Kvadráty: 7266
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 13× 14×
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinioides ixobolus Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) Není ohrožený
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Leviellus stroemi Leviellus stroemi (Thorell, 1870) Ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený
Cheliferidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dactylochelifer latreillii Dactylochelifer latreillii (Leach, 1817)
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona juvenis Clubiona juvenis Simon, 1878 Kriticky ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 11×
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Argenna patula Argenna patula (Simon, 1874) Kriticky ohrožený
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Argyroneta aquatica Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) Ohrožený
Brigittea civica Brigittea civica (Lucas, 1850) Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera hungarica Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 10×
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Haplodrassus minor Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) Silně ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 11×
Zelotes apricorum Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) Téměř ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Hahnia pusilla Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 Není ohrožený
Hahniharmia picta Hahniharmia picta (Kulczyński, 1897) Kriticky ohrožený
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 11× 13×
Agyneta saxatilis Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) Není ohrožený
Allomengea vidua Allomengea vidua (L. Koch, 1879) Téměř ohrožený
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus crassiceps Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes gracilis Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus leruthi Centromerus leruthi Fage, 1933 Silně ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10×
Ceratinella brevipes Ceratinella brevipes (Westring, 1851) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11× 13×
Donacochara speciosa Donacochara speciosa (Thorell, 1875) Téměř ohrožený
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený
Entelecara omissa Entelecara omissa O. Pickard-Cambridge, 1903 Kriticky ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonella hiemalis Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium rubellum Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Gongylidiellum murcidum Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 Ohrožený
Gongylidiellum vivum Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) Téměř ohrožený
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Kaestneria pullata Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) Ohrožený
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Lophomma punctatum Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Microlinyphia impigra Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Mioxena blanda Mioxena blanda (Simon, 1884) Téměř ohrožený
Moebelia penicillata Moebelia penicillata (Westring, 1851) Není ohrožený
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Oedothorax retusus Oedothorax retusus (Westring, 1851) Není ohrožený
Ostearius melanopygius Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Panamomops latifrons Panamomops latifrons Miller, 1959 Nezvěstný
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený
Porrhomma montanum Porrhomma montanum Jackson, 1913 Ohrožený
Porrhomma oblitum Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma pallidum Porrhomma pallidum Jackson, 1913 Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Pseudomaro aenigmaticus Pseudomaro aenigmaticus Denis, 1966 Téměř ohrožený
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tallusia experta Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichoncus affinis Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 Ohrožený
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria cucullata Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria nudipalpis Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) Není ohrožený
Walckenaeria obtusa Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Walckenaeria vigilax Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Liocranoeca striata Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) Téměř ohrožený
Scotina celans Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa taeniata Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený 10×
Arctosa perita Arctosa perita (Latreille, 1799) Silně ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pardosa maisa Pardosa maisa Hippa & Mannila, 1982 Kriticky ohrožený
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený
Pardosa paludicola Pardosa paludicola (Clerck, 1757) Ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pirata tenuitarsis Pirata tenuitarsis Simon, 1876 Téměř ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Ero cambridgei Ero cambridgei Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora parallela Zora parallela Simon, 1878 Silně ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Egaenus convexus Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835)
Lacinius dentiger Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848)
Lacinius horridus Lacinius horridus (Panzer, 1794)
Opilio saxatilis Opilio saxatilis (C. L. Koch, 1839)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 15× 16×
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus buchari Philodromus buchari Kubcová, 2004 Téměř ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus margaritatus Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) Ohrožený
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený
Rhysodromus histrio Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) Silně ohrožený
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Thanatus striatus Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 Téměř ohrožený
Tibellus maritimus Tibellus maritimus (Menge, 1875) Ohrožený
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Attulus saltator Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) Ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Leptorchestes berolinensis Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený
Marpissa pomatia Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) Silně ohrožený
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Mendoza canestrinii Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) Silně ohrožený
Myrmarachne formicaria Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený
Neon valentulus Neon valentulus Falconer, 1912 Ohrožený
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Phlegra cinereofasciata Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) Silně ohrožený
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 15× 16×
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera aperta Talavera aperta (Miller, 1971) Téměř ohrožený
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001+
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Tetragnatha shoshone Tetragnatha shoshone Levi, 1981 Není ohrožený
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Asagena meridionalis Asagena meridionalis Kulczyński, 1894 Nezvěstný
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Dipoena nigroreticulata Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) Silně ohrožený
Enoplognatha mordax Enoplognatha mordax (Thorell, 1875) Kriticky ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Euryopis quinqueguttata Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený
Neottiura suaveolens Neottiura suaveolens (Simon, 1880) Ohrožený
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Rugathodes instabilis Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Theridion hemerobium Theridion hemerobium Simon, 1914 Není ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 10× 11×
Theridiosomatidae 0-19001901-19501951-20002001+
Theridiosoma gemmosum Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) Téměř ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Heriaeus graminicola Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) Téměř ohrožený
Heriaeus oblongus Heriaeus oblongus Simon, 1918 Silně ohrožený
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 11×
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Tmarus stellio Tmarus stellio Simon, 1875 Silně ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (874 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 0 0 2
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 3 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 3 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 2 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 8 1 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 19 11 0 8
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 26 5 0 4
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 39 10 0 5
Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) 13 0 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 8 1 0 3
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 46 21 0 5
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 2 0 0 2
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 16 0 6
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 1 0 3
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 19 7 0 1
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Centromerus leruthi Fage, 1933 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 4 0 6
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 0 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 15 28 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Entelecara omissa O. Pickard-Cambridge, 1903 3 0 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 0 0 0 2
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 0 0 2
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 0 0 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 1 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Panamomops latifrons Miller, 1959 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 34 3 0 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 6 11 0 1
Porrhomma montanum Jackson, 1913 0 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 2
Pseudomaro aenigmaticus Denis, 1966 2 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 2
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 276 18 0 4
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 19 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 4 6 6 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 95 17 2 3
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 6 0 4
Pardosa maisa Hippa & Mannila, 1982 11 0 3 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 20 37 0 4
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 70 21 10 6
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 0 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 1 4
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 17 8 5 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 74 22 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 0 3
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 2 2 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 2 0 4
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 0 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 1 0 3
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 3
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 19 12 1 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 2
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 0 0 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 0 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 0 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 37 2 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 19 6 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 2
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 5 5 5
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 2 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 3
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 4 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 0 5
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 14 5 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 6
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 0 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 2
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 3 2 0 1
Hahniharmia picta (Kulczyński, 1897) 0 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 11
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 0 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 0 0 6
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 0 0 6
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 0 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 0 0 3
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 5
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 0 10 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 5
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 8
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 0 3
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 0 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 10 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 0 0 4
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 1 0 1
Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) 7 6 4 8
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 0 1
Asagena meridionalis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 2
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 0 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 0 2 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 3 0 3
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 9
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 1
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 3 2 0 1
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 5 0 3
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 2 0 2
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona juvenis Simon, 1878 3 9 0 6
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 2 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 10 0 5
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 0 0 1
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 2 4 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 1 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 2 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 4 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 6 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 5 17 1 5
Erigone atra Blackwall, 1833 5 10 0 4
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 2 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 2 0 0 2
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 1 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 5 0 3
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 4 4 0 4
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 2 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 1 9 0 3
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 4 2 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 5 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 2 0 2
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 2 1
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 0 4 0 2
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 1 0 0 2
Opilio saxatilis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) 1 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 2 0 0 1
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 2 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 2 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 0 1 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 10 0 0 3
Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) 0 1 0 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 1 1 3
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 1 1 1 3
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha mordax (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 3 16 0 3
Heriaeus oblongus Simon, 1918 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 4 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Nárazová pastSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 6 9 0 12
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 5 1 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 4 0 5
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 4 0 5
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 3 0 4
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 4 7 0 8
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 5 0 11
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 6 0 0 5
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 3 0 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 3
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 14 5 0 15
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 2 1 0 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 7 0 8
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 8 5 0 12
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 5 0 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 2
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 4 2 0 6
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 5 0 0 5
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 3 1 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 7 3 0 9
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 3 0 0 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Tmarus stellio Simon, 1875 2 0 0 2
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Argenna patula (Simon, 1874) 0 1 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 4 0 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 1 0 1 2
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Dactylochelifer latreillii (Leach, 1817) 0 1 0 1
Hahniharmia picta (Kulczyński, 1897) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 0 1 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Zora parallela Simon, 1878 0 0 0 1
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 2 0 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 1 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa maisa Hippa & Mannila, 1982 1 0 3 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 1 0 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (874 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 5
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 6 9 0 13
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 3 2 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 0 0 2
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 0 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 6 5 6
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 5 1 0 4
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 2
Clubiona juvenis Simon, 1878 2 4 0 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 6 0 6
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 4 0 5
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 2 0 3
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 2 0 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 1 3 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 2 4 0 6
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 4 7 0 8
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 6
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 0 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 1 0 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 1 2 0 3
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 6
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 1 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 3
Hahniharmia picta (Kulczyński, 1897) 0 1 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 0 0 2
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 8 9 0 12
Agyneta saxatilis (Blackwall, 1844) 0 0 0 1
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 6 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 2 0 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 5
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 2
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 11
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 2 4 0 3
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 6 0 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 1 10 0 3
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 3 0 2
Erigonella hiemalis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 1 1 0 1
Gongylidiellum vivum (O. Pickard-Cambridge, 1875) 3 0 0 3
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 0 0 0 3
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 2 0 3
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 2
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 3 0 7
Moebelia penicillata (Westring, 1851) 2 0 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 2
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 1 0 7
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 0 1 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 5 0 3
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 3 1 0 2
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 3
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 3 0 0 4
Trichoncus affinis Kulczyński, 1894 0 0 0 3
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 0 0 0 3
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 2
Walckenaeria cucullata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 4 0 0 6
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 6
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 0 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 0 1 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 1 0 2
Arctosa perita (Latreille, 1799) 0 0 10 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 0 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 5
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 8
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 3 0 5
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 2 0 2 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 14 5 0 15
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 2 1 2
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 3
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 2 1 0 3
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 2 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 3 10 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 2 5
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 2 7 0 8
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Marpissa radiata (Grube, 1859) 8 0 0 2
Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) 7 6 4 8
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 0 0 1 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 9 6 0 15
Synageles venator (Lucas, 1836) 1 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 0 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 5 0 0 4
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Asagena meridionalis Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 5
Dipoena nigroreticulata (Simon, 1880) 2 0 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 3 0 0 3
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 4 2 0 6
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 5 0 0 6
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 3
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 0 0 2 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 3 1 0 5
Theridion varians Hahn, 1833 7 3 0 10
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 2 0 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 3 3 0 6
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 2
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 9
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 2
Tmarus stellio Simon, 1875 2 0 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 3 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 4 0 3
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Dactylochelifer latreillii (Leach, 1817) 0 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 1 2 0 2
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Clubiona juvenis Simon, 1878 1 5 0 4
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 9 0 8
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 2 0 2
Argyroneta aquatica (Clerck, 1757) 1 1 0 4
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 14 5 0 3
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 0 0 0 1
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 0 0 1
Allomengea vidua (L. Koch, 1879) 0 0 0 2
Araeoncus crassiceps (Westring, 1861) 0 0 0 1
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 2
Bathyphantes gracilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 0 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Ceratinella brevipes (Westring, 1851) 0 0 0 1
Donacochara speciosa (Thorell, 1875) 5 15 1 6
Entelecara omissa O. Pickard-Cambridge, 1903 3 0 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 3 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 3
Gongylidiellum murcidum Simon, 1884 0 0 0 2
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 0 1 0 3
Kaestneria pullata (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 3
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 4 2 2
Lophomma punctatum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Microlinyphia impigra (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax retusus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 0 0 1
Porrhomma oblitum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 3 0 3
Tallusia experta (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Walckenaeria nudipalpis (Westring, 1851) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 1 1 0 2
Walckenaeria vigilax (Blackwall, 1853) 0 0 0 1
Liocranoeca striata (Kulczyński, 1882) 0 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 2
Pardosa maisa Hippa & Mannila, 1982 2 0 6 3
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 3
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Pirata tenuitarsis Simon, 1876 0 1 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 0 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 0 0 0 2
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Ero cambridgei Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Thanatus striatus C. L. Koch, 1845 2 2 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 3 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa pomatia (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 2 1 0 3
Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) 0 1 0 1
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 1 0 3
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 2 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha shoshone Levi, 1981 1 1 1 4
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 1 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 1
Rugathodes instabilis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Theridion hemerobium Simon, 1914 3 16 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Theridiosoma gemmosum (L. Koch, 1877) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 2 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
SlaniskaSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Argenna patula (Simon, 1874) 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 3 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 1 0 0 1
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 3 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 8 1 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 19 11 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 26 5 0 4
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 39 10 0 4
Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) 13 0 0 4
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 8 1 0 3
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 0 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 46 21 0 5
Zelotes apricorum (L. Koch, 1876) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 16 0 6
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 1 0 3
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 276 18 0 3
Alopecosa taeniata (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 19 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 5 8 6 4
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 95 17 2 3
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 2 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 2 3 0 2
Pardosa maisa Hippa & Mannila, 1982 10 0 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 20 36 0 4
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 70 21 10 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 0 1 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 17 8 5 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 74 22 0 3
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 4 1 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 5 4 0 3
Tibellus maritimus (Menge, 1875) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 4 2 0 4
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 1 1 0 1
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 3 0 0 1
Neon valentulus Falconer, 1912 1 0 0 1
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 1 0 3
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 19 12 1 5
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Enoplognatha mordax (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 1 0 2 3
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 17 4 0 5
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 0 0 2
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Hahnia pusilla C. L. Koch, 1841 22 9 0 2
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 0 0 0 1
Centromerus leruthi Fage, 1933 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 15 28 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 0 0 0 2
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Gonatium rubellum (Blackwall, 1841) 0 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 0 0 1
Panamomops latifrons Miller, 1959 0 0 0 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 6 11 0 1
Porrhomma montanum Jackson, 1913 0 0 0 1
Porrhomma pallidum Jackson, 1913 0 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 1
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 0 0 1
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 0 0 0 1
Walckenaeria obtusa Blackwall, 1836 0 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 0 0 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 0 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 0 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 0 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 37 2 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 1 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Těžebny písku a jiných nezpevněných horninSamciSamiceMláďataNálezy
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 3 2 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa perita (Latreille, 1799) 1 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 1 0 1
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 0 3 0 1
Rhysodromus histrio (Latreille, 1819) 1 0 0 1
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 0 1 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 0 1
Marpissa radiata (Grube, 1859) 0 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 0 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 1 0 1
MočálySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 6 0 1
Pardosa paludicola (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Zora parallela Simon, 1878 0 0 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 0 1 0 1
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 2 0 1
Mioxena blanda (Simon, 1884) 0 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 1 1 0 1
Pseudomaro aenigmaticus Denis, 1966 2 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides ixobolus (Thorell, 1873) 1 1 0 1
Brigittea civica (Lucas, 1850) 1 2 4 1
Opilio saxatilis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 1 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 0 1 1
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 1 0 0 1
PísčinySamciSamiceMláďataNálezy
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Ostearius melanopygius (O. Pickard-Cambridge, 1880) 0 0 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 0 0 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 34 3 0 1
Zahradnicky utvářené zahrady a parkySamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus margaritatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 1 0 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy