5 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 1 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 6 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 4 13 0 4
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 1 0 2
Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 4 2 0 3
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 9 2 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 58 24 0 5
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 0 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 0 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 8 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 1 0 2
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 19 11 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 1 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 8 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 94 13 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 132 36 0 6
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 10 4 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 21 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 14 1 0 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 319 55 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 3 0 5
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 9 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 1 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 31 43 0 8
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
PastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 3 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 5 9 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 3 0 1
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 36 10 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 7 0 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 8 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 3 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 3 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 10 3 0 4
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 4 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 23 11 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 6 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 2 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 6 0 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 2 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bolyphantes alticeps (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 13 8 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 9 4 0 6
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 8 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 3 0 0 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 5 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 12 2 8 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 5 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 3 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 0 0 2
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 4 2 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 4 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 8 1 0 3
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 4 1 0 2
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 3 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 4 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 22 6 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 1 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 41 17 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 10 4 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 25 3 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 6 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 15 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 15 1 0 5
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 2 0 3
Diplocephalus permixtus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 16 0 7
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 6 9 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 3 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 45 15 0 7
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 0 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 3 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ovocné sady s luční vegetacíSamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 2 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 1 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 47 40 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 125 14 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 53 1 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 7 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 2 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 26 21 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 5 0 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 8 5 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 110 44 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 3 4 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 4 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 8 0 0 2
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 27 4 0 5
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 4 0 6
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 27 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 0 0 2
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 4 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 2 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 3 0 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 7 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 20 2 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 2 1 0 2
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 2 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Lasiargus hirsutus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 6 6 0 5
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 0 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 6 0 0 2
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 21 2 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 5 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 1 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 19 5 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 4 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 6 2 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 7 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 0 1 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 9 2 0 4
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 2 0 3
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 3 0 0 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 7 0 0 4
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Bathyphantes similis Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus helleri (L. Koch, 1869) 3 3 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 1 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 7 8 0 3
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
ÚhorySamciSamiceMláďataNálezy
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 10 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 12 3 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 0 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 13 0 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 3 0 3
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 4 2 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 5 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 15 6 1 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 36 11 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pozemní komunikaceSamciSamiceMláďataNálezy
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 0 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy