Kvadráty: 5668
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 60x 60x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 42x 42x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 66x 66x
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 12x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 15x 15x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 4x 4x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 31x 31x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 6x 6x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22x 22x
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 13x 13x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 8x 8x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 4x 1x 5x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 4x 4x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 22x 22x
Araniella inconspicua Araniella inconspicua (Simon, 1874) Ohrožený 1x 1x
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 3x
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 3x 3x
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 5x 5x
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 5x 5x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17x 17x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 15x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 3x 3x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený 3x 3x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 20x 20x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 18x 18x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 5x 5x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 8x 8x
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 12x 12x
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený 6x 6x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Brommella falcigera Brommella falcigera (Balogh, 1935) Silně ohrožený 1x 1x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 2x 2x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 15x 15x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 5x 5x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený 4x 4x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 15x 15x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 36x 36x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 9x 9x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 7x 7x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 15x 15x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 2x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 27x 27x
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený 1x 1x
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 2x 2x
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený 4x 4x
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Sosticus loricatus Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 1x
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený 2x 2x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 5x 5x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 31x 31x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 15x 15x
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 18x 18x
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 8x 8x
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený 3x 3x
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 27x 2x 29x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 25x 25x
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený 7x 7x
Agyneta cauta Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený 6x 6x
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený 3x 3x
Agyneta ramosa Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený 3x 3x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 38x 38x
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 41x 41x
Agyneta subtilis Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený 1x 1x
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený 1x 1x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 19x 19x
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený 1x 1x
Aphileta misera Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) Ohrožený 1x 1x
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12x 12x
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený 4x 4x
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21x 21x
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 58x 58x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 26x 26x
Bathyphantes setiger Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 Silně ohrožený 2x 2x
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11x 11x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 4x 4x
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 6x 6x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 22x 22x
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 10x 10x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 29x 1x 30x
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 30x 30x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 21x 21x
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 13x 13x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 28x 28x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 36x 36x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 39x 39x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 61x 61x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13x 13x
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 3x 3x
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 6x
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 1x 1x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený 2x 2x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 68x 68x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18x 18x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 2x
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený 3x 3x
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 19x 19x
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 18x 18x
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 1x 1x
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 1x 1x
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 10x 10x
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 9x 9x
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 6x 6x
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 8x 8x
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 4x 4x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 6x 6x
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený 7x 7x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 46x 46x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 31x 31x
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 6x 6x
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 10x 10x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 13x 13x
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený 8x 8x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 91x 91x
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 8x 8x
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený 1x 1x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 49x 1x 50x
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený 3x 3x
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 23x 1x 24x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 14x
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený 7x 7x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený 3x 3x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 28x 28x
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 9x 9x
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21x 21x
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 32x 32x
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený 4x 4x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 8x 8x
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 36x 36x
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 18x 18x
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 4x 4x
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 27x 27x
Porrhomma convexum Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 1x 1x
Silometopus reussi Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený 2x 2x
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený 6x 6x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Styloctetor compar Styloctetor compar (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 4x 4x
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený 1x 1x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 22x 22x
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 2x 2x
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 6x 6x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 82x 82x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 40x 40x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 30x 30x
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 21x 21x
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Trichoncus affinis Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 Ohrožený 1x 1x
Troxochrus scabriculus Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený 3x 3x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 38x 38x
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10x 2x 12x
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený 6x 6x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 4x 4x
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený 2x 2x
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený 1x 1x
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 21x 21x
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený 4x 4x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 13x 13x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 2x 2x
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 16x 16x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 1x 1x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 5x 5x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 31x 31x
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 5x 5x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 4x 4x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 99x 99x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 65x 65x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 17x 17x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 1x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 32x 32x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 6x 6x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 62x 62x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 3x 3x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 9x 9x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 18x 18x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 90x 90x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 20x 20x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 4x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 35x 35x
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený 5x 5x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 21x 21x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 8x 8x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 3x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 6x 6x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 7x 7x
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený 1x 1x
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 8x 8x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 9x 9x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 3x 3x
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený 1x 1x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 40x 40x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 3x 3x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 1x 1x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 9x 9x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 7x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11x 11x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18x 18x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 7x 7x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 3x
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 8x 8x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 23x 23x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 11x 11x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10x 10x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 69x 69x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 29x 29x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 52x 52x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 55x 55x
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený 5x 5x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 4x 4x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 7x 7x
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 5x 5x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 26x 26x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 5x 5x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 39x 39x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 28x 28x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 8x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 6x 6x
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 9x 9x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 6x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 40x 2x 42x
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Sardinidion blackwalli Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Simitidion simile Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 29x 29x
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 7x 7x
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 3x 3x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 16x 16x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2018
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 10x 10x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 11x 11x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 9x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 4x 4x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 8x 1x 9x
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 1x 1x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 18x 18x
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený 1x 1x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 7x 7x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 26x 26x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 7x 7x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 1x
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 3x 3x
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 3x 3x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 24x 24x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3866 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 336 23 0 59
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 68 31 15 41
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 147 20 0 64
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 5 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 131 8 13 29
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 4 3 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 3 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 1 1 4
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 42 2 1 17
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 8 11 0 17
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 5 7 0 7
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 8 6 0 12
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 6
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 7 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 11 13 5 14
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 40 12 2 36
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 1 0 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 27 10 2 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 30 12 0 24
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 12 4 0 6
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 2 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 40 8 0 24
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 5 13 3 14
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 8 2 17
Hahnia helveola Simon, 1875 7 4 0 8
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 3 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 10 25 0 26
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 101 63 3 24
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 10 2 0 7
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 8 0 0 6
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta ramosa Jackson, 1912 4 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 50 32 0 38
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 57 32 0 40
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 17 0 16
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 19 0 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 3 0 4
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 11 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 19 12 0 20
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 58 52 2 56
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 38 24 0 26
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 16 16 0 11
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 4 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 6 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 46 11 0 22
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 17 1 0 10
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 32 0 26
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 53 5 0 27
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 25 34 0 21
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 34 15 0 13
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 28 17 1 28
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 34 18 0 34
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 113 23 0 39
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 44 44 2 61
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 3 6
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 6 0 3
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 409 135 1 67
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 156 53 0 26
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 17 36 0 16
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 5 4 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 15 16 0 19
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 20 11 0 17
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 30 22 3 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 3 13 9
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 3 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 2 5 0 7
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 6 1 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 33 52 54 45
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 16 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 13 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 3 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 14 1 13
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 93 77 0 85
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 43 6 0 7
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 46 59 7 46
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 4 0 0 3
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 11 12 3 21
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 1 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 596 608 0 27
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 13 0 0 9
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 8 15 3 19
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 33 32 1 32
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 2 5 9 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 1 0 8
Panamomops mengei Simon, 1926 36 26 0 36
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 19 13 1 16
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 40 31 6 27
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 1 0 4
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 7 0 3
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 1 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 3 2 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 19 14 0 21
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 1 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 10 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 282 103 3 77
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 41 22 0 37
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 36 23 0 29
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 21 17 0 21
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 3 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 2 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 31 28 0 36
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 14 3 0 9
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 9 0 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 8 0 3
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 12 18 0 19
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 19 1 0 12
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 4 4 13
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 112 29 0 30
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 4 3 0 5
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 3 1 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 900 227 55 97
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 265 82 0 63
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 43 11 0 17
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 272 88 0 31
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 11 2 0 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 9 2 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 488 151 6 62
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 128 5 0 6
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 15 3 0 9
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 52 2 1 18
Trochosa terricola Thorell, 1856 261 114 4 87
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 99 11 2 20
Ero furcata (Villers, 1789) 4 0 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 54 7 44 30
Zora silvestris Kulczyński, 1897 5 4 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 26 9 3 20
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 7 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 2 66 40
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 0 0 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 5
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 1 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 5 0 4 7
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 8 2 1 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 30 27 2 28
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 112 101 5 49
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 114 97 15 52
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 4 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 9 20 7 18
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 1 1 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 6 0 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 7 25 26
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 2 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 26 27 0 39
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 17 10
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 5 0 0 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 8 1 0 7
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 28 6 2 18
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 6 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 29 12 0 26
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 2 0 7
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 5 0 0 3
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 29 21 0 24
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 1 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 0 57 20
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 22 0 12
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 5 2 8
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 4 0 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 17 8 20
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 2 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 5 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 5 0 5
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 6 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 5 1 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 19 15
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 2 1 3
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 4 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 3 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 9 1 7
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 5 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 12 8 0 6
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 60 23 29
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 22 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 11 0 6
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 18 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 4 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 35 11 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 2 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 5 3 0 6
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 6 9 8
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 8 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 8 0 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 13 13 0 13
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 2 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 50 22
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 9 8 0 8
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 120 178 63 62
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 3 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 6 3 0 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 13 7 0 7
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 2 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 7 26 0 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 29 81 0 38
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 7 4 0 7
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 3 0 5
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 3 1 5
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 6 2 9 10
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 3 6 8
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 3 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 4 2 7
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 18 22 3 14
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 10 8 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 10 3 0 9
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 4 0 4
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 2 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 8 4 0 5
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 3 0 4
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 18 1 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 14 5 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 4 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 12 2 14
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 3 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 6 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 20 6 12
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 1 0 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 9 8 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 15 5
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 7 0 5
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 11 12 0 14
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 12 11 0 12
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 10 6 14
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 3 10 5 13
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 2 2 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 4 1 8
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 2 3 0 4
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 9 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 6 0 5
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 7 4 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 2 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 5 0 6
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 9 8 9
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 10 37 5 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 10 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 14 34 52 29
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 8 3 7
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 3 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 5 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 0 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 3 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 2 1 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 6 4 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 3 6 1 6
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 1 3
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (3883 použitých nálezů)
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 15 6 1 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 1 0 8
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 0 5
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 2 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 1 1 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 22 2 1 13
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 10 5 4 10
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 32 11 5 14
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 20 6 0 15
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 43 15 0 23
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 1 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 4 0 4
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 14 0 10
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 25 14 0 12
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 6 2 0 5
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 8 0 9
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 5 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 15 0 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 26 0 13
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 3 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 2 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 15 7 0 9
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 12 9 0 11
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 33 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 33 40 0 27
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 22 24 5 15
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 3 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 5 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 16 10 0 15
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 13 11 1 9
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 14 6 8
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 4 2 0 5
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 8 3 0 7
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 61 28 1 27
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 6 0 6
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 11 11 0 8
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 12 1 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 11 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 10 13 0 9
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 0 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 4 4 11
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 3 1 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 12 0 15
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 106 79 4 35
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 88 9 2 14
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 47 8 43 26
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 6 2 6
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 7 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 0 1 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 6
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 21 10 7 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 11 28 7 23
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 6 5
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 6 5 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 7 1 9
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 6 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
Ovocné sadySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 0 2 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 7 5 6
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 5 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 5 1 4
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 4 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 3 2 2 4
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 25 3 7
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 1 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 10 2 0 7
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 8 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 11 11 0 9
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 10 8 0 6
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 5 5 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 29 0 10
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 5 8 0 8
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 4 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 15 10 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 6 0 6
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 18 0 7
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 8 6 0 5
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 18 1 4
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 4 2 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 23 6 0 6
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 8 0 7
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 3 0 6
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 15 12 0 11
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 31 13 1 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 7 0 11
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 27 47 9 18
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 35 32 0 14
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 9 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 1 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 2 3 6
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 4 0 3
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 3 2 8 5
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 9 9 0 9
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 4 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 121 5 0 9
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 1 6 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 39 6 0 15
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 0 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 2 0 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 8 4 2 10
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 2 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 10 3 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 4 0 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 4 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 78 50 3 13
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 14 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 5 3 0 5
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 6 12 0 10
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 10 1 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 55 9 0 14
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 11 7 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 14 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 8 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 11 0 8
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 16 9 0 14
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 10 0 11
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 1 1 5
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops mengei Simon, 1926 8 4 0 9
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 5 10 0 10
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 188 60 1 21
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 27 15 0 15
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 9 5 0 7
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 103 13 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 1 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 4 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 12 16 10 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 15 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 12 15 0 16
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 2
Bažinné olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 22 3 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 4 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 4 0 12
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 4
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 6
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 3 1 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Agyneta ramosa Jackson, 1912 3 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 18 15 0 14
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 6 3 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 7 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 3 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 4 0 4
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 8 0 6
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 5 3 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 35 8
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 3 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 3 0 3
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 5 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 8 0 7
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 5 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 5 4 6
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 5 3 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 85 18 25 16
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 12 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 113 26 2 14
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 7 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 3 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 5 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 3 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 12 15 4 8
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 8 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 74 59 3 19
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 6 0 7
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 5 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 15 1 0 3
Křoviny a skupiny stromů mimo lesSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 27 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 7 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 11 4 0 5
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 9 1 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 4 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 7 3 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 11 4 0 7
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 3 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 1 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 0 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 3 1 9
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 5 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 18 5 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 7 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 9 18 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 27 20 4 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 16 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 2 0 2
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 3 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 3
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 34 16 0 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 114 26 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 12 11 0 8
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 36 13 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 11 0 12
