Kvadráty: 6954
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený
Tegenaria domestica Tegenaria domestica (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 11×
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Hypsosinga heri Hypsosinga heri (Hahn, 1831) Ohrožený 12× 12×
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides cornutus Larinioides cornutus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 18× 18×
Larinioides sclopetarius Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) Není ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 17× 17×
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Zygiella atrica Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) Není ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona germanica Clubiona germanica Thorell, 1871 Ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 13× 13×
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subsultans Clubiona subsultans Thorell, 1875 Téměř ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona trivialis Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Lathys heterophthalma Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 Kriticky ohrožený
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 19× 19×
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Gnaphosa nigerrima Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 Silně ohrožený 10× 10×
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Zelotes clivicola Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený 37× 37×
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Cryphoeca silvicola Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Hahnia helveola Hahnia helveola Simon, 1875 Téměř ohrožený 11× 11×
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hahnia ononidum Hahnia ononidum Simon, 1875 Téměř ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený 11× 11×
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 17× 17×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený 11× 11×
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Aphileta misera Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) Ohrožený 10× 10×
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 25× 25×
Asthenargus helveticus Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 11× 11×
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 26× 26×
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerita bicolor Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12× 12×
Centromerus arcanus Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Není ohrožený 11× 11×
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus levitarsis Centromerus levitarsis (Simon, 1884) Ohrožený
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený 15× 15×
Centromerus silvicola Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 12× 12×
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený 23× 23×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 12× 12×
Ceratinella scabrosa Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Cnephalocotes obscurus Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 36× 36×
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11× 11×
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Drepanotylus uncatus Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 59× 59×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 35× 37×
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Erigonella ignobilis Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 16× 16×
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum edentatum Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 Ohrožený
Gongylidiellum latebricola Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený 14× 15×
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený 12× 12×
Hylyphantes graminicola Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) Téměř ohrožený 11× 11×
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený
Hypomma fulvum Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) Nezvěstný
Kaestneria dorsalis Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) Téměř ohrožený 13× 13×
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 11× 11×
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Macrargus carpenteri Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) Ohrožený
Macrargus rufus Macrargus rufus (Wider, 1834) Není ohrožený 19× 19×
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený
Maro minutus Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 Ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený 11× 11×
Megalepthyphantes nebulosus Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Metopobactrus prominulus Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 14× 14×
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 18× 19×
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10× 10×
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene peltata Neriene peltata (Wider, 1834) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Notioscopus sarcinatus Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 12× 12×
Oedothorax agrestis Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 12× 14×
Oedothorax fuscus Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 30× 30×
Oedothorax gibbosus Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 42× 42×
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený 37× 38×
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Pelecopsis parallela Pelecopsis parallela (Wider, 1834) Není ohrožený
Pelecopsis radicicola Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 13× 13×
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma campbelli Porrhomma campbelli F. O. Pickard-Cambridge, 1894 Ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 35× 35×
Satilatlas britteni Satilatlas britteni (Jackson, 1913) Nezvěstný
Silometopus elegans Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 18× 18×
Silometopus reussi Silometopus reussi (Thorell, 1871) Není ohrožený
Styloctetor compar Styloctetor compar (Westring, 1861) Ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 30× 30×
Tapinocyba affinis Tapinocyba affinis Lessert, 1907 Není ohrožený
Tapinocyba biscissa Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tapinopa longidens Tapinopa longidens (Wider, 1834) Není ohrožený
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený
Tiso vagans Tiso vagans (Blackwall, 1834) Není ohrožený 15× 15×
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichopternoides thorelli Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10× 10×
Walckenaeria cuspidata Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 Není ohrožený 14× 14×
Walckenaeria kochi Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 13× 13×
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria nodosa Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 Ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený 13× 13×
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Walckenaeria vigilax Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 12× 12×
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa aculeata Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) Ohrožený
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 23× 25×
Alopecosa inquilina Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 46× 46×
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 20× 20×
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 10× 10×
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 23× 25×
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený 24× 24×
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 52× 56×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 77× 77×
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 65× 65×
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 27× 27×
Pirata piscatorius Pirata piscatorius (Clerck, 1757) Ohrožený 18× 18×
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený 26× 26×
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 34× 35×
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 46× 46×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 51× 51×
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 47× 47×
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 21× 22×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero cambridgei Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 17× 18×
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12× 13×
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený 15× 15×
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes fimbriatus Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) Ohrožený 11× 11×
Dolomedes plantarius Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Attulus caricis Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 18× 18×
Dendryphantes hastatus Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 25× 26×
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený
Marpissa pomatia Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 67× 67×
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 40× 40×
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 18× 18×
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 12× 12×
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 10× 10×
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Enoplognatha caricis Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) Kriticky ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12× 12×
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus neglectus Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Sardinidion blackwalli Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený
Steatoda grossa Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion pictum Theridion pictum (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 14× 14×
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Theridiosoma gemmosum Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Diaea livens Diaea livens Simon, 1876 Silně ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 29× 29×
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 18× 18×
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 24× 24×
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kempeleni Xysticus kempeleni Thorell, 1872 Kriticky ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2575 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 2 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 1 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 2 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 2 2 0 3
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 34 3 0 16
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 3
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 6 5 0 6
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 8 2 0 6
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 5 1 0 4
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 134 69 2 29
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 33 21 0 13
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 78 302 0 10
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 2 5 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 4 1 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 58 17 0 22
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 3 0 8
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 15 9 0 16
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 113 103 0 12
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 2
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 4 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 18 7 0 11
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 28 6 0 9
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 70 15 1 18
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 81 67 0 35
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 4 0 5
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 734 58 0 52
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 109 11 0 31
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 5 3 0 5
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 48 6 0 8
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 9 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 3 2 0 5
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 9 0 0 7
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 1 0 4
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 5 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 7 1 0 4
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 25 0 1 4
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 5 0 8
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 8 1 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 14 17 0 6
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 6 9 0 12
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 179 1519 2 29
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 144 78 5 36
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 291 715 0 35
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 18 5 1 6
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 34 14 0 12
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 4
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 6 4 0 5
Satilatlas britteni (Jackson, 1913) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 19 8 0 15
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 3 1 0 4
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 52 49 0 20
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 2 0 3
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 14 15 0 14
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 4 0 4
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 2 11 0 4
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 41 9 0 10
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 3 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 6 3 0 6
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 334 42 0 23
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1118 305 1 38
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 51 20 13 17
Arctosa perita (Latreille, 1799) 5 1 0 3
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 1 0 4
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 10 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 36 5 0 9
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 68 20 0 12
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 102 13 6 22
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 3170 678 98 52
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2386 380 65 60
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 941 167 19 52
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 18 15 7 21
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 24 6 0 12
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 48 32 1 18
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 127 56 0 20
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 201 72 3 33
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 316 26 4 50
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 752 107 1 43
Trochosa terricola Thorell, 1856 28 5 0 14
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 38 4 0 13
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 25 11 0 14
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 2 0 2 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Attulus caricis (Westring, 1861) 2 1 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 128 110 15 53
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 116 135 7 34
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 5 0 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 157 13 3 22
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 44 5 2 15
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 83 14 3 20
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 4 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 10 1 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 3 0 2
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 2 0 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 3 0 2
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 5 2 0 4
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 0 5 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 0 5 0 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 19 1 0 3
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 4 0 5
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 3 13 0 9
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 6 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 1 4 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 2 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 5 0 2
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 2 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 34 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 5 2 0 2
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 0 0 1 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 19 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 3 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 3 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 7 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 8 7 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 4 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 2 0 3
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 6 4 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 3 0 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 48 1 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 1 0 4
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 6 3 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 3 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 11 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 3 0 3
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) 2 2 0 2
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 7 12 2 5
Macrargus rufus (Wider, 1834) 10 15 0 7
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 2 0 3
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 7 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 38 55 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 0 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 5 0 3
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 4 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 19 27 0 5
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 5 0 5
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 3 0 2
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 1 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 2 1 0 3
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 2 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 2 0 2
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 1 1 0 1
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 1 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 2 2 0 4
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 7 0 5
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 2 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 11 0 7
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 20 19 0 7
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 5 8 0 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 134 34 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 12 17 1 3
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 41 7 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 88 22 0 8
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 14 3 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 20 1 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 25 13 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 1 0 2
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 1 1 3
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Attulus caricis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 5 4 4
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 2 0 4
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 3 0 3
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 42 20 0 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 1 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 5 0 6
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 3 3 0 3
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 3 1 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 2
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 2 7 1 6
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 5 0 0 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 2 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 2 2 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 7 0 4
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 2 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 3 9 0 8
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 3 5 0 4
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 5 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 2 0 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 2 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 3 0 4
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 3 0 4
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 1 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 2 1 4
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 1 0 2
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 2 1 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 8 1 4
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 11 0 5
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 10 16 0 7
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 2 4 0 5
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 5 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 3 10 0 6
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 3 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 1 1 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 6 7 0 7
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 3 2 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 5 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 5 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 5 0 6
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 2 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 3 0 3
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 13 5 0 4
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 2 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 4 0 3
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 5 0 2
Macrargus rufus (Wider, 1834) 17 19 0 7
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 1 0 2
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 4 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 4 14 0 4
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 13 0 7
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 9 0 2
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 1 3 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 16 0 3
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 1 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Porrhomma campbelli F. O. Pickard-Cambridge, 1894 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 39 68 0 13
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 5 0 3
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 3 2 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 5 2 0 2
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 9 0 5
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 21 21 0 8
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 5 0 3
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 1 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 8 2 0 4
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 4 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 9 0 4
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 7 10 0 5
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 4 9 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 9 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 8 9 0 6
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 2 2 0 3
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 0 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 1 2 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 4
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 5 0 4
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 4 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 2 0 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 2 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 5 0 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 3 6 0 2
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 4 0 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 1 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 5 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 4 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 5 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 6 3 0 5
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 1 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus kempeleni Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 2 0 3
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 5 2 0 5
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 1 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 3 2 0 5
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 3 2 0 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 4 3 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 1 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 4 0 5
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 1 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 3 2 0 4
Clubiona germanica Thorell, 1871 2 1 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 3 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 5 6 0 5
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 7 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 0 8 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 1 11 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 2 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 10 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 4 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 3 3 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 2 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 4 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 5 4 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 13 0 3
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 4 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 5 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 11 0 6
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 2 3 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 4 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 3 10 0 7
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 9 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 11 13 0 5
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 5 15 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 6 8 0 3
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 5 0 3
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 0 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 17 50 0 11
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 7 0 2
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 2 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 1 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 3 7 0 3
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 2 2 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 5 0 3
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 13 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 0 7 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 2 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 1 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 6 0 7
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 0 2 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 14 1 0 8
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 28 8 0 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 5 6 0 6
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 2 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 3 0 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 7 7 0 8
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 4 5 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 8 8 0 7
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 4 0 5
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 7 0 0 3
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 7 12 0 6
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 4 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 0 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 7 0 6
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 2
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 3 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 2 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 2
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 3 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 6 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 5 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 1 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 10 3 0 2
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 4 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Žlutá miskaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 2 0 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2576 použitých nálezů)
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 20 2 0 9
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 2
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 5 5 0 5
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 133 63 2 25
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 25 16 0 6
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 78 302 0 10
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 4 1 0 5
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 32 7 0 11
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 2 0 5
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 8 8 0 10
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 8 11 0 5
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 5 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 16 6 0 8
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 16 3 0 4
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 33 6 0 11
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 37 45 0 20
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 1 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 420 34 0 27
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 61 4 0 17
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 44 6 0 5
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 9 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 1 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 5 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 0 0 3
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 5 0 4
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 7 1 0 4
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 24 0 1 3
Metopobactrus prominulus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 2 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 0 0 2
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 2 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 6 0 7
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 178 1518 2 27
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 36 23 5 26
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 139 348 0 19
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pelecopsis parallela (Wider, 1834) 18 5 1 6
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 30 14 0 10
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 2 0 2
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 13 6 0 10
Silometopus reussi (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 2 1 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 42 41 0 13
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 1 1 0 2
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 2 4 0 4
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 40 6 0 9
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 5 1 0 3
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 2 2 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 55 5 0 10
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 441 54 1 20
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 51 20 13 17
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 2 0 4
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 11 5 0 7
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 0 0 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 76 12 6 17
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 1149 119 24 26
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1081 191 56 35
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 541 81 7 32
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 14 15 5 16
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 5 1 0 5
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 35 30 1 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 22 29 0 14
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 131 53 3 25
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 257 15 0 35
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 708 104 1 29
Trochosa terricola Thorell, 1856 6 0 0 4
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 32 3 0 7
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 13 10 0 9
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 0 0 2 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 2 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 114 98 12 37
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 24 34 3 20
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 0 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 96 11 1 15
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 24 2 0 6
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 13 5 1 9
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 3 0 3
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 12 0 7
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 2 0 3
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 2 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 6 5 0 6
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 1 2
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 1 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 7 0 6
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 5 0 4
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 6 11 0 11
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 3 6 0 5
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 4 0 5
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 5 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 2 1 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 4 2 0 3
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 5 0 5
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 3
Clubiona subsultans Thorell, 1875 2 3 0 5
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Clubiona trivialis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 3 4 0 4
Dictyna pusilla Thorell, 1856 5 4 0 3
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 3 0 1
Lathys heterophthalma Kulczyński, 1891 0 2 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 8 3 1 5
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 6 3 0 5
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 0 0 1 1
Zelotes clivicola (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Cryphoeca silvicola (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 1
Hahnia helveola Simon, 1875 1 19 0 8
Hahnia ononidum Simon, 1875 1 1 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 7 31 0 9
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 1 1 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 1 0 1
Asthenargus helveticus Schenkel, 1936 0 1 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 2 5 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 6 0 4
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 2 0 2
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 4 0 2
Centromerus silvicola (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 3 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 2 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 3 11 0 7
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 5 3 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 6 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 2 5 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 2 0 4
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 2 4 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gongylidiellum edentatum Miller, 1951 0 0 0 1
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 9 0 7
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 10 0 7
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 4 0 2
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 6 7 0 6
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 3 1 0 3
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) 1 0 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 9 0 5
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 2 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 9 13 0 4
Macrargus rufus (Wider, 1834) 24 31 0 13
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 1 0 2
Maso sundevalli (Westring, 1851) 1 7 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 5 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 12 25 0 9
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 2 13 0 8
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 13 0 6
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene peltata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 3 3 0 3
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Oedothorax agrestis (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 1 0 2
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 0 2 0 2
Pelecopsis radicicola (L. Koch, 1872) 1 7 0 3
Porrhomma campbelli F. O. Pickard-Cambridge, 1894 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 47 80 0 13
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 2 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 2 9 0 4
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 1 5 0 6
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 2 1 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 6 15 0 8
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 20 15 0 5
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 2 0 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 2
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 3 3 0 4
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 5 3 0 6
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Alopecosa aculeata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Alopecosa inquilina (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 3 0 3
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 1 0 2
Arctosa perita (Latreille, 1799) 5 1 0 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 7 12 0 8
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 9 2 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 12 0 5
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 3 5 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 0 1 7 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 1 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 2 5 0 5
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 5 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 2 0 3
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 7 5 0 7
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 2 1 5
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 6 0 7
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 1 1 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 6 2 0 7
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 3 1 0 4
Dendryphantes hastatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 22 5 0 11
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 7 0 5
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 2 0 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 3 0 3
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 3 0 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 4 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 4 0 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 8 11 0 7
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 3 0 3
Tetragnatha montana Simon, 1874 4 7 0 6
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 1 1 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 8 0 6
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 3 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 3 1 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 5 6 0 3
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 4 4 0 4
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Diaea livens Simon, 1876 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 2 0 0 2
Xysticus audax (Schrank, 1803) 2 0 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 1 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Xysticus kempeleni Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 2 0 3
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 4 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 8 0 0 4
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 6 0 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 3 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 26 10 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita bicolor (Blackwall, 1833) 105 92 0 7
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 4 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 11 2 0 3
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 2 0 0 2
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 44 22 0 15
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 241 19 0 18
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 44 6 0 11
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 2 2 0 2
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 4 0 0 4
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 2 1 0 2
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 3 0 5
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 125 342 0 11
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 0 0 1
Styloctetor compar (Westring, 1861) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 9 5 0 4
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 13 15 0 13
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 275 37 0 11
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 673 249 0 15
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 25 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 11 3 0 3
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2008 556 72 20
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 869 122 2 14
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 381 83 12 14
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 2 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 39 8 4 13
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 14 1 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 17 5 0 7
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 9 0 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 6 7 1 7
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 92 101 4 14
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 20 3 2 9
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 70 9 2 11
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 9 0 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 2
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 3 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 1 0 4
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 2 1 0 3
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Larinioides cornutus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 3 2 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 2 0 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 3 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 2 1 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 3 1 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 2 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 2 0 3
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 4 0 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 28 1 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 3 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 1 2 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 8 0 3
Hahnia helveola Simon, 1875 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 0 1 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 0 3 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 2 0 4
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 9 5 0 5
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 4 3 0 4
Erigone atra Blackwall, 1833 54 6 0 5
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 9 1 0 3
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 5 4 0 4
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 5 0 3
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 6 0 3
Hypomma fulvum (Bösenberg, 1902) 1 2 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 3 6 0 7
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 5 9 0 3
Macrargus rufus (Wider, 1834) 6 6 0 4
Maso sundevalli (Westring, 1851) 3 5 0 5
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 1 0 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 7 1 0 5
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 3 0 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 3 1 0 4
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 11 0 6
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 3 0 3
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 2 0 3
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 7 3 0 5
Trichopternoides thorelli (Westring, 1861) 0 2 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 1 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 1 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 2 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 10 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 52 20 0 7
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 191 79 0 13
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 6 6 0 6
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 4 3 0 2
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 26 3 0 4
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 130 8 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 69 12 0 6
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 20 3 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 9 0 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 9 2 0 5
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 3 2 0 3
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 2 0 4
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 13 1 0 7
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 10 4 0 6
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 35 9 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 2 4 0 6
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 4 5 0 2
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 6 7 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 3 2 0 4
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 6 0 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 0 2 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 11 0 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 1 6 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 4 0 0 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 5 2 0 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 1 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 3 0 2
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 2 3 0 3
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 1 0 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona germanica Thorell, 1871 0 3 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 2 0 2
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 4 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 1 0 1
Gnaphosa nigerrima L. Koch, 1877 5 2 0 4
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 3 13 1 6
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 2 0 2
Hahnia helveola Simon, 1875 1 5 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 4 3 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 1 0 0 1
Aphileta misera (O. Pickard-Cambridge, 1882) 3 8 0 6
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 4 0 3
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Centromerus arcanus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 16 18 0 6
Centromerus levitarsis (Simon, 1884) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 2 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 5 2 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Ceratinella scabrosa (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Cnephalocotes obscurus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Drepanotylus uncatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella ignobilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 16 0 4
Gongylidiellum latebricola (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 2 0 2
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 1 1 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 3 2 2
Maro minutus O. Pickard-Cambridge, 1907 1 0 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 1 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Notioscopus sarcinatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 14 34 0 8
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 0 3 0 3
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 30 49 0 9
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 1 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 5 0 5
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 1 0 0 1
Tiso vagans (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 3 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria cuspidata Blackwall, 1833 4 17 0 7
Walckenaeria kochi (O. Pickard-Cambridge, 1873) 1 5 0 3
Walckenaeria nodosa O. Pickard-Cambridge, 1873 1 3 0 2
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 3 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 4 2 0 2
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 6 3 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 10 10 0 9
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 10 0 2 6
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 10 10 0 6
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 64 46 0 11
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 12 14 0 7
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 21 3 0 5
Trochosa terricola Thorell, 1856 22 11 0 3
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 3 0 2 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 3 4 0 4
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 2 1 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 10 7 1 8
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 1 1 0 2
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 1 4 0 3
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 3 0 0 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 3 2 0 2
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 5 0 4
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 0 0 2
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 6 0 0 2
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 13 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 2 0 3
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 6 2 0 6
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 2 0 0 2
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 34 9 1 4
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 71 3 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 4 0 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 3 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 1
Oedothorax fuscus (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Oedothorax gibbosus (Blackwall, 1841) 108 54 0 9
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 27 25 0 5
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 4 0 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Satilatlas britteni (Jackson, 1913) 1 0 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 1 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 23 1 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 5 1 2 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 260 11 7 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 13 1 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 128 30 2 5
Pirata piscatorius (Clerck, 1757) 20 22 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 21 4 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 6 0 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 21 0 0 4
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 3 1 0 2
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 8 9 1 7
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Enoplognatha caricis (Fickert, 1876) 1 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 56 1 2 4
PísčinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 2 0 2
Hypsosinga heri (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona subsultans Thorell, 1875 1 0 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 1 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 1 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 2 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 1 0 1
Kaestneria dorsalis (Wider, 1834) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 1 0 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 4 5 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 0 2 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Tapinocyba biscissa (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 6 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 2 2 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 3 3 0 3
Zora silvestris Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 0 1 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 4 0 0 1
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Theridion pictum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria domestica (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 3 0 2
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 2 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 1 0 2 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Megalepthyphantes nebulosus (Sundevall, 1830) 1 7 0 2
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 2 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 3 6 0 4
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 2 6 0 4
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 0 1 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 4 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 2 0 1
Silometopus elegans (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 1 0 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus quadratus Clerck, 1757 2 0 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 4 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 3 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 7 0 3
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hylyphantes graminicola (Sundevall, 1830) 9 4 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 8 7 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 34 51 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 5 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 3 0 1
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 3 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 5 0 1
Robertus neglectus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Tapinopa longidens (Wider, 1834) 1 3 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 5 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 9 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 1 1
Bučiny nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 2 0 1
Macrargus rufus (Wider, 1834) 0 3 0 1
Tapinocyba affinis Lessert, 1907 0 2 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 18 0 0 1
Larinioides sclopetarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Zygiella atrica (C. L. Koch, 1845) 2 6 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Rostlinstvo vodní hladinySamciSamiceMláďataNálezy
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 6 1 0 1
Dolomedes fimbriatus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 2 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 3 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 0 2 3 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 1 1
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy