Kvadráty: 7165
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Eratigena agrestis Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 10×
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 13×
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 10×
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Hypsosinga pygmaea Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) Téměř ohrožený
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený
Larinia elegans Larinia elegans Spassky, 1939
Larinioides patagiatus Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený
Leviellus thorelli Leviellus thorelli (Ausserer, 1871) Kriticky ohrožený
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 22× 28×
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 10×
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001+
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený
Atypus muralis Atypus muralis Bertkau, 1890 Silně ohrožený
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Cheiracanthium effossum Cheiracanthium effossum Herman, 1879 Ohrožený
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Cheiracanthium mildei Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený
Cheiracanthium virescens Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) Téměř ohrožený
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001+
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený
Clubiona diversa Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 Téměř ohrožený
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený
Clubiona marmorata Clubiona marmorata L. Koch, 1866 Ohrožený
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený
Porrhoclubiona genevensis Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001+
Altella biuncata Altella biuncata (Miller, 1949) Silně ohrožený
Archaeodictyna minutissima Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) Kriticky ohrožený
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený
Lathys stigmatisata Lathys stigmatisata (Menge, 1869) Ohrožený 11× 12×
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001+
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený
Dysdera hungarica Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 27× 39×
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001+
Eresus hermani Eresus hermani Kovács, Prazsák, Eichardt, Vári & Gyurkovics, 2015 Kriticky ohrožený
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 14× 21×
Eresus moravicus Eresus moravicus Řezáč, 2008 Kriticky ohrožený 10×
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený
Callilepis nocturna Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) Ohrožený
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený
Civizelotes gracilis Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) Silně ohrožený
Civizelotes pygmaeus Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) Ohrožený 25× 30×
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 10×
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 67× 11× 78×
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 12×
Drassyllus pumilus Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 28× 28×
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Drassyllus villicus Drassyllus villicus (Thorell, 1875) Ohrožený 11× 12×
Drassyllus vinealis Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) Kriticky ohrožený
Gnaphosa lucifuga Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 13× 22×
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 30× 32×
Gnaphosa montana Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) Ohrožený
Gnaphosa opaca Gnaphosa opaca Herman, 1879 Ohrožený 31× 35×
Haplodrassus dalmatensis Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 11× 19×
Haplodrassus minor Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) Silně ohrožený
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 54× 10× 65×
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Haplodrassus umbratilis Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Micaria dives Micaria dives (Lucas, 1846) Silně ohrožený
Micaria formicaria Micaria formicaria (Sundevall, 1831) Ohrožený
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 20× 21×
Micaria pulicaria Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) Není ohrožený
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený
Scotophaeus scutulatus Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Sosticus loricatus Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) Není ohrožený
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 23× 10× 33×
Zelotes atrocaeruleus Zelotes atrocaeruleus (Simon, 1878) Kriticky ohrožený
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 25× 10× 35×
Zelotes erebeus Zelotes erebeus (Thorell, 1871) Ohrožený
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 38× 46×
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 26× 26×
Zelotes segrex Zelotes segrex (Simon, 1878) Kriticky ohrožený 17× 17×
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001+
Antistea elegans Antistea elegans (Blackwall, 1841) Téměř ohrožený
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 11× 20×
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený
Agyneta fuscipalpa Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) Silně ohrožený
Agyneta mollis Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) Téměř ohrožený
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 39× 29× 68×
Agyneta simplicitarsis Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) Kriticky ohrožený 10× 10×
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Bathyphantes approximatus Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Bathyphantes nigrinus Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) Není ohrožený
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený
Centromerita concinna Centromerita concinna (Thorell, 1875) Není ohrožený
Centromerus capucinus Centromerus capucinus (Simon, 1884) Silně ohrožený 26× 26×
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený
Centromerus piccolo Centromerus piccolo Weiss, 1996
Centromerus semiater Centromerus semiater (L. Koch, 1879) Silně ohrožený
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 10×
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 11× 17×
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený
Entelecara erythropus Entelecara erythropus (Westring, 1851) Není ohrožený
Entelecara flavipes Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 13× 14×
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený
Erigonoplus jarmilae Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) Ohrožený
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Gonatium paradoxum Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) Téměř ohrožený
Heterotrichoncus pusillus Heterotrichoncus pusillus (Miller, 1958) Nezvěstný
Hypomma bituberculatum Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) Není ohrožený
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený
Ipa keyserlingi Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) Ohrožený
Ipa terrenus Ipa terrenus (L. Koch, 1879) Kriticky ohrožený
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Maso sundevalli Maso sundevalli (Westring, 1851) Není ohrožený
Megalepthyphantes pseudocollinus Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 Téměř ohrožený
Micrargus subaequalis Micrargus subaequalis (Westring, 1851) Není ohrožený
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 10×
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený
Minyriolus pusillus Minyriolus pusillus (Wider, 1834) Není ohrožený
Nematogmus sanguinolentus Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) Ohrožený 11× 11×
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený
Neriene montana Neriene montana (Clerck, 1757) Není ohrožený
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 12×
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 10× 10×
Panamomops fagei Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený
Pelecopsis mengei Pelecopsis mengei (Simon, 1884) Silně ohrožený
Pocadicnemis pumila Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) Není ohrožený
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Porrhomma microps Porrhomma microps (Roewer, 1931) Není ohrožený
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený 10× 17×
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 16× 18×
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 14× 14×
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 12×
Tenuiphantes tenuis Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) Není ohrožený
Theonina cornix Theonina cornix (Simon, 1881) Ohrožený
Thyreosthenius parasiticus Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) Není ohrožený
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený
Trichoncus auritus Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) Ohrožený
Trichoncus hackmani Trichoncus hackmani Millidge, 1955 Silně ohrožený
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 12× 14×
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený
Walckenaeria dysderoides Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) Není ohrožený
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený
Walckenaeria mitrata Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) Není ohrožený
Walckenaeria unicornis Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 Téměř ohrožený
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001+
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 48× 55×
Apostenus fuscus Apostenus fuscus Westring, 1851 Není ohrožený
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený
Sagana rutilans Sagana rutilans Thorell, 1875 Silně ohrožený
Scotina celans Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001+
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 43× 45×
Alopecosa cursor Alopecosa cursor (Hahn, 1831) Silně ohrožený 11×
Alopecosa fabrilis Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 71× 24× 96×
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 35× 37×
Alopecosa solitaria Alopecosa solitaria (Herman, 1879) Silně ohrožený 12× 20×
Alopecosa striatipes Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) Kriticky ohrožený
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 31× 36×
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený
Arctosa leopardus Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) Ohrožený
Arctosa lutetiana Arctosa lutetiana (Simon, 1876) Ohrožený
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 16× 19×
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 11×
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14× 19×
Pardosa monticola Pardosa monticola (Clerck, 1757) Téměř ohrožený
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 11× 11×
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 30× 36×
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 21× 28×
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001+
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zora armillata Zora armillata Simon, 1878 Kriticky ohrožený
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 28× 30×
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený
Zora silvestris Zora silvestris Kulczyński, 1897 Není ohrožený
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 19× 21×
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Lacinius dentiger Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848)
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001+
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený
Philodromus emarginatus Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) Téměř ohrožený
Philodromus fuscomarginatus Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) Ohrožený
Philodromus marmoratus Philodromus marmoratus Kulczyński, 1891 Silně ohrožený
Philodromus poecilus Philodromus poecilus (Thorell, 1872) Kriticky ohrožený
Philodromus rufus Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený
Thanatus arenarius Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 10× 19×
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 23× 24×
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001+
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 10×
Pholcus phalangioides Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) Není ohrožený
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001+
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 22× 28×
Phrurolithus minimus Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 Ohrožený
Phrurolithus pullatus Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 Ohrožený 25× 34× 59×
Phrurolithus szilyi Phrurolithus szilyi Herman, 1879 Nezvěstný
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001+
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 13× 14×
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001+
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený
Attulus caricis Attulus caricis (Westring, 1861) Ohrožený
Attulus penicillatus Attulus penicillatus (Simon, 1875) Silně ohrožený
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Attulus saltator Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) Ohrožený
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený
Chalcoscirtus brevicymbialis Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 Ohrožený
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 12× 14×
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený
Heliophanus auratus Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 11× 20×
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 14× 11× 26×
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 11× 14× 25×
Leptorchestes berolinensis Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 13× 15×
Marpissa radiata Marpissa radiata (Grube, 1859) Ohrožený
Mendoza canestrinii Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) Silně ohrožený
Myrmarachne formicaria Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) Ohrožený
Pellenes nigrociliatus Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) Ohrožený 10×
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Philaeus chrysops Philaeus chrysops (Poda, 1761) Ohrožený 17× 16× 33×
Phlegra cinereofasciata Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) Silně ohrožený 14× 23×
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 12× 17×
Pseudeuophrys lanigera Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) Není ohrožený
Pseudeuophrys obsoleta Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený 24× 33×
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený
Synageles hilarulus Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) Silně ohrožený
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Talavera aperta Talavera aperta (Miller, 1971) Téměř ohrožený
Talavera milleri Talavera milleri (Brignoli, 1983) Silně ohrožený
Scytodidae 0-19001901-19501951-20002001+
Scytodes thoracica Scytodes thoracica (Latreille, 1802) Není ohrožený
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001+
Segestria bavarica Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 Ohrožený
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001+
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001+
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 18× 19×
Tetragnatha dearmata Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 Téměř ohrožený
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001+
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 10×
Euryopis laeta Euryopis laeta (Westring, 1861) Silně ohrožený
Lasaeola prona Lasaeola prona (Menge, 1868) Kriticky ohrožený
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 16× 17×
Neottiura suaveolens Neottiura suaveolens (Simon, 1880) Ohrožený
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený
Parasteatoda tepidariorum Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Robertus truncorum Robertus truncorum (L. Koch, 1872) Téměř ohrožený
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 10× 10×
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený
Steatoda grossa Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený
Steatoda triangulosa Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený
Theridion betteni Theridion betteni Wiehle, 1960 Téměř ohrožený
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001+
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 17× 17×
Cozyptila blackwalli Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) Ohrožený
Diaea livens Diaea livens Simon, 1876 Silně ohrožený
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený
Heriaeus oblongus Heriaeus oblongus Simon, 1918 Silně ohrožený 17× 23×
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 10×
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 32× 32×
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12×
Ozyptila pullata Ozyptila pullata (Thorell, 1875) Ohrožený
Ozyptila rauda Ozyptila rauda Simon, 1875 Kriticky ohrožený 12× 12×
Ozyptila scabricula Ozyptila scabricula (Westring, 1851) Ohrožený 15×
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený
Psammitis sabulosus Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) Ohrožený
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený
Xysticus acerbus Xysticus acerbus Thorell, 1872 Není ohrožený
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený
Xysticus kempeleni Xysticus kempeleni Thorell, 1872 Kriticky ohrožený
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 25× 31×
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený
Xysticus luctuosus Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) Není ohrožený
Xysticus marmoratus Xysticus marmoratus Thorell, 1875 Silně ohrožený
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001+
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený
Titanoeca tristis Titanoeca tristis L. Koch, 1872 Nezvěstný
Trogulidae 0-19001901-19501951-20002001+
Trogulus tricarinatus Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767)
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001+
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 15× 15×
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený

Fotografie

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (2957 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 23 3 3 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 6 1 2 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 2 2
Atypus affinis Eichwald, 1830 2 0 0 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 9 0 0 4
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 0 0 2
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 3 0 0 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 10 1 0 7
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 4 5 3
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 2 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 7 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 26 15 5 24
Eresus kollari Rossi, 1846 12 3 4 12
Eresus moravicus Řezáč, 2008 56 2 6 8
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 0 2
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 2 2 1 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 36 5 0 8
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 94 30 43 63
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 1 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 9 0 0 6
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 9 6 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 6 5 0 9
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 12 1 1 11
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 42 12 8 23
Gnaphosa opaca Herman, 1879 118 75 31 21
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 1 2
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 7 3 2 8
Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 48 23 41 54
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 24 3 18
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 15 10 4 22
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 3 0 6
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 29 10 4 24
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 16 10 0 7
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 43 27 0 32
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 38 28 0 25
Zelotes segrex (Simon, 1878) 23 23 0 12
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 17 4 1 8
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 7 2 0 7
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 4
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 6 0 8
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 48 38 1 39
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 9 5 0 10
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 6 0 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 24 0 0 9
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 135 51 3 24
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 15 3 0 6
Centromerus piccolo Weiss, 1996 12 3 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 1 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 13 12 0 8
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 4 1 0 4
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 11 5 0 6
Erigone atra Blackwall, 1833 23 7 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 12 2 0 8
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 2 0 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 4 6 0 8
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 6 9 0 9
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 9 0 4
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 2 0 0 2
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 0 1 0 1
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 2 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 16 29 0 3
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 9 13 0 8
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 6 7 0 9
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 1 2 0 2
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 10 5 0 9
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 12 6 2 16
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 37 10 0 14
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 8 3 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 8
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 2 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 5 1 0 4
Trichoncus hackmani Millidge, 1955 1 1 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 9 12 0 12
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 5 0 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 4 0 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 2 2 0 3
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 3
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 91 38 6 47
Apostenus fuscus Westring, 1851 96 6 0 5
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 3 1 0 3
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 122 31 73 43
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 10 1 0 6
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 158 68 169 70
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 43 5 9 34
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 10 1 1 11
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 63 7 16 31
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 3 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 8 0 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 23 12 0 4
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 60 18 10 11
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 2 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 36 34 0 31
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 54 6 0 22
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 7 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 2 3
Zora manicata Simon, 1878 36 29 7 24
Zora silvestris Kulczyński, 1897 2 1 0 3
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 13 0 1 9
Thanatus atratus Simon, 1875 33 5 3 18
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 4 0 1 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 6 6 0 6
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 11 17 2 20
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 3 4
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 2 2
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 0 2 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 2 2 0 3
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 4 0 4
Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) 0 3 0 2
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 1 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 2 4
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 12 2 3 9
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 3 1 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 1 4 10
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 14 17 1 5
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 5 10 6 16
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 2 5
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 1 1 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 17 19 11 18
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 1 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 4
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 1 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 13 4 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 1 0 3
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 8 1 9 15
Heriaeus oblongus Simon, 1918 2 3 6 10
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 43 16 16 32
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 10 0 0 2
Ozyptila rauda Simon, 1875 9 2 6 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 2 0 6
Xysticus acerbus Thorell, 1872 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 4 0 0 4
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 5 0 1 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 13 2 3 14
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 6 18 14
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 4
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 0 8
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 0 0 2
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 3 0 6
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 6 2 8
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 1 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 4 0 1 6
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 2 0 5
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 0 0 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 8 2 0 8
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 8 0 1 6
Larinia elegans Spassky, 1939 0 0 17 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 8 41 0 8
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 10 8 21 23
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 2 1 8
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 5 0 4
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 2
Cheiracanthium effossum Herman, 1879 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 2 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 4 0 4
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 2 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 5 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 3 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 4 4 0 6
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 4 0 0 3
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 4 5 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 2 1 0 4
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 6 0 3
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 7 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 17 10 0 5
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 0 2 0 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 10 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 4 0 7
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 0 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 19 0 13
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 2
Eresus moravicus Řezáč, 2008 9 0 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 0 3 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 6 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 32 30 0 26
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 7 2 0 13
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 4 2 0 6
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 14 28 0 26
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 4
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 2 2 0 3
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 7 4 0 11
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 8 5 1 9
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 44 81 3 13
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 3 0 0 3
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 8 6 0 10
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 11 0 11
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 0 2 0 2
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 7 9 0 11
Zelotes atrocaeruleus (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 9 0 11
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 11 0 7
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 17 18 0 13
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes segrex (Simon, 1878) 2 6 0 5
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 10 0 13
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 15 14 0 29
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 20 4 0 4
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 6 5 0 2
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 0 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 4 0 11
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 2 0 5
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 3 4 0 6
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Heterotrichoncus pusillus (Miller, 1958) 2 1 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ipa terrenus (L. Koch, 1879) 2 0 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 8
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 6 0 6
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 6 8 7 10
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 5 0 0 5
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 0 0 3
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 3
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 4 0 0 4
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 0 0 0 1
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) 0 3 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 5
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 6 0 8
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 0 0 3
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 4
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 6 0 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 8 0 7
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 2
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 4
Scotina celans (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 0 0 3
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 27 31 1 25
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 2 0 8
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 0 1
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 12 8 0 8
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 4 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 0 0 4
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 10 2 5 17
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 2 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 166 60 0 14
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 3 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 2 0 4
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 2 0 6
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora armillata Simon, 1878 1 0 0 2
Zora manicata Simon, 1878 2 11 2 6
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 12 10 2 21
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 4 0 4
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 1 5
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 3 8 1 10
Thanatus atratus Simon, 1875 11 21 7 4
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 5
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 21 22 4 22
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 2 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 45 43 2 38
Phrurolithus szilyi Herman, 1879 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 12
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 3 2 6
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 4 3 0 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 0 1 0 2
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 1 2 4
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 2 3 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 6 4 1 12
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 2 7
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 3
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 3 5 0 12
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 19 8 0 17
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 10 18 0 21
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 4
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 2 4 3 12
Marpissa radiata (Grube, 1859) 3 6 0 2
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 7 1 0 6
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 11 19 2 19
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 19 20 8 19
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 1 0 7
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 15 13 0 14
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 4
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 6 2 0 7
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 4 0 0 5
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 8 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 2 8 0 5
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 1
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 0 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 3
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 3 0 5
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 4 2 0 6
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 2 2 0 5
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 5
Euryopis laeta (Westring, 1861) 2 0 0 2
Lasaeola prona (Menge, 1868) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 12 15
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 0 1 0 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 4 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 0 0 1
Robertus truncorum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 5 4 9
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 5
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 0 0 2
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 1 0 2
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 7 0 0 5
Heriaeus oblongus Simon, 1918 2 7 4 11
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 2 2 8
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 7 0 7
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 42 8 2 10
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 3 2 0 8
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 5 0 7
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 3 0 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 1 1 3
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 0 1 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 4 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kempeleni Thorell, 1872 0 2 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 13 0 12
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 3 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus marmoratus Thorell, 1875 1 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 3
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 0 1 6
Titanoeca tristis L. Koch, 1872 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 2 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 1 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 2 2 0 3
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 2 0 1
Larinia elegans Spassky, 1939 2 3 0 2
Leviellus thorelli (Ausserer, 1871) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 3 3
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 2 0 2
Eresus kollari Rossi, 1846 6 0 0 2
Eresus moravicus Řezáč, 2008 1 0 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 1 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 2 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 1 0 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 1 0 1
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 1 0 1 2
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 0 2 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 2 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus marmoratus Kulczyński, 1891 0 2 0 1
Philodromus poecilus (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 2 0 2
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 7 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 6 5 3 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 6 6 0 3
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 3 11 0 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 3 1 15 4
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 1 1 3
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 2 0 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 4 3 5 5
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 1 1 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 3 2 0 3
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 6 1 2
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 2 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 2 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 2 2 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 2 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 1 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 3 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 2 0 2
Heriaeus oblongus Simon, 1918 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 3 5 3 3
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 4 2 0 3
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 2 7 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 1 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 2 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 6 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 0 0 1 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 3 0 2
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
FotografieSamciSamiceMláďataNálezy
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 2 0 2
Eresus hermani Kovács, Prazsák, Eichardt, Vári & Gyurkovics, 2015 1 0 6 2
Eresus kollari Rossi, 1846 4 1 0 4
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 0 1 1
PozorováníSamciSamiceMláďataNálezy
Larinia elegans Spassky, 1939 2 7 0 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 5 0 1
Diaea livens Simon, 1876 0 0 0 1
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 1 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (2956 použitých nálezů)
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena agrestis (Walckenaer, 1802) 2 1 0 5
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 1 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 4
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 0 2 9
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 2 2 4
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 0 1 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 4 0 7
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 0 1 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 0 4 4
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 1 3
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 6 2 8
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 3
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 1 4
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 0 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 4 0 1 6
Cercidia prominens (Westring, 1851) 2 2 0 5
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 1 0 1 4
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Hypsosinga pygmaea (Sundevall, 1831) 8 2 0 8
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 8 0 1 6
Larinia elegans Spassky, 1939 0 0 17 2
Larinioides patagiatus (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 7 40 0 6
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 10 8 23 24
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 3 2 10
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 4 0 3
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 0 0 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 0 0 0 2
Cheiracanthium effossum Herman, 1879 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 2 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 4 0 4
Cheiracanthium virescens (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 2 0 0 1
Clubiona diversa O. Pickard-Cambridge, 1862 0 5 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 3 3 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 4 4 0 6
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 3 1 0 5
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 6 0 3
Altella biuncata (Miller, 1949) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 7 0 5
Dictyna pusilla Thorell, 1856 0 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 17 10 0 5
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 0 2 0 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 10 0 4
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 5 5 3
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 4 0 7
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 3 20 0 15
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 3
Eresus moravicus Řezáč, 2008 13 0 0 1
Callilepis nocturna (Linnaeus, 1758) 1 3 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 6 0 1
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 32 30 0 26
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 2
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 11 5 0 16
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 1 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 6 2 0 6
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 15 28 0 27
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 2 2 0 4
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 0 0 0 1
Drassyllus vinealis (Kulczyński, 1897) 1 0 0 1
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 10 4 0 12
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 8 5 1 9
Gnaphosa montana (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Gnaphosa opaca Herman, 1879 45 82 3 14
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 3 0 0 3
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 8 6 0 10
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 10 12 0 12
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 2 0 1
Haplodrassus umbratilis (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Micaria dives (Lucas, 1846) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Micaria subopaca Westring, 1861 0 2 0 2
Scotophaeus scutulatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Sosticus loricatus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 7 10 0 12
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 8 0 10
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 0 0 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 3 11 0 7
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 21 19 0 15
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 0 0 1
Zelotes segrex (Simon, 1878) 14 10 0 9
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 7 4 1 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 5 10 0 13
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 17 14 0 30
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 7 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 20 4 0 4
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 6 5 0 2
Centromerus piccolo Weiss, 1996 12 3 0 2
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 0 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 5 6 0 5
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 2 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 7 5 0 13
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 0 0 0 1
Entelecara erythropus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 2
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 3 5 0 7
Ipa terrenus (L. Koch, 1879) 2 0 0 2
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 0 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 8
Maso sundevalli (Westring, 1851) 0 2 0 2
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 2 6 0 6
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 0 0 1
Minyriolus pusillus (Wider, 1834) 0 0 0 1
Nematogmus sanguinolentus (Walckenaer, 1841) 7 8 7 11
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 4 0 0 4
Neriene montana (Clerck, 1757) 0 1 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 2 2 0 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 16 29 0 3
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 9 11 0 6
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 0 1 0 1
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) 0 2 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 4 0 4
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 1 2 0 2
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 6 0 7
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 0 2 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 2 1 0 5
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 2 0 4
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 0 0 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 0 0 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 6 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 5 0 0 1
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 2 0 2
Walckenaeria unicornis O. Pickard-Cambridge, 1861 0 2 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 2 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 9 8 0 10
Apostenus fuscus Westring, 1851 76 4 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 0 0 4
Scotina celans (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 2
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 1 0 0 4
Alopecosa fabrilis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 27 37 1 26
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 10 2 0 8
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 0 0 3
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 16 9 0 13
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 4 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 0 0 5
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Arctosa leopardus (Sundevall, 1833) 0 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 0 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 10 2 5 17
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 2 0 8
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 0 1
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 0 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 166 60 0 14
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 2 3 0 5
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 1 1 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 3 0 7
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zora armillata Simon, 1878 1 0 0 2
Zora manicata Simon, 1878 12 18 4 13
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 0 1 1 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 12 10 2 21
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 3 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 4 0 4
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 0 1 5
Philodromus emarginatus (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Philodromus fuscomarginatus (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 1 2 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 3 8 1 10
Thanatus atratus Simon, 1875 11 21 7 4
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 0 1 5
Pholcus phalangioides (Fuesslin, 1775) 0 0 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 21 23 4 23
Phrurolithus minimus C. L. Koch, 1839 1 2 0 1
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 46 43 2 39
Phrurolithus szilyi Herman, 1879 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 7 12
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 4 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 3 2 6
Attulus penicillatus (Simon, 1875) 4 3 0 6
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 0 1 0 2
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 1 1 2 4
Chalcoscirtus brevicymbialis Wunderlich, 1980 2 3 0 7
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 6 4 1 12
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 1 2 7
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 3
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 4 6 0 13
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 19 9 0 18
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 10 18 0 21
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 2 0 0 5
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 3 4 3 13
Marpissa radiata (Grube, 1859) 3 6 0 2
Myrmarachne formicaria (De Geer, 1778) 0 0 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 7 2 0 7
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 11 19 2 19
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 18 20 8 18
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 3 1 0 7
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 16 13 0 15
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 4 5 1 5
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 6 2 0 7
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 4 0 0 5
Synageles hilarulus (C. L. Koch, 1846) 0 8 0 2
Synageles venator (Lucas, 1836) 2 8 0 5
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 0 3
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 1
Talavera milleri (Brignoli, 1983) 0 0 0 1
Scytodes thoracica (Latreille, 1802) 0 1 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 0 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 1 0 5
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 2 3 0 5
Meta menardi (Latreille, 1804) 2 6 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 0 0 3
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 3 2 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 0 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 0 3 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 0 0 3
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 0 0 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 0 1 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 5
Euryopis laeta (Westring, 1861) 2 0 0 2
Lasaeola prona (Menge, 1868) 0 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 12 15
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 0 1 0 5
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 3
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 0 2 0 2
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 4 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 2
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 2
Robertus truncorum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 0 6 4 10
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 0 5
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Theridion betteni Wiehle, 1960 0 1 0 2
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 6 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 0 0 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 1 0 2
Cozyptila blackwalli (Simon, 1875) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 7 0 0 5
Heriaeus oblongus Simon, 1918 2 7 4 11
Misumena vatia (Clerck, 1757) 2 2 2 8
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 7 0 7
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 3 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 43 8 2 11
Ozyptila pullata (Thorell, 1875) 3 2 0 8
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 2 5 0 7
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 3 2 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 1 1 3
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 0 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 1 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 4 0 0 3
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 2 0 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 3 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Xysticus kempeleni Thorell, 1872 0 2 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 3 13 0 12
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 3 0 4
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 1
Xysticus luctuosus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus marmoratus Thorell, 1875 1 0 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 3 0 0 3
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 0 1 6
Titanoeca tristis L. Koch, 1872 0 1 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Zodarion rubidum Simon, 1914 0 0 0 2
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 6 0 2 6
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 1 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 3 2 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 3 4
Atypus affinis Eichwald, 1830 2 0 0 2
Atypus muralis Bertkau, 1890 9 0 0 4
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona marmorata L. Koch, 1866 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 0 0 1
Porrhoclubiona genevensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Archaeodictyna minutissima (Miller, 1958) 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 3 0 0 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 9 1 0 6
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 5 3
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 23 15 5 22
Eresus hermani Kovács, Prazsák, Eichardt, Vári & Gyurkovics, 2015 1 0 6 2
Eresus kollari Rossi, 1846 18 4 3 14
Eresus moravicus Řezáč, 2008 53 2 6 9
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 1 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 1 0 2
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 2 2 1 3
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 36 5 0 8
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 80 23 42 57
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 1 0 5
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 7 0 0 6
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 9 6 0 5
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 7 7 0 10
Gnaphosa lucifuga (Walckenaer, 1802) 9 1 1 10
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 42 12 8 23
Gnaphosa opaca Herman, 1879 118 75 31 21
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 0 0 1 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 7 3 2 8
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 44 21 41 52
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 3 24 3 18
Micaria pulicaria (Sundevall, 1831) 1 2 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 15 8 4 20
Zelotes atrocaeruleus (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 3 2 0 5
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 29 10 4 24
Zelotes erebeus (Thorell, 1871) 16 10 0 7
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 0 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 37 24 0 30
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 38 28 0 25
Zelotes segrex (Simon, 1878) 11 19 0 8
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 9 0 0 4
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 7 2 0 7
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Agyneta fuscipalpa (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 4
Agyneta mollis (O. Pickard-Cambridge, 1871) 3 6 0 8
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 43 37 1 36
Agyneta simplicitarsis (Simon, 1884) 9 5 0 10
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 6 0 0 4
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 17 0 0 8
Bathyphantes approximatus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerita concinna (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Centromerus capucinus (Simon, 1884) 135 51 3 24
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 14 3 0 5
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 8 5 0 4
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 2 0 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 5 3 0 3
Erigone atra Blackwall, 1833 23 7 0 8
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 12 2 0 8
Erigonoplus jarmilae (Miller, 1943) 2 0 0 1
Heterotrichoncus pusillus (Miller, 1958) 2 1 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 4 6 0 8
Ipa keyserlingi (Ausserer, 1867) 6 9 0 9
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 1 0 2
Micrargus subaequalis (Westring, 1851) 2 1 0 3
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 2 4
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 4 2 0 6
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 4 6 0 7
Panamomops fagei Miller & Kratochvíl, 1939 0 0 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 9 5 0 9
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 12 6 2 16
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 37 10 0 14
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 3 5 0 8
Tenuiphantes tenuis (Blackwall, 1852) 0 1 0 1
Theonina cornix (Simon, 1881) 1 0 0 1
Thyreosthenius parasiticus (Westring, 1851) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 0 2 1
Trichoncus auritus (L. Koch, 1869) 5 1 0 4
Trichoncus hackmani Millidge, 1955 1 1 0 2
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 9 12 0 12
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 4 0 0 3
Walckenaeria dysderoides (Wider, 1834) 1 0 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 2 3 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 83 37 6 44
Apostenus fuscus Westring, 1851 3 0 0 3
Scotina celans (Blackwall, 1841) 3 0 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 122 31 73 43
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 9 1 0 5
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 158 62 169 69
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 39 4 9 30
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 6 0 1 6
Alopecosa striatipes (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 62 7 16 30
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Arctosa lutetiana (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 5 0 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 3 0 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 22 12 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 60 18 10 11
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 1 3 0 3
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 2 0 2 4
Trochosa robusta (Simon, 1876) 33 32 0 30
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 2 0 4
Trochosa terricola Thorell, 1856 52 4 0 19
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 2 3
Zora manicata Simon, 1878 26 22 5 17
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 1 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 13 0 1 9
Thanatus atratus Simon, 1875 33 5 3 18
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 4 0 1 5
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 4 2 0 3
Phrurolithus pullatus Kulczyński, 1897 11 17 2 20
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 0 3 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 2 2
Attulus saltator (O. Pickard-Cambridge, 1868) 1 0 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 0 2 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 7 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 5 5 3 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 6 9 0 6
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 3 11 0 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 2 1 4 2
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 1 1
Mendoza canestrinii (Ninni, 1868) 0 3 0 2
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 1 0 1 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 2 1 2 5
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 13 4 8 10
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 3 1 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 5 1 4 10
Pseudeuophrys lanigera (Simon, 1871) 14 17 1 5
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 5 12 6 16
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 2 2 5
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 17 19 11 18
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 8 1 0 4
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 2 0 1 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 2 0 0 2
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 8 1 9 15
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 0 3 6 8
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 2 0 3
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 39 16 16 30
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 9 0 0 1
Ozyptila rauda Simon, 1875 9 2 6 12
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 4 1 0 5
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 3 4 3 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 3 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 5 0 0 5
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 5 0 1 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 16 4 3 16
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 6 6 18 14
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 23 3 3 3
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 1 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 0 1 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 11 4 1 4
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 1 0 2
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Gonatium paradoxum (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 4 0 3
Megalepthyphantes pseudocollinus Saaristo, 1997 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pocadicnemis pumila (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Agroeca cuprea Menge, 1873 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 6 0 0 1
Zora silvestris Kulczyński, 1897 1 0 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 2 3 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 2 1 0 2
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 1 0 0 1
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Stojaté a pomalu tekoucí vodySamciSamiceMláďataNálezy
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 1 1 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 2 0 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 4 5 0 2
Antistea elegans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Bathyphantes nigrinus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 3
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hypomma bituberculatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Pelecopsis mengei (Simon, 1884) 0 1 0 1
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 1 0 2
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Attulus caricis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 3 1 0 4
Tetragnatha dearmata Thorell, 1873 2 2 0 4
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 1 1 0 2
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 0 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
SlaniskaSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa monticola (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Heliophanus auratus C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
JeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus muralis Bertkau, 1890 0 2 0 2
Lathys stigmatisata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 4 0 0 3
Civizelotes pygmaeus (Miller, 1943) 0 1 0 1
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 0 0 1 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 0 1
Thanatus atratus Simon, 1875 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Pellenes nigrociliatus (Simon, 1875) 0 1 0 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 1 0 2
Phlegra cinereofasciata (Simon, 1868) 1 1 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 1 0 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 1 0 0 1
Xysticus acerbus Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 0 1 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Dysdera cechica Řezáč, 2018 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 2 2 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 0 2 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Centromerus semiater (L. Koch, 1879) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 5 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 4 2 0 1
Walckenaeria mitrata (Menge, 1868) 1 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Apostenus fuscus Westring, 1851 18 2 0 1
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 12 4 0 1
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Drassyllus villicus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 1 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 7 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 1 1
Philaeus chrysops (Poda, 1761) 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Clubiona terrestris Westring, 1851 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Haplodrassus minor (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 1 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 0 4 1
Talavera aperta (Miller, 1971) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 0 0 1
Heriaeus oblongus Simon, 1918 0 0 1 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 0 11 1
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 1 0 1
Parasteatoda tepidariorum (C. L. Koch, 1841) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 3 0 1
Steatoda grossa (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Civizelotes gracilis (Canestrini, 1868) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Ozyptila scabricula (Westring, 1851) 0 3 0 2
Psammitis sabulosus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
RuderálySamciSamiceMláďataNálezy
Drassyllus pumilus (C. L. Koch, 1839) 1 0 0 1
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Micaria formicaria (Sundevall, 1831) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 3 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 2 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 3 2 0 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 0 1 1
Diaea livens Simon, 1876 0 0 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Alopecosa cursor (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 2 1 0 3
Alopecosa solitaria (Herman, 1879) 0 2 0 1
Lužní lesy nížinSamciSamiceMláďataNálezy
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 0 0 1
Porrhomma microps (Roewer, 1931) 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 0 0 1
Philodromus marmoratus Kulczyński, 1891 0 2 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Larinia elegans Spassky, 1939 4 10 0 3
KamenolomySamciSamiceMláďataNálezy
Apostenus fuscus Westring, 1851 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Philodromus poecilus (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Skalní a suťové biotopySamciSamiceMláďataNálezy
Segestria bavarica C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Leviellus thorelli (Ausserer, 1871) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy