Kvadráty: 5852
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 16× 16×
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 12× 13×
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 10×
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 10×
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Larinioides cornutus Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 28× 28×
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený 12× 20×
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium campestre Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 Téměř ohrožený
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthium mildei Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona similis Clubiona similis L. Koch, 1867 Kriticky ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 19× 19×
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera crocata Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 Není ohrožený
Dysdera erythrina Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10× 12×
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 35× 37×
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 27× 29×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 17× 18×
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 26× 26×
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 19× 20×
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Micaria albovittata Micaria albovittata (Lucas, 1846) Nezvěstný
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sosticus loricatus Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 15× 16×
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený
Zelotes exiguus Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) Ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 28× 28×
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 20× 21×
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 16× 17×
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10× 10×
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Agyneta affinis Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) Není ohrožený
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Agyneta fuscipalpa Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 32× 32×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený 12× 12×
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 14× 14×
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 11× 11×
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 11× 11×
Centromerus capucinus Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 16× 16×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium tibiale Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) Téměř ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10× 10×
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 25× 25×
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 14× 14×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 20× 20×
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium hilare Gonatium hilare (Thorell, 1875) Silně ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Helophora insignis Helophora insignis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hilaira excisa Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený 14× 17×
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Macrargus carpenteri Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) Ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Mecopisthes silus Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený 12× 12×
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10× 10×
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený
Mioxena blanda Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 31× 31×
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 12× 12×
Pelecopsis parallela Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Silometopus reussi Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 19× 19×
Syedra gracilis Syedra gracilis (Menge, 1869) Ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 14× 14×
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený 16× 16×
Thyreosthenius biovatus Thyreosthenius biovatus (O. Pickard-Cambridge, 1875) Ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Troxochrus scabriculus Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) Není ohrožený
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Walckenaeria acuminata Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 Není ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 15× 15×
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria monoceros Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) Silně ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 29× 30×
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 16× 18×
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa cinerea Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) Kriticky ohrožený
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 47× 47×
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 35× 35×
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 13× 14×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14× 14×
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 16× 16×
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14× 14×
Pardosa saltans Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 11× 14×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 10× 11×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 36× 36×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Ero tuberculata Ero tuberculata (De Geer, 1778) Silně ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 19× 20×
Oonopidae 0-19001901-19501951-20002001+
Triaeris stenaspis Triaeris stenaspis Simon, 1892
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 26× 26×
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Philodromus rufus Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13× 13×
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Modisimus culicinus  Modisimus culicinus (Simon, 1893) Není ohrožený
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 19× 20×
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 27× 28×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 21× 22×
Hasarius adansoni Hasarius adansoni (Audouin, 1826) Není ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 10×
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Heliophanus lineiventris Heliophanus lineiventris Simon, 1868 Kriticky ohrožený
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 14× 14×
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 10× 11×
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera petrensis Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) Ohrožený
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001+
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria bavarica Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 23× 23×
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 10× 10×
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 19× 19×
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 12× 14×
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 12× 12×
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 71× 71×
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Steatoda triangulosa Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Theridion melanurum Theridion melanurum Hahn, 1831 Není ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 22× 22×
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený
Cozyptila blackwalli Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 11× 12×
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 20× 20×
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Ozyptila simplex Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) Téměř ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený
Psammitis sabulosus Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 11× 12×
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 21× 21×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 11× 12×
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 18× 19×
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 21× 24×
Trogulidae 0-19001901-19501951-20002001+
Trogulus tricarinatus Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767)
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001+
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Uloborus plumipes Uloborus plumipes Lucas, 1846 Není ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zodarion italicum Zodarion italicum (Canestrini, 1868) Není ohrožený
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 10×

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2120 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 13 3 3 10
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 6 1 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 1 0 2
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 3 0 3
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 3 0 0 3
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 1 2
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 5 1 0 1
Clubiona similis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 1 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 7 4 0 7
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 2 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 22 24 1 21
Eresus kollari Rossi, 1846 34 1 6 10
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 8 7 0 6
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 20 16 1 20
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 5 3 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 13 1 0 7
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 26 5 0 13
Micaria albovittata (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 5 1 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 21 12 2 12
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 6 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 1 0 3
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 37 19 0 21
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 15 29 0 9
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 16 5 1 9
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 44 3 0 8
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 10 8 0 8
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 28 8 0 12
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 14 11 0 8
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 20 10 0 7
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 20 6 0 9
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 5 0 4
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 21 4 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 22 0 13
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 5 2 0 3
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 4 0 4
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 10 22 0 9
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 2 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 10 2 0 4
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 2 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 25 3 0 7
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 0 0 2
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 22 26 0 23
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 55 9 0 12
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 3 2 0 4
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 13 13 3 16
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 2 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 8 12 0 12
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 3 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 7 13 0 12
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 3 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 2 13 0 14
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 1 0 2
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 4 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 3 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 206 74 8 21
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 10 9 1 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 28 3 0 6
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 1 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 183 90 7 35
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 282 124 25 24
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 3 3 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 30 8 0 6
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 6 14 0 12
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 4 0 1 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 4 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 45 20 1 11
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 7 9 1 8
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 20 13 0 24
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 44 15 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 3 0 0 3
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 14 9 3 15
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 26 18 0 10
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 2 24 10
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 3 2 0 5
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 8 0 7
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 0 3
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 5 5 4 10
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 7 2 7
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 3 0 3
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 4 3 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 11 8 2 11
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 7 2 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 6 2 1 6
Episinus truncatus Latreille, 1809 2 4 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 1 3
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 3 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 31 3 0 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 2 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 1 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 10 5 0 11
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 13 3 0 9
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 1 0 4
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 12 4 0 6
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 2 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 5 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 3 5 0 4
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 6
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 3
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 7
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 7
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 0 0 3
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 12
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 11
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 0 3
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 8
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 6
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 0 0 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 6
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 0 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 0 0 5
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 6
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 7
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 2 0 9
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 5
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 2
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 7
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 2 0 5
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 5 0 7
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 0 0 4
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 3
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 5
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 0 0 5
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 4
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 0 4
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 6
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 4
Thyreosthenius biovatus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 5
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 1
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 3
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 0 8
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 0 7
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 8
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 8
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 0 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 8
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 8
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 5
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 3
Triaeris stenaspis Simon, 1892 0 12 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 0 2
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 6 0 7
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 7
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 5 0 6
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 0 0 7
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 5
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 0 3
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 0 0 2
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 3
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 8
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 7
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 6
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 5
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 4
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 3
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 0 0 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 0 4
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 5
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 0 3
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 5 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 6 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 4 3
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 4 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 3 5
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 1 0 3
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 1 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 1 4
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 3 8
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 3
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 0 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 4 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 1 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 0 2 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 16 0 6
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 3 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 3 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 2 3
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 2 4 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 3
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 2 1 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 10 3
Modisimus culicinus (Simon, 1893) 2 3 2 2
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 50 8
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 5 3 0 4
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) 2 0 1 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 12 0 4
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 7 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 4 5
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 2 0 6
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 4 7 13
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 5 3
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 1 0 4
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 6 1 0 7
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 27 0 17
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 6 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 2 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 3 0 4
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 5
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 11 19 0 18
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 3 0 3
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 3 4 0 7
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 39 47 0 49
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 14 19 0 19
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 6 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 2 0 0 3
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 1 2 2
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 0 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 4 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 8 11 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 4 0 3
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 2 3
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 6 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 0 1 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 2 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 1 0 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 2 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 2 1 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 2 2 3
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 3 4 1 7
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 0 6
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 3
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 4 0 5
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 1 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 0 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 9 0 7
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 2 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 4 25 0 12
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 0 3
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 6 15 0 14
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 2
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 0 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 2 14 0 3
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 1 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 8 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 10 500 1000 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 10 30 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 11 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 10 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 2 1 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 10 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 2
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2120 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 0 6
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 0 0 2
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 0 0 3
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 2 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 2 4
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 4
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 0 0 8
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 5
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 7 5
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 0 0 2
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 5 12
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 0 0 3
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 2 1 0 18
Cheiracanthium campestre Lohmander, 1944 1 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 3 0 0 2
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 0 0 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 0 0 0 5
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 1 15
Eresus kollari Rossi, 1846 0 1 3 18
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 0 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 0 0 2
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 12
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 0 0 6
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 0 0 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 1 0 0 4
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 3
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 8
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 6 3 0 5
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 0 1 0 4
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 7
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 2 3 0 12
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 8
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 4 0 2
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 2 0 12
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 6
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 3
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 0 0 0 3
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 0 0 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 2 1 12
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 0 0 0 6
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 9
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Helophora insignis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 1 1 0 2
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 0 0 2 7
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 3
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 2 0 6
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 0 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 2 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 3
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 5
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 0 0 5
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 3 5 0 6
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 0 4
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 8
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 0 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 8 11 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 0 3
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 4
Thyreosthenius biovatus (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 5
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 3
Troxochrus scabriculus (Westring, 1851) 1 0 0 2
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 0 0 2
Walckenaeria acuminata Blackwall, 1833 0 0 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 0 0 4
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 0 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 0 0 9
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 10
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Arctosa cinerea (Fabricius, 1777) 0 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 2 0 0 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 0 5 12
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 10
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 8
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 0 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 7
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 9
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 12
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 4
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 0 0 4
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 2 1 4
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 5
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 5
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 0 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 3
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 0 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 0 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 3 7
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 2 0 9
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 0 0 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 6 12
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 6
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 2
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 6 2 0 10
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 8
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 0 0 6
Heliophanus lineiventris Simon, 1868 0 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 3
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 2 0 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 1 5
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 4
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 3
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 4
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 8
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 9
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 1 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 5
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 3
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 5 2 1 3
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 6
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 7
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 0 3
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 0 0 5
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 5
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 0 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 0 0 0 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 7
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 1 1 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 0 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 3
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 3
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 2 4
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 1 7
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 3 3 0 6
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 6 8 0 8
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 4
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 0 0 0 4
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 0 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 2 6
Xysticus acerbus Thorell, 1872 1 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 8
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 10
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 6 7 17
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 5 0 2
Zodarion italicum (Canestrini, 1868) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 1 3 2
Ovocné sady s luční vegetacíSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 3 0 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 3 1 0 4
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 9 4 0 12
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 13 27 0 17
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 4 7 0 10
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 3 0 4
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 5 0 7
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 6 0 8
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 12 28 0 25
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 2 5 0 5
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 7 29 0 19
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 3 0 4
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 0 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 45 61 0 62
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 0 0 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 14 19 0 19
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 2 0 0 2
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 3 0 3
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 8 2 2 5
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 2 0 4 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona similis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 2 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 5 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 5 4 1 5
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 3 3 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 7 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 3 0 3
Micaria albovittata (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 14 7 2 5
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 12 8 0 7
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 35 3 0 3
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 4 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 1 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 4 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 10 3 0 3
Dicymbium tibiale (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 2 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 5 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 5 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 1 3 0 3
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 4 0 4
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 11 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 3 0 5
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 20 4 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 9 7 0 6
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 4 0 2
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 1 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 3
Walckenaeria monoceros (Wider, 1834) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 121 55 4 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 24 2 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 0 1 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 38 36 2 6
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 51 33 12 6
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 3 2 0 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 1 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 34 17 1 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 5 6 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 7 2 0 5
Ero furcata (Villers, 1789) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 4 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 8 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 11 4
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 7 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 4 5 7
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 3 1 3
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 3 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 8 3 0 6
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 2 0 0 2
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 0 0 3
Ozyptila simplex (O. Pickard-Cambridge, 1862) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 4 3
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 3 3 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 1 0 2
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 7 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 1 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 4 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 1 0 1 2
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 6 4 0 6
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 12 0 5
Eresus kollari Rossi, 1846 31 0 8 7
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 0 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 3 7 0 5
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 1 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 0 0 2
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 1 6 0 2
Zelotes exiguus (Müller & Schenkel, 1895) 2 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 16 6 0 6
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 14 22 0 7
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 2 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 1 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 5 0 5
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Gonatium hilare (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 9 18 0 5
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 11 2 3
Mecopisthes silus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 9 1 0 3
Mioxena blanda (Simon, 1884) 1 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 14 0 5
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 10 3 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 2 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 2 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 3
Apostenus fuscus Westring, 1851 0 3 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 2 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 7 1 4
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 47 7 3 5
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 194 76 10 8
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 2 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 6 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 19 10 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 46 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 12 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 3 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 18 3 0 4
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 1 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 2 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 8 4 0 4
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 3 7 4 8
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 5 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 16 8 0 9
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 9 4 0 6
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 11 0 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 1 7 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 10 3 1 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Agyneta affinis (Kulczyński, 1898) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 4 0 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 12 7 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 0 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 4 0 2
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 2 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 5 0 3
Syedra gracilis (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 3 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 10 3 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 78 39 1 14
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 5 2 1 4
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 3 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 3 13 0 9
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 3 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 4 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 44 15 0 5
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 7 4 0 6
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 3 4 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 2 14 7
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 3 1 0 4
Talavera petrensis (C. L. Koch, 1837) 4 3 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 4 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 1 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 4 0 0 2
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 8 0 1
Dysdera erythrina (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 2 0 3
Eresus kollari Rossi, 1846 1 1 0 2
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 2 0 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 5 0 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 1 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 6 1 0 3
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 6 0 0 3
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 22 3 0 6
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 2 2 0 2
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 15 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 4 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 3 0 4
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 21 2 0 3
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 2 0 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 3 6 0 5
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 1 4 0 4
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 28 7 4 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 8 6 1 4
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 27 14 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 1 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 2 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 3 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 3 2 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 1 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 4 2 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 2 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 20 4 0 4
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 7 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 2 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 0 0 3
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 6 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 5 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 7 2 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 0 1 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 28 7 0 4
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 2 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 4 2 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 1 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 4 0 4
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 5 3 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 6 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 2 0 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 0 0 1
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 37 6 0 4
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 3 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 5 0 1 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 4 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 1 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 2 0 4
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero tuberculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 2 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 5 2 0 2
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 7 1 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 3 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 5 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 1 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Dysdera crocata C. L. Koch, 1838 1 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 1 2 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Triaeris stenaspis Simon, 1892 0 12 0 1
Modisimus culicinus (Simon, 1893) 2 3 2 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 1 1 0 2
Hasarius adansoni (Audouin, 1826) 2 0 1 2
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion melanurum Hahn, 1831 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Uloborus plumipes Lucas, 1846 0 1 0 1
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 2 1 0 2
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 6 5 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 4 0 4
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Hilaira excisa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 5 0 4
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 2 0 0 2
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 3 0 3
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 11 0 2
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 10 30 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 11 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 2 0 2
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 10 500 1000 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 0 1 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 3 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 11 0 2
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Skalní stepi na jiných hornináchSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 1 0 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 2 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 3 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 2 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 5 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 0 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Pardosa saltans Töpfer-Hofmann, 2000 2 4 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 1
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 2 0 1
ZahradySamciSamiceMláďataNálezy
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Břehy tekoucích vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 10 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy