Kvadráty: 5668
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 60× 60×
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 42× 42×
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 66× 66×
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 15× 15×
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 31× 31×
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22× 22×
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 13× 13×
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 22× 22×
Araniella inconspicua Araniella inconspicua (Simon, 1874) Ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17× 17×
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 15× 15×
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 20× 20×
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Chthoniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Chthonius fuscimanus Chthonius fuscimanus (Simon, 1900)
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 18× 18×
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 12× 12×
Cybaeidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cybaeus angustiarum Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Brommella falcigera Brommella falcigera (Balogh, 1935) Silně ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 15× 15×
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 15× 15×
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 36× 36×
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 15× 15×
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 27× 27×
Haplodrassus soerenseni Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) Téměř ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Sosticus loricatus Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 31× 31×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 15× 15×
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 18× 18×
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 27× 29×
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 25× 25×
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta cauta Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) Téměř ohrožený
Agyneta equestris Agyneta equestris (L. Koch, 1881) Silně ohrožený
Agyneta ramosa Agyneta ramosa Jackson, 1912 Ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 38× 38×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 41× 41×
Agyneta subtilis Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Allomengea scopigera Allomengea scopigera (Grube, 1859) Není ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 19× 19×
Anguliphantes tripartitus Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) Není ohrožený
Aphileta misera Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) Ohrožený
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12× 12×
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21× 21×
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený 58× 58×
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 26× 26×
Bathyphantes setiger Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 Silně ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11× 11×
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 22× 22×
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 10× 10×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 29× 30×
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 30× 30×
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 21× 21×
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený 13× 13×
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 28× 28×
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 36× 36×
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 39× 39×
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 61× 61×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 13× 13×
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 68× 68×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 26× 26×
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18× 18×
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený 19× 19×
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 18× 18×
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Gongylidium rufipes Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 10× 10×
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Leptorhoptrum robustum Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 46× 46×
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 31× 31×
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 10× 10×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 13× 13×
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 91× 91×
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 49× 50×
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 23× 24×
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený 14× 14×
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 28× 28×
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 21× 21×
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 32× 32×
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops mengei Panamomops mengei Simon, 1926 Není ohrožený 36× 36×
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený 18× 18×
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený 27× 27×
Porrhomma convexum Porrhomma convexum (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Silometopus reussi Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený
Sintula corniger Sintula corniger (Blackwall, 1856) Téměř ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Styloctetor compar Styloctetor compar (Westring, 1861) Ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 22× 22×
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 82× 82×
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 40× 40×
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 30× 30×
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 21× 21×
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 13× 13×
Trichoncus affinis Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 Ohrožený
Troxochrus scabriculus Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 38× 38×
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10× 13×
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria simplex Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 Ohrožený 21× 21×
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 13× 13×
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený 16× 16×
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 31× 31×
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 99× 99×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 65× 65×
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 17× 17×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 32× 32×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 62× 62×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 18× 18×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 90× 90×
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 20× 20×
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 35× 35×
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 21× 21×
Neobisiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Neobisium carcinoides Neobisium carcinoides (Hermann, 1804)
Neobisium erythrodactylum Neobisium erythrodactylum (L. Koch, 1873)
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 40× 40×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 18× 18×
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 23× 23×
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 11× 11×
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10× 10×
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 69× 69×
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 29× 29×
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 52× 52×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 55× 55×
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 26× 26×
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 39× 39×
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 28× 28×
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 40× 42×
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sardinidion blackwalli Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Simitidion simile Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 29× 29×
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 16× 16×
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 10× 10×
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 11× 11×
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 18× 18×
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 26× 26×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 24× 24×

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (3895 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 336 23 0 59
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 68 31 15 41
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 147 20 0 64
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 5 0 0 4
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 131 8 13 29
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 4 3 0 6
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 5 0 0 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 2 3 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 1 1 4
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 42 2 1 17
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 8 11 0 17
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 5 7 0 7
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 8 6 0 12
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 6
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 7 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 11 13 5 14
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 40 12 2 36
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 7 1 0 7
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 27 10 2 12
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 30 12 0 24
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 12 4 0 6
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 2 2 0 4
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 40 8 0 24
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 5 13 3 14
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 8 2 17
Hahnia helveola Simon, 1875 7 4 0 8
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 3 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 10 25 0 26
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 101 63 3 24
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 10 2 0 7
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 8 0 0 6
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta ramosa Jackson, 1912 4 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 50 32 0 38
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 57 32 0 40
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 7 17 0 16
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 19 0 0 12
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 2 3 0 4
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 11 0 7
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 19 12 0 20
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 58 52 2 56
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 38 24 0 26
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 16 16 0 11
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 4 0 3
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 6 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 46 11 0 22
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 17 1 0 10
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 32 0 26
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 53 5 0 27
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 25 34 0 21
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 34 15 0 13
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 28 17 1 28
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 34 18 0 34
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 113 23 0 39
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 44 44 2 61
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 3 6
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 6 0 3
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 409 135 1 67
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 156 53 0 26
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 17 36 0 16
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 5 4 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 3 0 0 3
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 15 16 0 19
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 20 11 0 17
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 30 22 3 3
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 6 3 13 9
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 3 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 2
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 2 5 0 7
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 6 1 0 7
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 33 52 54 45
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 16 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 13 0 9
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 3 3 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 14 1 13
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 93 77 0 85
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 43 6 0 7
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 46 59 7 46
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 4 0 0 3
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 11 12 3 21
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 1 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 596 608 0 27
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 13 0 0 9
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 8 15 3 19
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 33 32 1 32
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 2 5 9 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 1 0 8
Panamomops mengei Simon, 1926 36 26 0 36
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 19 13 1 16
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 2 4 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 40 31 6 27
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 1 0 4
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 7 0 3
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 1 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 3 2 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 19 14 0 21
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 1 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 10 0 6
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 282 103 3 77
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 41 22 0 37
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 36 23 0 29
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 21 17 0 21
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 3 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 2 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 31 28 0 36
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 14 3 0 9
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 9 0 0 6
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 8 0 3
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 12 18 0 19
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 19 1 0 12
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 1 0 2
Apostenus fuscus Westring, 1851 9 4 4 13
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 4 1 1 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 112 29 0 30
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 4 3 0 5
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 3 1 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 900 227 55 97
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 265 82 0 63
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 43 11 0 17
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 272 88 0 31
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 11 2 0 4
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 9 2 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 488 151 6 62
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 128 5 0 6
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 15 3 0 9
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 52 2 1 18
Trochosa terricola Thorell, 1856 261 114 4 87
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 99 11 2 20
Ero furcata (Villers, 1789) 4 0 0 4
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 54 7 44 30
Zora silvestris Kulczyński, 1897 5 4 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 26 9 3 20
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 7 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 3
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 7 2 66 40
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 0 0 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 1 0 5
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 1 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 5 0 4 7
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 8 2 1 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 30 27 2 28
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 112 101 5 49
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 114 97 15 52
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 4 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 9 20 7 18
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 1 1 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 6 0 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 4 7 25 26
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 2 2 0 4
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 26 27 0 39
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 17 10
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 5 0 0 4
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 8 1 0 7
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 28 6 2 18
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 6 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 29 12 0 26
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 7 2 0 7
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 5 0 0 3
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 29 21 0 24
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 17 2 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 1 0 2
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 2
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 0 57 20
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 22 0 12
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 5 2 8
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 4 0 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 8 17 8 20
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 2 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 5 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 5 0 5
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 6 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 5 1 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 19 15
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 2 1 3
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 4 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 3 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 9 1 7
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 5 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 12 8 0 6
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 3
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 4 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 60 23 29
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 22 0 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 0 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 11 0 6
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 18 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 4 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 2 4 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 2 0 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 35 11 0 3
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 2 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 5 3 0 6
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 6 9 8
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 8 0 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 7 8 0 10
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 13 13 0 13
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 3 2 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 50 22
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 9 8 0 8
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 120 178 63 62
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 3 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 6 3 0 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 13 7 0 7
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 2 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 7 26 0 5
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 29 81 0 38
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 7 4 0 7
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 3 0 5
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 3 1 5
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 6 2 9 10
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 3 6 8
Xysticus audax (Schrank, 1803) 1 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 3 0 3
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 4 4 2 7
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 2 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 18 22 3 14
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 3 0 0 2
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 10 8 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 10 3 0 9
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 4 0 4
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 2 0 2
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 3 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 8 4 0 5
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 3 0 4
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 18 1 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 14 5 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 4 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 12 2 14
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 3 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 10 6 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 4 20 6 12
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 6 1 0 6
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 9 8 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 0 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 15 5
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 7 0 5
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 11 12 0 14
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 12 11 0 12
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 10 6 14
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 3 10 5 13
Atypus affinis Eichwald, 1830 1 0 0 1
Chthonius fuscimanus (Simon, 1900) 1 0 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 2 2 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 5 4 1 8
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 2 3 0 4
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 9 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 6 0 5
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 7 4 0 8
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 2 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 4 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 5 0 6
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 9 8 9
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 10 37 5 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 7 10 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 14 34 52 29
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 8 3 7
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 0 3 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 1 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 5 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 0 0 2
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 3 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 0 1 1
Neobisium carcinoides (Hermann, 1804) 0 1 0 1
Neobisium erythrodactylum (L. Koch, 1873) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 2 1 4
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 6 4 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 3 6 1 6
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 3 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 1 3
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 6 2 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 1 8 8
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (3895 použitých nálezů)
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 33 1 0 7
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 15 6 1 9
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 14 1 0 8
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 2 0 5
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 2 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 1 1 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 22 2 1 13
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brommella falcigera (Balogh, 1935) 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 10 5 4 10
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 5 2 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 32 11 5 14
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 20 6 0 15
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 5 0 5
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 43 15 0 23
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 1 1
Hahnia helveola Simon, 1875 0 4 0 4
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 2 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 14 0 10
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 25 14 0 12
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 6 2 0 5
Agyneta subtilis (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 8 0 9
Anguliphantes tripartitus (Miller & Svatoň, 1978) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 2 5 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 15 0 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 26 0 13
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 4 3 0 6
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 2 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 15 7 0 9
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 12 9 0 11
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 33 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 1 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 33 40 0 27
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 22 24 5 15
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 3 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 5 0 4
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 16 10 0 15
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 13 11 1 9
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 14 6 8
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 4 2 0 5
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 8 3 0 7
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 61 28 1 27
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 6 0 6
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 11 11 0 8
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 12 1 0 5
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 7 11 0 4
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 2 0 2
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 10 13 0 9
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 0 0 2
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 5 4 4 11
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 9 3 1 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 12 0 15
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 106 79 4 35
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 88 9 2 14
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 47 8 43 26
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 6 6 2 6
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 2 0 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 2 7 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 1 0 0 1
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 0 1 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 1 0 6
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 5 5 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 21 10 7 10
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 11 28 7 23
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 1 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 6 5
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 6 5 0 7
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 7 1 9
Theridion melanurum Hahn, 1831 1 0 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 6 0 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 2 0 1
Ovocné sady s luční vegetacíSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 2 0 2 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 7 5 6
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 5 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 5 1 4
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 4 0 3
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 3 2 2 4
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 25 3 7
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 1 1 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 10 2 0 7
Agyneta cauta (O. Pickard-Cambridge, 1903) 8 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 11 11 0 9
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 10 8 0 6
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 3 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 5 5 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 4
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 17 29 0 10
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 5 8 0 8
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 4 0 6
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 15 10 0 10
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 6 0 6
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 7 18 0 7
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 8 6 0 5
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 18 1 4
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 9 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 4 2 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 23 6 0 6
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 8 0 7
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 2 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 1 1 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 3 0 6
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 15 12 0 11
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 4 0 4
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 31 13 1 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 7 0 11
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 3 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 27 47 9 18
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 35 32 0 14
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 9 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 1 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 2 3 6
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 4 0 3
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 3 2 8 5
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 9 9 0 9
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 4 0 5
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 0 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 121 5 0 9
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 14 1 6 8
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 39 6 0 15
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 0 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 4 2 0 4
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 8 4 2 10
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 2 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 10 3 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 4 0 0 2
Hahnia ononidum Simon, 1875 0 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 4 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 78 50 3 13
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 14 2 0 4
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 5 3 0 5
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 6 12 0 10
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 4
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 10 1 0 5
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 55 9 0 14
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 11 7 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 4 14 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 1 8 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 11 0 8
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 16 9 0 14
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 10 10 0 11
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 1 1 5
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Panamomops mengei Simon, 1926 8 4 0 9
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 1 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 5 10 0 10
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 188 60 1 21
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 27 15 0 15
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 9 5 0 7
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 103 13 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 1 0 5
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 6 4 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 12 16 10 6
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 6 15 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 12 15 0 16
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 5 0 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 4 0 0 2
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 22 3 0 8
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 10 4 0 5
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 26 4 0 12
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 4
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Cybaeus angustiarum L. Koch, 1868 7 2 0 6
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 3 1 5
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Agyneta ramosa Jackson, 1912 3 0 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 18 15 0 14
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 1 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 0 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 6 3 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 7 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 3 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 3 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 4 0 4
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 8 0 6
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 5 3 0 5
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 2 0 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 35 8
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 5 3 5
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 4 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 2 3 0 3
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 5 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 0 1 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 12 8 0 7
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 2 5 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 5 4 6
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 5 3 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 10 0 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 85 18 25 16
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 62 12 0 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 113 26 2 14
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 7 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 1 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 0 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 3 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 5 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 1 0 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 3 1 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 12 15 4 8
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 8 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 74 59 3 19
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 4 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 10 6 0 7
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 5 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 2 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 15 1 0 3
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 1 0 0 1
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 6 0 0 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 27 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 7 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 1 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 11 4 0 5
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 9 1 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 4 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 4 0 5
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 7 3 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 11 4 0 7
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 3 0 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 18 3 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 2 2 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 1 1 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 0 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 3 1 9
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 5 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 18 5 0 9
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 7 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 9 18 0 7
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 0 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 27 20 4 3
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 16 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 0 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 3 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 2 0 2
Porrhomma convexum (Westring, 1851) 3 0 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 3 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 5 1 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 4 0 0 3
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 34 16 0 6
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 3 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 114 26 0 4
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 12 11 0 8
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 36 13 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 33 11 0 12
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 10 0 0 4
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 4
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 10 19 38 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 24 17 0 7
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 17 9 0 7
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 7 21 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 8 19 0 5
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 2 3 3
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 4 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 1 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 8 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 0 0 3
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 5 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 15 6 0 7
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 3 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 6 5 0 8
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 12 15 0 6
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 4 2 0 5
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 3 1 0 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 8 0 6
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 8 14 1 12
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 4 1 0 4
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 7 1 0 6
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 20 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 7 0 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 5 8 0 7
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 7 4 0 5
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 7 0 9
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 1 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 33 1 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 69 7 1 10
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 1 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 218 72 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 146 39 2 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 127 4 0 4
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 3 0 1 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 3 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 4 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 2 7 10
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 0 2 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 8 6 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 6 1 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 12 14 0 5
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 14 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 19 6 0 8
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 1 0 4
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 5 0 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 11 0 0 5
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 2 1 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 2 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 2 5 3 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 1 2
Agyneta ramosa Jackson, 1912 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 3 0 0 3
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 0 0 1
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 4
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 0 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 3 5 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Bathyphantes setiger F. O. Pickard-Cambridge, 1894 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 4
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 4 4 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 38 7 0 6
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 3 1 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 1 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 3 0 2
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 7 10 2 12
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 0 0 3
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 3 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 33 14 0 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 8 6 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 17 2 0 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 8 9 2 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 75 34 0 12
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 3 0 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 0 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 8 1 0 4
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 4 4
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 14 38 3 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 8 7 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 6 6 2 9
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 12 7 0 6
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 13 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 1 0 2
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 108 8 0 18
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 26 16 8 12
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 43 6 0 13
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 2 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 112 2 6 10
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 3 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 16 4 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 3 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 2 0 4
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 2 4 0 4
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 9 0 7
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 25 0 0 4
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 10 7 0 10
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 4 4 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 2 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 16 13 0 16
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 13 21 1 13
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 6 6 0 6
Sintula corniger (Blackwall, 1856) 2 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 16 3 0 8
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 15 2 0 4
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 1 1 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 0 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 3 4 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 1 0 2
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 0 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 1 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 3 0 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 2 0 5
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 1 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 1 1 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 4 0 4
Allomengea scopigera (Grube, 1859) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 4 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 14 15 0 13
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 16 3 0 9
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 2 0 6
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 31 4 0 9
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 10 8 0 10
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 4 2 0 5
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 1 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 1 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 0 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 0 0 5
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 1 1 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 6 0 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 287 92 7 13
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 9 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 1 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 152 41 2 15
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 38 2 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 5 4 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 2 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 6 10 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 7 0 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 4 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 6 0 2 7
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 6 0 0 3
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 49 8 0 11
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 1 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 9 4 0 6
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 3 0 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 1 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 7 1 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus soerenseni (Strand, 1900) 1 0 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 2 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 11 6 0 5
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 28 11 0 9
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 8 3 0 8
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 5 6 0 7
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 6
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 10 21 19 9
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 15 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 3 0 3
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 8 10 0 9
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 1 3
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 1 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 1 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 5 1 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 9 10 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 8 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 1 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 4 0 8
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 5 0 5
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 109 14 0 9
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 1 0 4
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 2 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 2 0 3 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 4 8 4 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 9 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 1 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 5 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella inconspicua (Simon, 1874) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 4 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 13 2 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 16 0 0 9
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 4 1 2 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 5 4 0 5
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 3 7 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 18 3 0 10
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 338 97 0 22
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 151 38 0 15
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 594 606 0 23
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 7 6 1 6
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 2 4 7 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 3
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 4 1 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 195 32 2 15
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 38 8 0 10
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 0 1 5
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 55 42 4 14
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 1 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 2 1 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Reliktní bory na skaláchSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 14 0 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 2 0 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 8 1 7 7
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 3 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 21 0 0 5
Chthonius fuscimanus (Simon, 1900) 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 5 1 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 1 0 5
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 6 0 7
Agyneta equestris (L. Koch, 1881) 5 0 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 0 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 3 0 4
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 11 4 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops mengei Simon, 1926 1 5 0 4
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 5 2 0 5
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 38 15 1 14
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 4 0 3
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Walckenaeria simplex Chyzer, 1894 1 5 0 6
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 1 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 3 1 1 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 3 3 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 7 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 3 0 5 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 1 2
Neobisium carcinoides (Hermann, 1804) 0 1 0 1
Neobisium erythrodactylum (L. Koch, 1873) 0 1 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 1 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 12 10 0 11
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 5 10 5 13
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 6 0 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 1 5 4 9
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 7 8 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 2 1 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 3 2 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 6 8 8
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 10 33 3 8
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 3 6 3 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 4 0 4
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 10 31 43 22
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 2 5 3 5
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 2 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 12 6
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 9 0 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 4 3 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 3 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 3 2 1 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 2 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 1 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 2 4 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 14 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 24 7 7 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 23 7
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 8 0 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 5 0 5
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 16 5
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 19 21 0 4
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 5 2 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 3
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 4 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 3 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 3 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 3 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 3 3 8 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 6 0 4
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 7 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 4 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 4 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 9 3 0 3
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 13 2 0 2
Gongylidium rufipes (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 2 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 2 4 0 5
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 8 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 11 0 4
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 5 1 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 1 0 11 5
Araneus marmoreus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 5 0 3
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 3 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 7 0 3
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 10 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 22 7
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 2 2 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 4 23 9
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 2 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 6 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 5 0 2
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 1 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 3 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 6 8 0 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 4 1 0 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 2 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 2 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 2 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 8 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 1 2 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Leptorhoptrum robustum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 4 2 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 13 2 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 65 11 12 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 10 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 13 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 7 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 8 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 8 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 3 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 1
KamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Horské smrčinySamciSamiceMláďataNálezy
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy