Kvadráty: 7161
  Nálezy podle období
Agelenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agelena labyrinthica Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Allagelena gracilens Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) Není ohrožený 3x 3x
Coelotes terrestris Coelotes terrestris (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 4x 6x
Eratigena atrica Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) Není ohrožený 2x 2x
Histopona torpida Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 3x 4x
Inermocoelotes inermis Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) Není ohrožený 3x 3x
Tegenaria campestris Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 4x 5x
Tegenaria ferruginea Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) Není ohrožený 3x 1x 4x
Tegenaria silvestris Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 Není ohrožený 5x 5x
Textrix denticulata Textrix denticulata (Olivier, 1789) Téměř ohrožený 5x 2x 7x
Amaurobiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Amaurobius fenestralis Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) Není ohrožený 4x 2x 6x
Amaurobius ferox Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 2x 2x
Amaurobius jugorum Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 Ohrožený 1x 3x 4x
Callobius claustrarius Callobius claustrarius (Hahn, 1833) Není ohrožený 3x 3x
Anyphaenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anyphaena accentuata Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 4x 5x
Araneidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aculepeira ceropegia Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 4x 5x
Agalenatea redii Agalenatea redii (Scopoli, 1763) Není ohrožený 1x 4x 5x
Araneus alsine Araneus alsine (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Araneus diadematus Araneus diadematus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 2x 5x
Araneus marmoreus Araneus marmoreus Clerck, 1757 Není ohrožený 2x 2x
Araneus quadratus Araneus quadratus Clerck, 1757 Není ohrožený 3x 3x
Araneus sturmi Araneus sturmi (Hahn, 1831) Téměř ohrožený 1x 1x
Araneus triguttatus Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 1x 1x
Araniella cucurbitina Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Není ohrožený 10x 6x 16x
Araniella opisthographa Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) Není ohrožený 1x 1x
Argiope bruennichi Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) Není ohrožený 2x 5x 7x
Cercidia prominens Cercidia prominens (Westring, 1851) Není ohrožený 3x 3x
Cyclosa conica Cyclosa conica (Pallas, 1772) Není ohrožený 1x 1x 2x
Cyclosa oculata Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Gibbaranea bituberculata Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 5x 5x
Gibbaranea gibbosa Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 1x
Hypsosinga albovittata Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) Téměř ohrožený 4x 4x
Hypsosinga sanguinea Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) Není ohrožený 5x 3x 8x
Larinioides suspicax Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) Není ohrožený 1x 1x
Leviellus stroemi Leviellus stroemi (Thorell, 1870) Ohrožený 1x 1x
Mangora acalypha Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 8x 15x
Nuctenea umbratica Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 5x 9x
Singa hamata Singa hamata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Singa nitidula Singa nitidula C. L. Koch, 1844 Téměř ohrožený 1x 1x
Zilla diodia Zilla diodia (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 2x 5x
Atypidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Atypus affinis Atypus affinis Eichwald, 1830 Téměř ohrožený 4x 4x 8x
Atypus piceus Atypus piceus (Sulzer, 1776) Ohrožený 1x 1x
Cheiracanthiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cheiracanthium elegans Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 Silně ohrožený 1x 1x
Cheiracanthium erraticum Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium mildei Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 Není ohrožený 2x 2x
Cheiracanthium punctorium Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) Není ohrožený 1x 1x
Clubionidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Clubiona brevipes Clubiona brevipes Blackwall, 1841 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona caerulescens Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 Není ohrožený 2x 2x
Clubiona comta Clubiona comta C. L. Koch, 1839 Není ohrožený 3x 3x
Clubiona frutetorum Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona lutescens Clubiona lutescens Westring, 1851 Není ohrožený 2x 2x 4x
Clubiona neglecta Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 Není ohrožený 1x 2x 3x
Clubiona pallidula Clubiona pallidula (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Clubiona phragmitis Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 Není ohrožený 1x 1x 2x
Clubiona reclusa Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 Není ohrožený 2x 1x 3x
Clubiona stagnatilis Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 Není ohrožený 1x 1x
Clubiona subtilis Clubiona subtilis L. Koch, 1867 Téměř ohrožený 1x 1x
Clubiona terrestris Clubiona terrestris Westring, 1851 Není ohrožený 1x 2x 3x
Porrhoclubiona leucaspis Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) Ohrožený 2x 2x
Dictynidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Argenna subnigra Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Brigittea latens Brigittea latens (Fabricius, 1775) Ohrožený 9x 3x 12x
Dictyna arundinacea Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 2x 3x
Dictyna pusilla Dictyna pusilla Thorell, 1856 Není ohrožený 1x 1x
Dictyna uncinata Dictyna uncinata Thorell, 1856 Není ohrožený 3x 3x
Lathys humilis Lathys humilis (Blackwall, 1855) Ohrožený 1x 1x
Nigma flavescens Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 4x 4x
Nigma walckenaeri Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) Není ohrožený 1x 1x
Dysderidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dysdera cechica Dysdera cechica Řezáč, 2018 Není ohrožený 1x 2x 3x
Dysdera hungarica Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 Není ohrožený 2x 2x
Dysdera moravica Dysdera moravica Řezáč, 2014 Téměř ohrožený 2x 2x
Harpactea hombergi Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) Není ohrožený 4x 1x 5x
Harpactea lepida Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 4x 1x 5x
Harpactea rubicunda Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) Není ohrožený 18x 4x 22x
Eresidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Eresus kollari Eresus kollari Rossi, 1846 Ohrožený 10x 2x 12x
Eresus moravicus Eresus moravicus Řezáč, 2008 Kriticky ohrožený 1x 1x
Gnaphosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Berlandina cinerea Berlandina cinerea (Menge, 1872) Silně ohrožený 5x 1x 6x
Callilepis schuszteri Callilepis schuszteri (Herman, 1879) Ohrožený 3x 1x 4x
Civizelotes caucasius Civizelotes caucasius (L. Koch, 1866) Kriticky ohrožený 1x 1x
Drassodes cupreus Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Drassodes lapidosus Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 7x 4x 11x
Drassodes pubescens Drassodes pubescens (Thorell, 1856) Není ohrožený 1x 4x 5x
Drassyllus lutetianus Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 1x 2x 3x
Drassyllus praeficus Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) Není ohrožený 2x 1x 3x
Drassyllus pusillus Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 1x 5x 6x
Echemus angustifrons Echemus angustifrons (Westring, 1861) Ohrožený 2x 1x 3x
Gnaphosa bicolor Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) Ohrožený 1x 6x 7x
Gnaphosa lugubris Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 1x 3x 4x
Haplodrassus cognatus Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus dalmatensis Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) Ohrožený 1x 1x
Haplodrassus kulczynskii Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 Ohrožený 8x 8x
Haplodrassus signifer Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 2x 5x 7x
Haplodrassus silvestris Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Micaria fulgens Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x
Micaria guttulata Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) Silně ohrožený 1x 1x
Micaria micans Micaria micans (Blackwall, 1858) Není ohrožený 1x 1x
Micaria subopaca Micaria subopaca Westring, 1861 Ohrožený 1x 1x
Scotophaeus quadripunctatus Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 1x 1x
Trachyzelotes pedestris Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 5x 5x
Zelotes aurantiacus Zelotes aurantiacus Miller, 1967 Téměř ohrožený 1x 1x
Zelotes electus Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) Téměř ohrožený 4x 2x 6x
Zelotes latreillei Zelotes latreillei (Simon, 1878) Není ohrožený 2x 3x 5x
Zelotes longipes Zelotes longipes (L. Koch, 1866) Téměř ohrožený 2x 1x 3x
Zelotes petrensis Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) Není ohrožený 17x 1x 18x
Zelotes subterraneus Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Hahniidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Cicurina cicur Cicurina cicur (Fabricius, 1793) Není ohrožený 4x 4x
Hahnia nava Hahnia nava (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Linyphiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Abacoproeces saltuum Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 2x 1x 3x
Acartauchenius scurrilis Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 2x 2x
Agyneta conigera Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 1x 1x
Agyneta rurestris Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 13x 5x 18x
Anguliphantes angulipalpis Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) Téměř ohrožený 1x 1x
Araeoncus humilis Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 1x 8x
Bathyphantes parvulus Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus cavernarum Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus incilium Centromerus incilium (L. Koch, 1881) Ohrožený 18x 18x
Centromerus sellarius Centromerus sellarius (Simon, 1884) Není ohrožený 1x 1x
Centromerus sylvaticus Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 7x 7x
Ceratinella brevis Ceratinella brevis (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 2x 3x
Ceratinella major Ceratinella major Kulczyński, 1894 Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Ceratinella wideri Ceratinella wideri (Thorell, 1871) Silně ohrožený 1x 1x
Dicymbium nigrum Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Diplocephalus cristatus Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Diplocephalus latifrons Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) Není ohrožený 4x 1x 5x
Diplocephalus picinus Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 1x 3x
Diplostyla concolor Diplostyla concolor (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 2x 3x
Dismodicus bifrons Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Dismodicus elevatus Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) Téměř ohrožený 1x 1x
Drapetisca socialis Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 2x 2x
Entelecara acuminata Entelecara acuminata (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 3x 5x
Entelecara congenera Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) Není ohrožený 1x 1x
Entelecara flavipes Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) Téměř ohrožený 2x 2x
Erigone atra Erigone atra Blackwall, 1833 Není ohrožený 5x 2x 7x
Erigone dentipalpis Erigone dentipalpis (Wider, 1834) Není ohrožený 4x 4x
Floronia bucculenta Floronia bucculenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Frontinellina frutetorum Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) Silně ohrožený 1x 1x
Glyphesis servulus Glyphesis servulus (Simon, 1881) Silně ohrožený 1x 1x
Gnathonarium dentatum Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Hypomma cornutum Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Improphantes geniculatus Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) Silně ohrožený 1x 1x
Improphantes improbulus Improphantes improbulus (Simon, 1929) Ohrožený 11x 1x 12x
Improphantes nitidus Improphantes nitidus (Thorell, 1875) Téměř ohrožený 2x 2x
Kratochviliella bicapitata Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 Ohrožený 9x 9x
Labulla thoracica Labulla thoracica (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x 2x
Lepthyphantes leprosus Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) Není ohrožený 11x 2x 13x
Lepthyphantes minutus Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Lepthyphantes nodifer Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Linyphia hortensis Linyphia hortensis Sundevall, 1830 Není ohrožený 3x 1x 4x
Linyphia triangularis Linyphia triangularis (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x 8x
Macrargus carpenteri Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) Ohrožený 6x 6x
Mansuphantes mansuetus Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) Není ohrožený 7x 7x
Mermessus trilobatus Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus apertus Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Micrargus herbigradus Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) Není ohrožený 5x 3x 8x
Microlinyphia pusilla Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) Není ohrožený 3x 3x
Microneta viaria Microneta viaria (Blackwall, 1841) Není ohrožený 5x 1x 6x
Minicia marginella Minicia marginella (Wider, 1834) Ohrožený 1x 1x
Neriene clathrata Neriene clathrata (Sundevall, 1830) Není ohrožený 2x 3x 5x
Neriene emphana Neriene emphana (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Neriene radiata Neriene radiata (Walckenaer, 1841) Není ohrožený 4x 4x
Obscuriphantes obscurus Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) Není ohrožený 1x 1x
Oedothorax apicatus Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) Není ohrožený 3x 1x 4x
Palliduphantes alutacius Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) Není ohrožený 4x 2x 6x
Palliduphantes insignis Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) Téměř ohrožený 2x 2x
Palliduphantes pallidus Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Panamomops affinis Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 Ohrožený 1x 1x
Panamomops inconspicuus Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) Silně ohrožený 16x 16x
Parapelecopsis nemoralis Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) Ohrožený 2x 2x
Pelecopsis elongata Pelecopsis elongata (Wider, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Pityohyphantes phrygianus Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Pocadicnemis juncea Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 Není ohrožený 1x 1x
Porrhomma egeria Porrhomma egeria Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma microphthalmum Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 5x
Porrhomma myops Porrhomma myops Simon, 1884 Není ohrožený 2x 2x
Porrhomma pygmaeum Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Saaristoa firma Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) Není ohrožený 2x 2x
Staveleya pusilla Staveleya pusilla (Menge, 1869) Silně ohrožený 20x 1x 21x
Stemonyphantes lineatus Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 2x
Tapinocyba insecta Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Tapinocyboides pygmaeus Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) Ohrožený 11x 11x
Tenuiphantes alacris Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) Není ohrožený 6x 2x 8x
Tenuiphantes cristatus Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) Není ohrožený 2x 2x
Tenuiphantes flavipes Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) Není ohrožený 7x 7x
Tenuiphantes mengei Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) Není ohrožený 1x 1x
Tenuiphantes tenebricola Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Theonina kratochvili Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 Ohrožený 1x 1x
Trematocephalus cristatus Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) Není ohrožený 2x 3x 5x
Trichopterna cito Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) Ohrožený 4x 1x 5x
Typhochrestus digitatus Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) Téměř ohrožený 24x 24x
Walckenaeria antica Walckenaeria antica (Wider, 1834) Není ohrožený 13x 13x
Walckenaeria atrotibialis Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) Není ohrožený 1x 1x 2x
Walckenaeria capito Walckenaeria capito (Westring, 1861) Téměř ohrožený 3x 3x
Walckenaeria furcillata Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) Není ohrožený 1x 1x
Liocranidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Agroeca brunnea Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) Není ohrožený 2x 5x 7x
Agroeca cuprea Agroeca cuprea Menge, 1873 Téměř ohrožený 4x 4x
Agroeca proxima Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Liocranum rupicola Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) Není ohrožený 3x 2x 5x
Sagana rutilans Sagana rutilans Thorell, 1875 Silně ohrožený 2x 1x 3x
Scotina celans Scotina celans (Blackwall, 1841) Ohrožený 1x 1x 2x
Scotina palliardii Scotina palliardii (L. Koch, 1881) Ohrožený 6x 6x
Lycosidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Alopecosa cuneata Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) Není ohrožený 14x 7x 21x
Alopecosa farinosa Alopecosa farinosa (Herman, 1879) Není ohrožený 4x 1x 5x
Alopecosa pulverulenta Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Alopecosa schmidti Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) Silně ohrožený 4x 4x
Alopecosa sulzeri Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) Ohrožený 10x 5x 15x
Alopecosa trabalis Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 5x 13x
Arctosa figurata Arctosa figurata (Simon, 1876) Ohrožený 6x 2x 8x
Aulonia albimana Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) Není ohrožený 5x 2x 7x
Pardosa agrestis Pardosa agrestis (Westring, 1861) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa alacris Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 4x 5x 9x
Pardosa amentata Pardosa amentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 4x 5x
Pardosa bifasciata Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) Ohrožený 14x 2x 16x
Pardosa hortensis Pardosa hortensis (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 2x
Pardosa lugubris Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 9x 15x
Pardosa nigriceps Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) Ohrožený 2x 2x
Pardosa palustris Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 5x 5x
Pardosa prativaga Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) Není ohrožený 1x 2x 3x
Pardosa pullata Pardosa pullata (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 6x 8x
Pardosa riparia Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) Není ohrožený 2x 2x 4x
Pirata piraticus Pirata piraticus (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x 2x
Piratula hygrophila Piratula hygrophila (Thorell, 1872) Není ohrožený 2x 3x 5x
Piratula latitans Piratula latitans (Blackwall, 1841) Není ohrožený 2x 2x
Piratula uliginosa Piratula uliginosa (Thorell, 1856) Ohrožený 1x 1x
Trochosa robusta Trochosa robusta (Simon, 1876) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa ruricola Trochosa ruricola (De Geer, 1778) Není ohrožený 7x 7x
Trochosa spinipalpis Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) Téměř ohrožený 1x 1x
Trochosa terricola Trochosa terricola Thorell, 1856 Není ohrožený 21x 6x 27x
Xerolycosa miniata Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Xerolycosa nemoralis Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) Není ohrožený 5x 5x 10x
Mimetidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Ero aphana Ero aphana (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 2x 3x
Ero furcata Ero furcata (Villers, 1789) Není ohrožený 4x 3x 7x
Miturgidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zora manicata Zora manicata Simon, 1878 Ohrožený 1x 1x
Zora nemoralis Zora nemoralis (Blackwall, 1861) Není ohrožený 1x 1x
Zora spinimana Zora spinimana (Sundevall, 1833) Není ohrožený 6x 4x 10x
Mysmenidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Microdipoena jobi Microdipoena jobi (Kraus, 1967) Silně ohrožený 1x 1x
Nemastomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nemastoma lugubre Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 1x 1x
Paranemastoma quadripunctatum Paranemastoma quadripunctatum (Perty, 1833) 1x 1x
Nesticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Nesticus cellulanus Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 3x 7x
Oxyopidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Oxyopes ramosus Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) Téměř ohrožený 2x 2x
Phalangiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Egaenus convexus Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 4x 4x
Lacinius dentiger Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 1x 1x
Lacinius horridus Lacinius horridus (Panzer, 1794) 3x 3x
Philodromidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Philodromus albidus Philodromus albidus Kulczyński, 1911 Není ohrožený 3x 2x 5x
Philodromus aureolus Philodromus aureolus (Clerck, 1757) Není ohrožený 3x 1x 4x
Philodromus buchari Philodromus buchari Kubcová, 2004 Téměř ohrožený 1x 1x
Philodromus cespitum Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 3x 9x
Philodromus collinus Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 1x 1x
Philodromus dispar Philodromus dispar Walckenaer, 1826 Není ohrožený 3x 1x 4x
Philodromus praedatus Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 Téměř ohrožený 2x 2x
Philodromus rufus Philodromus rufus Walckenaer, 1826 Silně ohrožený 1x 1x
Thanatus arenarius Thanatus arenarius L. Koch, 1872 Ohrožený 7x 1x 8x
Thanatus atratus Thanatus atratus Simon, 1875 Ohrožený 1x 1x
Thanatus formicinus Thanatus formicinus (Clerck, 1757) Téměř ohrožený 10x 2x 12x
Thanatus pictus Thanatus pictus L. Koch, 1881 Kriticky ohrožený 1x 1x
Tibellus oblongus Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 3x 6x 9x
Pholcidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Pholcus opilionoides Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) Není ohrožený 13x 3x 16x
Phrurolithidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Phrurolithus festivus Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) Není ohrožený 1x 5x 6x
Pisauridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Dolomedes plantarius Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) Kriticky ohrožený 1x 1x
Pisaura mirabilis Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) Není ohrožený 8x 10x 18x
Salticidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Aelurillus v-insignitus Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 3x 5x
Asianellus festivus Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) Téměř ohrožený 1x 1x
Attulus floricola Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 1x 1x
Attulus pubescens Attulus pubescens (Fabricius, 1775) Není ohrožený 3x 3x
Ballus chalybeius Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 5x 4x 9x
Carrhotus xanthogramma Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) Ohrožený 3x 3x
Dendryphantes rudis Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) Není ohrožený 5x 5x
Euophrys frontalis Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 4x 4x
Evarcha arcuata Evarcha arcuata (Clerck, 1757) Není ohrožený 15x 7x 22x
Evarcha falcata Evarcha falcata (Clerck, 1757) Není ohrožený 12x 2x 14x
Evarcha laetabunda Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 14x 14x
Heliophanus aeneus Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) Téměř ohrožený 2x 2x
Heliophanus cupreus Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 21x 6x 27x
Heliophanus dubius Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 Není ohrožený 2x 2x
Heliophanus flavipes Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) Není ohrožený 8x 1x 9x
Leptorchestes berolinensis Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) Ohrožený 1x 1x 2x
Macaroeris nidicolens Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 18x 1x 19x
Marpissa nivoyi Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) Ohrožený 6x 1x 7x
Neon reticulatus Neon reticulatus (Blackwall, 1853) Není ohrožený 1x 1x
Pellenes tripunctatus Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Phlegra fasciata Phlegra fasciata (Hahn, 1826) Není ohrožený 4x 2x 6x
Pseudeuophrys erratica Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) Není ohrožený 1x 1x
Pseudeuophrys obsoleta Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) Ohrožený 2x 2x
Pseudicius encarpatus Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) Téměř ohrožený 1x 1x 2x
Salticus scenicus Salticus scenicus (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 2x 11x
Salticus zebraneus Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 12x 3x 15x
Sibianor aurocinctus Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) Téměř ohrožený 1x 1x
Synageles venator Synageles venator (Lucas, 1836) Není ohrožený 1x 1x
Talavera aequipes Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 3x 3x
Sclerosomatidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Astrobunus laevipes Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 2x 2x
Segestriidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Segestria senoculata Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 5x 2x 7x
Sparassidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Micrommata virescens Micrommata virescens (Clerck, 1757) Není ohrožený 6x 6x
Tetragnathidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Meta menardi Meta menardi (Latreille, 1804) Není ohrožený 6x 6x
Metellina mengei Metellina mengei (Blackwall, 1869) Není ohrožený 1x 3x 4x
Metellina merianae Metellina merianae (Scopoli, 1763) Není ohrožený 2x 2x
Metellina segmentata Metellina segmentata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 5x
Pachygnatha clercki Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 Není ohrožený 2x 2x
Pachygnatha degeeri Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 1x 4x 5x
Pachygnatha listeri Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 Není ohrožený 2x 2x
Tetragnatha extensa Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 3x 3x
Tetragnatha montana Tetragnatha montana Simon, 1874 Není ohrožený 1x 4x 5x
Tetragnatha nigrita Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 Téměř ohrožený 2x 2x
Tetragnatha obtusa Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 1x 1x
Tetragnatha pinicola Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 5x 7x
Tetragnatha striata Tetragnatha striata L. Koch, 1862 Silně ohrožený 1x 1x
Theridiidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Anelosimus vittatus Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 1x 1x 2x
Asagena phalerata Asagena phalerata (Panzer, 1801) Není ohrožený 3x 3x
Crustulina guttata Crustulina guttata (Wider, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Dipoena braccata Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) Ohrožený 2x 2x
Dipoena erythropus Dipoena erythropus (Simon, 1881) Kriticky ohrožený 1x 1x 2x
Dipoena melanogaster Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 6x 3x 9x
Enoplognatha latimana Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 Není ohrožený 1x 1x
Enoplognatha ovata Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) Není ohrožený 9x 5x 14x
Enoplognatha thoracica Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) Není ohrožený 4x 4x 8x
Episinus angulatus Episinus angulatus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 2x 2x
Episinus truncatus Episinus truncatus Latreille, 1809 Téměř ohrožený 3x 1x 4x
Euryopis flavomaculata Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) Není ohrožený 2x 4x 6x
Euryopis quinqueguttata Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 Silně ohrožený 3x 1x 4x
Heterotheridion nigrovariegatum Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) Ohrožený 7x 7x
Lasaeola tristis Lasaeola tristis (Hahn, 1833) Téměř ohrožený 1x 1x
Neottiura bimaculata Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) Není ohrožený 11x 8x 19x
Neottiura suaveolens Neottiura suaveolens (Simon, 1880) Ohrožený 5x 1x 6x
Paidiscura pallens Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) Není ohrožený 2x 2x
Parasteatoda lunata Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) Není ohrožený 5x 2x 7x
Parasteatoda simulans Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) Není ohrožený 3x 1x 4x
Pholcomma gibbum Pholcomma gibbum (Westring, 1851) Není ohrožený 6x 6x
Phylloneta impressa Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) Není ohrožený 8x 5x 13x
Phylloneta sisyphia Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) Není ohrožený 4x 4x
Platnickina tincta Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 6x 5x 11x
Robertus arundineti Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 5x 4x 9x
Robertus lividus Robertus lividus (Blackwall, 1836) Není ohrožený 4x 4x
Rugathodes bellicosus Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) Není ohrožený 1x 1x
Sardinidion blackwalli Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) Není ohrožený 1x 1x
Simitidion simile Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) Ohrožený 4x 4x
Steatoda albomaculata Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) Téměř ohrožený 1x 1x
Steatoda bipunctata Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) Není ohrožený 2x 4x 6x
Steatoda castanea Steatoda castanea (Clerck, 1757) Není ohrožený 1x 1x
Steatoda triangulosa Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) Není ohrožený 1x 1x
Theridion mystaceum Theridion mystaceum L. Koch, 1870 Není ohrožený 2x 2x
Theridion pinastri Theridion pinastri L. Koch, 1872 Není ohrožený 7x 1x 8x
Theridion varians Theridion varians Hahn, 1833 Není ohrožený 3x 2x 5x
Thomisidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Bassaniodes robustus Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) Ohrožený 2x 2x
Coriarachne depressa Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) Téměř ohrožený 2x 2x
Diaea dorsata Diaea dorsata (Fabricius, 1777) Není ohrožený 1x 1x 2x
Ebrechtella tricuspidata Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) Není ohrožený 3x 6x 9x
Heriaeus graminicola Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) Téměř ohrožený 1x 1x
Misumena vatia Misumena vatia (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 5x 7x
Ozyptila atomaria Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) Není ohrožený 3x 2x 5x
Ozyptila claveata Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) Téměř ohrožený 1x 3x 4x
Ozyptila praticola Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 3x 3x
Ozyptila trux Ozyptila trux (Blackwall, 1846) Není ohrožený 3x 3x
Pistius truncatus Pistius truncatus (Pallas, 1772) Téměř ohrožený 2x 2x
Psammitis ninnii Psammitis ninnii (Thorell, 1872) Silně ohrožený 4x 1x 5x
Spiracme striatipes Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) Ohrožený 3x 2x 5x
Synema globosum Synema globosum (Fabricius, 1775) Téměř ohrožený 2x 5x 7x
Thomisus onustus Thomisus onustus Walckenaer, 1805 Ohrožený 9x 4x 13x
Tmarus piger Tmarus piger (Walckenaer, 1802) Ohrožený 1x 6x 7x
Tmarus stellio Tmarus stellio Simon, 1875 Silně ohrožený 1x 1x
Xysticus audax Xysticus audax (Schrank, 1803) Není ohrožený 1x 1x
Xysticus bifasciatus Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 Není ohrožený 5x 5x
Xysticus cristatus Xysticus cristatus (Clerck, 1757) Není ohrožený 2x 3x 5x
Xysticus erraticus Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) Není ohrožený 5x 1x 6x
Xysticus ferrugineus Xysticus ferrugineus Menge, 1876 Silně ohrožený 4x 4x
Xysticus kochi Xysticus kochi Thorell, 1872 Není ohrožený 7x 5x 12x
Xysticus lanio Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 Téměř ohrožený 1x 5x 6x
Xysticus luctator Xysticus luctator L. Koch, 1870 Ohrožený 5x 5x
Xysticus ulmi Xysticus ulmi (Hahn, 1831) Není ohrožený 1x 5x 6x
Titanoecidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Titanoeca quadriguttata Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) Není ohrožený 1x 1x
Titanoeca schineri Titanoeca schineri L. Koch, 1872 Téměř ohrožený 7x 3x 10x
Trogulidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Trogulus nepaeformis Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 2x 2x
Trogulus tricarinatus Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2x 2x
Uloboridae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Hyptiotes paradoxus Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) Není ohrožený 1x 1x
Zodariidae 0-19001901-19501951-20002001-2021
Zodarion germanicum Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) Není ohrožený 1x 1x
Zodarion rubidum Zodarion rubidum Simon, 1914 Není ohrožený 2x 2x

Statistiky

Dle měsíce v roce


Dle nadmořské výšky


Dle metody sběru (1751 použitých nálezů)
Zemní pastSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 7 15 0 4
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 6 4 0 4
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 3 0 3
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 0 0 1
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 2 1 5
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 2 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 3 3
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 0 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 3 2 0 2
Dysdera moravica Řezáč, 2014 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 1 0 2
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 4
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 12 15 0 17
Eresus kollari Rossi, 1846 17 0 1 8
Eresus moravicus Řezáč, 2008 4 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 20 2 0 5
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 5 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 7 2 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 7 0 3
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 4 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 8 10 0 6
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 3 0 2
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 6 6 0 6
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 5 2 0 3
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 2 2 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 25 1 0 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 6 7 0 5
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 8 17 0 5
Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 3 5 0 4
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 5 9 0 6
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 2 7 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 3 7 0 2
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 7 0 16
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 1 0 3
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 5 2 0 4
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 7 3 0 9
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 4 1 0 5
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 90 34 0 18
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 6 0 7
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 1 0 2
Ceratinella major Kulczyński, 1894 2 1 0 3
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 1 0 2
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 25 21 0 10
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 1 0 2
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 3 4 1 6
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 8 10 0 7
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 9 1 0 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 7 5 0 7
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 6 2 0 3
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 3 0 3
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 59 15 0 16
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 4 2 1 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Porrhomma myops Simon, 1884 0 3 1 2
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 1 0 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 69 24 0 20
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 3 0 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 46 5 0 11
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 2 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 1 0 4
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 225 53 0 24
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 11 5 0 13
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 2 0 2
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 1 0 2
Agroeca cuprea Menge, 1873 4 1 0 4
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 2 0 2
Sagana rutilans Thorell, 1875 1 1 0 2
Scotina celans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 11 1 0 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 32 18 0 16
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 0 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 7 12 0 5
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 2 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 26 10 0 13
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 16 6 0 11
Arctosa figurata (Simon, 1876) 6 3 0 6
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 6 12 0 5
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 3 10 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 18 1 0 7
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 5 6 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 15 15 0 11
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 37 31 0 8
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 12 8 0 5
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 4 2 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 34 13 0 6
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 3 0 3
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 15 5 0 3
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 9 10 0 5
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 4 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 56 27 0 25
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 10 2 0 5
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 11 0 5
Paranemastoma quadripunctatum (Perty, 1833) 5 3 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 4 3 4
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 2 7 2 1
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 7 2 0 8
Thanatus atratus Simon, 1875 2 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 20 3 0 12
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 10 7 3 8
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 5 6 2 4
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 10 3 0 4
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 2 0 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 4 4
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 1 0 3
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 4 0 0 3
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 3 0 0 3
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 4 3 0 4
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 8 1 0 6
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 0 2 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 4 4 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 3 3 0 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 2 1 0 3
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 4 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 6 1 0 5
Xysticus luctator L. Koch, 1870 8 0 0 2
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 4 5 0 3
Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 3 8 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 11 6 0 2
Individuální sběrSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 5 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 2 0 2
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 1 3 0 3
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 4 9 2 7
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 2 2 0 4
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 2 0 0 2
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 4 1 0 3
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 1 2
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 6 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 7 2 3
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 5 5 0 7
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 3 0 3
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 2 0 3
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 2 7 1 8
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 3 4 8
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 7 0 3
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 2 0 2
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 0 1 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 0 2 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 2 1 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 1 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 2 0 2
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 4 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 6 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 3 10 1 6
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 2 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 2 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 4 2 0 3
Eresus kollari Rossi, 1846 2 1 0 3
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 2 0 0 2
Civizelotes caucasius (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 3 4 0 5
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 2 1 0 2
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 2 0 2
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 4 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 2 1 0 3
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 2 0 3
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 2 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Glyphesis servulus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 1 4 0 2
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 2 1 0 3
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 5 2 0 6
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 5 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 3 0 2
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 3 1 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 3 0 4
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 1 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 6 0 4
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 1 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 2 0 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 0 1 1 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 3 0 4
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 3 0 3
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 3 0 3
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 1 0 3
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 1 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 3 0 4
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 2 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 1 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 4 0 0 2
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 2
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 3 0 2
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 4 0 3
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 7 0 6
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 4 8 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 3 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 3 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 4 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 1 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 2 0 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 3 4 0 5
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 2 3
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 2 6 0 3
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 1 1 0 1
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 3 0 5
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 2 0 2
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 3 0 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 3 7 2 7
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 4 0 5
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 7 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 5 5 5
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 5 0 0 3
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 5 0 3 3
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 4 6 0 3
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 9 1 5
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 2 3
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 6 4 0 7
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 3 0 5
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 4 0 5
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 2 4 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 4 5 5 6
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 0 1 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 4 3 0 5
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 3 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 2 4 3 8
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 6 5 1 9
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 3 1 4
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Meta menardi (Latreille, 1804) 0 0 3 2
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 1 2
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 3 0 4
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 2 2 3
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 5 0 4
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 6 0 6
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 2 0 3
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 2 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 2 0 2
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 0 1 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 3 6 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 17 4 1 10
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 2 4 0 4
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 5 0 5
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 2 3 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 10 5 3 7
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 3 5 1 6
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 2 2 0 4
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 2 0 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 1 2
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 2 0 2
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 1 0 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 2
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 1 0 2
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 2 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 2 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 9 5 0 6
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 3 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 6 0 0 2
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 5 2 1 6
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
SmykSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 2 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 1 0 3
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 2 2 4
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 2 5 4
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 2 0 2
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 5 1 0 5
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 2 2 3
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 4 1 0 5
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 4 0 4
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 3 9 7
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 1 0 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 3 1 4
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 2 0 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 3 0 3
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 2 1 1 4
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 5 1 0 5
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 1 0 2
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 2 2 0 4
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 12 5 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 3 0 3
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Thanatus pictus L. Koch, 1881 1 1 1 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 3 3 0 6
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 6 2 7
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 3 0 3
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 2 0 2
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 8 5 1 13
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 8 2 5 9
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 3 7 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 20 18 13 20
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 2 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 2 0 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 2 1 3
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 2 0 3
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 2 3 0 5
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 5 0 4
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 4 0 5
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 2 1 0 3
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 5 0 0 5
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 5 2 2 7
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 1 0 2
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 3 0 4
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 3 0 4
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 2 0 2
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 4 1 1 6
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 1 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 2 1 4
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 2 1 4
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 4 0 3
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 5 0 6
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 3 1 0 3
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 2 1 0 3
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 2 0 3
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 3 1 0 3
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 4 2 0 5
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 0 0 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 1 0 1
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 20 1 4
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 0 3
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 2 4 0 2
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 2 0 2
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 3 4 0 2
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 3 0 2
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 2 3 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 4 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 4 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 1 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 2 1 0 3
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 0 3 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 7 0 3
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 3 0 2
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 6 6 0 2
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 2
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 3 0 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 4 0 3
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 1 0 2
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 4 0 2
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 2 0 2
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 3 3 0 4
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 3 0 3
Theridion varians Hahn, 1833 1 1 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 3 1 3
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tmarus stellio Simon, 1875 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 1 0 2
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
ProsevSamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Dysdera moravica Řezáč, 2014 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Micaria micans (Blackwall, 1858) 1 0 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 2 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 3 0 2
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 2
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 7 0 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 2
Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 1 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 2 1 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 1 1 0 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 1 2
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 1 0 2
SklepáváníSamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 2 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) 0 1 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 3 1
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 3 5 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 11 17 8 9
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 2 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 4 0 2
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 5 0 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Nárazová pastSamciSamiceMláďataNálezy
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 1 4 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 2 1
EklektorSamciSamiceMláďataNálezy
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy

Dle biotopu (1750 použitých nálezů)
Porosty borůvekSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 2 3 0 2
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 8 14 0 14
Eresus kollari Rossi, 1846 15 0 1 7
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 16 1 0 4
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 1 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 25 1 0 7
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 4
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 11 6 0 15
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 6 3 0 8
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 4 1 0 5
Centromerus incilium (L. Koch, 1881) 90 34 0 18
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 4 2 0 4
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 2 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 2 0 1
Improphantes geniculatus (Kulczyński, 1898) 0 1 0 1
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Macrargus carpenteri (O. Pickard-Cambridge, 1895) 9 1 0 6
Mansuphantes mansuetus (Thorell, 1875) 7 5 0 7
Palliduphantes insignis (O. Pickard-Cambridge, 1913) 1 1 0 2
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 1 0 2
Panamomops inconspicuus (Miller & Valešová, 1964) 59 15 0 16
Pelecopsis elongata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Pocadicnemis juncea Locket & Millidge, 1953 0 1 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 69 24 0 20
Stemonyphantes lineatus (Linnaeus, 1758) 3 0 0 2
Tapinocyboides pygmaeus (Menge, 1869) 46 5 0 11
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 1 1 0 2
Tenuiphantes mengei (Kulczyński, 1887) 0 1 0 1
Theonina kratochvili Miller & Weiss, 1979 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 5 1 0 4
Typhochrestus digitatus (O. Pickard-Cambridge, 1873) 225 53 0 24
Walckenaeria antica (Wider, 1834) 11 5 0 13
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria capito (Westring, 1861) 2 1 0 3
Agroeca cuprea Menge, 1873 4 1 0 4
Agroeca proxima (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 2 0 3
Scotina celans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Scotina palliardii (L. Koch, 1881) 11 1 0 6
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 22 6 0 12
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 4 0 0 3
Alopecosa schmidti (Hahn, 1835) 3 2 0 4
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 16 3 0 9
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 10 5 0 7
Arctosa figurata (Simon, 1876) 5 2 0 5
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 4 0 0 3
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 3
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 13 17 0 10
Pardosa nigriceps (Thorell, 1856) 2 0 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 45 10 0 19
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Philodromus collinus C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 7 1 0 7
Thanatus atratus Simon, 1875 2 0 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 17 0 0 10
Thanatus pictus L. Koch, 1881 1 1 1 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 2 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 5 1 4
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 1 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 2 2 0 3
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 5 10 4 5
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 2 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 5 1 1 4
Talavera aequipes (O. Pickard-Cambridge, 1871) 2 1 0 3
Crustulina guttata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Enoplognatha latimana Hippa & Oksala, 1982 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 3 0 0 3
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 6 1 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 3 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 1 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 7 1 0 5
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 1 0 2
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 2 3
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 2 0 0 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 3 3 0 3
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 2 1 0 2
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 3 1 0 4
Xysticus ferrugineus Menge, 1876 4 0 0 4
Xysticus kochi Thorell, 1872 5 1 0 4
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 3 0 0 3
Kamenité suti nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 2 1 0 2
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 3 1 1 4
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 3 0 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 1 0 1
Araniella opisthographa (Kulczyński, 1905) 0 1 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 5 0 2
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 3 0 3
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 3 0 2
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Agyneta conigera (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 4 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 3
Anguliphantes angulipalpis (Westring, 1851) 1 0 0 1
Centromerus cavernarum (L. Koch, 1872) 2 0 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 3 0 2
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 1 0 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 1 0 2
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 16 15 0 8
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 3 4 1 6
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 10 10 0 9
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 6 0 2
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus apertus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 2
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 0 2 0 1
Obscuriphantes obscurus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Parapelecopsis nemoralis (Blackwall, 1841) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 2 0 2
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 0 1 1 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 1 1 0 2
Tenuiphantes cristatus (Menge, 1866) 2 0 0 2
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 3 0 0 2
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 1 0 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 2 2 0 3
Sagana rutilans Thorell, 1875 1 1 0 2
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 3 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 0 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 1 0 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 3 1 3
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 11 13 5 12
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Heliophanus aeneus (Hahn, 1832) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Neon reticulatus (Blackwall, 1853) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 1 4 0 5
Meta menardi (Latreille, 1804) 1 0 7 6
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 0 2 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 0 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 4 4 0 5
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Rugathodes bellicosus (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Hyptiotes paradoxus (C. L. Koch, 1834) 0 0 2 1
NeurčenoSamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 0 2 0 2
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 4 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 4 1 0 3
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 0 1 3
Cyclosa oculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 1 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 1 0 4
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 1 0 1
Dysdera hungarica Kulczyński, 1897 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 0 1 0 1
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 0 1 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 1 0 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Haplodrassus kulczynskii Lohmander, 1942 0 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 0 1 0 1
Acartauchenius scurrilis (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Entelecara congenera (O. Pickard-Cambridge, 1879) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 0 1 0 1
Glyphesis servulus (Simon, 1881) 0 1 0 1
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 1 2 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 4 1 0 3
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 1 0 0 1
Neriene radiata (Walckenaer, 1841) 2 4 0 3
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 1 1 0 2
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 2 1 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 0 1 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 0 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 1 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Trochosa robusta (Simon, 1876) 0 0 1 1
Xerolycosa miniata (C. L. Koch, 1834) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 2 3 0 3
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 1 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 2 3 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 1 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 2 2 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 1 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 0 1 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Metellina merianae (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Tetragnatha nigrita Lendl, 1886 1 1 0 2
Tetragnatha obtusa C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 1 0 2
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 2 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 1 2 0 2
Lasaeola tristis (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 1 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 3 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 1 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tmarus stellio Simon, 1875 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 1 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 1 1 0 2
Vřesoviště nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 3 2
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 2 1 0 2
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 8 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 1 0 1
Cheiracanthium punctorium (Villers, 1789) 0 1 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona neglecta O. Pickard-Cambridge, 1862 2 1 0 2
Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Nigma walckenaeri (Roewer, 1951) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 3 0 0 2
Berlandina cinerea (Menge, 1872) 4 1 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 1 5 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 4 0 0 2
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 3 8 0 2
Haplodrassus dalmatensis (L. Koch, 1866) 2 2 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Micaria guttulata (C. L. Koch, 1839) 2 1 0 1
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Zelotes electus (C. L. Koch, 1839) 3 7 0 2
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 5 0 2
Zelotes longipes (L. Koch, 1866) 2 7 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Hahnia nava (Blackwall, 1841) 2 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 3 0 0 2
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 2 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Staveleya pusilla (Menge, 1869) 0 1 0 1
Trichopterna cito (O. Pickard-Cambridge, 1873) 0 2 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Alopecosa farinosa (Herman, 1879) 1 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 2 12 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 1 7 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 2 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 4 5 0 2
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 3 4 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 5 0 1
Microdipoena jobi (Kraus, 1967) 1 2 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 3 7 2 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Thanatus arenarius L. Koch, 1872 0 1 0 1
Thanatus formicinus (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 2 0 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 2 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 2 3 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 2 0 0 2
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 3 4 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 3 0 0 2
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Euryopis quinqueguttata Thorell, 1875 1 0 1 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 2 2
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 2 0 2
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Steatoda albomaculata (De Geer, 1778) 1 0 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 5 4 0 2
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 1 1 0 2
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 3 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Xysticus erraticus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 2 1 0 2
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 0 0 1
Titanoeca quadriguttata (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 3 5 0 2
Zodarion rubidum Simon, 1914 11 6 0 2
Mezofilní loukySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 2
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 0 1 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 1 2 2
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Leviellus stroemi (Thorell, 1870) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 0 1 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 0 2 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 0 2 0 1
Drassyllus pusillus (C. L. Koch, 1833) 4 2 0 3
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 3 3 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 3 0 3
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 0 1 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 2 1 0 3
Dicymbium nigrum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Diplocephalus picinus (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 2 2 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Mermessus trilobatus (Emerton, 1882) 1 0 0 1
Microlinyphia pusilla (Sundevall, 1830) 0 3 0 3
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 1 0 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 3 12 0 3
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 4 9 0 3
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Pardosa agrestis (Westring, 1861) 2 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 6 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 2 5 0 2
Pardosa hortensis (Thorell, 1872) 1 2 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 6 15 0 3
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 6 4 0 3
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 2 0 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 3 0 2
Pardosa riparia (C. L. Koch, 1833) 0 2 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 1 4 0 1
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 0 0 3
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 2
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 1 5 0 3
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 1 1 0 2
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Sibianor aurocinctus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 2 0 2
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Pachygnatha degeeri Sundevall, 1830 2 2 0 3
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 1 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 3 0 0 3
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 1 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 2 0 3
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 1 1 0 2
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 1 0 0 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Suché loukySamciSamiceMláďataNálezy
Araneus diadematus Clerck, 1757 1 0 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 6 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 2 0 2
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Argenna subnigra (O. Pickard-Cambridge, 1861) 0 6 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 0 9 0 3
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Drassodes cupreus (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes petrensis (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Bathyphantes parvulus (Westring, 1851) 1 0 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 2 1 0 2
Frontinellina frutetorum (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 1 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Aulonia albimana (Walckenaer, 1805) 1 0 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 3
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Philodromus rufus Walckenaer, 1826 0 1 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 0 2
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 2 0 2
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 1 2
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 0 2 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 3 0 3
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Simitidion simile (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 2 0 2
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 1 0 0 1
Psammitis ninnii (Thorell, 1872) 1 0 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 5 0 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 3 3 1 5
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 2 0 1 2
DubohabřinySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 4 3 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 4 4 0 2
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Amaurobius ferox (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 1 0 2
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 2 0 2
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 0 0 1
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 3 3 0 2
Abacoproeces saltuum (L. Koch, 1872) 1 2 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 0 1 0 1
Drapetisca socialis (Sundevall, 1833) 0 3 3 2
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 0 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes minutus (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 2 0 2
Walckenaeria atrotibialis (O. Pickard-Cambridge, 1878) 0 1 0 1
Walckenaeria furcillata (Menge, 1869) 0 1 0 1
Liocranum rupicola (Walckenaer, 1830) 1 1 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 2 1 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 2 0 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 4 5 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 4 2 0 2
Egaenus convexus (C. L. Koch, 1835) 1 6 0 2
Lacinius dentiger (C. L. Koch, 1848) 1 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 1 0 0 1
Philodromus dispar Walckenaer, 1826 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 2
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Pseudicius encarpatus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Segestria senoculata (Linnaeus, 1758) 0 1 1 2
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 1 0 2
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 2 1 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 1 0 0 1
Trogulus nepaeformis (Scopoli, 1763) 3 8 0 2
Zodarion germanicum (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
PasekySamciSamiceMláďataNálezy
Coelotes terrestris (Wider, 1834) 3 12 0 2
Histopona torpida (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Inermocoelotes inermis (L. Koch, 1855) 5 3 0 3
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 1 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 0 3 2
Clubiona lutescens Westring, 1851 1 1 0 2
Dysdera cechica Řezáč, 2018 0 2 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 6 0 0 2
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 4 5 0 2
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 2 4 0 3
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 2 2 0 2
Haplodrassus silvestris (Blackwall, 1833) 5 13 0 2
Trachyzelotes pedestris (C. L. Koch, 1837) 1 2 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 3 0 0 2
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 4 1 0 1
Alopecosa pulverulenta (Clerck, 1757) 3 3 0 2
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 1 3 0 2
Alopecosa trabalis (Clerck, 1757) 3 1 0 2
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 1 0 2
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 27 10 0 2
Pardosa palustris (Linnaeus, 1758) 6 4 0 2
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 0 4 0 3
Trochosa ruricola (De Geer, 1778) 4 6 0 2
Trochosa terricola Thorell, 1856 5 11 0 2
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 6 0 0 3
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 4 6 0 2
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 1 0 0 1
Xysticus bifasciatus C. L. Koch, 1837 5 0 0 2
Xysticus luctator L. Koch, 1870 8 0 0 2
Lesostepní doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Gibbaranea gibbosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 2 0 0 1
Atypus piceus (Sulzer, 1776) 2 0 0 1
Cheiracanthium elegans Thorell, 1875 1 4 0 1
Clubiona brevipes Blackwall, 1841 0 1 0 1
Clubiona caerulescens L. Koch, 1867 1 2 0 2
Clubiona comta C. L. Koch, 1839 1 0 0 1
Clubiona frutetorum L. Koch, 1867 0 1 0 1
Porrhoclubiona leucaspis (Simon, 1932) 0 1 0 1
Dysdera cechica Řezáč, 2018 3 0 0 1
Dysdera moravica Řezáč, 2014 1 0 0 1
Harpactea hombergi (Scopoli, 1763) 0 1 0 1
Eresus moravicus Řezáč, 2008 4 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Haplodrassus cognatus (Westring, 1861) 1 0 0 1
Zelotes aurantiacus Miller, 1967 1 0 0 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 1 0 1
Erigone dentipalpis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Minicia marginella (Wider, 1834) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 3 0 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Alopecosa sulzeri (Pavesi, 1873) 8 3 0 2
Ero furcata (Villers, 1789) 2 0 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus praedatus O. Pickard-Cambridge, 1871 0 2 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 2 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 1 1 0 1
Dipoena braccata (C. L. Koch, 1841) 0 3 0 2
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 2 0 2
Episinus truncatus Latreille, 1809 1 0 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 4 0 2
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 2 0 0 2
Theridion pinastri L. Koch, 1872 0 2 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Coriarachne depressa (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 5 0 0 1
LesySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 5 1
Hypsosinga albovittata (Westring, 1851) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Sagana rutilans Thorell, 1875 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 4 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Dendryphantes rudis (Sundevall, 1833) 0 3 5 5
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 1 1 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 4 4
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 3 7 5
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 5 7 11 10
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 9 10 8 6
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 1 2 0 2
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 5 2 0 4
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Suché doubravySamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 1 0 0 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 2 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 3 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 2 2 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Atypus affinis Eichwald, 1830 0 2 0 2
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 1 0 0 1
Lathys humilis (Blackwall, 1855) 1 0 0 1
Dysdera moravica Řezáč, 2014 1 0 0 1
Callilepis schuszteri (Herman, 1879) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 1 1 0 1
Gnaphosa lugubris (C. L. Koch, 1839) 3 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 1 0 0 1
Dismodicus bifrons (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 2 0 0 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 1 2 0 2
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Panamomops affinis Miller & Kratochvíl, 1939 1 0 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Pardosa alacris (C. L. Koch, 1833) 7 3 0 2
Zora nemoralis (Blackwall, 1861) 1 1 0 1
Lacinius horridus (Panzer, 1794) 0 2 0 2
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus buchari Kubcová, 2004 0 1 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Leptorchestes berolinensis (C. L. Koch, 1846) 2 3 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Enoplognatha thoracica (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 3 0 1
Xysticus luctator L. Koch, 1870 2 0 0 1
Suché lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cercidia prominens (Westring, 1851) 0 1 0 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 0 1 1
Drassodes pubescens (Thorell, 1856) 1 0 0 1
Haplodrassus signifer (C. L. Koch, 1839) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Alopecosa cuneata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Trochosa terricola Thorell, 1856 1 0 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Zora manicata Simon, 1878 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Phrurolithus festivus (C. L. Koch, 1835) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Carrhotus xanthogramma (Latreille, 1819) 0 1 0 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 0 1 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 0 1 0 1
Asagena phalerata (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Episinus angulatus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Euryopis flavomaculata (C. L. Koch, 1836) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 0 1 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Theridion varians Hahn, 1833 0 1 0 1
Bassaniodes robustus (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Ozyptila atomaria (Panzer, 1801) 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Titanoeca schineri L. Koch, 1872 0 1 0 1
Suťové a roklinové lesySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Amaurobius jugorum L. Koch, 1868 1 0 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 2 0 0 1
Micaria subopaca Westring, 1861 1 1 0 1
Scotophaeus quadripunctatus (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Zelotes subterraneus (C. L. Koch, 1833) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 1 0 0 1
Centromerus sellarius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Ceratinella brevis (Wider, 1834) 0 1 0 1
Ceratinella wideri (Thorell, 1871) 0 1 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 2 2 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 2 0 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 3 0 1
Hypomma cornutum (Blackwall, 1833) 2 3 0 1
Labulla thoracica (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Lepthyphantes nodifer Simon, 1884 1 0 0 1
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Palliduphantes pallidus (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Saaristoa firma (O. Pickard-Cambridge, 1906) 1 0 0 1
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 12 5 0 1
Scotina celans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ero furcata (Villers, 1789) 0 2 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Philodromus albidus Kulczyński, 1911 0 1 0 1
Philodromus aureolus (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Ballus chalybeius (Walckenaer, 1802) 4 4 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 6 5 0 2
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dipoena erythropus (Simon, 1881) 2 0 0 1
Parasteatoda lunata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Parasteatoda simulans (Thorell, 1875) 1 1 0 1
Pholcomma gibbum (Westring, 1851) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Theridion mystaceum L. Koch, 1870 0 1 0 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 2 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 1 0 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 0 1 0 1
LoukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 2 1
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 1 0 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Argiope bruennichi (Scopoli, 1772) 0 20 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Singa nitidula C. L. Koch, 1844 0 1 0 1
Cheiracanthium erraticum (Walckenaer, 1802) 1 2 0 2
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Diplocephalus cristatus (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Diplostyla concolor (Wider, 1834) 1 0 0 1
Floronia bucculenta (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Porrhomma pygmaeum (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Oxyopes ramosus (Martini & Goeze, 1778) 0 1 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 2 3 2
Attulus floricola (C. L. Koch, 1837) 1 0 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 3
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 2 1 1 2
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 2 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Misumena vatia (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus cristatus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
RašeliništěSamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus alsine (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus marmoreus Clerck, 1757 0 0 2 1
Araneus quadratus Clerck, 1757 0 6 2 2
Araneus sturmi (Hahn, 1831) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 1 0 0 1
Clubiona reclusa O. Pickard-Cambridge, 1863 0 1 0 1
Clubiona stagnatilis Kulczyński, 1897 0 4 0 1
Dictyna pusilla Thorell, 1856 1 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Zelotes latreillei (Simon, 1878) 1 1 0 1
Dismodicus elevatus (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Erigone atra Blackwall, 1833 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Pityohyphantes phrygianus (C. L. Koch, 1836) 0 0 1 1
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 37 14 0 2
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 10 2 1 2
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 1 0 0 1
Piratula uliginosa (Thorell, 1856) 0 4 0 1
Trochosa spinipalpis (F. O. Pickard-Cambridge, 1895) 1 4 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 4 1 1
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Synageles venator (Lucas, 1836) 0 1 0 1
Tetragnatha extensa (Linnaeus, 1758) 0 0 2 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 0 2 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta sisyphia (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Suché křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Agalenatea redii (Scopoli, 1763) 0 1 1 1
Gibbaranea bituberculata (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 0 1 1 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 1 0 0 1
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Ero aphana (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Tibellus oblongus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pholcus opilionoides (Schrank, 1781) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 4 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Paidiscura pallens (Blackwall, 1834) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Ozyptila praticola (C. L. Koch, 1837) 0 3 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 0 1 0 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Trogulus tricarinatus (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Mokré loukySamciSamiceMláďataNálezy
Allagelena gracilens (C. L. Koch, 1841) 0 0 2 1
Aculepeira ceropegia (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 0 1 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Drassyllus lutetianus (L. Koch, 1866) 1 2 0 1
Entelecara flavipes (Blackwall, 1834) 0 1 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 3 2 0 2
Pardosa prativaga (L. Koch, 1870) 2 1 0 2
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 1 2 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 4 1 0 1
Piratula latitans (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 2 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 2 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 0 1 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 1 1 0 1
JeskyněSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria silvestris L. Koch, 1872 0 1 0 1
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 0 1 0 1
Callobius claustrarius (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Cicurina cicur (Fabricius, 1793) 3 1 0 1
Centromerus sylvaticus (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Ceratinella major Kulczyński, 1894 1 0 0 1
Diplocephalus latifrons (O. Pickard-Cambridge, 1863) 1 1 0 2
Improphantes improbulus (Simon, 1929) 9 8 0 3
Improphantes nitidus (Thorell, 1875) 0 1 0 1
Kratochviliella bicapitata Miller, 1938 2 1 0 3
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 5 2 0 2
Palliduphantes alutacius (Simon, 1884) 0 1 0 1
Porrhomma egeria Simon, 1884 4 2 1 2
Porrhomma myops Simon, 1884 0 3 1 2
Tenuiphantes alacris (Blackwall, 1853) 0 3 0 3
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 0 1 2 1
Lesní okrajeSamciSamiceMláďataNálezy
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Asianellus festivus (C. L. Koch, 1834) 2 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 3 0 3 1
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 1 1 3
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 2 0 2
Evarcha falcata (Clerck, 1757) 3 0 0 2
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 10 4 1 3
Heliophanus dubius C. L. Koch, 1835 2 1 0 2
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 1 0 0 1
Macaroeris nidicolens (Walckenaer, 1802) 2 7 0 3
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 0 1 0 1
Pseudeuophrys erratica (Walckenaer, 1826) 0 1 0 1
Pseudeuophrys obsoleta (Simon, 1868) 3 1 0 1
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 3 3 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 2 2 0 1
Pistius truncatus (Pallas, 1772) 0 0 1 1
Xysticus kochi Thorell, 1872 0 1 0 1
Bylinné porosty břehůSamciSamiceMláďataNálezy
Tegenaria campestris (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 2
Larinioides suspicax (O. Pickard-Cambridge, 1876) 0 1 0 1
Clubiona lutescens Westring, 1851 0 1 0 1
Clubiona phragmitis C. L. Koch, 1843 0 1 0 1
Clubiona subtilis L. Koch, 1867 0 1 0 1
Micaria fulgens (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Gnathonarium dentatum (Wider, 1834) 1 0 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 3 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 2 0 1
Neriene clathrata (Sundevall, 1830) 0 1 0 1
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pirata piraticus (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Paranemastoma quadripunctatum (Perty, 1833) 5 3 0 1
Nesticus cellulanus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Astrobunus laevipes (Canestrini, 1872) 0 1 0 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 1 0 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha striata L. Koch, 1862 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 2 0 0 2
Vrbové křoviny - vlhké (vrbové) křovinySamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Clubiona pallidula (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dictyna uncinata Thorell, 1856 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 1 1 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Trematocephalus cristatus (Wider, 1834) 0 1 0 1
Philodromus cespitum (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Pisaura mirabilis (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Evarcha arcuata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 1 0 0 1
Pachygnatha listeri Sundevall, 1830 0 1 0 1
Tetragnatha montana Simon, 1874 0 1 0 1
Tetragnatha pinicola L. Koch, 1870 1 0 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 1 0 0 1
Platnickina tincta (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 0 1 1
Diaea dorsata (Fabricius, 1777) 1 0 0 1
Ebrechtella tricuspidata (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Synema globosum (Fabricius, 1775) 0 0 1 1
Tmarus piger (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xysticus lanio C. L. Koch, 1835 1 0 0 1
Stinné skály nižších polohSamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 1 0 2 1
Araneus diadematus Clerck, 1757 0 0 1 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Zilla diodia (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Civizelotes caucasius (L. Koch, 1866) 0 0 0 1
Drassodes lapidosus (Walckenaer, 1802) 0 2 0 1
Echemus angustifrons (Westring, 1861) 1 0 0 1
Gnaphosa bicolor (Hahn, 1833) 0 1 0 1
Entelecara acuminata (Wider, 1834) 0 1 0 1
Lepthyphantes leprosus (Ohlert, 1865) 1 0 0 1
Linyphia triangularis (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 1 0 0 1
Porrhomma microphthalmum (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Pardosa lugubris (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Xerolycosa nemoralis (Westring, 1861) 1 0 0 1
Attulus pubescens (Fabricius, 1775) 1 0 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 2 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Dipoena melanogaster (C. L. Koch, 1837) 0 1 0 1
Heterotheridion nigrovariegatum (Simon, 1873) 0 1 0 1
Theridion pinastri L. Koch, 1872 1 0 0 1
Xerotermní travinobylinná společenstvaSamciSamiceMláďataNálezy
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Drassyllus praeficus (L. Koch, 1866) 0 1 0 1
Araeoncus humilis (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Arctosa figurata (Simon, 1876) 1 1 0 1
Pardosa bifasciata (C. L. Koch, 1834) 0 2 0 1
Evarcha laetabunda (C. L. Koch, 1846) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 6 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 0 1 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 3 0 3 1
Robertus arundineti (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Ozyptila claveata (Walckenaer, 1837) 0 1 0 1
Spiracme striatipes (L. Koch, 1870) 0 1 0 1
Thomisus onustus Walckenaer, 1805 4 1 0 1
Rákosiny a orobincové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Agelena labyrinthica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Singa hamata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Dictyna arundinacea (Linnaeus, 1758) 1 0 0 1
Micaria micans (Blackwall, 1858) 1 0 0 1
Pardosa amentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Piratula hygrophila (Thorell, 1872) 0 1 0 1
Dolomedes plantarius (Clerck, 1757) 1 0 7 1
Pachygnatha clercki Sundevall, 1823 0 1 0 1
Anelosimus vittatus (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Heriaeus graminicola (Doleschall, 1852) 0 1 0 1
Ozyptila trux (Blackwall, 1846) 0 1 0 1
Xysticus ulmi (Hahn, 1831) 0 1 0 1
Vlhké lesní lemySamciSamiceMláďataNálezy
Amaurobius fenestralis (Ström, 1768) 1 0 0 1
Anyphaena accentuata (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Araneus triguttatus (Fabricius, 1775) 0 1 0 1
Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Cyclosa conica (Pallas, 1772) 0 1 0 1
Nuctenea umbratica (Clerck, 1757) 0 0 1 1
Clubiona terrestris Westring, 1851 0 1 0 1
Nigma flavescens (Walckenaer, 1830) 0 1 0 1
Tapinocyba insecta (L. Koch, 1869) 1 0 0 1
Nemastoma lugubre (Müller, 1776) 0 1 0 1
Micrommata virescens (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Metellina segmentata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
Ostatní poleSamciSamiceMláďataNálezy
Hypsosinga sanguinea (C. L. Koch, 1844) 1 0 0 1
Mangora acalypha (Walckenaer, 1802) 1 1 0 1
Brigittea latens (Fabricius, 1775) 1 1 1 1
Agyneta rurestris (C. L. Koch, 1836) 0 1 0 1
Oedothorax apicatus (Blackwall, 1850) 0 1 0 1
Heliophanus flavipes (Hahn, 1832) 0 1 0 1
Pellenes tripunctatus (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Neottiura bimaculata (Linnaeus, 1767) 2 0 0 1
Neottiura suaveolens (Simon, 1880) 1 0 0 1
Phylloneta impressa (L. Koch, 1881) 2 1 0 1
Xysticus audax (Schrank, 1803) 0 1 0 1
Přirozené lesySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea rubicunda (C. L. Koch, 1838) 0 0 1 1
Linyphia hortensis Sundevall, 1830 0 1 0 1
Micrargus herbigradus (Blackwall, 1854) 0 2 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 1 0 1
Neriene emphana (Walckenaer, 1841) 0 1 0 1
Zora spinimana (Sundevall, 1833) 0 1 0 1
Heliophanus cupreus (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Metellina mengei (Blackwall, 1869) 0 1 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 2 0 1
Robertus lividus (Blackwall, 1836) 1 0 0 1
Vnější stěny budovSamciSamiceMláďataNálezy
Eratigena atrica (C. L. Koch, 1843) 0 1 0 1
Tegenaria ferruginea (Panzer, 1804) 0 1 0 1
Cheiracanthium mildei L. Koch, 1864 0 0 1 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 0 2 2 3
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 3 1 0 1
Steatoda triangulosa (Walckenaer, 1802) 0 1 0 1
Mokřadní olšinySamciSamiceMláďataNálezy
Harpactea lepida (C. L. Koch, 1838) 0 1 0 1
Microneta viaria (Blackwall, 1841) 0 6 0 1
Tenuiphantes flavipes (Blackwall, 1854) 0 1 0 1
Tenuiphantes tenebricola (Wider, 1834) 0 2 0 1
Enoplognatha ovata (Clerck, 1757) 0 1 0 1
Interiéry budovSamciSamiceMláďataNálezy
Textrix denticulata (Olivier, 1789) 0 3 0 1
Sardinidion blackwalli (O. Pickard-Cambridge, 1871) 0 1 0 1
Steatoda bipunctata (Linnaeus, 1758) 0 1 0 1
Steatoda castanea (Clerck, 1757) 0 3 0 1
Okraje silnicSamciSamiceMláďataNálezy
Euophrys frontalis (Walckenaer, 1802) 1 0 0 1
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 1 0 1
ViniceSamciSamiceMláďataNálezy
Phlegra fasciata (Hahn, 1826) 1 0 0 1
Salticus scenicus (Clerck, 1757) 3 2 0 1
Acidofilní borySamciSamiceMláďataNálezy
Aelurillus v-insignitus (Clerck, 1757) 3 0 0 1
Skalní stepi na vápenciSamciSamiceMláďataNálezy
Eresus kollari Rossi, 1846 1 0 0 1
Výsadby jehličnanůSamciSamiceMláďataNálezy
Salticus zebraneus (C. L. Koch, 1837) 2 0 0 1
Lesní cestaSamciSamiceMláďataNálezy
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 0 1
Výsadby listnáčůSamciSamiceMláďataNálezy
Marpissa nivoyi (Lucas, 1846) 0 1 0 1
PastvinySamciSamiceMláďataNálezy
Agroeca brunnea (Blackwall, 1833) 0 1 0 1
Ostřicové porosty stojatých vodSamciSamiceMláďataNálezy
Pardosa pullata (Clerck, 1757) 1 0 0 1
 SamciSamiceMláďataNálezy