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 10 0 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 19 38 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 24 17 0 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 9 0 7
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 7 21 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 8 19 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 3 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 4 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 8 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 0 0 3
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 5 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 15 6 0 7
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 5 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 12 15 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 2 0 5
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 8 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 14 1 12
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 1 0 6
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 20 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 7 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 5 8 0 7
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 4 0 5
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 9
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 33 1 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 69 7 1 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 218 72 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 146 39 2 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 127 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 0 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 2 7 10
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 2 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 6 1 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 14 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 14 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 19 6 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 1 0 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 11 0 0 5
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 1 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 2 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 5 3 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 1 2
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 3
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 4 4 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 38 7 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 1 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 10 2 12
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 33 14 0 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 6 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 17 2 0 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 9 2 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 75 34 0 12
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 0 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 1 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 14 38 3 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 8 7 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 6 2 9
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 12 7 0 6
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 13 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
Rákosiny, orobincové porostySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 1 1 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 4 0 4
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 14 15 0 13
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 16 3 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 2 0 6
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 31 4 0 9
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 8 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 4 2 0 5
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 0 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 6 0 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 287 92 7 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 9 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 1 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 152 41 2 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 38 2 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 5 4 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 10 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 7 0 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 2 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 0 0 3
Smrkové monokulturySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 49 8 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 1 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 4 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 1 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 11 6 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 28 11 0 9
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 8 3 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 6 0 7
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 6
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 21 19 9
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 15 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 8 10 0 9
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 1 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 1 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 5 1 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 10 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 8 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 4 0 8
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 5 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 109 14 0 9
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 1 0 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 0 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 8 4 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 9 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 5 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
PoleSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 4 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 13 2 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 16 0 0 9
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 1 2 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 4 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 3 7 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 18 3 0 10
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 338 97 0 22
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 151 38 0 15
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 594 606 0 23
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 6 1 6
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 2 4 7 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 4 1 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 195 32 2 15
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 38 8 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 0 1 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 55 42 4 14
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 1 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Reliktní bory na skalních podkladechSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 14 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 1 7 7
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 21 0 0 5
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 5 1 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 1 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 5 0 6
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 3 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 11 4 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 5 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 5 2 0 5
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 38 15 1 14
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 4 0 3
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 5 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 3 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 7 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 0 5 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Květnaté bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 45 0 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 1 1 3
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 16 2 0 7
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 7 0 1 5
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 9 2 0 7
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 3 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 4 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 7 0 5
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 6 5 0 7
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 3 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 10 5 0 9
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 14 0 9
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 6 3 0 4
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 16 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 10 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 4 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 2 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 3 0 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 4
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 12 8 0 10
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 10 5 13
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 6 0 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 5 4 9
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 7 8 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 2 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 3 2 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 5 8 7
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 4 0 4
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 10 31 43 22
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 5 3 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Vlhké loukySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 12 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 9 0 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 4 3 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 3 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 2 1 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 4 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 14 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 24 7 7 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 23 7
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 8 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 5 0 5
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 16 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 19 21 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 4 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 3 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 3 3 8 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 6 0 4
Acidofilní bukové bučinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 63 8 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 22 15 7 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 27 4 0 6
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 105 2 5 5
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 2 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 19 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 8 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 7 1 4
Panamomops mengei Simon, 1926 0 3 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 1 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Lesní pasekySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 11 5
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 5 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 7 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 10 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 22 7
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 2 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 23 9
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 6 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 5 0 2
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 1 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 8 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 7 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 13 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 4 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 7 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 11 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 4 1 4
Bylinné porosty na březích potoků a řekSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 4 2 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 13 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 65 11 12 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 10 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 13 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 7 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 8 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 8 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Urbánní biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
SklepySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 10 32 3 7
KamenolomSamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Přirozené smrčiny (bory a březiny)SamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy